Podpořte zakoupením trička II. ročník akce Domčův sen!

Rádi bychom touto cestou oslovili všechny, kdo se chtějí aktivně podílet na druhém ročníku charitativní společenské události Domčův sen! Chceme Vám dát prostor vyniknout mezi návštěvníky a hrdě nosit tričko podporovatele Domčova snu a NFDO Krtek.

EUR 1,093
pledged of EUR 767

142%

142% completed

38 contributors pledged

Community, Sport

Brno, Jihomoravský kraj, Česko

Show all rewards

Účel akce

V sobotu 19. 9. 2020 se v areálu TCM v Brněnských Ivanovicích uskuteční akce Domčův sen. Jedná se o 2. ročník charitativního fotbalového turnaje na podporu Nadačního fondu dětské onkologie Krtek pro hráče ročníku narození 2005 a mladší. Jeho hlavním smyslem není jen vysoká sportovní úroveň, ale také aktivní zapojení hráčů a týmů do podpory charitativního projektu a uvědomění si hodnoty zdraví pro život. Hráči se, většinou poprvé, stanou donátory Nadačního fondu. Budou se moci zapojit svou činností - hrou - do pomoci druhým.

Turnaj je pořádán jako vzpomínka na spoluhráče Dominika Bártu z fotbalového klubu FC Svratka Brno, který ke konci roku 2018 podlehl těžké onkologické nemoci. Dominik miloval fotbal a jeho snem bylo, až se uzdraví, uspořádat fotbalový turnaj a jeho pomocí podpořit NFDO Krtek, který pomáhá svou činností mimo jiné onkologicky nemocným dětem a jejich rodičům. Turnaj je pojatý jako celospolečenská akce a cílovou skupinou jsou rodiny s dětmi, pro které je připraven bohatý program.


Co je náš cíl?

Cílem akce je zviditelnění NFDO Krtek, který dlouhodobě podporuje pacienty oddělení dětské onkologie v Brně a jejich rodiče. Jedná se o fond s celostátním dosahem (pacienti jsou z celé republiky), ale povědomí o jeho činnosti není ani v Brně tak velké, jak by si zasloužil. Proto se snažíme oslovit nejen širokou brněnskou veřejnost touto formou.


Proč tričko zakoupit?

Koupí trička pomůžete pokrýt náklady na marketingové činnosti související se společenskou událostí Domčův sen pro celé rodiny i s dětmi. Pomůžete nám celý projekt zviditelnit a oslovit širší veřejnost, která se následně může zapojit do podpory NFDO Krtek. Navíc budete mezi ostatními návštěvníky jednoznačně odlišeni - tato speciální trička podporovatelů nebude totiž možné v den konání události zakoupit. 


Jak proběhl 1. ročník?

V září 2019 proběhl úspěšně 1. ročník za účasti deseti družstev, 200 účastníků a cca 800 diváků z celé Moravy. Akce přinesla výtěžek pro NFDO Krtek v hodnotě více než 100 tisíc Kč a značnou publicitu. Turnaj byl navíc na konci roku 2019 oceněn ze strany FAČR jako Grassroots Sociální akce roku 2019.


Užitečné odkazy

Fotografie z prvního ročníku společenské události Domčův sen pro NFDO Krtek

Záznam z předávání ocenění Grassroots Sociální akce roku 2019


Tabulka velikostí - dětská / pánská varianta (šířka / délka)


 

4 roky - 34cm/50cm
8 let - 38cm/55cm
12 let - 42cm/60cm
16 let - 46cm/65cm
S - 48cm/69cm
M - 51cm/71cm
L - 54cm/72cm
XL - 57cm/73cm
XXL - 60cm/74cm
3XL - 63cm/75cm

Tabulka velikostí - dámská varianta (šířka / délka)

S - 42cm/62cm
M - 45cm/64cm
L - 48cm/66cm
XL - 51cm/68cm
XXL - 54cm/70cm

Comments

Choose reward for your contribution

 • 8 Dobrovolný příspěvek

  Díky příspěvku 250 Kč pomůžete projektu Domčuv sen a Nadačnímu fondu dětské onkologie Krtek. Na oplátku od nás obdržíte osobní poděkování formou dopisu.

  Reward delivery: Not specified

  EUR 9.59
  (CZK 250)
 • 22 Tričko podporovatele

  Díky příspěvku 500 Kč získáte unikátní tričko podporovatele Domčova snu a Nadačního fondu dětské onkologie Krtek. Tričko obdržíte při příchodu do areálu v den akce.

  Do poznámek nám prosím napište, zda-li máte zájem o pánské, dámské nebo dětské tričko a patřičnou velikost. Tabulku velikostí naleznete v na konci popisu tohoto projektu

  V případě, že se nemůžete události zúčastnit, pošlete nám na e-mail info@domcuvsen.cz kontaktní informace, kam můžeme tričko zaslat poštou.

  Reward delivery: Not specified

  EUR 19.17
  (CZK 500)
 • 1 Tričko podporovatele + 2x vstupenka do VIP prostor

  Díky příspěvku 1 000 Kč získáte unikátní tričko podporovatele Domčova snu a Nadačního fondu dětské onkologie Krtek. Tričko obdržíte při příchodu do areálu v den akce. Navíc budete mít přístup pro dvě osoby do VIP prostor společně s významnými podporovateli této charitativní akce.

  Do poznámek nám prosím napište, zda-li máte zájem o pánské, dámské nebo dětské tričko a patřičnou velikost. Tabulku velikostí naleznete v na konci popisu tohoto projektu

  V případě, že se nemůžete události zúčastnit, pošlete nám na e-mail info@domcuvsen.cz kontaktní informace, kam můžeme tričko zaslat poštou.

  Reward delivery: Not specified

  EUR 38.34
  (CZK 1,000)
 • 7 2x tričko podporovatele + 2x vstupenka do VIP prostor

  Díky příspěvku 1 500 Kč získáte dvě unikátní trička podporovatelů Domčova snu a Nadačního fondu dětské onkologie Krtek. Tričko obdržíte při příchodu do areálu v den akce. Navíc budete mít přístup pro dvě osoby do VIP prostor společně s významnými podporovateli této charitativní akce.

  Do poznámek nám prosím napište, zda-li máte zájem o pánská, dámská nebo dětská trička a patřičnou velikost. Tabulku velikostí naleznete v na konci popisu tohoto projektu

  V případě, že se nemůžete události zúčastnit, pošlete nám na e-mail info@domcuvsen.cz kontaktní informace, kam můžeme trička zaslat poštou.

  Reward delivery: Not specified

  EUR 57.52
  (CZK 1,500)