Glamping na Slezské Hartě

Máte rádi přírodu, ale spaní na karimatce v malém stanu už Vás neláká? Chcete víc než pobyt v odtažitém hotelu? Prostě něco originálního? Pak jsme tu právě pro Vás. Připravujeme vodácký Glamp přímo u přehrady a s Vaší podporou nám to půjde o trochu lépe.

 • Vítejte u nás.. aneb tady to vše začalo

 • Studie: společenské zázemí a rozmístění stanů

 • Společenské zázemí startujeme v Safari stanu

 • Stan Nordisk, který se získaných peněz plánujeme..

 • Ukázka vybavení glampovacího Nordisku

 • Pořízené teepee a v pozadí Safari stan

 • Radovánky pod glampem aneb každému co milo jest

 • Menší z plachetnic k (nejen) romantické projížďce

 • S kanoí na vlnkách, přidáte se?

 • Přijeďte s námi brázdit Hartou s větrem v zádech

 • Výhled z glampu nalevo..

 • Večerní výhled napravo..

 • První provizorní táboření aneb i vlastní stan lze

 • Zábava pro malé piráty či námořníky bude také ;)

 • Polštářkové odměny pro radost ;)

 • Vygravírujeme Vaše jméno na naše Molo slávy ;)

EUR 13,127
pledged of EUR 12,270

106%

106% completed

123 contributors pledged

Community, Sport

Razová, Moravskoslezský kraj, Česko

Show all rewards

Jak začal příběh Glampu U Rozmařilého námořníka

Proč proboha kemp? Glamour kemp, co to je? A proč ho máme mít zrovna my?
Tak nějak jsem se divila, když mi můj muž poprvé oznámil svůj sen a rovnou se chtěl chopit akce. Tou dobou jsme po pěti letech víkendových galejí dokončovali svépomoci postavenou chatku v Leskovci u Slezské Harty a já se těšila, že letos už budu konečně sedět s kávou na terase.. 

Jenže.
Shodou okolností nám tehdy do klína spadl opravdu nádherný kus louky za vedlejší vesnicí. Jižní svah klesající ke břehu Slezské Harty, okolo zelené louky a bechderoucí výhled na hladinu přehrady se zeleným kopcem Velký Roudný v pozadí...

Nejdříve jsem proti. Sotva doděláváme jedno, začneme zas někde jinde? Od nuly? Téměř bez financí? Nápad se mi zdá více než smělý. Avšak myšlenka zázemí na krásném místě, možnost setkávat se s dalšími milovníky přírody, kempování a spojení komfortního ubytování s ježděním na loďkách mě nakonec zláká. Když pak jedeme otestovat pobyt v glampingovém stanu do chorvatského kempu, jsem nadšená. To chci taky, u nás..

Řešíme co a jak, kde na to vzít.. Osud tomu nejspíš opravdu přeje, neb muž záhy dostává nabídku na lukrativní pracovní stáž v zahraničí a odjíždí do severního Iráku učit Kurdy matiku. Několik měsíců to tu s dětmi bez něj zvládneme, a máme počáteční vklad.
Na jaře už začínáme, naše děti se hodí jako levná pracovní síla :D Kupujeme velký Safari stan za výhodnou "korona" cenu a k tomu 8 metrů vysoké teepee. Safari stan začátkem léta stojí a my hostujeme první akci (více na FB). Přistavujeme přístřešek na budoucí zázemí (kuchyňku a koupelnu s wc), ..

Jak nám to půjde dál můžete ovlivnit i Vy. Úspory se tenčí a nás čeká ještě spousta práce. Ale pevně doufáme, že si brzy budete moci přečíst pokračování...

Jaký je vlastně koncept našeho rodinného "glamourous kempu" (glampu) ?

Glamping vznikl z anglických slov "glamorous" a "camping" - jde o spojení krásy, pohodlí a kempování. V podstatě se jedná o komfortně vybavené ubytování (ideálně stany, většinou také chatky, maringotky apod.) v atraktivní přírodní lokalitě.

Plánujeme postupně postavit a vybavit 4 prostorné stany různého typu, vybavené postelemi, drobným nábytkem, kamny, minikuchyňkou a sociálním zařízením a vytvořili tak zázemí pro 4-8 rodin / párů k pohodově stráveným dnům uprostřed přírody.

Krom vybavených stanů bude k dispozici také prostor pro postavení 2-4 stanů náhodných kolemjdoucích poutníků a 1- 2 stání pro obytná auta nebo karavany s el. přípojkou. /p>

Toť z ubytování na našich 3 000 metrech čtverečních vše..  Nechceme velký přeplněný kemp, spousty lidí koukajících si do talířů a stan na stanu. Rádi bychom poskytovali soukromí, pohodlné zázemí a zároveň starostlivost o potřeby našich návštěvníků, ať už to bude projížďka na lodi, kytarový doprovod u ohně, zábavné aktivity pro děti nebo jen tip na výlet, hospůdku či zajímavosti v okolí..

Krom netradiční ubytovací kapacity bude v kempu k dispozici :

 • společenský stan s kamny
 • tématické dětské "hřiště" nejen ve vraku lodi
 • sdílená zastřešená kuchyňka
 • sociální zařízení
 • ohniště k posezení, gril k zapůjčení
 • loďky volně k dispozici

... krom odpočinku a koupání v opravdové přírodě tak mohou hosté zažít plavbu na plachetnici pod vedením zkušeného kapitána, zapádlovat si na pramici či prvorepublikové kanoi. Pro děti bude nachystán pirátský program s pokladem a herní kout ve vraku lodi..

Pojďte s námi dotvořit místo, kde můžou malí, mladí i starší zažít kouzlo ne/tradičního táboření.

Co je potřeba pro otevření Glampu dodělat?

Stavbu jsme započali, na dokončení pro příští sezonu je potřeba:

 • dokoupit a vybavit 2 stany Nordisk (2 x 45 tis)
 • dovybavit teepee (cca 40 tis)
 • dostavět terasu k posezení u společenského velkometrážního Safari stanu (30 tis)
 • převést vrak lodi s pomocí těžké techniky (10 tis)
 • dodělat dětskou herní zónu (30 tis)
 • doladit sociální zařízení (wc, koupelny, kuchyňka) (50 tis)
 • dořešit odpady (40 tis)
 • odměna HitHitu a všemožné poplatky (30 tis)

... Tím to ale nekončí aneb jak to bude dál

Pokud se nám podaří náš glamp dostavět a bude se mu dařit, rádi bychom časem nahradili společenské zázemí ve velkém Safari stanu dřevěnou chajdou (projekt už existuje) s veškerým komfortem a kuchyní pro možnost vaření našim hostům. Stávající společenskou zónu, tj. prostorný Safari stan s kamny bychom pak upravili a nabídly k pobytu pro až dvě rodiny či partu přátel.. 
V plánu je taky sauna či koupací sud..  a postupné vylepšování zázemí a rozvinutí služeb ve spolupráci s místními poctivými dodavateli..

A na závěr kdo jsme a proč to děláme?

Já i muž za sebou máme dětství v oddíle plné dnů strávených pod stanem někde u vody a v lese.. Můj otec vedl turisťák a brával mě na schůzky i tábory od útlého dětství, můj muž vyrostl ve skautu, do slova a do písmene. Vlastně to bylo hlavní téma při našem seznámení..
Ve vedení vodních skautů fungujeme do dnes, k vodě, loukám a lesům máme více než vřelý vztah. Mého muže navíc fascinuje téměř vše, co je plavby schopné, takže náš majetek čítá krom bytu na hypotéku a ojetého vozu též téměř dostavěnou kajutovou plachetničku, pramici, dva kajaky a dvě kanoe... Na všech zároveň se plavit nemůžeme, tak bychom se krom skautů rádi podělili i s širší veřejností a umožnili tak (nejen) dětem z daleka i okolí vyzkoušet si trochu námořničení a užít si fajn čas u vody i na vodě. Dospělí vítání samozřejmě též!
Cílem Glampu není prvotně zisk, budeme rádi když si na sebe vydělá, ale svou "výdělečnou" práci máme, oba ve vzdělávání, takže léto můžeme trávit mimo paneláky. A Vy můžete s námi ;)

Tak to jsme my, jak jinak než na vodě ..

News

Aug 31, 2020 Máme vybráno díky Vám!

Právě jse dosáhli 100% cílové částky! Moc Vám všem děkujeme za Vaše příspěvky a důvěru. Můžete se těšit na Vaše odměny a my se budeme těšit s Vámi ;) Po skončení projektu obdržíme Vaše inciály a ozveme se s podrobnějšími informacemi. Marki a Pavel Skalní PS: Kdyby si někdo nestihl pořídit ještě…

More

Aug 28, 2020 Plavba s grilováním a nové odmĕny

Rozšířili jsme nabídku odměn a mimo jiné k plavbě na plachetnici přidali grilování. Ti co už si plavbu koupili dříve mají grilování v ceně také 😍😘 Koukněte do odměn a zjistěte co je nového

More

Comments

Choose reward for your contribution

 • 8 Jen tak, pro radost a dobrý pocit

  Fandím projektu!

  Jen tak pro radost, dobrý pocit a/nebo ze sympatií k těm dvěma nadšencům podpořím jejich nápad vytvořit netradiční kempovací prostor a přispěji jim nějakou tu stokorunu.

  A možná kemp někdy přijedu navštívit a vychutnám si pohodu v krásné přírodě a dobré společnosti ;)

  Výši příspěvku lze v druhém kroku (při placení) libovolně změnit ;)

  Děkujeme moc!

  Reward delivery: In a week

  EUR 3.83
  (CZK 100)
 • 19 Los do tomboly

  Kup si los do tomboly, po skončení sbírky vylosujeme výherce!

  Hrajeme o:
  • 1x plavba na plachetnici se zkušeným kapitánem
  • 2x pozvánka pro dvě osoby na VIP party při slavnostním otevření glampu (květen 2021), občerstvení a nocleh v ceně
  • 3x poukaz na noc ve vybaveném teepee stanu zdarma, včetně využití veškerého zázemí kempu

  Čím více losů koupíš, tím větší šance na výhru míti budeš ;)

  Dojde-li k zakoupení 100 a více losů, bude počet výher navýšen..

  Reward delivery: In a year

  EUR 7.67
  (CZK 200)
 • 0 Námořnická tombola

  Kup si lístek do losování o půjčení loďky k plavbě po přehradě a spoj projížďku po hladině s výletem, na Razovské tufity nebo třeba Velký Roudný s rozhlednou. Hrajeme o: 20 vypůjček loďky dle vlastního výběrů - pramice nebo kanoe. Pokud bude zakoupeno méně než 20 losů, vyhrává každý zakoupený los.

  Reward delivery: In a year

  EUR 9.59
  (CZK 250)
 • 15 from 15 Pruhovaný námořnický polštářek

  Přispěj na glamp zakoupením měkkého  dekoračního pruhovaného polštářku o rozměrech 20x20 cm a udělej radost sobě či někomu blízkému.
  Polštářky jsou s láskou ušity přímo u nás doma.

  Náhled polštářku ve fotogalerii ;)

  Děkujeme za podporu!

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 9.59
  (CZK 250)
 • 9 from 10 Polštářek s námořní tématikou - větší

  Přispěj na glamp zakoupením měkkého polštářku s námořní tématikou (plachetnice, kotva,..) o rozměrech 35x32 cm a udělej radost sobě či někomu blízkému.
  Polštářky jsou s láskou ušity přímo u nás doma.

  Náhled polštářku ve fotogalerii ;)

  Děkujeme za podporu!

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 11.50
  (CZK 300)
 • 24 from 24 Dance party

  Přijeďte si zatancovat na celodenní taneční worskhop vedený zkušeným tanečníkem panem Mantou v originálním prostoru Safari stanu..
  Můžete se těšit na různé taneční styly, především latinsko-amerického ražení, účast v páru není podmínkou.

  Doprovodný bar a catering samozřejmostí v režii Rozmařilého námořníka.

  Chcete si přijet zatancovat a řešíte hlídání dětí? Vezměte je s sebou, zajistíme doprovodný animační program (100 kč/děti z jedné rodiny).

  Termín bude zvolen po dohodě s účastníky, na výběr bude ze 3 možností.
  Pokud nebude termín vyhovovat, lze vyměnit za 2 losy do tomboly, případně budou vráceny finance.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 13.42
  (CZK 350)
 • 27 from 30 Vážně i nevážně o Iráckém Kurdistánu

  Jak souvisí Irácký Kurdistán s glampem? Vůbec a vlastně hodně...  abychom měli na jeho vznik počáteční zdroje odjel můj muž v roce 2019 do severního Iráku, kde 5 měsíců vyučoval místní studenty umění matematiky.

  Povídání bude doplněno promítáním fotek a drobnými pochoutkami charakteristickými pro tento krásný kus světa.

  Místo konání: Safari stan v glampu.

  Pro děti účastníků možno zajistit doprovodný animační program (100 Kč/děti z jedné rodiny) .

  Termín bude zvolen po dohodě s účastníky, na výběr bude ze 3 možností.
  Pokud nebude termín vyhovovat, lze vyměnit za 2 losy do tomboly, případně budou vráceny finance.

  Reward delivery: In a month

  EUR 13.42
  (CZK 350)
 • 17 from 20 Stání pro karavan/obytný vůz na 1 noc

  Přijeďte k nám se svým domkem na kolečkách, místo bude i pro Vás. 

  Vyrovnaná plošina na 1 - 2 vozy, k dispoozici pitná voda, elektřina zatím z centrály, o el. přípojku je zažádáno, věříme že na jaře bude.

  K dispozici Vám bude samozřejmě veškeré zázemí kempu, během pobytu zapůjčíme také pramici nebo kanoi k projížďce po přehradě v rámci odměny.

  Termín: květen/červen 2021 a dále.

  Cena za jednu noc, možno pořídít i více nocí (odměn) vedruhém kroku při platbě.

  Reward delivery: In a year

  EUR 15.34
  (CZK 400)
 • Sold out!! Měj u nás svůj strom!

  Chceš mít v glampu něco svého? Co takhle strom s Tvým jménem?

  Vezmi pod křídla jeden z vysazených stromů a až trochu povyroste, odpočiň si na oplátku v jeho stínu.

  Do stromu nic vyrývat nebudeme, ale umístíme na něj dřevěnou cedulku s tvým jménem.

  Jménem našich stromů děkujeme!
   

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 17.25
  (CZK 450)
 • 20 from 25 Molo slávy

  Kdo by neznal Hollywodský chodník slávy?
  Že nejste světem oslavovaní umělci? Nevadí! U nás slavní být můžete a pro zápis jména není nutno štrachat se až do Halyvůdu.

  Zvěčníme Vás Vaším jménem či přezdívkou na naše Rázovské molo slávy.
   
  Do poznámky k platbě prosím uveďte Vaše ctěné jméno či přezdívku (max 2 slova) a my ho vygravírujeme na jednu z dřevěných desek mola ;)
   

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 18.79
  (CZK 490)
 • 20 from 20 Plavba na kanoi

  Vyzkoušejte plavbu na hbitém a lehce vratkém plavidle po vzoru indiánů a dle počasí si užijte pohodovou plavbu v bezvětří nebo zažijte trochu adrenalinu na rozfoukaných vlnkách přehrady.

  Zapůjčení prvorepublikové kanoe s vnitřní dřevěnou výdřevou nebo klasické laminátové k hodinové projížďce po Slezské Hartě. Včetně pádel, vest a krátké instruktáže.

  Uveze 4 osoby, max 3 dospělé.


  Termín: září - říjen 2020 nebo od května 2021 dále.

  Po zakoupení odměny bude vystaven elektronický voucher s platností do konce roku 2021.

  Reward delivery: In a month

  EUR 19.17
  (CZK 500)
 • 15 from 15 Plavba na pramici

  Kdy jste byli naposledy "na vodě" ?

  Projeďte se bez obav po hladině přehrady díky síle svých paží, osvojte si (či oprašte) správnou techniku pádlování a dopřejte si lehce netradiční zážitek.

  Odměna zahrnuje zapůjčení pramice k hodinové projížďce po Slezské Hartě. Pramice je stabilní, vhodná pro svezení více osob včetně dětí, uveze až 8 lidí.

  Zapůjčení včetně pádel, vest a krátké instruktáže.

  V případě potřeby je možné propůjčit k plavbě i zkušeného kormidelníka.


  Termín: září - říjen 2020 nebo od května 2021 dále.

  Po zakoupení odměny bude vystaven elektronický voucher s platností do konce roku 2021.
   

  Reward delivery: In a month

  EUR 23.01
  (CZK 600)
 • Sold out!! Noc ve vybaveném Teepee / Nordisku + loďky

  Ubytujte se a užijte si noc v přírodě netradičně a komfortně v glampovacím stanu: v teepee po vzoru indiánů nebo v severském Nordisku.

  K dispozici Vám bude samozřejmě veškeré zázemí kempu, během pobytu zapůjčíme také pramici nebo kanoi k projížďce po přehradě v rámci odměny.

  Termín: květen/červen 2021 a dále.

  Cena za jednu noc, kapacita 1- 4 osoby, možno pořídít i více nocí (odměn).

  Reward delivery: In a year

  EUR 26.84
  (CZK 700)
 • 15 from 20 3 denní pobyt na louce se zázemím ve vlastním stanu + loďky k dispozici

  Stanování na dvě noci ve vlastním stanu na vyrovnané travnaté plošině u nás v kempu.

  Máte stan? Jezdíte pod stan? Kam příště vyrazíte? Přijeďte k nám!

  Mimo vybavené glampovací stany máme dvě plošiny pro klasické stany náhodných kolemjdoucích.
  K dispozici vám je zázemí ve velkém společenském stanu, ohniště pro opékání buřtů a/nebo posezení u kytary (kytarník s kytarou v ceně), možno zapůjčit gril.

  Na pozemku je pro sezonu 2020 suché wc, na sezonu 2021 bude již wc splachovací, koupelna a kuchyňka (momentálně ve výstavbě).

  V rámci odměny Vám během pobytu zapůjčíme pramici nebo kanoi k projížďce po přehradě.

  Termín: září- říjen 2020 nebo od května 2021 dále.

  Cena za dvě noci, možnost pořídít i více nocí (odměn).

  Po zakoupení odměny bude vystaven elektronický voucher s platností do konce roku 2021.
   

  Reward delivery: In a month

  EUR 30.67
  (CZK 800)
 • 4 Poděkování na FB / webu

  Za Palackého posíláme moooc dobrý pocit, ale aby nezůstalo jen u něj, revanšujeme se aspoň poděkováním na FB stránce glampu a na vznikajícím webu (bude spuštěn na podzim).

  Přidejte své jméno k našemu nápadu, budeme Vám opravdu vděční!

  Pokud chcete přispět inkognito, připište do poznámky "bez uvedení do seznamu", budeme Vám vděční tajně ;)

  Moc děkujeme !

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 38.34
  (CZK 1,000)
 • Sold out!! 3 denní pobyt v Teepee/ Nordisku + loďky

  Ubytujte se a užijte si dvě noci v přírodě netradičně a komfortně v glampovacím stanu: v teepee po vzoru indiánů nebo v severském Nordisku.

  K dispozici Vám bude samozřejmě veškeré zázemí kempu, během pobytu zapůjčíme také pramici nebo kanoi k projížďce po přehradě v rámci odměny.

  Termín: květen/červen 2021 a dále.

  Cena za 2 noci, kapacita 1 - 4 osoby, možno pořídít i více nocí (odměn).

  Reward delivery: In a year

  EUR 46.01
  (CZK 1,200)
 • Sold out!! 3 denní pobyt v Teepee/ Nordisku + loďky 2

  *Pro velký zájem navyšujeme kapacitu odměny

  Ubytujte se a užijte si dvě noci v přírodě netradičně a komfortně v glampovacím stanu: v teepee po vzoru indiánů nebo v severském Nordisku.

  K dispozici Vám bude samozřejmě veškeré zázemí kempu, během pobytu zapůjčíme také pramici nebo kanoi k projížďce po přehradě v rámci odměny.

  Termín: květen/červen 2021 a dále.

  Cena za 2 noci, kapacita 1 - 4 osoby, možno pořídít i více nocí (odměn).
   

  Reward delivery: In a year

  EUR 46.01
  (CZK 1,200)
 • 3 from 8 Na večeři u námořníka

  Ochutnejte speciality námořníkovi kuchyně, a dejte si u něj jednu z vypilovaných dobrot:
  • Ratatouille, s rozpečenou bagetkou a sýrem (bezmasé, lze upravit i pro vegany)
  • Hamburger s trhaným vepřovým a salátkem
  • Chili Con Carne
  • Hříbkové rizoto (lze i ve vegetariánské úpravě)
  • Kapitánův guláš (jen pro celou skupinu)
  Pitný režim a dostatek zeleniny zajištěn.

  Posezení s večeří pro 4osoby (možno rozšířit o další 1-2 osoby za 300kč/osoba). Skupina si může vybrat až dvě jídla.

  Večeři možno realizovat dle preference hostů v glampu v Safari stanu (Slzeská Harta) nebo na originálním místě v Ostravě Porubě.

  Reward delivery: In a month

  EUR 57.52
  (CZK 1,500)
 • Sold out!! 4 denní pobyt (3 noci) v Teepee/ Nordisku + loďky 2

  *Pro velký zájem navyšujeme kapacitu odměny

  Ubytujte se a užijte si tři noci v přírodě netradičně a komfortně v glampovacím stanu: v teepee po vzoru indiánů nebo v severském Nordisku, za zvýhodněnou cenu.

  K dispozici Vám bude samozřejmě veškeré zázemí kempu, během pobytu zapůjčíme také pramici nebo kanoi k projížďce po přehradě v rámci odměny.

  Termín: květen/červen 2021 a dále.

  Cena za 3 noci, kapacita 1 - 4 osoby, možno pořídít i více nocí (odměn).
   

  Reward delivery: In a year

  EUR 63.27
  (CZK 1,650)
 • Sold out!! 4 denní pobyt (3 noci) v Teepee/ Nordisku + loďky

  Ubytujte se a užijte si tři noci v přírodě netradičně a komfortně v glampovacím stanu: v teepee po vzoru indiánů nebo v severském Nordisku, za zvýhodněnou cenu.

  K dispozici Vám bude samozřejmě veškeré zázemí kempu, během pobytu zapůjčíme také pramici nebo kanoi k projížďce po přehradě v rámci odměny.

  Termín: květen/červen 2021 a dále.

  Cena za 3 noci, kapacita 1 - 4 osoby, možno pořídít i více nocí (odměn).

  Reward delivery: In a year

  EUR 63.27
  (CZK 1,650)
 • 15 from 15 Uspořádejte u nás jednodenní akci

  Využijte zázemí glampu a uspořádejte u nás akci s rodinou, přáteli či kolegy k jakékoli příležitosti.

  K dispozici Vám bude prostorný Safari stan s kamny a posezením, kuchyňka a sociální zařízení, venkovní ohniště a gril.

  Můžete u nás strávit příjemné odpoledne nebo celý den.

  Termín: září - říjen 2020 nebo od května 2021 dále.

   

  Reward delivery: In a month

  EUR 76.69
  (CZK 2,000)
 • 1 from 8 4 denní pobyt (3 noci) v Teepee/ Nordisku + loďky + GRILOVÁNÍ

  Ubytujte se a užijte si tři noci v přírodě netradičně a komfortně v glampovacím stanu: v teepee po vzoru indiánů nebo v severském Nordisku, za zvýhodněnou cenu.

  A aby byla idylka dokonalá, naplníme Vám žaludky výbornými dobrotami z grilu, které Vám připravíme v glampu.

  K dispozici Vám bude samozřejmě veškeré zázemí kempu, během pobytu pramici či kanoe k projížďce po přehradě v rámci pobytu.

  Termín: květen/červen 2021 a dále.

  Cena za 3 noci, kapacita 1 - 4 osoby, možno pořídít i více nocí (odměn).

  Grilování (maso/sýry/zelenina) pro až 4 osoby 1x za pobyt v čase dle dohody, včetně pečiva, omáček a něčeho na zapití.

  Reward delivery: In a year

  EUR 92.02
  (CZK 2,400)
 • 8 from 10 Účast na zahajovací VIP party

  Buďte s námi jako vzácný host při slavnostním otevření glampu!

  Soukromá VIP party pro okruh dobrých lidí, kteří nám při vzniku glampu hodně pomáhali se uskuteční v květnu 2021, před vypuknutím sezony a otevřením bran pro první návštěvníky.
  Občerstvení a nocleh zajištěn.

  Staňte se jedním z VIP podporovatelů, budeme Vám velmi vděční!

  Reward delivery: Not specified

  EUR 95.86
  (CZK 2,500)
 • 6 from 6 Vodami Slezské Harty

  Určeno pro organizované dětské oddíly (skauti, TOM apod).

  Oba jsme prošli dětskými oddíly a jako vedoucí stále působíme ve skautské organizaci. Jsme otevření ke spolupráci s dalšími dětskými oddíly.

  Rádi připravíme pro Váš oddíl, skupinu (max 20 osob) vodáckou 2 – 3 denní výpravu, kde si budete moct projít vodáckým výcvikem na plachty pádla a vesla.
  Na plachtění budou k dispozici větší bezpečné plachetnice, takže výpravu lze připravit i v říjnu či na jaře.

  Na přespání poskytneme náš velkokapacitní safari stan s kamny, od jara i teepee stan.

  Vodácký materiál samozřejmě zajištěn.
  Za příplatek možno domluvit i výcvik na originální polské DEZETě.

  Termín: říjen nebo duben, květen, červen.

  Cena 2500 pro akci do 20 lidí (další členové s doplatkem 100 Kč každý).
  Účetně lze řešit dodatečným daňovým dokladem

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 95.86
  (CZK 2,500)
 • 8 from 10 Plavba na plachetnici se zkušeným kapitánem

  Vítr ve vlasech? Prohánět se po vodní hladině bez nutnosti pádlování? Zažít romantickou plavbu? Průzkumnou plavbu s trochou adrenalinu a partou přátel? Přeplutí Harty za gastronomickým zážitkem ?

  Možno u nás v glampu, bez nutnosti vlastnit plachetnici či ovládat um plachtění ;)

  Nechte se vézt a nebo si sami vyzkoušejte  kormidlování, naučte se vytáhnout a nastavit plachty a chyťte ten správný vítr!

  Dvou až tří hodinová plavba (v případě zájmu možno i déle) na malé plachetnici pod vedením zkušeného kapitána pro 1 - 2 osoby.
  Včetně veškerého vybavení, instruktáže a společnosti ostříleného vodního skauta.


  Termín: září - říjen 2020 nebo od května 2021 dále. Děti vždy s doprovodem dospělého.

  Po zakoupení odměny bude vystaven elektronický voucher s platností do konce roku 2021.
   

  Reward delivery: In a month

  EUR 115.03
  (CZK 3,000)
 • 9 from 10 Plavba na plachetnici s kapitánem + grilování

  Vítr ve vlasech? Prohánět se po vodní hladině bez nutnosti pádlování? Zažít romantickou plavbu? Vzít na vodu kamarády?

  A pak se dobře najíst?

  Možno u nás v glampu, bez nutnosti vlastnit plachetnici či ovládat um plachtění a lodivodství ;) Nechte se vézt a nebo si sami vyzkoušejte  kormidlování, naučte se vytáhnout a nastavit plachty a chyťte ten správný vítr!

  A pak naplňte žalůdky výbornými dobrotami z grilu, které Vám připravíme v glampu hned po přistání ;)

  Dvou až tří hodinová plavba (v případě zájmu možno i déle) na malé plachetnici pod vedením zkušeného kapitána pro 1 - 4 osoby.
  Včetně veškerého vybavení, instruktáže a společnosti ostříleného vodního skauta.
  Grilování masa, sýrů, zeleniny, včetně pečiva, omáček a něčeho na zapití ;)

  Termín: září - říjen 2020 nebo od května 2021 dále. Děti vždy s doprovodem dospělého.

  Po zakoupení odměny bude vystaven elektronický voucher s platností do konce roku 2021.

  (Ti, co už zakoupili plavbu na plachetnici dříve v další odměně mají grilování rovněž v ceně)

  Reward delivery: In a year

  EUR 115.03
  (CZK 3,000)
 • 5 from 5 WindSurfařský výcvik

  Vše co jste chtěli umět na windsurfu a báli jste se na to pomyslet.
   
  Windsurfařský výcvik (individuální výuka jeden na jednoho) pod vedením zkušeného surfaře, během kterého se můžete seznámit s tímto úžasným sportem a/nebo se v něm zdokonalit.
   
  Délka trvání: 6hodin

  Místo konání: Razovská Zátoka Slezské Harty (vhodná pro začátečníky), Slezská Harta kdekoli, případně po domluvě jiná přehrada v Moravskoslezském kraji.
   
  Cena včetně zapůjčení surfu s plachtou a zázemí v kempu.

  Reward delivery: In a month

  EUR 153.37
  (CZK 4,000)
 • 1 from 1 Jméno pro kanoi - měj poslední slovo!

  Startujeme výběrové řízení na FB stránce glampu. Jak se bude jmenovat naše prvorepubliková dřevěná kanoe?

  Necháme to na Tobě!

  Z návrhů na FB stránce vybereme 3 nejlepší jména a Ty pak rozhodneš, které z nich kanoe opravdu dostane. Jméno bude následně napsáno na její bok.

  Plavbu na této kanoi máš samozřejmě zdarma včetně fotky na památku ;)

   

  Reward delivery: In a year

  EUR 153.37
  (CZK 4,000)
 • 10 from 12 Vaše logo na našem webu

  Vaši podpory si velmi ceníme a dáme o ní vědět!

  Rádi zveřejníme Vaše logo na vznikajícím webu (bude na podzim) v sekci "Podporují nás".

  Mockrát děkujeme za podporu!

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 191.72
  (CZK 5,000)
 • 8 from 10 Pronájem kempu na 1 noc

  Hledáte místo pro akci? Rádi byste malý kemp pro sebe a své hosty?

  Naše louka stany a zázemím je Vám plně k dispozici, ať už pořádáte jakoukoliv akci.

  K dispizici Vám budou také všechna přítomna plavidla a zkušený kapitán.

  Termín: květen 2021 a kdykoli dále.

  Cena za pronájem na 1 noc. Příjezd kdykoliv během dne, odjez následující dopoledne.

  Kapacita kempu max 25 osob.

  Po zaplacení odměny bude vystaven úpis na pronájem kempu se všemi náležitostmi.

  Reward delivery: Not specified

  EUR 268.40
  (CZK 7,000)
 • 7 from 10 Akce pro skupiny - pronájem kempu na 3 dny

  Hledáte ubytování pro více lidí? Nemáte rádi přeplněné kempy, ideálně ho mít "pro sebe"?

  Naše louka se zázemím, vybavené glampovací stany, plošiny pro vlastní stany a veškeré zázemí (koupelna, wc, kuchyňka, společenský stan, dětské hřiště, ohniště, gril atd) je Vám plně k dispozici, ať už přijedete na teambuldingovou akci, narozeninovou oslavu, firemní párty nebo na dovolenou ve větším počtu. Anebo třeba sami.

  K dispizici Vám budou také všechna přítomna plavidla a zkušený kapitán (a kytarista, poutavý vypravěč, kuchař v jedné osobě).

  Termín: květen 2021 a kdykoli dále.

  Cena za pronájem na dvě noci (3 dny), možno po domluvě protáhnout.

  Kapacita kempu max 25 hostů.

  Po zaplacení odměny bude vystaven úpis na pronájem kempu se všemi náležitostmi.

  Reward delivery: In a year

  EUR 613.50
  (CZK 16,000)