Nebe - filmová zpověď Tomáše Etzlera

Už při prvním natáčení filmu "Nebe" jsem věděl, že jsme objevili něco mimořádného. Nemýlil jsem se. Po letech práce je výjimečný dokument o dnešní Číně téměř hotov. Došly nám ale prostředky na postprodukci, propagaci a distribuci. Proto žádáme o pomoc.

Author: Tomáš Etzler

DVD- omluva za zpoždění a žádost o poštovní adresu, kam DVD poslat.

Dec 7, 2022

Dobrý den,

Opět po čase zdravím. Dobře si uvědomuji, že stále mnohým z vás dlužím podepsané DVD s filmem Nebe. DVDčka již jsou ve výrobě. Tlačím výrobce, aby se to stihlo do vánoc. 
Velmi se omlouvám za zpoždění. Způsobily jej jednak legální důvody: museli jsme čekat až film dokončí kolečko festivalů a na odvysílání filmu v ČT, ale hraje v tom roli i má prokrastinace. DVDčka jsem mohl objednat o pár měsíců dříve. 
Udělali jsme ještě jednu chybu. Nepožádali jsme vás o poštovní adresu, kam DVD zaslat. Prosím, zašlete mi svou adresu na tento email: 
hithitnebe@gmail.com
Děkuji všem za trpělivost a ještě jednou se omlouvám.
S pozdravem,
Tomáš

A je to konečně tady! Slavnostní premiéra v Praze má nové datum: pátek 11. června.

May 28, 2021

Všechny srdečně zdravím,

A s radostí hlásím, že máme konečně nové datum Slavnostní premiéry filmu Nebe v Praze, která byla původně plánována na 30. října 2020.

Nové datum je pátek 11. ČERVNA, tedy už za dva týdny.  Tešíme se na vás všechny, kteří jste si zakoupili vstup na Slavnostní premiéru v Praze. Pozvánky s detaily dostanete emailem během několika příštích dnů.  

Moc se na vás všichni těšíme. Příjemný víkend,

Tomáš a tým Nebe

Pozvánku na slavnostní premiéru ve Světozoru máte v emailu.

Sep 22, 2020

Milí a vážení,

Nikdo sice nevíme, co bude zítra, ale život jde dál a my plánujeme. Minulý týden jsme vám emailem poslali pozvánku na slavnostní premiéru v pražském kině Světozor. Pokud jste ji nenalezli ve svém inboxu, prosím, zkontrolujte si SPAM složku. Jsme optimisté a těšíme se na setkání,

Tomáš Etzler a tým Nebe

Osobní poděkování na FB za 100 Kč a více

Sep 9, 2020

Milí a vážení, na svém FB profilu jsem zveřejnil jména vás všech, kdo jste nám na film Nebe přispěli částkou 100 Kč a mnohdy i více. A to bez nároku na odměnu, jen pro dobrý pocit. Ještě jednou vám všem ze srdce děkuji. 

Slavnostní premiéra v Praze

Sep 2, 2020

Mnohokrát zdravím,

s radostí i s týmem oznamujeme, že slavnostní pražská premiéra filmu Nebe se uskuteční v pátek 30. ŘÍJNA večer v kině SVĚTOZOR. Pozvánky přispěvatelům teprve rozešleme. Jednak k rozhodnutí o Světozoru a potvrzení došlo teprve minulý týden a jednak máme stále plné ruce práce s organizováním a přípravou zářijových předpremiér. Pozvánky do Světozoru dostanete e-mailem minimálně měsíc před premiérou. 

Tu malou bestii, kvůli které teď opět nosíme roušky radši nebudu ani nebudu zmiňovat, ale připarvujeme i plán B. Jsem životní optimista a pevně věřím, že jej nebudeme muset aktivovat. 

Moc se na všechny těším.

Přejeme vám v těchto podivných dobách mnoho štěstí, trpělivosti a sil.

Tomáš a tým Nebe

Data a časy předpremiér ve všech městech známy

Aug 17, 2020

Milí a vážení,

Všem, kteří jste si zakoupili vstupenky na PŘEDPREMIÉRU v různých městech byla v posledních 24 hodinách zaslána emailem zpráva se všemi potřebnými detaily.

Pokud jste ji nedostali, prosím, podívejte se do složky SPAM. Pokud se ani tam neobjevila, prosím, kontaktujte nás s vaší správnou emailovou adresou. (Pár emailů se mi vrátilo "nedoručeno" z důvodů neplatných emailových adres či plné schránky).

Vám, kteří jste si zakoupili jiné odměny se ozveme v nejbližších dnech s dalšimi detaily.

Těšíme se na viděnou a ještě jednou děkujeme.

Tomáš Etzler a tým Nebe

Začínáme oznamovat data a detaily předpremiér

Aug 14, 2020

Vážení a milí,

právě jsme poslali email všem z vás, kdo si koupili lístky na předpremiéru do Liberce s detaily akce. Vy, kteří jste si lístek v Liberci koupili, ale nedostali žádný email, podívejte se prosím do SPAMU.

Emaily všem ostatním, kteří si koupili předpremiéry v jiných městech budou následovat během 2-3 dnů. V příštím týdnu také informace o dalších cenách.

Děkujeme za vaši trpělivost. Tohle všechno zkoordinovat a zorganizovat nebyl nejlehčí úkol. Ale učíme se a budeme rychlejší a rychlejší. 

Těšíme se na shledání s vámi.  

Příjemný víked.

Tomáš Etzler a produkční tým Nebe

Mnohokrát děkuji

Jul 6, 2020

Dobrý den nebo ahoj,

moc děkuji všem, kteří přispěli do úspěšné sbírky na dokončení filmu "Nebe".  Velmi si toho s celým štábem vážíme. Bez Vás by se dokončení zpozdilo o další měsíce. Takto půjde film do kin 30. října. Mnohokrát Vám jesště jednou všem děkuji a těším se, až se s mnohýma s Vás v září nebo říjnu osobně potkám.
Přeji Vám příjemný sváteční den.

Tomáš

Vstup na předpremiéry

Jun 30, 2020

Dobrý den všem,

po poradách s kiny, ve kterých se budou v září konat předpremmiéry budeme vstupy řešit tzv. guest listy. Každé kino bude mít seznam lidí, kteří přispěli a koupili si vstupenku nebo dostali vstup darem.

Jinak, stále jsou k mání vstupenky na představení v Brně, Hradci Králové, Liberci, Olomouci a Ostravě. Máte-li nějaké známé, kteří by mohli mít zájem, dejte jim prosím vědět.

Mnohokrát všem děkuji za podporu a moc se těším na setkání s Váma při besedách po filmu. 

Mejte se!
Tomáš

Živá debata ve středu 24.6. v 18:00 na Facebooku

Jun 23, 2020

Srdečně Vás s producentem Janem Macolou zveme na živou on-line besedu o filmu "Nebe", která proběhne zítra, ve středu 24.6. v 18:00 večer na Facebooku. Během povídání budeme odpovídat na Vaše otázky o vzniku filmu, o tom jak používáme peníze vybrané na Hithitu nebo proč mi trvalo více než osm let dostat film do kin. Těšíme se na Vás, Tomáš a Honza

PRVNÍ MÍSTO A DATUM PŘEDPREMIÉRY

Jun 18, 2020

Dobrý večer všem,

konečně máme první datum Hithitové předpremiéry.  Bude v Liberci, 7. září v 19:00 v kině Varšava. Jak je uvedeno v popisu odměn, do Liberce film sám přivezu a po promítnutí si s Vámi, kdo tam přijdou budu povídat o té nelehké osmileté anabázi vzniku filmu Nebe a o čemkoliv jiném. Moc se těším. Liberec jsme dali mezi odměny relativně pozdě, takže lístky ještě jsou. Znáte ll někoho, kdo by mohl mít zájem, dejte jim prosím vědět. Mnohokrát děkuji. Do konce týdne oznámím další města a data.  

Máme 102%!

Jun 11, 2020

Dobrý večer,

mnohokrát děkujeme všem kdo nám pomohli splnit cíl sbírky. Máme obrovskou radost. Film teď konečně dobarvíme v procesu, kterému se v anličtině říká grading. Také předěláváme hudbu a tím pádem i  zvukový mix, protože čínskou hudbu, pro kterou jsme se snažili zakoupit práva nám Číňané bohužel na poslední chvili odmítl poskytnout. Takže nová se teď komponuje. Grafik pracuje na plakátu. Děje se to hodně a o všem Vás budu informovat. 

Data zářijových předpremiér oznámíme hned jak je budeme vědět. Kina plánují zhruba dva měsíce dopředu takže tady data uvedu někdy v červenci. 

Na Hithitu máme ještě tři týdny, takže budeme v propagaci sbírky pokračovat. Všechno jde dělat lépe a kvalitněji. Veškerá další podpora bude k distribuci do co největšího množství kin a promítacích sálů v ČR, k tomu, abych mohl s filmem jezdit a diskutovat o něm a o Číně, a ke kvalitnější, efektivnější inzerci.  

Mnohokrát ještě jednou děkujeme za Vaši štědrou pomoc. 

Tomáš  s produkčním týmem

Přidáváme vstupenky na brněnské a pražské předpremiéry!

Jun 9, 2020

Dobrý den,

mám obrovskou radost ze zájmu o zářijové předpremiéry. V Brně a Praze se vyprodaly během 24 hodin, takže jsme ještě nějaké přidali. Mnohokrát Vám děkuji za zájem a podporu. Moc si toho s celým postprodukčním týmem vážíme.  Mějte se. Tomáš

Poděkování

Jun 7, 2020

Mnohokrát děkuji všem přispěvatelům za neuvěřitelný víkend. Pomohli jste nám z 6 na 59 procent za posledních 24 hodin. Nesmírně si toho vážím já i celý tým, který film dokončuje. Těším se, až se s Vámi potkám. Příjemný večer. Tomáš

EUR 28,407
pledged of EUR 19,477

145%

145% completed

1,009 contributors pledged

Film, Art

All or nothing. Project finished on Jul 4, 2020 at 18:58.

Choose reward for your contribution

 • sold 188
  Osobní poděkování na Facebooku

  Poděkování na Facebooku a dobrý pocit z podpory filmu, který je silnou výpovědí nejenom o Číně, ale o současném světě. Samozřejmě můžete přispět i víc. Budeme potřebovat každou korunu. 

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 4.06
  (CZK 100)
 • remaining 27 from 60
  Exkluzivní předpremiéra v OLOMOUCI

  Vstupenka na zářijovou předpremiéru filmu v Olomouci v Kině Metropol. Nejenom, že budete mezi prvními, kdo film uvidí, po filmu bude následovat debata s Tomášem Etzlerem a dalšími tvůrci dokumentu. 

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 14.20
  (CZK 350)
 • remaining 26 from 60
  Exkluzivní předpremiéra v HRADCI KRÁLOVÉ

  Vstupenka na zářijovou předpremiéru filmu v Hradci Králové v kině Bio Central. Nejen, že budete mezi prvními, kdo film uvidí, ale po filmu bude následovat debata s Tomášem Etzlerem a dalšími tvůrci dokumentu. 

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 14.20
  (CZK 350)
 • remaining 7 from 30
  NOVÉ: Exkluzivní předpremiéra v LIBERCI

  Vstupenka na zářijovou předpremiéru filmu  Nebe  v libereckém kině Varšava. Nejen, že budete mezi prvními, kdo film uvidí, ale po filmu bude následovat debata s Tomášem Etzlerem a dalšími tvůrci dokumentu. 

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 14.20
  (CZK 350)
 • remaining 1 from 30
  ZNOVU PŘIDÁNO: Exkluzivní předpremiéra v BRNĚ

  Vstupenka na  zářijovou předpremiéru filmu v Brně v Kině Art. Nejenom, že budete mezi prvními, kdo film uvidí, po filmu bude následovat debata s Tomášem Etzlerem a dalšími tvůrci dokumentu. 

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 14.20
  (CZK 350)
 • remaining 17 from 25
  PŘIDÁNO: Exkluzivní předpremiéra v OSTRAVĚ

  Vstupenka zářijovou na předpremiéru filmu v ostravském Minikině. Nejenom, že budete mezi prvními, kdo film uvidí, po filmu bude následovat debata s Tomášem Etzlerem a dalšími tvůrci dokumentu. 
  Předpokládané datum doručeníDo půl roku

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 14.20
  (CZK 350)
 • remaining 5 from 50
  Plakát k filmu Nebe podepsaný tvůrci

  Plakát k filmu podepsaný tvůrci zaslán poštou.

  Reward delivery: on address, in half a year after the Hithit project end

  EUR 20.29
  (CZK 500)
 • remaining 2 from 40
  Exkluzivní předpremiéra v HRADCI KRÁLOVÉ pro dva

  Dvě vstupenky na zářijovou předpremiéru filmu v Hradci Králové v kině Bio Central. Nejen, že budete mezi prvními, kdo film uvidí, ale po filmu bude následovat debata s Tomášem Etzlerem a dalšími tvůrci dokumentu. 

  Reward delivery: not specified

  EUR 28.40
  (CZK 700)
 • remaining 8 from 40
  Exkluzivní předpremiéra v OLOMOUCI pro dva

  Dvě vstupenky na zářijovou předpremiéru filmu v Olomouci v Kině Metropol. Nejenom, že budete mezi prvními, kdo film uvidí, po filmu bude následovat debata s Tomášem Etzlerem a dalšími tvůrci dokumentu. 

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 28.40
  (CZK 700)
 • remaining 30 from 40
  NOVÉ: Exkluzivní předpremiéra v LIBERCI pro dva

  Dvě vstupenky na zářijovou předpremiéru filmu Nebe v libereckém kině Varšava.  Nejen, že budete mezi prvními, kdo film uvidí, ale po filmu bude následovat debata s Tomášem Etzlerem a dalšími tvůrci dokumentu. 

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 28.40
  (CZK 700)
 • remaining 15 from 35
  ZNOVU PŘIDÁNO: Exkluzivní předpremiéra v BRNĚ pro 2

  Dvě vstupenky na  zářijovou předpremiéru filmu v Brně v Kině Art. Nejenom, že budete mezi prvními, kdo film uvidí, po filmu bude následovat debata s Tomášem Etzlerem a dalšími tvůrci dokumentu. 

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 28.40
  (CZK 700)
 • remaining 13 from 20
  PŘIDÁNO: Exkluzivní předpremiéra v OSTRAVĚ pro dva

  Dvě vstupenky zářijovou na předpremiéru filmu v ostravském Minikině. Nejenom, že budete mezi prvními, kdo film uvidí, po filmu bude následovat debata s Tomášem Etzlerem a dalšími tvůrci dokumentu. 

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 28.40
  (CZK 700)
 • remaining 7 from 20
  NOVÉ: Lístky pro dva na Slavnostní říjnovou PREMIÉRU v Praze plus plakát

  Vstupné pro dva. Setkejte se osobně s  Tomášem Etzlerem a ostatními tvůrci na Slavnostní říjnové premiéře  Nebe v Praze a domů si odneste na památku plakát.

  Reward delivery: in a year after the Hithit project end

  EUR 50.72
  (CZK 1,250)
 • remaining 47 from 100
  DVD v limitované neprodejné edici

  Exkluzivní neprodejné DVD s podpisy tvůrců. Zasláno poštou na Vaši adresu. 

  Reward delivery: on address, in a year after the Hithit project end

  EUR 52.75
  (CZK 1,300)
 • remaining 12 from 15
  Dvanáctkrát do Kina Pilotů

  Vstupné na zajímavé filmy dle Vašeho výběru v Kině Pilotů. Platné po dobu jednoho roku.

  Reward delivery: in a year after the Hithit project end

  EUR 60.86
  (CZK 1,500)
 • remaining 9 from 12
  Dvanáctkrát do Kina Pilotů pro dva

  Vstupné na zajímavé filmy dle Vašeho výběru v Kině Pilotů pro Vás a Váš doprovod. Platné po dobu jednoho roku.

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 121.73
  (CZK 3,000)
 • remaining 10 from 10
  Pronájem kinosálu k soukromé projekci v Kině Pilotů s kapacitou 16 osob

  Pozvěte si přátele či kolegy a promítněte si jakýkoliv, třeba Váš film v opravdovém kinosále, který má kapacitu 16 osob. Datum a ostatní detaily si spolu dohodneme.

  Reward delivery: in a year after the Hithit project end

  EUR 182.59
  (CZK 4,500)
 • remaining 6 from 10
  Místo u stolu s tvůrci Nebe v Praze

  Projekce a povídání o vzniku filmu Nebe a jiných záležitostech, čínských i nečínských s Tomášem Etzlerem a dalšími tvůrci filmu. U povídání v příjemném prostředí Vás dobře nakrmíme a napojíme. Limit 10 osob na večeři.

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 223.17
  (CZK 5,500)
 • remaining 8 from 10
  Poděkování v titulcích

  Vaše jméno nebo jméno Vaší společnosti bude uvedeno v zavěrečných titulcích filmu. A to samozřejmě i na mezinárodní verzi fimu, kterou plánujeme dokončit ještě letos. Vaše přítomnost  s doprovodem na slavnostní premiéře v Praze je samozřejmě součástí odměny a bude naší ctí. 

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 365.19
  (CZK 9,000)
 • remaining 1 from 3
  Film Nebe i s autory přijede za Vámi

  ​Pomozte nám dokončit film a ten i s tvůrci přijede k Vám. Užijte si soukromou projekci v úzkém kruhu přátel či kolegů. Maximální počet účastníků 40. Datum a detaily si domluvíme osobně.

  Reward delivery: in a year after the Hithit project end

  EUR 811.52
  (CZK 20,000)
 • remaining 4 from 5
  Staňte se Partnerem filmu

  Staňte se partnerem filmu a Vaše jména uvedeme ve zvláštní sekci v závěrečných titulcích filmu. Také Vás pozveme na jeviště při Slavnostní premiéře, kde Vám osobně poděkujeme a předáme plakát s díky a podpisy tvůrců. Cena obsahuje akreditaci na festivaly v Evropě, na kterých se film bude promítat.

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 1,623.05
  (CZK 40,000)
 • remaining 2 from 2
  Staňte se Generálním partnerem filmu

  Vaše jméno nebo jméno Vaší společnosti bude uvedeno nejen  úvodních a zavěrečných titulcích filmu, ale i v traileru filmu promítaného během propagace dokumentu a na všech materiálech, které k propagaci filmu vyrobíme. Od plakátů, inzerce až po pozvánky. A to samozřejmě i v mezinárodní verzi fimu, kterou plánujeme dokončit ještě letos. Vaše přítomnost na pódiu se všemi ostatními tvůrci na premiéře v Praze je samozřejmě součástí odměny a bude naší ctí. Cena obsahuje akreditaci na festivaly v Evropě, na kterých se film bude promítat.

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 6,086.43
  (CZK 150,000)
 • Sold out!!
  Exkluzivní předpremiéra v OSTRAVĚ

  Vstupenka zářijovou na předpremiéru filmu v ostravském Minikině. Nejenom, že budete mezi prvními, kdo film uvidí, po filmu bude následovat debata s Tomášem Etzlerem a dalšími tvůrci dokumentu. 

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 14.20
  (CZK 350)
 • Sold out!!
  Exkluzivní předpremiéra v BRNĚ

  Vstupenka na  zářijovou předpremiéru filmu v Brně v Kině Art. Nejenom, že budete mezi prvními, kdo film uvidí, po filmu bude následovat debata s Tomášem Etzlerem a dalšími tvůrci dokumentu. 

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 14.20
  (CZK 350)
 • Sold out!!
  Exkluzivní předpremiéra v PRAZE

  Vstupenka na  zářijovou předpremiéru filmu v Praze v Kině Pilotů. Nejenom, že budete mezi prvními, kdo film uvidí, po filmu bude následovat debata s Tomášem Etzlerem a dalšími tvůrci dokumentu.

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 14.20
  (CZK 350)
 • Sold out!!
  Exkluzivní předpremiéra v PLZNI

  Vstupenka na zářijovou předpremiéru filmu v Plzni, a to v Moving Station (Johancentrum). Nejenom, že budete mezi prvními, kdo film uvidí, po filmu bude následovat debata s Tomášem Etzlerem a dalšími tvůrci dokumentu. 

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 14.20
  (CZK 350)
 • Sold out!!
  PŘIDÁNO: Exkluzivní předpremiéra v PRAZE

  Vstupenka na  zářijovou předpremiéru filmu v Praze v Kině Pilotů. Nejenom, že budete mezi prvními, kdo film uvidí, po filmu bude následovat debata s Tomášem Etzlerem a dalšími tvůrci dokumentu

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 14.20
  (CZK 350)
 • Sold out!!
  PŘIDÁNO: Exkluzivní předpremiéra v BRNĚ

  Vstupenka na  zářijovou předpremiéru filmu v Brně v Kině Art. Nejenom, že budete mezi prvními, kdo film uvidí, po filmu bude následovat debata s Tomášem Etzlerem a dalšími tvůrci dokumentu. 

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 14.20
  (CZK 350)
 • Sold out!!
  NOVÉ: Vstupenka na Slavnostní říjnovou PREMIÉRU v Praze

  Setkejte se osobně s  Tomášem Etzlerem a ostatními tvůrci na Slavnostní říjnové premiéře  Nebe v Praze. 

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 18.26
  (CZK 450)
 • Sold out!!
  Exkluzivní předpremiéra v BRNĚ pro dva

  Dvě vstupenky na  zářijovou předpremiéru filmu v Brně v Kině Art. Nejenom, že budete mezi prvními, kdo film uvidí, po filmu bude následovat debata s Tomášem Etzlerem a dalšími tvůrci dokumentu. 

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 28.40
  (CZK 700)
 • Sold out!!
  Exkluzivní předpremiéra v PLZNI pro dva

  Dvě vstupenky na zářijovou předpremiéru filmu v Plzni, a to v Moving Station (Johancentrum). Nejenom, že budete mezi prvními, kdo film uvidí, po filmu bude následovat debata s Tomášem Etzlerem a dalšími tvůrci dokumentu. 

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 28.40
  (CZK 700)
 • Sold out!!
  Exkluzivní předpremiéra v OSTRAVĚ pro dva

  Dvě vstupenky zářijovou na předpremiéru filmu v ostravském Minikině. Nejenom, že budete mezi prvními, kdo film uvidí, po filmu bude následovat debata s Tomášem Etzlerem a dalšími tvůrci dokumentu. 

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 28.40
  (CZK 700)
 • Sold out!!
  Exkluzivní předpremiéra v PRAZE pro dva

  Dvě vstupenky na  zářijovou předpremiéru filmu v Praze v Kině Pilotů. Nejenom, že budete mezi prvními, kdo film uvidí, po filmu bude následovat debata s Tomášem Etzlerem a dalšími tvůrci dokumentu.

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 28.40
  (CZK 700)
 • Sold out!!
  PŘIDÁNO: Exkluzivní předpremiéra v PRAZE pro 2

  Dvě vstupenky na  zářijovou předpremiéru filmu v Praze v Kině Pilotů. Nejenom, že budete mezi prvními, kdo film uvidí, po filmu bude následovat debata s Tomášem Etzlerem a dalšími tvůrci dokumentu.

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 28.40
  (CZK 700)
 • Sold out!!
  PŘIDÁNO: Exkluzivní předpremiéra v BRNĚ pro 2

  Dvě vstupenky na  zářijovou předpremiéru filmu v Brně v Kině Art. Nejenom, že budete mezi prvními, kdo film uvidí, po filmu bude následovat debata s Tomášem Etzlerem a dalšími tvůrci dokumentu. 

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 28.40
  (CZK 700)
 • Sold out!!
  PŘIDÁNO: Exkluzivní předpremiéra v PLZNI pro dva

  Dvě vstupenky na zářijovou předpremiéru filmu v Plzni, a to v Moving Station (Johancentrum). Nejenom, že budete mezi prvními, kdo film uvidí, po filmu bude následovat debata s Tomášem Etzlerem a dalšími tvůrci dokumentu. 

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 28.40
  (CZK 700)
 • Sold out!!
  NOVÉ: Lístky na Slavnostní říjnovou PREMIÉRU v Praze pro dva

  Vstupné pro dva. Setkejte se osobně s  Tomášem Etzlerem a ostatními tvůrci na Slavnostní říjnové premiéře   Nebe v Praze. 

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 36.52
  (CZK 900)
 • Sold out!!
  Exkluzivní předpremiéra pro dva a plakát podepsaný tvůrci

  Odměnou jsou dvě vstupenky na předpremiéru v jednom z uvedených měst a plakát k filmu Nebe podepsaný jeho tvůrci, který Vám na předpremiéře předá Tomáš Etzler.

  Reward delivery: not specified

  EUR 44.63
  (CZK 1,100)
 • Sold out!!
  VIP lístky pro dva na Slavnostní říjnovou premiéru v Praze

  Setkejte se osobně s tvůrci na Slavnostní říjnové premiéře v Praze. Součástí odměny je vstupenka pro dva, přívítací drink a plakát podepsaný tvůrci, který Vám osobně předá Tomáš Etzler.

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 89.27
  (CZK 2,200)
 • Sold out!!
  PŘIDÁNO: VIP lístky pro dva na Slavnostní říjnovou PREMIÉRU v Praze

  Setkejte se osobně s tvůrci na Slavnostní říjnové premiéře v Praze. Součástí odměny je vstupenka pro dva, přívítací drink a plakát podepsaný tvůrci, který Vám osobně předá Tomáš Etzler.

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 89.27
  (CZK 2,200)