Lieberec - autorský průvodce po Liberci a okolí

První náklad autorského průvodce blogu jizerské *ticho zmizel doslova rychlostí blesku (za týden!), a tak to vypadá, že o Lieberec je mnohem větší zájem, než jsme čekali. Proto bychom rádi udělali dotisk, aby se dostalo i na ostatní zájemce.

EUR 3,322
pledged of EUR 1,838

180%

180% completed

12 days until the end

176 contributors pledged

Literature

Liberec, Liberecký kraj, Česko

Pledge
Show all rewards

Co je náš cíl?

První náklad autorského průvodce blogu jizerské *ticho zmizel doslova rychlostí blesku, a tak to vypadá, že o Lieberec je mnohem větší zájem, než jsme čekali. Proto bychom rádi udělali dotisk, aby se dostalo i na ostatní zájemce.

Detaily

Neuvěřitelné se stalo skutkem a autorský průvodce blogu jizerské *ticho po Liberci spatřil skutečně světlo světa. A aby těch zázraků nebylo málo, tak jeho náklad se prodal během jednoho jediného týdne! 

Co všechno se v Lieberci o Liberci dočtete? Třeba to, kde jsou ty nejlepší kavárny, restaurace a hospody, kam vyrazit za uměním a do nočního víru velkoměsta (haha!) nebo kdy se konají ty nejzajímavější akce a festivaly. Dozvíte se ale třeba také kam se jít proběhnout nebo jakými architektonickými skvosty se Liberec právem pyšní. Chybět samozřejmě nemohou ani tipy na stylové ubytování nebo výlety do blízkého okolí. V průvodci na vás čeká také výběr mých editorialů, které vycházely týden co týden na stránkách blogu a které tak nádherně ilustroval MAT. Těšit se můžete také na dokumentární sérii z dětského domova v Hamru na Jezeře od renomované fotografky Hany Knížové. V průvodci najdete také seznam místních dárků, bez kterých byste se rozhodně neměli z našeho města vracet. Je toho zkrátka víc než dost, co je v současném Liberci a jeho okolí k vidění!

... a ještě něco navíc

Autorem grafické úpravy průvodce je Jirka Toman ze studia Sudetype. Takže vám už teď musí být jasné, že to bude krása nesmírná! Včetně vlastního fontu Lieberec nebo úvodního motivu, ve kterém se v podobě teček objeví všech 104 445 obyvatel Liberce.

Kdo jsme?

Blog jizerské *ticho funguje už sedmým rokem a píše / fotí / vysílá o zajímavých lidech a místech v Jizerských horách. A ani po tak dlouhé době nemá jeho zakladatel a šéfredaktor Petr Vondřich problém nacházet stále nové a nové tipy na další jména. Ta nejzajímavější najdete právě v autorském průvodci Lieberec.

Proč to děláme?

Mottem blogu jizerské *ticho je heslo studentských nepokojů v Paříži z roku 1968 - Pod dlažbou je pláž. A přesně o to se blog snaží i na svých stránkách - hledat "pláž" tam, kde by ji na první ani druhý pohled nikdo nehledal. Ve městech v Jizerských horách, kde by se mohlo zdát, že chcípnul pes, ale opak je pravdou.  

News

May 15, 2020 Dotisk bude!

Díky moc všem, co jste podpořili dotisk autorského průvodce Lieberec! Dokázali jsme to za 6 dní! Vy ostatní klidně ale ještě můžete stále přispívat, výtisků tak bude ještě víc. Průvodce a všechny další odměny obdržíte hned, jak to bude možné, tedy po skončení 30 denní kampaně na HitHit. Přesně to…

More

Project links

Comments

Choose reward for your contribution

 • 2 Samolepka Lieberec

  Získej samolepku Lieberec a podpoř dotisk autorského průvodce blogu jizerské *ticho po městě, které se probouzí do své někdejší slávy.

  Reward delivery: In a month

  Pledge EUR 3.68
  (CZK 100)
 • Sold out!! Kniha s podpisem autora

  Získáte autorského průvodce Lieberec s podpisem jeho autora, Petra Vondřicha, zakladatele a šéfredaktora blogu jizerské *ticho. Cena je včetně poštovného.

  Reward delivery: In a month

  Pledge EUR 14.70
  (CZK 400)
 • Sold out!! Kniha s osobním věnováním autora

  Získáte autorského průvodce Lieberec s osobním věnováním jeho autora, Petra Vondřicha, zakladatele a šéfredaktora blogu jizerské *ticho. Cena je včetně poštovného.

  Reward delivery: In a month

  Pledge EUR 18.38
  (CZK 500)
 • 16 from 30 Kniha s osobním věnováním autora + taška

  Společně s autorským průvodcem Lieberec s osobním věnováním jeho autora, Petra Vondřicha, zakladatele a šéfredaktora blogu jizerské *ticho, získáte také plátěnou tašku s nápisem Lieberec. Cena je včetně poštovného.

  Reward delivery: In a month

  Pledge EUR 29.40
  (CZK 800)
 • 13 from 20 Kniha s osobním věnováním autora + triko

  Společně s autorským průvodcem Lieberec s osobním věnováním jeho autora, Petra Vondřicha, zakladatele a šéfredaktora blogu jizerské *ticho, získáte také triko s krátkým rukávem s nápisem Lieberec. Triko je vyrobeno z 100% certifikované organické bavlny. Cena je včetně poštovného.

  Reward delivery: In a month

  Pledge EUR 36.75
  (CZK 1,000)
 • 9 from 10 Kniha s osobním věnováním autora + triko + taška

  Společně s autorským průvodcem Lieberec s osobním věnováním jeho autora, Petra Vondřicha, zakladatele a šéfredaktora blogu jizerské *ticho, získáte také triko s krátkým rukávem a plátěnou tašku. Oba dárky s nápisem Lieberec. Triko je vyrobeno z 100% certifikované organické bavlny, taška z 100% bavlny. Cena je včetně poštovného.

  Reward delivery: In a month

  Pledge EUR 55.13
  (CZK 1,500)
 • 3 from 5 Celodenní prohlídka Liberce s autorem knihy

  Poznejte Liberec tak, jak ho neznáte, s autorem průvodce a šéfredaktorem blogu jizerské *ticho, Petrem Vondřichem. Současně získáte i knihu Lieberec s osobním věnováním autora. Platí max. pro 5 osob.

  Reward delivery: In a quarter

  Pledge EUR 91.88
  (CZK 2,500)
 • 3 from 3 Celodenní výlet okolím Liberce s autorem knihy

  Poznejte okolí Liberce tak, jak ho neznáte, s autorem průvodce a šéfredaktorem blogu jizerské *ticho, Petrem Vondřichem. Současně získáte i knihu Lieberec s osobním věnováním autora. Platí max. pro 5 osob.

  Reward delivery: In a quarter

  Pledge EUR 183.76
  (CZK 5,000)
 • 1 from 1 Privátní přednáška autora knihy + beseda + autogramiáda

  Soukromé setkání s autorem průvodce pro vás a vaše přátele / kolegy na vámi vybraném místě. Jeho součástí bude i následná beseda a autogramiáda. Samozřejmě obdržíte i knihu Lieberec s osobním věnováním autora. Platí max. pro 20 osob.

  Reward delivery: In half a year

  Pledge EUR 367.51
  (CZK 10,000)