Podpořte Prostor s Duší - Vegan PROSTOR v Radotíne

V "coročase" máme zavřeno. Nicméně fungujeme ve velmi omezeném režimu. A Potřebujeme pomoc našich zákazníků. Naše aktuální příjmy se stenčili o 90% procent, ale fixní náklady zůstali stejné. Taky začínáme s rozvozem jídla a předěláváme celý Prostor :)

Author: Robert Sykora

 • Patrície a Robert

 • Višňový bezlepkový dort

 • Koncert Mantrovníci

 • Mrkvový dort

 • Hot - noDog :)

 • Voucher

 • Burger a Robbie

EUR 1,191
pledged of EUR 1,180

100%

100% completed

33 contributors pledged

Antivir, Food

Praha, Hlavní město Praha, Česko

Show all rewards

Jak to začalo

Otevřeli jsme před více jak třemi lety. Zpočátku jsme se jmenovali Živá Kavárna. Před téměř dvěma lety jsme změnili majitele. Z běžného zákazníka, který si zamiloval koncept se stal nový majitel. Cítili jsme, že jsme více než kavárna. Přešne po 3 letech jsme změnili název na Prostor s Duší - Vegan místo pro všechny. Protože nejsme jenom kavárna, nejsme jenom bistro, ale jsme Prostor pro nakrmení těla a duše. Jsme místo kde se setkávají maminky s dětmi, pracujíci lidé či už vegani nebo ne, lidi co mají v oblibě domácí kuchyň a podporují lokální dodvatele stejně jako my. 

Co je náš cíl?

Naším cílem je spojit lidi s rovnakým zaměřením, se stejnou energií do jedného celku. Pořádame akce pro děti, pro maminky, pro dospělé a taky pro seniory. Aktuálne pracujeme na spuštění rozvozu jídla, protože víme, že né všichni naši zákazníci mají možnost k nám zajít, tak chceme jít my za nima a to v okruhu 20km od nášho bistra. Víme, že to bude náročné, ale v naších silách je to zvládnout. A na co konkrétně potřebujeme Vaší pomoc? Na zaplacení naších fixních nákladů, na rozběh rozvozu jídla.

Detaily

Alternativní prostor otevřený všem milovníkům veganských domácích specialit, kvalitní kávy a přírodních produktů. Chceme Vám dát ochutnat krásu a moc rostlinné stravy a nápojů s respektem k přírodě. Podporujeme regionální výrobce a dodavatele. Prostředí naší kavárny jsme vybudovali z velké části z recyklovaných materiálů a svépomocí. Část prostoru je otevřen aktivitám pro rozvoj těla i ducha, kulturním akcím a výstavám. Rádi Vám umožníme využít našich útulných 70 metrů čtverečních k Vašim aktivitám, které se slučují s našim záměrem. Jsme: Bistro a Prostor - koncerty - jóga (seniory, děti, dospělý...) - meditace - cvičení (kruhové tréninky, Capoeira, cvičení vlastní váhou těla...) - semináře - workshopy - sousedské bazárky - tanec - setkání pro seniory - besedy - ženské kruhy - konstelace

... a ještě něco navíc

Naše bezlepkové dorty jsou známé široko daleko :) a hlavně víme, že všechno je jak je a nijak inak. I táto koronasituace nás má něco naučit.

Kdo jsme?

Jsme rodinka která se rozrostla o nového malé člena Paula Ayrtona, který se narodil 10.2. kromě toho jsme malá rodinná firmička - Róbert (kuchař, obsluha a všechno) a Patty (dizajn a co má jak vypadat) a naši dva malý pejskové vítači a hlídači Saten a Robbie. Jsme vegani tělem a duší. Naším cílem je šířit myšlenku udržatelného života v souladu s naší matkou zemí a přírodou.

Proč to děláme?

Tento projekt jsme se rozhodli uskutečnit, aby jsme přežili aktulání stav nakolik podpora české vlády je pro nás jako malou s.r.o. Nulová a to myslíme doslovně. Ani pronajímatel prostorů nám nevyšel v ústřety a to jsme ho požádali o malou 20% slevu z nájmu, kterou jsme navrhovali doplatit v dalších měsících. Máme omezené prostředky nakolik naše investice cca 1,4 miliona korún se právě mala začít vracet, takže nás to zasáhlo o to více. Věříme, že to společně dokážeme.

News

Apr 21, 2020 Děláme ROZVOZ!!!!

More

Apr 16, 2020 Aktuálně u nás :)

More

Comments

Choose reward for your contribution

 • 10 Chci Vám poslat dobrou energii jen tak

  Přispejte nám jen tak, ale odměnu Vám určitě rádi dáme. Nabízíme Vám výbornou kávu, nebo skělé ayuverdské čaje.

  Reward delivery: In a week

  EUR 3.93
  (CZK 100)
 • 45 from 50 Obědové menu

  Naše obědové menu, které je každý den jiné obsahuje - polévku 300ml a hlavní jídlo o gramáži 380g v uvařeném stavu. Jídelní lístek je vždy na našich facebook stránkách na celý měsíc dopředu.

  Reward delivery: In a week

  EUR 5.90
  (CZK 150)
 • 99 from 100 Kniha Do Hloubky Duše

  Kniha, kterou napsal majitel bistra a současně ambasador závodů Spartan Race - Robert Sykora. Kniha bude zaslána poštou a poštovné je zahrnuto v ceně odměny. :)

  Reward delivery: In a month

  EUR 9.44
  (CZK 240)
 • 25 from 30 Manželské Menu

  zvýhodněná cena 2 obědových menu pro manželé. Naše menu je výhradně z rostlinných prověřených produktů a s minimálními nebo žádnými alergeny. (kontrolovat vám sobášný list nebudeme). Takže neManželské menu :)

  Reward delivery: In a week

  EUR 9.84
  (CZK 250)
 • 17 from 20 Hodinový pronájem prostoru na cvičení

  Náš krásny prostor má i tělocvičnu resp. místo na akci pro 25-30 lidí. Hodinový pronájem je za 250kč.

  Reward delivery: In a week

  EUR 9.84
  (CZK 250)
 • 2 Celý vegan dort - Mrkvový, Čokoládový

  Výborné dorty na objednávku. Krájené na 12 kousků, cca 2kg. Mrkvový, nebo čokoládový, případně upečeme dle vaších požadavků. Dort si u nás můžete vyzvednou, nebo Vám ho po Praze rádi doručíme.

  Reward delivery: In a week

  EUR 25.58
  (CZK 650)
 • 0 Voucher na 5 obědových menu

  Zvýhodněná cena 5 obědových MENU na dárkovém voucheru. Ušetříte jedno obědové menu. Obědové menu se skládá z polévky (300ml a hlavního jídla 380g porce v uvařeném stavu) 

  Reward delivery: In a week

  EUR 26.56
  (CZK 675)
 • 3 Bezkonkurenčně nejlepší bezlepkový dort

  Různé druhy bezlepkových dortů. Krájené na 12 kousků. Pistáciový, ovocné, karamelizované jablká... cca 20 variací. Na dodání potřebujeme 24 hodiny od objednávky.Dort si u nás můžete vyzvednou, nebo Vám ho po Praze rádi doručíme.

  Reward delivery: In a week

  EUR 33.44
  (CZK 850)
 • 4 Voucher na 10 obědových MENU

  Zvýhodněná cena 10 obědových MENU na dárkovou voucheri. Ušetříte jedno obědové menu

  Reward delivery: Not specified

  EUR 53.12
  (CZK 1,350)
 • 20 from 20 Celodenní pronájem Prostoru 70m2

  Za celodenní pronájem pro Vaší akci zaplatíte jen 3000kč. Máte v tom kompletní servis a technické zabezpečení. Plus pitný režim.

  Po dohodě zabezpečíme catering dle vašich požadavků (obědy, večeře, snídaně...) za zvýhodněných cenových podmínek.

  Reward delivery: In a month

  EUR 118.04
  (CZK 3,000)