Podpořte Riviera House - domov daleko od domova

Možná jste o nás už slyšeli a nebo tu dokonce byli na dovolené, jsme RIVIERA HOUSE. Cílem této kampaně je vybrat finanční podporu pro ty, kteří to teď na našem milovaném Bali opravdu potřebují. Vyberte si odměnu a pomáhejte s námi.

Author: Riviera House

 • Trika Riviera House design

 • Kšiltovka Riviera House design

 • Taška Riviera House design

 • Taška jedna strana

 • Taška druhá strana

 • Pokoj v apartmánu

 • Ukázka fotek z rodinného apartmánu

 • Ukázka fotek z rodinného apartmánu

 • Ukázka fotek z rodinného apartmánu

 • Ukázka fotek z rodinného apartmánu

 • Pokoj s klimatizací - na detail si potrpíme

 • Pokoj s klimatizací

 • Pokoj s klimatizací

 • Riviera House

 • Bazén na naší zahradě

 • Relax v naší chillout zóně

 • Riviera Home

 • Společný prostor v Riviera Home

 • Ukázka pokoje na Riviera Home

 • Výhled z Riviera Home

EUR 4,393
pledged of EUR 4,356

100%

100% completed

132 contributors pledged

Community, Antivir

Indonésie

All or nothing. Project finished on May 11, 2020 at 16:04.

Show all rewards

Jak to začalo

Chtěli jsme surfovat, jíst dobré jídlo a žít u oceánu. Bali nám to všechno splnilo. Nejen to, potkali jsme zde spoustu skvělých usměvavých Balijců. V roce 2012 jsme si zde otevřeli hotel a od té doby vítáme hosty. Věděli jsme totiž, že i naši krajané mají touhu vycestovat na Bali a není nic příjemějšího, než trávit dovolenou v prostědí, ve kterém se i snadno dorozumíte a místní tým vám zprostředkuje to nejlepší z lokálního koloritu. Profesionálně, ale v přátelské atmosféře. 

Žijeme tu přes 7 let, takže tu perfektně známe všechny restaurace, skryté vodopády, výlety do vnitrozemí, lokální bistra, kavárny a další místa, která z vaší dovolené udělají nejen gurmánský zážitek. Canggu je obklopeno plážemi, kde můžete surfovat, plavat, relaxovat a nebo si i zacvičit ve venkovním fitku. Všechny tipy vám dáme právě my. 

Co je náš cíl?

Cílem této kampaně je vybrat finanční podporu pro ty, kteří to teď opravdu budou potřebovat. Abyste ale nepřišli zkrátka, připravili jsme si pro vás odměny, které využijete a nakonec i na vlastní oči uvidíte, co se s vaší finanční podporou reálně dělo. Riviera House dává k dispozici část svých prostředků formou služeb, krizi chceme překonat, protože Bali a její obyvatelé si to zaslouží. 

Snažíme se poskytovat ten nejlepší servis a být tu pro vás. Pořádáme i surfové a jógové kurzy a děláme z vaší dovolené nezapomenutelné dobrodružství. Navštívit nás ale můžete během celého roku, na Bali sezóny nekončí.

V tuhle chvíli potřebujeme pomoc my od vás, našich hostů, abychom se zde zase šťastně setkali a dali si společně chlazený kokos v našem bazénu. Pokud na nás třeba vzpomínáte a v hlavě si plánujete další dovolenou, můžete si u nás svou další cestu předplatit.

Do této sbírky jsme vybrali několik málo služeb, které si myslíme, že určitě využijete, až se vydáte na Bali. Nabízíme ubytování, pronájem skútru, lekce surfingu a nebo taky něco pěkného na sebe. 

Ne všichni žijeme v pohodlí toho mít našetřeno aspoň na měsíc dopředu na jídlo a místo, kde bydlet. Balijce stejně, jako jiné turisticky závislé destinace, zasáhla krize velmi rychle. A jak to tak bývá, tak to odnesou nejdřív ti nejchudší.
Část finanční výtežku z odměn předáme nejchudším, které nám pomůžou najít lokální přátelé a jejich rodiny. 

Detaily

Ačkoliv se může zdát, že náš hotel je daleko, až sem za oceán nás ohromila karanténa v Česku. Naší přátelé a hosté se k nám nemohou dostat. Dokud se neotevře česká a indonéská hranice, jsme nuceni omezit provoz.

Náš tým se skládá ze 4 balijských zaměstnanců. Po letech se z nich stali přátelé a jejich zápal pro práci je inspirací. Nechceme, aby naši zaměstnanci a jejich rodiny byly bez příjmu a proto se snažíme je nadále podporovat. Některé místní firmy své zaměstnance ze dne na den udělali nezaměstnanými. To není ale náš případ a po krizi hodláme společně pokračovat.

Sociální systém v této zemi bohužel není zaměstnancům nakloněn. České zvyky nám z nitra velí postarat se o svůj tým. Pokud na nás třeba vzpomínáte, můžete si u nás svou další cestu předplatit. Nákupem odměn přispějete na zaplacení části fixních nákladů. Jako bonus po skončení této výjimečné situace opět využijete naše služby a můžete se spolehnout, že to neodflákneme. 

Chcete s námi přispět bez hmotné odměny? Ne všichni žijeme v luxusu toho mít našetřeno aspoň na měsíc dopředu na jídlo a místo, kde být. Balijce stejně, jako jiné turisticky závislé destinace, zasáhla krize velmi rychle. A jak to tak bývá, tak to odnesou nejdřív ti nejchudší.
Část finanční výtežku z odměn předáme nejchudším, které nám pomůžou najít lokální přátelé a jejich rodiny. Pomozte jim s námi.

... a ještě něco navíc

Náš usměvavý manažer Trišna zůstal v paměti nejednomu hostovi. Řidič Gede během přepravy hostů vypráví užitečné cestovatelské tipy a vždy má v zásobě pár českých slovíček. Náš zahradník Made se o zahradu stará s takovou láskou, že keře snad nikdy nepřesávají kvést, čerstvá manga, kokosy a passion fruit nám padají do klína ( i když u kokosů tomu raději předchází včasnou sklizní :)). Náš nejmladší člen, pokojský Agus, se stará o úklid a pořádek v každém koutku Riviera House.

Kdo jsme?

O naše hosty se starat umíme. A tak se stalo, že nás v roce 2019 portál Tripadvisor opět zařadil mezi TOP 25 nejlepších ubytovacích zařízení v celé Indonésii. Dokazujete nám to i skrz Airbnb, kde jste nás dosadili do role superhostitele. Nevěříte? Přijeďte se přesvědčit.

Recenze našich hostů 

Zajímá vás, co o dovolené u nás říkají hosté? Vybrali jsme recenze hostů, kteří u nás byli z kraje tohoto roku.

Verča a Honza to vidí takto: 

"V Riviera House jsme si vybrali ubytování v Gazebu a byli jsme naprosto spokojeni!:-) Gazebo je prostorné i s poličkou na věci, zásuvkou a větrákem. Skvělá je taky venkovní bambusová sprcha, bazén, nebo posezení na zahradě. Personál je úžasný! V Rivieře si můžete pujčit i skútr nebo se domluvit na jednom z několika výletů. My byli na velkém vodopádu, v opičím lese a na ochutnávce výborné kávy- všechno se nam moc líbilo." 

Simona

"Riviera House nabízí krásné ubytování, které jsme si po příjezdu okamžitě zamilovali. Tvoří oázu klidu uprostřed rušného Canggu, kde se mimo jiné nachází spousta skvělých restaurací a jiných podniků, např. skvělé jógové centrum nebo masážní salon, stačí přejít ulici. Je možné si zde zapůjčit skútr, kolo, nebo třeba longboard. Ten, kdo se nabaží moře, může pak využít bazén. Pobyt zde jsme si velmi užili nejen díky plné ledničce kokosů, ale také kvůli příjemnému personálu."

Kateřina: 

"Ubytování v Riviera House bylo naprosto skvělé. Byla jsem zde od ledna do března. Apartmán jsem využila na šestitýdenní mateřskou dovolenou :) společně se svým ročním synem a maminkou. Na část výletu se k nám přidal i můj manžel. Nápad trávit zimu v teple se rozhodně potvrdil jako skvělé rozhodnutí! Apartmán se dvěma ložnicemi pro nás byl tou nejideálnější volbou. Cítili jsme se jako na dovolené a zároveň jako doma. Bez obav jsem řídila skútr a přeprava po Canggu nebyla náročná. Dokonce i moje maminka si na život na Bali za pár dní zvykla a zamilovala si ho. Přes den jsme byli u bazénu nebo u moře, vyráželi na výlety po ostrově s řidičem a večer si užívali úžasné restaurace v okolí. Lokalita byla zkrátka perfektní."

Jak s odměnami? 

Všechny věcné ceny mohou být doručeny po České republice poštou bez čekání. 

Část finanční výtežku z odměn předáme nejchudším Balijcům, které nám pomůžou najít lokální přátelé a jejich rodiny. Děkujeme, že pomáháte s námi. 

Poukazy a vouchery budou rozeslány na kontaktní email a jejich platnost bude do 1.srpna 2021 a dle domluvy a dostupných termínů.

(v případě, že u nás budou skupinové pobyty, automaticky vaši platnost prodloužíme. Před nákupem letenek nás určitě kontaktujte, abychom vám mohli vše dopředu rezervovat)

Očekáváme, že omezení spojené s cestováním na nás dopadne na další 3 měsíce. Sledujeme všechny zprávy a monitorujeme situaci. Věříme, že vše bude po letních měsících opět v normálu a náš provoz pojede dál tak, jako tomu bylo donedávna. 

Zkrátka, hodláme tuto dobu překonat a dále pak pokračovat v běžném provozu.

Děkujeme, že jste s námi!

News

May 13, 2020 Díky vám byla kampaň úsěšná! Děkujeme!

Milí přispěvatelé,  jsme velmi rádi, že jste nás podpořili a projekt je úspěšný! V tuto chvíli dobíhají administrativní procesy. My si mezitím nachystáme odměny a postupně vás budeme kontaktovat emailem.  V případě, že jste si vybrali odměnu, kterou je třeba doručit poštou (čepice / taška / triko …

More

Comments

Choose reward for your contribution

 • sold 51
  Voucher na potraviny 100Kč

  Chcete s námi přispět bez hmotné odměny? Ne všichni žijeme v luxusu toho mít našetřeno aspoň na měsíc dopředu na jídlo a místo, kde být. Balijce stejně, jako jiné turisticky závislé destinace, zasáhla krize velmi rychle. A jak to tak bývá, tak to odnesou nejdřív ti nejchudší.
  Čístý výtežek z této odměny předáme nejchudším, které nám pomůžou najít lokální přátelé a jejich rodiny. Pomozte jim s námi.

  Reward delivery: in a month after the Hithit project end

  EUR 3.96
  (CZK 100)
 • remaining 8 from 30
  Taška RIVIERA HOUSE design

  Vyrobeno s láskou na Bali s našim vlastním designem. Oboustranný potisk. Na nákup vám už vždycky bude stačit jen jedna taška.
  #neplastuj
  Poštovné je zahrnuto v ceně.

  Reward delivery: on address, in a month after the Hithit project end

  EUR 7.13
  (CZK 180)
 • remaining 6 from 10
  Sada bambusových brček

  Sada obsahuje 5 brček.
  ​Poštovné je zahrnuto v ceně.

  Reward delivery: in a month after the Hithit project end

  EUR 7.13
  (CZK 180)
 • remaining 2 from 6
  Kšiltovka RIVIERA HOUSE design

  Kšiltovka s logem Riviera House.
  Barva: Růžová je střihem vhodná pro dámy.
  Poštovné je zahrnuto v ceně.

  Reward delivery: on address, in a month after the Hithit project end

  EUR 11.48
  (CZK 290)
 • remaining 2 from 9
  Kšiltovka RIVIERA HOUSE design

  Kšiltovka s logem Riviera House.
  ​Barva: Fialová je střihem vhodná pro dámy.
  Poštovné je zahrnuto v ceně.

  Reward delivery: on address, in a month after the Hithit project end

  EUR 11.48
  (CZK 290)
 • remaining 2 from 3
  Kšiltovka RIVIERA HOUSE design

  Kšiltovka s logem Riviera House.
  ​Barva: Vínová je střihem vhodná pro pány.
  Poštovné je zahrnuto v ceně.

  Reward delivery: in a quarter after the Hithit project end

  EUR 11.48
  (CZK 290)
 • remaining 14 from 15
  Exkurze s naší delegátkou Dominikou

  Vyražte s naším doprovodem na vyhlášený lokální ovocný trh v Canggu, Bali. Trh se nachází pouhých pět minut od hotelu Riviera House.
  Dozvíte se, co stojí za to ochutnat a kolik to má hlavně stát. Toulky po marketu jsou zábava. Poznáte exotické ovoce i zeleninu a nebo navštívíte lokální malá bistra. Tenhle market je opravdu rájem pro gurmány. 
  Věříme, že tato zkušenost vám pomůže zapadnou do místního koloritu a troufáme si říct, že se na trh budete rádi stavovat pro ingredience nejen na své ranní smoothie.

   

  Reward delivery: in a year after the Hithit project end

  EUR 13.86
  (CZK 350)
 • remaining 5 from 10
  Dámské triko RIVIERA HOUSE design

  Grafiku pro nás připravil známý sudetský umělec David Vinkler. Do Bali se zamiloval a zvěčnil svou lásku jak jinak než zvěčněním gastro stánku Nasi Goreng. 
  Vyrobeno na Bali. Limitovaná edice. 
  Velikost S.

  Poštovné je zahrnuto v ceně.

  Reward delivery: on address, in a month after the Hithit project end

  EUR 15.44
  (CZK 390)
 • remaining 3 from 5
  Pánské triko RIVIERA HOUSE design

  Grafiku pro nás připravil známý sudetský umělec David Vinkler. Do Bali se zamiloval a zvěčnil svou lásku jak jinak než zvěčněním gastro stánku Nasi Goreng. 
  Vyrobeno na Bali.  Limitovaná edice. 
  Velikost XL.

  Poštovné je zahrnuto v ceně.

  Reward delivery: in a quarter after the Hithit project end

  EUR 15.44
  (CZK 390)
 • remaining 4 from 9
  Dámské triko RIVIERA HOUSE design

  Grafiku pro nás připravil známý sudetský umělec David Vinkler. Do Bali se zamiloval a zvěčnil svou lásku jak jinak než zvěčněním gastro stánku Nasi Goreng. 
  Vyrobeno na Bali. Limitovaná edice. 
  Velikost M.

  Poštovné je zahrnuto v ceně.

  Reward delivery: in a quarter after the Hithit project end

  EUR 15.44
  (CZK 390)
 • remaining 7 from 10
  Online přednáška o Canggu - život na Bali

  Zajímá vás cesta naší delegátky Dominiky, která se rozhodla přestěhovat a žít na Bali? Jak snadné bylo toto rozhodnutí a co všechno k tomu bylo potřeba? Co ji na životě v Asii nejvíce baví a co přidělává starosti? Třeba se dostaneme i k několika zákulisním informacím o našem šéfovi Trišnovi.
  Přednáška proběhne po domluvě času online u vašich počítačů. 

  Reward delivery: in a month after the Hithit project end

  EUR 15.84
  (CZK 400)
 • remaining 12 from 12
  Kurz veganského vaření s naší delegátkou Dominikou

  Naučte se chutné a zdravé pokrmy z lokálních balijských surovin.
  Bali je Mekkou všech těch, co místo steaku preferují tofu nebo tempeh. Vše je tu snadno dostupné a na inspiraci narazíte na každém kroku ať už v parádní restauraci, a nebo warungu. Nejlepší ale je, umět si takové jídlo připravit sám, když je chuť, nemyslíte?
  My vás s několika snadnými recepty seznámíme a společně si je uvaříme. 
  Nebude chybět místní zelenina, koření i bylinky, čerstvé tofu i tempeh.
  Časová náročnost je 3-4 hodiny. 
  Kurz proběhne v prostorách hotelu Riviera House na Bali dle domluvy. 

  Reward delivery: in a year after the Hithit project end

  EUR 23.76
  (CZK 600)
 • remaining 9 from 10
  Lekce řízení skútru s instruktorem

  Řízení skútru na Bali je nejlepší zkušenost, jak poznat ostrov. 

  Že jste skútr nikdy předtím neřídili?
  Chcete po Bali vozit vaši partnerku, ale nemáte s tím zkušenost? 
  Obáváte se dopravy v Asii? 
  Nevadí!


  Instruktoři ze školy Canggu Scooter Lessons vás za dvě hodiny zasvětí do tajů místního provozu a pravidel a naučí vás vše, co je potřeba. Zvládnete spolu seznámení se s technickou částí skútru a praktické učení, nejdříve na tréninkovém místě a poté v ulicích. 

  Učitelé mluví skvěle anglicky a jsou to milí usměvaví Balijci. Garantujeme vám, že lekce je zábavná a užitečná a díky těmto dvěma hodinám vám odpadnou starosti "jak se kam bezpečně přepravit". 

  Lekce proběhne na Bali v Canggu dle domluvy. Vše pro vás domluvíme.
  Lekce je pro jednu osobu.

  Reward delivery: in a year after the Hithit project end

  EUR 23.76
  (CZK 600)
 • sold 0
  Pronájem skútru - 7 dní

  Půjčíme vám skútr, helmu a můžete brázdit balijské ulice!

  Dejte nám vědět, kdy dorazíte a vše pro vás připravíme.

  (Na motorce můžete vozit i spolujedzce, je to v ceně :))

  Reward delivery: in a year after the Hithit project end

  EUR 27.72
  (CZK 700)
 • sold 0
  Lekce surfingu na pláži Berawa

  Dvouhodinová lekce surfingu s profesionálním anglicky mluvícím instruktorem. 

  Lekce je pro jednu osobu. 

  Dejte nám vědět, kdy dorazíte a vše pro vás připravíme.

  Reward delivery: in a year after the Hithit project end

  EUR 37.62
  (CZK 950)
 • sold 4
  Dárkový poukaz na služby dle výběru v hodnotě 1000Kč

  Poukaz můžete uplatnit na cokoliv z nabídky Riviera House (ubytování, pronájem skútru, soukromý řidič a cesty po Bali..). Detaily vám rádi upřesníme, a nebo je najdete na našem webu. 

  Víte o někom, kdo se k nám chystá a chceme mu přispět na dovolenou? Poukaz můžete i darovat svým blízkým. 

  Poukaz následně uplatňujte přímo u Riviera House.
  Dejte nám vědět, kdy dorazíte a vše pro vás připravíme.

  Reward delivery: in a year after the Hithit project end

  EUR 39.60
  (CZK 1,000)
 • sold 1
  Vytištěná fotografie z Bali od Dana Nekvasila

  Chtěli byste mít kousek oceánu u sebe doma?
  Dobrá zpráva, stačí si vybrat originální autentickou fotografii, která lahodí vašemu oku nejvíc a my vám ji dodáme vytištěnou. 

  Fotograf Dan Nekvasil se věnuje focení a natáčení v oceánu už několik let a Bali je jeho nejoblíbenějším cílem. Fotky jsou plné emocí a sklízí za ně obrovský úspěch. 

  Dan nám i vám poskytl několik fotek ze své poslední cesty a my mu tímto děkujeme za obrovskou podporu. 


  Materiál: forex. Velikost: 30x45cm


  Fotku si vyberete dle svého vkusu v galerii. 
  Náhled fotek:  ZDE


  Do poznámky nezapomeňte napsat pozici fotografie ( 11 řádků, 5 sloupců), kterou si vyberete.

  Doručení osobně po domluvě (Teplice) nebo poštou na adresu (částka je včetně poštovného) 
   

  Reward delivery: on address, in a month after the Hithit project end

  EUR 39.60
  (CZK 1,000)
 • sold 0
  Dvě Lekce surfingu na pláži Berawa

  2 x dvouhodinová lekce surfingu s profesionálním anglicky mluvícím instruktorem. 

  Lekce je pro jednu osobu. 

  Dejte nám vědět, kdy dorazíte a vše pro vás připravíme.

  Reward delivery: in a year after the Hithit project end

  EUR 75.23
  (CZK 1,900)
 • sold 1
  Dárkový poukaz na služby dle výběru v hodnotě 2000Kč

  Poukaz můžete uplatnit na cokoliv z nabídky Riviera House (ubytování, pronájem skútru, soukromý řidič a cesty po Bali..). Detaily vám rádi upřesníme, a nebo je najdete na našem webu. 

  Víte o někom, kdo se k nám chystá a chceme mu přispět na dovolenou? Poukaz můžete i darovat svým blízkým. 

  Poukaz následně uplatňujte přímo u Riviera House.
  Dejte nám vědět, kdy dorazíte a vše pro vás připravíme.

  Reward delivery: in a year after the Hithit project end

  EUR 79.19
  (CZK 2,000)
 • sold 0
  Vytištěná fotografie z Bali od Dana Nekvasila

  Chtěli byste mít kousek oceánu u sebe doma? 
  Dobrá zpráva, stačí si vybrat originální autentickou fotografii, která lahodí vašemu oku nejvíc a my vám ji dodáme vytištěnou. 

  Fotograf Dan Nekvasil se věnuje focení a natáčení v oceánu už několik let a Bali je jeho nejoblíbenějším cílem. Jeho záběry jsou plné emocí a sklízí za ně obrovský úspěch. 

  Dan nám i vám poskytl několik fotek ze své poslední cesty a my mu tímto děkujeme za obrovskou podporu. 


  Materiál: forex Velikost: 60x90cm.


  Fotku si vyberete dle svého vkusu v galerii. 
  Náhled fotek:   ZDE


  Do poznámky nezapomeňte napsat pozici fotografie (11 řádků, 5 sloupců), kterou si vyberete. 

  Doručení osobně po domluvě (Teplice) nebo poštou na adresu (částka je včetně poštovného) 

  Reward delivery: in a month after the Hithit project end

  EUR 79.19
  (CZK 2,000)
 • sold 1
  Ubytování v pokoji na našem druhém domě Riviera Home - 7 dní

  RIVIERA HOME se nachází ve čtvrti Canggu. Několik desítek metrů od hotelu naleznete dnes již legendární ovocný trh, kde za pár kaček nakoupíte exotické plody z Bali nebo poobědváte klasické pokrmy z pouličních bister, kterých je v okolí doslova požehnaně.

  HOME se stal azylem pro surfaře a digitální nomády, kteří se rozhodli, že v Canggu zůstanou žít i několik měsíců. Právě tomuto typu hostů je RIVIERA HOME určen. V útulném domě s pěti pokoji vám je k dispozici i vybavená kuchyň a odpočívací zóna, kterou můžete využít i jako ideální místo pro práci.

  Pokoj je až pro dvě osoby, můžete se o odměnu tedy s někým vám blízkým podělit a nebo dorazit sám/ sama. Je to jen na vás. 

  Reward delivery: in a year after the Hithit project end

  EUR 98.99
  (CZK 2,500)
 • sold 0
  Ubytování v unikátním bambusovém gazebu - 7 nocí

  Stylovou variantu ubytování v útulném bambusovém gazebu uvítají milovníci autentických zážitků. Sice nemá pevné zdi, ale pro váš klid si cenné věci můžete zamknout do skříňky. V gazebu jsou úložné prostory a elektrika je zavedena, mobil si tak bez problému nabijete. Venkovní koupelna je společná a celá z bambusu. K dispozici jsou dvě sdílené kuchyně a samozřejmě bazén a relax zóna. Noc v gazebu je nezapomenutelným zážitkem.

  Gazebo je až pro dvě osoby, můžete se o odměnu tedy s někým vám blízkým podělit a nebo dorazit sám/ sama. Je to jen na vás. 
   

  Reward delivery: in a year after the Hithit project end

  EUR 194.02
  (CZK 4,900)
 • sold 1
  Dárkový poukaz na služby dle výběru v hodnotě 5000Kč

  Poukaz můžete uplatnit na cokoliv z nabídky Riviera House (ubytování, pronájem skútru, soukromý řidič a cesty po Bali..). Detaily vám rádi upřesníme, a nebo je najdete na našem webu. 

  Víte o někom, kdo se k nám chystá a chceme mu přispět na dovolenou? Poukaz můžete i darovat svým blízkým. 

  ​Náš tip: Tato částka se může hodit třeba novomanželům na svatební cestu.

  Poukaz následně uplatňujte přímo u Riviera House.
  Dejte nám vědět, kdy dorazíte a vše pro vás připravíme.

   

  Reward delivery: in a year after the Hithit project end

  EUR 197.98
  (CZK 5,000)
 • sold 1
  Ubytování v pokoji s klimatizací - 7 nocí

  K dispozici jsou pro vás tři pokoje, designovány různě, můžete si vybrat mezi: Surf room, Street Art room nebo Boho room.
  Manželská postel, dostatečné úložné prostory, klimatizace, koupelna s teplou vodou a vlastní vchod z terasy do zahrady. Zaručujeme vám pohodlí ve stylu.

  Pokoj je až pro dvě osoby, můžete se o odměnu tedy s někým vám blízkým podělit a nebo dorazit sám/ sama. Je to jen na vás. 

  Reward delivery: in a year after the Hithit project end

  EUR 277.17
  (CZK 7,000)
 • sold 0
  Ubytování v pokoji na našem druhém domě Riviera Home - 1 měsíc

  RIVIERA HOME se nachází ve čtvrti Canggu. Několik desítek metrů od hotelu naleznete dnes již legendární ovocný trh, kde za pár kaček nakoupíte exotické plody z Bali nebo poobědváte klasické pokrmy z pouličních bister, kterých je v okolí doslova požehnaně.

  HOME se stal azylem pro surfaře a digitální nomády, kteří se rozhodli, že v Canggu zůstanou žít i několik měsíců. Právě tomuto typu hostů je RIVIERA HOME určen. V útulném domě s pěti pokoji vám je k dispozici i vybavená kuchyň a odpočívací zóna, kterou můžete využít i jako ideální místo pro práci.

  Pokoj je až pro dvě osoby, můžete se o odměnu tedy s někým vám blízkým podělit a nebo dorazit sám/ sama. Je to jen na vás. 

  Reward delivery: in a year after the Hithit project end

  EUR 316.77
  (CZK 8,000)
 • sold 2
  Dárkový poukaz na služby dle výběru v hodnotě 10000Kč

  Poukaz můžete uplatnit na cokoliv z nabídky Riviera House (ubytování, pronájem skútru, soukromý řidič a cesty po Bali..). Detaily vám rádi upřesníme, a nebo je najdete na našem webu. 

  Víte o někom, kdo se k nám chystá a chceme mu přispět na dovolenou? Poukaz můžete i darovat svým blízkým. 

  Náš tip: Tato částka se může hodit třeba novomanželům na svatební cestu.

  Poukaz následně uplatňujte přímo u Riviera House.
  Dejte nám vědět, kdy dorazíte a vše pro vás připravíme.
   

  Reward delivery: in a year after the Hithit project end

  EUR 395.96
  (CZK 10,000)
 • sold 0
  Ubytování v rodinném apartmánu s klimatizací - 7 nocí

  Ve druhém patře vily je prostorný apartmán se dvěmi samostatnými pokoji s manželskými postelemi, obývacím pokojem, koupelnou a s plně vybavenou kuchyní. Jeden pokoj má soukromý balkon, druhý je pak přístupný z obývacího pokoje. Všechny pokoje i společné prostory jsou klimatizované.
  Vhodné pro páry, přátele na cestách a nebo rodinu.

  Apartmán je až pro čtyři osoby, můžete se o odměnu tedy s někým vám blízkým podělit a nebo dorazit sám/ sama. Je to jen na vás. 

  Reward delivery: in a year after the Hithit project end

  EUR 554.35
  (CZK 14,000)
 • Sold out!!
  Kšiltovka RIVIERA HOUSE design

  Kšiltovka s logem Riviera House.
  ​Barva: Vínová je střihem vhodná pro pány.
  Poštovné je zahrnuto v ceně.

  Reward delivery: on address, in a month after the Hithit project end

  EUR 11.48
  (CZK 290)
 • Sold out!!
  Pánské triko RIVIERA HOUSE design

  Grafiku pro nás připravil známý sudetský umělec David Vinkler. Do Bali se zamiloval a zvěčnil svou lásku jak jinak než zvěčněním gastro stánku Nasi Goreng. 
  Vyrobeno na Bali.  Limitovaná edice. 
  Velikost L.

  Poštovné je zahrnuto v ceně.

  Reward delivery: on address, in a month after the Hithit project end

  EUR 15.44
  (CZK 390)
 • Sold out!!
  Pánské triko RIVIERA HOUSE design

  Grafiku pro nás připravil známý sudetský umělec David Vinkler. Do Bali se zamiloval a zvěčnil svou lásku jak jinak než zvěčněním gastro stánku Nasi Goreng. 
  Vyrobeno na Bali.  Limitovaná edice. 
  Velikost L.

  Poštovné je zahrnuto v ceně.

  Reward delivery: in a quarter after the Hithit project end

  EUR 15.44
  (CZK 390)