Tanči bez limitů v taneční škole Easy Dance!

Brněnský projekt výjimečný spojením tance a terapie, který Ti umožní dopřát si čas a prostor pro sebe. Představ si tanec, který je přesně na míru. Věnuj si terapii, která tě uvolní na těle i na duši. Pomoz nám zvládnout dobu antivirovou.

 • Art Dance - dětská věková kategorie

 • Taneční sál Easy Dance

 • Taneční sál Easy Dance

 • Art Dance - dospělá věková kategorie

 • Show Dance - dětská věková kategorie

 • Show Dance - dětská věková kategorie

 • Art Dance - dětská věková kategorie

 • Odměna - propiska Easy Dance

 • Odměna - taška Easy Dance

 • Odměna - tričko Easy Dance

 • Soutěžní sezóna

EUR 63
pledged of EUR 1,481

4%

4% completed

4 contributors pledged

Antivir, Dance

Brno, Jihomoravský kraj, Česko

Show all rewards

Tanči bez limitů!

Jak to začalo

Moct tančit a předávat svou energii druhým je můj životní příběh a sen, který se stal skutečností. A mít možnost starat se a pečovat o zdraví druhých je mým posláním. 

Co je náš cíl?

Cílem a cestou je předávat energii a dovednosti na tanečních lekcích a poskytovat uvolnění pro tělo a duši na terapiích. 

Detaily

Projekt výjimečný spojením tance a terapie, který neklade žádné nároky. Tanec je vhodný v každém věku – od dvouletých dětí přes tatínky až po babičky, stačí se jen pro něj rozhodnout a začít. Pomoz nám prosím zvládnout náklady na udržení taneční školy i v době antivirové! Tanec, pohyb a terapie budou tvým "antivirem" a pomohou Ti zpříjemnit tohle "koronodobí". 

Někdo je více typ "technicky založený", někdo je více typ "emočně založený". Zveme Tě vyzkoušet si tanec na míru, kde si ingredience určíš Ty. Chceš více baletu, moderny, twerku, street dance, latiny nebo více fitness, jógy, posilování? Potřebuješ se více uvolnit v těle nebo zdokonalit svou taneční techniku? Tanec je jako na pomezí sportu a umění. Záleží na Tobě, co konkrétně chceš do něj vnést. Spolu můžeme tvořit a nechat prožívat své emoce díky tanci. Spolu můžeme zlepšovat svou fyzickou a psychickou kondici.

Vytvoříme Ti lekce tance, pohybu a fitness, terapii tancem nebo imaginativní a pohybové meditace v prostorách taneční školy Easy Dance.

... a ještě něco navíc

Když budeš mít zájem, dostaneš ke každé taneční lekci nebo terapii podrobnou zpětnou vazbu, jak můžeš na sobě dále pracovat. Poskytneme ti taky materiály s technikami a metodami z oblasti osobního rozvoje a duševního zdraví, kterými se můžeš inspirovat. 

Kdo jsme?

Taneční škola Easy Dance se nachází v Brně, v městské části Komín. Tanci, pohybu a terapii tu věnuje energii Caroline - všeobecná sestra, tanečnice a lektorka tance, která se věnuje „terapii tancem“, „terapii duše“ a pohybovým a imaginativním meditacím. V Easy Dance miluje taneční práci s dětmi a dospělými, pracuje v nemocnici jako sestřička a působí jako školitelka v organizaci Loono, která se zaměřuje na prevenci nejrůznějších onemocnění. Mimo jiné studuje dva obory, ale to proto, že je šíleně aktivní a chce se stále vzdělávat v tom, co ji naplňuje.

Proč to děláme?

Vzhledem k aktuální situaci antivirové a nemožnosti provozovat taneční aktivity v našich prostorách taneční školy nás kroky vedly k tomu, že vymýšlíme jiné alternativy, jak nabídnout taneční a pohybové lekce nebo terapie. Navíc nám už dlouho běžela myšlenka, proč nespojit tanec a terapii dohromady a ukázat druhým, že strach nebo předsudky, že neumíš tančit nebo se obáváš, jak budeš vypadat při tanci, jsou zcela zbytečné. Chceme Ti dát možnost otevřít svůj plný potenciál a pracovat na sobě jako jedinečné osobnosti!

Comments

Choose reward for your contribution

 • 0 Taška Easy Dance

  Taška Easy Dance s úchyty. Materiál 100% polypropylen.

  Reward delivery: In a month

  EUR 1.85
  (CZK 50)
 • 0 Blok s propiskou Easy Dance

  Blok na poznámky a propiska s logem Easy Dance.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 3.70
  (CZK 100)
 • 0 Hodinový vstup do tanečního sálu

  Poskytneme Ti pronájem tanečního sálu v délce 1 hodiny.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 5.55
  (CZK 150)
 • 0 Ranní tanec a snídaně

  Vytvoříš si s námi krásné ráno plné tance, protažení, relaxace a zdravé snídaně.

  Reward delivery: In half a year

  EUR 9.25
  (CZK 250)
 • 0 Náramek z minerálů na míru

  Náramek z minerálních kamenů na míru podle znamení zvěrokruhu, podle nálady nebo podle barvy. Namysli si, jaký chceš mít náramek, nebo tvorbu nech na mě. :)
  Součástí náramku je také "poselství", které vám napíši a věnuji.

  Reward delivery: In a month

  EUR 11.10
  (CZK 300)
 • 2 Tílko Tanči bez limitů!

  Tílko Easy Dance s potiskem Tanči bez limitů! v libovolné barvě.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 11.10
  (CZK 300)
 • 0 Tričko Easy Dance s Tvým jménem

  Tričko s potiskem Easy Dance v libovolné barvě. Bude záležet na tobě, jestli na něj budeš chtít své jméno.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 12.96
  (CZK 350)
 • 0 Legíny Tanči bez limitů!

  Legíny Easy Dance v černé barvě s potiskem Tanči bez limitů!

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 14.81
  (CZK 400)
 • 0 Libovolná lekce pro dva

  Individuální lekce pro dva v délce 1 hodiny. Vybrat si můžeš jógu, balet, contemporary dance, body form dance nebo lekci burlesque dance.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 16.66
  (CZK 450)
 • 1 Pohybová masáž těla

  Dopřej si masáž, kde se zcela uvolníš a necháš plynout své myšlenky. Pomocí jemných pohybů, vibrací, poklepávání a práci s tahem a tlakem na různé části těla uvolníš všechny svaly a zavnímáš křehkost a dokonalou propojenost svého těla a mysli. 
  Pohybová masáž těla trvá 40 - 60 minut.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 18.51
  (CZK 500)
 • 1 Mikina Easy Dance

  Mikina s potiskem Easy Dance a nápisem Tanči bez limitů!

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 22.21
  (CZK 600)
 • 0 Řízená meditace

  Imaginativní nebo pohybové meditace Tě provedou škálou emocí a pocitů a dovedou Tě k vnitřnímu a vnějšímu klidu. 
  Imaginativní a pohybové meditace jsou řízené meditace v klidu, vleže na lůžku nebo v pohybu, podle aktuálního rozpoložení klienta, tzv. mindset. Pomocí relaxačních, imaginativních technik a regulace emocí se postupně uvolníte a dostanete se díky stupnici emocí k požadovanému bodu svého nastavení. 

  Jedna meditace trvá 45-60 minut.

  V každodenním životě můžeš vyzkoušené techniky praktikovat a pracovat tak na sobě dlouhodobě. 

  Reward delivery: In a month

  EUR 27.76
  (CZK 750)
 • 0 5 videolekcí Contemporary dance

  Taneční videolekce trvající hodinu a půl. Celkem 5 lekcí. Nejsou náročné na prostor, takže můžeš tančit i doma. 
  Tanečně-pohybová lekce je zaměřená na techniku moderního tance, improvizaci, práci s imaginací v tanci, správné protažení těla a využití těla jako přirozeného nástroje k pohybu. Náplní lekce je moderní scénický tanec, současný tanec, improvizace, floorwork (vztah těla se zemí), technika flow (technika plynutí v tanci), protažení a posílení centra těla.

  Reward delivery: In a month

  EUR 37.02
  (CZK 1,000)
 • 0 5 videolekcí Protahování a dech

  Celkem 5 lekcí. Jedna videolekce trvající hodinu a půl. Na lekci čerpáme prvky z jógy, pilates a baletu spolu s relaxačními technikami a metodami. Pracuje se s hranicemi a vahou našeho těla a efektivně se zapojují různé dechové techniky. 
   

  Reward delivery: In a month

  EUR 37.02
  (CZK 1,000)
 • 0 Kurz jógy a tance pro seniory 60+

  Kurz obsahuje 10 lekcí. Jedna lekce trvá hodinu. Taneční lekce pro seniory od 60 let je zaměřená na společenský tanec, latinskoamerický tanec, pohybová cvičení a protahování celého těla využívající prvky z jógy. Lekce jsou vhodné bez ohledu na taneční nebo pohybové zkušenosti. 

  Reward delivery: In half a year

  EUR 44.42
  (CZK 1,200)
 • 0 Kurz relaxační jógy

  Kurz obsahující 10 lekcí. Jedna lekce trvá hodinu. Lekce relaxační jógy je vedena v pomalejším tempu se zaměřením na dechová cvičení, která pomáhají odbourávat pocity napětí a stresu v těle. Zaměřuje se na příjemné protažení jednotlivých svalových partií a zlepšení pohyblivosti kloubů. K navození relaxační atmosféry používáme čakrové vonné oleje, svíčky, vonné tyčinky a relaxační hudbu. 

  Reward delivery: In half a year

  EUR 44.42
  (CZK 1,200)
 • 0 Terapie tancem

  Terapie tancem je metoda, která Tě zpřítomní v těle a znovu Tě naučí jej plně vnímat a prožívat. Nevyžaduje žádnou předchozí taneční zkušenost. 
  V terapii tancem vás jemně provedu skrze své fyzické tělo, prozkoumáme napětí, uvolnění, hranice a limity těla, prostorovou a časovou dimenzi, rovnováhu mezi tělem a pocity, abychom se cítili bezpečně a stabilně. Zaposloucháme se do vlastního těla, budeme ho plně prožívat za doprovodu intuitivní hudby. 

  Terapie tancem trvá 70 - 100 minut.

  Reward delivery: In a month

  EUR 46.27
  (CZK 1,250)
 • 0 Kurz Body Form Dance

  Kurz obsahuje 10 lekcí. Jedna lekce trvá hodinu a čtvrt. Tanečně-kondiční lekce je zaměřená na posilování, zpevnění těla a na zlepšení problémových partií těla. Na lekcích se pracuje s vlastní vahou nebo se využívají posilovací pomůcky a různé techniky, jako je například Kickbox, Aerobik, Street Dance, Latino Dance nebo africký tanec.

  Reward delivery: In half a year

  EUR 46.27
  (CZK 1,250)
 • 0 Terapie duše

  Terapie duše je práce na úrovni podvědomí a na úrovni duše. Je to stav hlubokého uvolnění podobný například meditaci nebo chvíli těsně před usnutím. Řeší se zde problémy jak fyzické, tak i psychické povahy. Hlavním záměrem je osvobozovat duše od zbytečného utrpení, pomáhat skrze rušení karmických pout, kleteb a slibů (převážně z minulých životů) a skrze absolutní odpuštění sobě i druhým ke svobodě duše a otevřenému srdci tak, aby se každý mohl vrátit sám k sobě, vzít si zpět svou vlastní vnitřní sílu a byl tak sám sebou. Lidé se po této terapii stávají vědomějšími, rozkrývají se jim cesty, jak naplňovat svou misi zde na Zemi a rozpomínají se, kým skutečně jsou. Dochází k uzdravení a pochopení na mnoha úrovních. Ať již emocionální, duševní, fyzické či duchovní.

  Terapie duše trvá 60 - 90 minut.

  Reward delivery: In a month

  EUR 55.52
  (CZK 1,500)
 • 0 5 online tanečních lekcí

  Celem 5 online tanečních lekcí přes Skype, kde budeš mít možnost zpětné vazby od lektorky. Budete spolu komunikovat a trénovat online. Jedna lekce trvá hodinu a půl. 

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 55.52
  (CZK 1,500)
 • 0 Kurz Contemporary dance

  Kurz obsahující 10 lekcí. Jedna lekce trvá hodinu a půl. Tanečně-pohybová lekce je zaměřená na techniku moderního tance, improvizaci, práci s imaginací v tanci, správné protažení těla a využití těla jako přirozeného nástroje k pohybu. Náplní lekce je moderní scénický tanec, současný tanec, improvizace, floorwork (vztah těla se zemí), technika flow (technika plynutí v tanci), protažení a posílení centra těla.

  Reward delivery: In half a year

  EUR 55.52
  (CZK 1,500)
 • 0 Kurz Baby dance 3-6 let

  Kurz pro děti předškolního věku, obsahující 15 lekcí po třičtvrtě hodince. Tanečně-pohybové lekce pro děti od 3 do 6 let jsou zaměřené na všechny taneční styly jako je Art Dance, Street Dance, Show Dance a baletní a gymnastická průprava. V kurzu děti rozvíjí hrubou motoriku, schopnost koordinace a správné držení těla. Také se učí správným pohybovým návykům a stereotypům zábavnou a hravou formou pomocí pohybových her.

  Reward delivery: In a year

  EUR 55.52
  (CZK 1,500)
 • 0 Libovolný taneční kurz pro dva

  Vyber si kurz s kamarádkou, partnerem nebo se svou babičkou z aktuálně vypsaného rozvrhu. Věk ani styl nerozhodují. Máš možnost využít celkem 10 vstupů pro oba.

  Reward delivery: In a year

  EUR 74.03
  (CZK 2,000)
 • 0 Pronájem tanečního sálu

  Poskytneme Ti prostor pro Tvé taneční a pohybové aktivity. Můžeš využít celkem 10 hodin.

  Reward delivery: In half a year

  EUR 92.54
  (CZK 2,500)
 • 0 Dětská narozeninová oslava

  Doba trvání dětské narozeninové oslavy je 2 hod. Zajistíme dětem interaktivní program plný tance, her a soutěží, výtvarnou a dramatickou dílnu. Nachystáme pozvánky, narozeninovou výzdobu, profesionální focení a drobné občerstvení. Pro rodiče je zajištěna káva, čaj a drobné občerstvení. 

  Reward delivery: In a year

  EUR 92.54
  (CZK 2,500)
 • 0 Kurz Art Dance pro děti 7-13 let

  Kurz obsahující 30 lekcí po hodině a půl. Taneční lekce pro děti ve věku 7-13 let zaměřující se na všeobecnou taneční průpravu, baletní, gymnastickou a akrobatickou průpravu. Děti se učí taneční styly jako je balet, jazz, moderní scénický tanec a současný tanec. Důraz je kladen také na kreativní stránku v tanci a schopnost improvizace, tzv. volný styl. Lekce jsou vhodné na přípravu do soutěžního týmu. V kurzu se učí technika a choreografie.

  Reward delivery: In a year

  EUR 129.56
  (CZK 3,500)
 • 0 Taneční sál pro Tebe!

  Poskytneme Ti prostor pro Tvé taneční a pohybové aktivity. Můžeš využít celkem 15 vstupů, kdy nezáleží na počtu hodin, které odtrénuješ.

  Reward delivery: In half a year

  EUR 166.57
  (CZK 4,500)
 • 0 Prožitkový den plný tance a terapie pro dva

  Prožiješ s námi celý den, který tě pohladí na těle i na duši. Můžeš vzít s sebou kohokoliv jiného, protože ve dvou to může být příjemnější. Nachystáme ti lekce tance, jógy a relaxačních cvičení. Součástí bude i terapie duše a terapie tancem. Samozřejmostí je zdravá strava a pitný režim po celý den.

  Reward delivery: In half a year

  EUR 185.08
  (CZK 5,000)
 • 0 10 individuálních lekcí

  Celkem 10 lekcí. Jedna lekce trvá hodinu a půl. Individuální taneční lekce, kde se můžeme zaměřit na cokoliv, na čem potřebuješ zapracovat nebo v čem se potřebuješ zdokonalit. Vyber si jakýkoliv styl nebo techniku.

  Reward delivery: In half a year

  EUR 185.08
  (CZK 5,000)
 • 0 Vystoupení Easy Dance

  Připravíme Ti taneční show nebo vystoupení na míru na veřejnou akci, ples nebo festival. 

  Reward delivery: In a year

  EUR 370.16
  (CZK 10,000)