Zachraň Bowling - Radava Vás potřebuje!!!

Bowling RADAVA - nyní si kupte naše služby, po otevření si zahrajete!!! Děkujeme za Vaší podporu!

Author: Jiří Kotáb

 • Večerní růže na Radavě - březen

 • Turnaj juniorů

 • Dětský bowling

 • Dětská oslava na Radavě

 • Rozlučka se svobodou

 • Pravidelné ligy

EUR 2,041
pledged of EUR 1,917

106%

106% completed

68 contributors pledged

Antivir, Sport

Show all rewards

Jak to začalo

Před 3 lety jsem po otci převzal řízení bowlingového centra na Praze 7 Bowling RADAVA. Ačkoliv mě od řízení spíše odrazoval, že situace v oblasti bowlingu není dobrá tak jako před lety, tak jsem začal tvrdě pracovat a nasměřoval Radavu snad dobrým směrem... Po investovaném úsilí a práci to rozhodně nehodlám vzdát! Takže Vás prosím o podporu - spolu to zvládneme!!!

Co je náš cíl?

Momentálně máme zavřeno a potřebujeme překlenout toto nelehké období. Aktuálně děláme udržovací práce na bowlingu a připravujeme pro Vás letní zahrádku. 

Detaily

Nabízíme Vám možnost předplatit si služby na Bowlingu RADAVA, Milady Horákové 37, Praha 7, www.radava.cz. Máme pro Vás několik variant: Kupte si vstupné na turnaj, hodinu bowlingu na jedné dráze nebo peremanentku na naše služby. U permanentky Vám přidáme 20 % jako bonus. Jakmile opět otevřeme, tak u nás budete mít vedenou permanentku na bowling, kterou můžete využít na klasickou rezervaci, turnaje, ligy, dětskou oslavu či firemní teambuilding!

Varianty podpory:

-250 Kč vstupné na turnaj (standardní cena 300 Kč) 

-390 Kč hodina bowlingu na 1 dráze (standardní cena 460 Kč)

-1000 Kč permanentka na bowling (standardní cena 1200 Kč) 

... a ještě něco navíc

-50 Kč pro dobrý pocit, pokud bowling nemůžete hrát, ale přesto nás chcete podpořit

Kdo jsme?

Jsme Bowling RADAVA - jedno z největších bowlingových center v Praze s 12 profesionálními drahami. Připravujeme pro Vás pravidelné ligy, turnaje pro veřejnost jednotlivců, pro dvojice, pro ženy i juniory. Jako místo pro Vánoční večírky nás využívá bezpočet firem a narozeninovou oslavu u nás měla řada spokejených dětí i dospělých.

Proč to děláme?

Jako správní hospodáři jsme si vytvořili lehký polštář na těžké časy a nějakou dobu vydržíme z vlastních rezerv, nicméně již nyní je jasné, že tato situace, kdy Vás nemůžeme obsloužit, nebude trvat tři týdny, ale déle. Zároveň se nechceme vzdát a určitě uděláme všechno proto, abychom tu po opětovném uvolnění opatření byli pro Vás a Vy jste se na Radavě mohli opět pobavit. Za jakoukoliv podporu Vám děkujeme!!!

Comments

Choose reward for your contribution

 • 5 Podpora pro dobrý pocit

  Pokud nemůžete hrát bowling, ale chcete nás podpořit (například, abychom mohli vyplatit mzdy naším zaměstnancům), tak je tu pro vás tato varianta...

  Reward delivery: In a month

  EUR 1.92
  (CZK 50)
 • 8 Vstupné do Radavského turnaje

  Vstupné do turnaje Letenský pohár jednotlivců, Radavský Double (pro 1 osobu) či Večerní růže na Radavě.
  Poukazy bude možné uplatnit minimálně 6 měsíců od opětovného otevření. Poukazy na vstup do turnaje budou k dispozici osobně na jméno na bowlingové recepci po opětovném otevření!
   

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 9.59
  (CZK 250)
 • 31 Hodina bowlingu zdarma na jedné dráze

  Kupte si hodinu bowlingu na jedné dráze na Radavě. Standardní cena je 460 Kč za hodinu. Poukazy budou platné minimálně 6 měsíců od opětovného otevření. Poukazy budou k vyzvednutí osobně na bowlingové recepci. Tip pro Vás: Hodinu bowlingu na Radavě lze věnovat jako dárek. Pokud uvedete adresu a věnování, můžeme dárkový poukaz zaslat poštou.

  Reward delivery: In a month

  EUR 14.95
  (CZK 390)
 • 24 Permanentka na bowling

  Pokud bowling hrajete častěji. Využijte tuto odměnu. Za 1000 Kč obdržíte permanentku na bowling na Radavě v hodnotě 1200 Kč (20 % bonus od nás). Permanentky budeme evidovat na bowlingové recepci a budou vystaveny na jméno přispivatele. Z permanentek lze hradit klasické rezervace, narozeninové oslavy, turnaje a ligy. Permanentky budou platit minimálně 12 měsíců od opětovného otevření. 

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 38.34
  (CZK 1,000)