Maringotka v údolí - zažijte romantickou noc pod hvězdami

Pomozte nám dokončit přestavbu naši maringotky a zažijte tak nezapomenutelnou noc v designovém domečku na kolečkách s výhledem na hvězdné nebe přímo z postele. Za příspěvek ke splnění našeho snu získáte třeba kurz výroby domácích sýrů či projížďku na koni

 • Převoz naší cirkusové maringotky

 • Usazení maringotky a jak vypadala před proměnou..

 • Okna s výhledem na hvězdné nebe

 • Domácí sýry co víc si přát?

 • Sky naše hříbátko Irského Coba

 • Zabloudilovic rodinka

 • Každé okénko nabízí výjimečný pohled..

 • Maringotka po výměně oken a dveří

 • Sýry s láskou vyráběné..

 • Valencay sýr s popelem ze sibiřské borovice

 • Annabelka

 • Náš beránek Bertík

 • Čerstvé domácí sýry

 • Zateplujeme 😁

 • Med od včeliček

 • Sýrová bedýnka 🧀🧀🧀

 • Snídaně králů z domácích surovin v maringotce

 • Kabátek maringotkový už se rýsuje ❤️

EUR 1,905
pledged of EUR 1,893

100%

100% completed

29 contributors pledged

Ecology, Design

Praha, Hlavní město Praha, Česko

Show all rewards

Jak to začalo

Bláznivé nápady milujeme a také máme rádi velké výzvy, proto jsme se rozhodli jít cestou glampingu (glamour camping). Tento  projekt jsme si plánovali v hlavě přes tři roky a věříme, že to bude ráj nejen pro vaše děti, ale že i Vám splníme dětský sen❤️.

Co je náš cíl?

Pro náš projekt "maringotka v údolí"  jsme si vybrali úžasné místo na okraji Prahy uprostřed kouzelné přírody Přední Kopaniny, pyšnící se výhledem na malé údolíčko obklopené lesy. Základem našeho projektu bylo najít tu pravou dřevěnou maringotku, kterou bychom mohli zrekonstruovat podle svých představ. Naší predstavu splňovala maringotka nedaleko Semil. Cesta až k nám do údolí byla sice nelehká, ale to úsilí stálo za to:) .

                           

Maringotku jsme pořídili z vlastních úspor a rekonstrukce vlastními silami tak mohla začít. Rozhodli jsme se to vzít z gruntu a tak nám z původní vybavené maringotky zbyl pouze dřevěný kabátek. Skrz podlahu bylo vidět až na louku a tak jsme ji udělali celou novou. Změnili jsme celou dispozici domečku na kolečkách, zrenovovali 150 let staré dvoukřídlé dveře a do střechy zasadili dvě veliká kulatá okna, abyste mohli pozorovat hvězdičky přímo z postele.  Doufali jsme, že přes zimu vše zrenovujeme, abyste si již toto léto mohli dopřát nezapomenutelnou noc v naší maringotce.

Bohužel nám do toho ze dne na den skočila epidemie, díky které jsme všechny zbývající peníze museli vložit do záchrany naší firmy Centrum medicíny, která nás živí (více info na www.centrummediciny.cz). Je to naše rodinná firma zabývající se již 10 let tradiční čínskou medicínou a diagnostikou zdravotního stavu pomocí biorezonance. Většinu služeb, které nabízíme, budete moci využít v rámci odměn přímo v maringotce, která jim dodá to pravé kouzlo a jedinečnou atmosféru. 

Na dokončení maringotky je toho ale potřeba ještě mnoho, musíme ji kompletně zateplit, pořídit vybavení kuchyně, ložnice i útulného sezení u krbových kamen, tak by nám moc pomohlo, pokud náš projekt podpoříte zakoupením některého z produktů nebo alespoň sdílením mezi vaše kamarády.  Předem Vám za to moc děkujeme ❤️. 

Uvítali bychom tedy Vaši pomoc se získáním investice na dokončení našeho vysněného projektu tak, abychom pro vás mohli maringotku otevřít již toto léto, kdy možná nebude možnost cestovat mimo naši republiku. Bude tak potřeba každá chata či chaloupka a netradiční nocleh pod hvězdami v maringotce by se tak mohl celkem hodit.

Vytvoříme pro Vás místo, kde zapomenete na všední starosti a užijete si romantiku, nebo zažijete víkend s Vašimi dětmi, na který jen tak nezapomenou! V ceně Vašeho pobytu v maringotce je také ochutnávka našich domácích sýrů!

Detaily

Glamping, je možnost netradičního a v první řadě luxusního ubytování a v tomto duchu se bude celý náš projekt ubírat. Místo, kde se maringotka nachází, jsme vybírali velmi pečlivě a najít ji můžete na kraji krásného lesa uprostřed pohádkové přírody. Těšíme se, že budeme moci přivítat cestovatele hledající něco nového a výjimečného, kteří si zde užijí neskutečnou romantiku s partnerem, nebo si  jen tak vyrazí s kamarády či dětmi. Naše maringotka je speciální, protože chceme lidi přiblížit k přírodě, ale zároveň ji budeme ladit do velmi moderního stylu. Zatopíte si v krbu, a kouzelná atmosféra se snoubí s neopakovatelným zážitkem nad sklenkou lahodného vína na dosah královského města. V našem domečku na kolečkách bude možnost si nabít mobilní telefon, k dispozici bude také plynový vařič, lednice a chemická toaleta. Vodu si bude možné "načepovat" speciální šlapací pumpou přímo do umyvadla v maringotce. Nabízíme také možnost zapůjčení grilu nebo uschování kol. 
Z maringotky budete moci s Vaším partnerem přímo z manželské postele pozorovat tisíce hvězd na nebi díky kulatým oknům ve střeše, která Vám vykouzlí unikátní atmosféru. Posnídáte třeba v posteli, nebo na louce naše pečivo a domácí sýry, které s láskou vyrábíme. Vaše děti budou mít možnost se projet na konících a nakrmit naše mini ovečky.

Budete se u nás cítit jako v pohádce, protože okolní příroda nabízí spoustu krásných výletů. Například hrad Okoř, Panenský Týnec, Tiché údolí, Divoká nebo Tichá Šárka, Kozí hřbety, Karlštejn, Křivoklát, Lom Amerika, či Mexiko, Koněpruské jeskyně a spoustu dalších krásných míst.

Tipy na výlety a restaurace v okolí rádi poskytneme.

Bude nám ctí vás přivítat v našem luxusním domečku na kolečkách 😉

                           

... a ještě něco navíc

Při  rezervaci pobytu u nás bude možné užít si například omlazení pleti pomocí kosmetické akupuktury nebo iridologii. A to přímo v naší maringotce v údolí :)

Kdo jsme?

Jsme rodina Zabloudilových, máme velmi rádi netradiční ubytování s nepopsatelnou atmosférou, a proto jsme se rozhodli splnit si svůj sen vybudováním kouzelného místa pro vás všechny. Chováme zvířátka, pěstujeme zeleninu, vyrábíme domácí sýry a když něco tvoříme, děláme to vždy s láskou..

Proč to děláme?

Přáli bychom si, abychom mohli co nejdříve nabídnout netradiční zážitek rodinám, zamilovaným párům a vášnivým cestovatelům. Po tom, co si každý z Vás prožívá díky pandemii, si zasloužíte chvilku oddechu a optimistický výhled na lepší časy.

News

Jun 22, 2020 Poděkování Vám všem ❤️

Chtěli bychom Vám moc poděkovat, velmi si vážíme toho, že náš projekt tolik podporujete a tímto bychom Vám rádi vyjádřili náš vděk ❤️ již se blížíme do finále a zbývají nám poslední dva dny k úspěšnému dokončení projektu ☝️ zásadní milníky jsou již za námi a my věříme, že to společně dokážeme 🙏

More

Jun 10, 2020 Brousili jsme maringotku a natírali 🎨

Nechceme marnit ani minutku, a tak jsme se do toho exteriéru pořádně opřeli a konečně začínají být vidět první proměny!

More

Project links

Comments

Choose reward for your contribution

 • 2 Krmení divé zveře

  Krmení našich koníků, Ouessantských mini-oveček a jejich jehňátek pár kroků od naší maringotky. 

  Váš voucher bude platný do konce roku 2020. 

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 3.75
  (CZK 99)
 • 0 Jančův ledvinový čaj

  Čaj na pročištění ledvin a podporu látkové výměny podle bylináře Jiřího Janči. Tyto úžasné byliny v čajové směsi mají schopnost posilovat ledviny a močový měchýř. Podporují metabolismus, působí močopudně a proti tvorbě močových kamenů. Chcete-li si na jaře pročistit organismus a zbavit ho odpadních látek, je tahle receptura pro vás ta pravá! V ceně je již zahrnuto poštovné!

  Reward delivery: In a month

  EUR 8.33
  (CZK 220)
 • 48 from 50 Kvalitní domácí třezalkový olej

  Tato magická bylinka umožňuje široké spektrum využití: na potírání zraněných míst, při výronech krve, při spáleninách, při veškerých nervových obtížích.Na revmatismus a hlavně jako masážní prostředek na bolesti v oblasti páteře zejména při problémech s plotýnkami. Třezalkový olej má tu úžasnou vlastnost, že dokáže „vykrmit“ meziobratlové ploténky. Ty se nafouknou, zakulatí a lehčeji vklouznou zpět na své místo mezi obratle. Tímto nenásilným postupem je možné odstranit výhřezy do cca 5 mm. Je výborným pomocníkem při bolestech kloubů, svalů a šlach. Stačí rozetřít či lépe jemně namasírovat bolavé místo a nechat působit. Můžete opakovat několikrát za den a určitě se dostaví úleva. V ceně je již zahrnuto poštovné!

  Reward delivery: In a month

  EUR 9.46
  (CZK 250)
 • 0 Pohled z koňského hřbetu

  Svezeme Vaše dítko na poníkovi při procházce krásnou přírodou v okolních lesích v bezprostřední blízkosti maringotky. Vyjížďka trvá 45 min na poníkovi pro děti do 9 let.

  Váš voucher bude platný do konce roku 2020. 

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 15.10
  (CZK 399)
 • 11 Bedýnka s našimi domácími sýry

  Čerstvé farmářské sýry domácí výroby s příchutí dle Vašeho výběru - bazalka, pažitka, chilli, růžový a zelený pepř, šunka, jarní cibulka, ořechy či koriandr :)  nebo třeba korbáčiky, jadel, parenice. 

  Bedýnka obsahuje : 1,2 kg čerstvých domácích sýrů.

  Převzetí bedýnky osobně na Přední Kopanině nebo dle domluvy v Praze.

  Reward delivery: In a week

  EUR 18.89
  (CZK 499)
 • 1 Iridologie

  Iridologie je metoda, která patří do oblasti tradiční čínské medicíny. Spočívá v kontrole celkového zdravotního stavu člověka pomocí určitých barev, znamének, značek a lagun, které se nachází v oční duhovce. To, co je zaznamenáno v očích, odráží celkový stav těla. Oční duhovka je vlastně aktuální mapou, kde každé místo reprezentuje určitý tělní orgán nebo systém.

  Čím větší je degenerace orgánu, tím tmavší jsou plochy duhovky. Iridologií se dá odhalit oslabení orgánů, chorobných stavů od těch akutních až po chronické. Je to metoda, pomocí které lze rozpoznat potenciál pro vznik choroby dříve, než si klient uvědomí, že je něco v nepořádku. Tato služba může proběhnout v našem Centrum Medicíny na Praze 6 a nebo při  Vašem pobytu v Maringotce. Dostanete od nás přehled oslabených orgánů a seznam doporučených bylinek. Více info na www.centrummediciny.cz

  Váš voucher bude platný do konce roku 2020. 

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 22.67
  (CZK 599)
 • 3 Kosmetická akupunktura

  V Číně má kosmetická akupunktura dlouholetou tradici, provozovala se po staletí a byla jedním z hlavních tajemství krásy bohatých a mocných žen čínské minulosti a nyní je uznávaná po celém světě. Kosmetická akupunktura je speciální odvětví akupunktury zaměřené na přirozené zlepšení vzhledu pokožky tím, že vyhlazuje vrásky. Jedná se o šetrnou, avšak velmi účinnou alternativu k západní kosmetické chirugii, kolagenovým injekcím, dermabrazi a také k medicínské kosmetice, která využívá chirurgických zákroků nebo obrovského množství chemie, jenž zatěžuje ještě více náš, již tak přetížený organismus. Kosmetická akupunktura tedy účinně odstraňuje nebo výrazně zmírňuje příznaky stárnutí kůže přirozenou cestou, a to za zlomek ceny oproti klasickým zákrokům. Tuto proceduru si můžete vychutnat buď v našem Centrum Medicíny na Praze 6 a nebo přímo v naší maringotce během Vašeho pobytu :)
  Více info www.centrummedicíny.cz

  Váš voucher bude platný do konce roku 2020. 

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 22.67
  (CZK 599)
 • 0 Kontrola zdravotního stavu pomocí biorezonance Metatron Hunter

  Pečujte o své zdraví a dbejte na prevenci! Zjistěte všechny výsledky na jednom místě, pohodlně, bezbolestně za 60 minut a bez čekání! Odhalte příčinu zdravotních problémů včas a předejděte jim, než propuknou naplno. zkontrolujeme váš zdravotní stav. Lokalizujeme patologická ložiska, vyhodnotíme stupeň a progresi vývoje patologických změn vašeho organismu, určíme problémy s páteří, analyzujeme zatížení viry, bakteriemi a parazity. Tato služba je možná pouze v našem Centru medicíny v Praze 6, Pro více info navštivte naše internetové stránky : www.centrummediciny.cz

  Váš voucher bude platný do konce roku 2020.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 56.74
  (CZK 1,499)
 • 3 Noc v maringotce

  Poukaz na kouzelnou noc pod hvězdným nebem v naší maringotce  v nádherném údolíčku obklopeným krásnými lesy. V maringotce se pohodlně vyspí 4 osoby.
  Za příplatek možnost luxusní snídaně do postele.
  Přijet můžete dle předem vybraného termínu již od 14h a následující den mezi 10-11h je odjezd.

  Váš voucher bude platný do konce roku 2020. 

  Reward delivery: In half a year

  EUR 75.66
  (CZK 1,999)
 • 11 from 15 Kurz výroby sýrů

  Dvoudenní kurz v Praze je určen pro každého, kdo se chce naučit a sám si vyzkoušet výrobu sýrů třeba za použití čerstvých bylinek. Vyrobíme si různé druhy sýrů, abyste viděli a naučili se technologii jejich výroby. Zkusíte si vyrobit čerstvý sýr, korbáčky, jadel, parenici, goudu. Předáme Vám naše know-how a odnesete si od nás základní recepty a také nějaké sýry :). Občerstvení při kurzu je samozřejmostí. 

  Váš voucher bude platný do konce roku 2020. 

  Reward delivery: In half a year

  EUR 113.17
  (CZK 2,990)
 • 19 from 20 Romantický víkend v maringotce

  Romantický víkend v maringotce přímo pod hvězdnou oblohou to je to pravé pro zamilované páry nebo jako dárek pro Vaši drahou polovičku. Bude na Vás čekat láhev chlazeného sektu a za příplatek nabízíme možnost luxusní snídaně do postele.
  Možnost zapůjčení grilu nebo uschování kol. Okolní příroda totiž nabízí spoustu krásných výletů na kole například, hrad Okoř, Panenský Týnec, Tiché údolí, Divoká nebo Tichá Šárka, Kozí hřbety, Karlštejn, Křivoklát..
  Tipy na výlety a restaurace v okolí rádi doporučíme.
  V maringotce se pohodlně vyspí 4 osoby.
  Příjezd je možný v pátek od 14h a odjezd v neděli dopoledne.

  Váš voucher bude platný do konce roku 2020. 

  Reward delivery: In half a year

  EUR 143.79
  (CZK 3,799)
 • 6 from 8 Týden snů v domečku na kolečkách

  Když dovolenou, tak stylově a netradičně v maringotce, kde se vychutnáte čerstvý vzduch a užijete si spoustu zábavy. Vraťte se s rodinou do dětských let :) Za příplatek nabízíme možnost luxusní snídaně do postele.
  V maringotce se pohodlně ubytují 4 osoby.

  Možnost zapůjčení grilu nebo uschování kol. Okolní příroda totiž nabízí spoustu krásných výletů na kole například hrad Okoř, Panenský Týnec, Tiché údolí, Divoká nebo Tichá Šárka, Kozí hřbety, Karlštejn, Křivoklát..
  Tipy na výlety a restaurace v okolí rádi doporučíme.

  Můžete se těšit na 6 kouzelných nocí a 7 dní plných relaxu a odpočinku ;)

  Váš voucher bude platný do konce roku 2020. 

  Reward delivery: In half a year

  EUR 378.12
  (CZK 9,990)