Debutové album kapely Save the Emotion

Česko-americká kapela Save the Emotion vydává své první album, kterým se chystá zaujmout širokou (a nejen českou) veřejnost! Vybranou částku využijeme na finální úpravy již nahraných písní, výrobu CD a také natočení klipu k singlu "Broken".

 • V našich tričkách se budete cítit jako superhrdina

 • Multifunkční merch vhodný k posilování!

 • I Spiderman to chce.

 • Trička černá nebo bíla, velikost si vyberte!

 • Promo focení 2019

 • Promo focení 2019

 • Promo focení 2019

 • Lucerna Music Bar 2019

 • Lucerna Music Bar 2019

 • Lekce lukostřelby s Matym

EUR 2,915
pledged of EUR 2,821

103%

103% completed

66 contributors pledged

Music

Show all rewards

Jak to začalo

Historie kapely Save the Emotion není z nejdelších, je ale nabitá pozitivními a barvitými zkušenostmi. Všechno začalo u nerozlučné dvojice kytaristů, Dominika (alias Domase) a Lukáše (lépe známého jako Horst). Kluci přišli s myšlenkou kapely, která by na scénu české hudby přišla s něčím neotřelým a originálním, a tak se pustili do psaní hudby. Elektrickým kytarám bylo ale ve zkušebně smutno, a tak se k duu přidal tvrdič muziky, basák Kryštof (aka Cipís). Každá úspěšná kapela ale potřebuje pořádného frontmana s duší básníka a tváří milovníka. No a tuhle roli dokonale vyplnil zpěvák a textař původem z amerického Baltimoru Dane Klika. Tenhle explozivní mix tklivých melodií a procítěných textů pak po peripetiích v obsazení rytmické sekce dopnil v roce 2019 bubeník Matyáš (error: nickname not found). Slovo dalo slovo a z bandy příležitostných spoluhráčů se stala pevná formace s nádechem indie inspirovaná kapelami jako jsou The Killers, Catfish and the Bottlemen a mnoho dalších. Postupem času bylo jasné, že společnou produkci bude třeba zhmotnit v něco, co přetrvá. A tak je to tu, debutové album se rodí!

Co je náš cíl?

Naším cílem je dokončit desku s názvem "Good for the Soul", vytvořit klip k poslednímu singlu "Broken" a zaujmout s naší hudbou široké publikum nejen v Česku! Už jsme si vyzkoušeli, co to je hrát na velkých pódiích. Máme na to a věříme, že naše hudba na to má taky!

Detaily

Kapela Save the Emotion, která svou hudební kariéru započala před třemi roky, se chystá vydat své první album. Deska bude obsahovat celkem jedenáct autorských skladeb a její produkci má na starosti známý český producent Armin Effenberger (produkoval úspěšné kapely Mandrage, Sunshine a další). K albu s názvem "Good for the Soul" už v současnosti existují čtyři singly vydané v průběhu posledních dvou let, z nichž například singl "I'm Not Whole" uspěl v soutěži KB Band Academy a je vysílán na hudební televizi Óčko TV. S albem se Save the Emotion chystají zaujmout domácí i zahraniční posluchače, festivaly a média. Vybíraná částka poslouží k finálním úpravám již nahraných písní a donahrání posledních dvou skladeb. Za vybranou částku rovněž zamýšlíme natočit klip k poslednímu singlu "Broken", který chceme vydat před publikováním celé desky. Myslíme, že celé album má potenciál ukázat, že i česká hudební scéna je schopná vytvářet hudbu s mezinárodním dosahem.

Kdo jsme?

Jsme parta mladých a energických muzikantů, kteří chtějí prorazit a mají na to! Společně jsme nejen uspěli v soutěži KB Band Academy, ale také jsme vyrazili třeba na turné po republice se spřízněnými kapelami Mech a Pomlky. Vrcholem z hlediska koncertování se pro nás zatím stalo vystoupení v Lucerna Music Baru, kde jsme si zahráli se slavnou americkou formací Blue October v únoru 2019. V létě téhož roku jsme účinovali jako objev roku na festival United Islands v Karlíně. Podařilo se nám oslovit a zaujmout producenta úspěšných českých kapel Mandrage a Sunshine Armina Effenbergera, se kterým v současné době nahráváme desku. Máme za sebou řadu koncertů v klubech po celé ČR a míříme výš a dál.

Pokud byste si chtěli poslechnout naši dosavadní tvorbu, zde je ochutnávka z našeho budoucího alba:

Side by Side:

I'm not Whole:

Proč to děláme?

Myslíme si, že naše hudba má potenciál, energii a má co říct širokému publiku. Chceme tyhle elementy zvěčnit v debutové desce, která nezapadne. Zároveň ale nemáme jako hudebníci, studenti a příležitostně pracující tolik oběživa, abychom to celé mohli utáhnout sami. A proto chceme poprosit naše fandy, stávající a budoucí, aby nám přihodili nějakou tu pětku a pomohli nám oživit náš sen a taky celou českou hudební scénu!

Comments

Choose reward for your contribution

 • 13 Příspěvek od srdce

  Jste dobří lidé a za své dobré skutky nepožadujete odměny? Pak je tu pro vás možnost přispět nám stopadesát korun českých! Odměnou vám budiž náš neskonalý vděk!

  Reward delivery: Not specified

  EUR 5.64
  (CZK 150)
 • 26 from 30 Náramek Save the Emotion černý/bílý

  Kdo by nechtěl pomoct a zároveň získat ladný módní doplněk? V černé s bílým logem, nebo v bílé s černým logem jsou k dostání! Stačí napsat, jakou barvu chcete. A k tomu ještě dostanete supr nálepku s logem.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 9.40
  (CZK 250)
 • 25 from 30 Album "Good for the Soul" ke stažení

  Není o čem. Podpořte vytvoření alba a poslechněte si ho kdekoliv, kdykoliv a s kýmokoliv! Navíc ho budete mít ještě před oficiálním vydáním a pokřtěním!

  Reward delivery: In half a year

  EUR 13.16
  (CZK 350)
 • 5 from 20 CD s podpisy členů kapely - osobní předání

  To chcete! I když CD už nefrčí jak kdysi, kousek do sbírky se hodí. Navíc s podpisem, to za pár let vydražíte!
  CD vám osobně předáme na některém z našich koncertů, nebo se můžeme domluvit a sejít se v Praze či Berouně.

  Reward delivery: In half a year

  EUR 16.92
  (CZK 450)
 • 16 from 20 Triko Save the Emotion bílé/černé

  Triko - stará dobrá vizitka správného fanouška! V jednoduchosti je síla, a tak máme černé s bílým a bílé s černým logem. Velikosti jsou S, M, L a XL. V případě většího zájmu můžeme doplnit i jiné. Napiště nám o barvu a velikost!
  Tričko vám pošleme, nebo si ho můžeme předat osobně v Berouně či Praze.
  Poštovné je v ceně.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 20.68
  (CZK 550)
 • 16 from 20 Podepsané CD - s láskou zabalené a odeslané

  Rádi vám naši desku zašleme, jen nám napiště kam, a je to! CD bude samozřejmě podepsané od všech členů kapely. Poštovné je v ceně.

  Reward delivery: In half a year

  EUR 22.56
  (CZK 600)
 • 19 from 20 Podepsané CD před oficiálním vydáním

  Chcete mít doma placku ještě před ofiko vydáním? Tak to je tahle volba pro vás! A můžete si ho předat s námi osobně v Praze či Berouně, nebo vám ho pošleme.

  Reward delivery: In half a year

  EUR 26.33
  (CZK 700)
 • 17 from 20 Triko StE + album ke stažení

  Je tu první bundle! Tričko s logem kapely (viz foto) i s hudbou, pěkně pohromadě za více než rozumnou cenu. A komplet album samozřejmě před ofiko vydáním.
  Tričko si pak můžete vyzvednout na nějakém z našich koncertů, nebo si ho předáme někde v Praze či v Berouně.

  Reward delivery: In half a year

  EUR 30.09
  (CZK 800)
 • 5 from 10 Lekce hry na bicí s Matyášem

  Tahle varianta je tu pro všechny, kdo touží hrát na nejlepší a nejvíc cool nástroj na planetě, tedy na bicí soupravu! Po domluvě si za směšný peníz můžete objednat lekci hry u Matyáše a kdo ví, třeba se vám to zalíbí!

  Délka jedné lekce je 1 hodina. Ideální prostředí by bylo ve zkušebně StE na Tmani, nebo u Matyáše doma v Broumech, nicméně pokud máte k dispozici vlastní soupravu, Matyáš za vámi rád přijede. Vše je na domluvě! 

  Reward delivery: In half a year

  EUR 37.61
  (CZK 1,000)
 • 10 from 10 Lekce hry na elektrickou kytaru s Horstem a Domasem

  Chcete se naučit hrát na sladké šestistrunné dřevo a zároveň mít možnost lámat dívčí srdce na koncertech? No tak to se přihlašte na lekci s našimi kytaristy! Horst a Domas se na vás budou těšit v naší tmaňské zkušebně. Vybavení si buď můžete přinést s sebou, nebo vám rádi nástroj i kombo zapůjčíme!
  V případě, že byste si lekci objednali, spojíme vás přímo s našimi kytaristy/učiteli :)

  Reward delivery: In half a year

  EUR 37.61
  (CZK 1,000)
 • 3 from 5 Vstupenka na zkoušku StE

  Chcete vidět kreativní proces skládání písniček v jeho čiré podobě? Tak to neváhejte a pořiďte si lupen do zkušebny Save the Emotion na Tmani u Berouna! No a pokud hrajete na nějaký hudební nástroj, rádi si s vámi zajamujeme!
  Do a ze zkušebny vás rádi svezeme autem z Prahy nebo z Berouna.

  Reward delivery: In half a year

  EUR 37.61
  (CZK 1,000)
 • 6 from 10 Vstupenka na křest alba pro dva + podepsané CD

  Pokud chcete mít naše CD ještě před oficiálním vydáním a zároveň chcete být u křestu alba, pak toto je ideální bundle právě pro vás!
  Desku si předáme buď osobně, nebo vám jí zašleme. Poštovné hradíme.

  Datum a místo křestu alba jsou zatím v plánování, ale pokud budete sledovat náš facebook či instagram, určitě vám neuniknou.
   

  Reward delivery: In half a year

  EUR 56.41
  (CZK 1,500)
 • 3 from 5 Lekce lukostřelby s Matyášem

  A je tu další odměna formou lekce! Tentokrát je v tom i trocha sportu a času na čerstvém vzduchu. Chcete se naučit střílet z luku, posílit svaly a pročistit hlavu? No tak to je pro vás ideální právě tato odměna. Maty je bývalý juniorský mistr republiky v tradiční lukostřelbě a ještě úplně nezreznul, takže vás rád naučí vše okolo lukostřelby, zapůjčí vybavení a bude se vám věnovat celé jedno dopoledne! Místo na střílení je ideální u Matyho doma, tedy v Broumech, ale dá se střílet i na louce nebo v lese, stačí se domluvit.

  Reward delivery: In half a year

  EUR 56.41
  (CZK 1,500)
 • 4 from 5 Lekce jízdy na koni s Kryštofem a Týnou

  Tohle je bonbónek! Náš basák nabízí asistovanou projížďku na koníkovi a přislíbil i kovbojský klobouček pro autentický zážitek. Vhodné jak pro ztepilé chlapce, tak pro sličné slečny či ratolesti. Doprovázet vás bude Kryštofova sličná přítelkyně.

  Kůň je ústajený v Železné u Berouna. Datum a čas si můžete domluvit s Kryštofem a Týnou přímo.

  Reward delivery: In half a year

  EUR 75.22
  (CZK 2,000)
 • 4 from 5 Na ryby s celou kapelou!

  Náš basák je osoba všestranná a je držitelem povolení k rybolovu ve Středočeském kraji. V této ceně vám tedy nabízíme nejen to, že strávíte příjemný den se členy kapely, ale ještě si u toho zachytáte! Preferovaným místem je Berounka, okolí Berouna. Datum si s námi můžete po pořízení odměny domluvit, budeme se těšit!
   

  Reward delivery: In half a year

  EUR 75.22
  (CZK 2,000)
 • 5 from 5 Malý sponzor desky

  Chcete se zapsat do hudební historie podporou něčeho orginálního? Tak to jsme tu pro vás! Vaše jméno totiž uvedeme v poděkování na přebalu desky. Podepsáné CD jako dárek je samozřejmostí, stejně jako lístkek pro dva na křest!
  Datum a místo křestu alba jsou zatím v plánování, ale pokud budete sledovat náš facebook či instagram, určitě vám neuniknou.
   

  Reward delivery: In half a year

  EUR 188.04
  (CZK 5,000)
 • 4 from 5 Privátní koncert Save the Emotion u vás!

  Chcete si vychutnat naši hudbu a nemuset se vzdálit od vašeho domu? Pak je tohle varianta pro vás! Rádi přijedeme zahrát k vám domů, na zahradu, nebo do vaší oblíbené hospody (pokud tam je aspoň trochu místa).  Po domluvě můžeme zahrát tzv. unplugged, nebo to může být nářez, na jaký jste od nás zvyklí.
  Cesťák je v ceně!

  Reward delivery: In a year

  EUR 376.08
  (CZK 10,000)
 • 4 from 5 Velký sponzor desky

  Chcete být u zrodu našeho alba? Chcete podpořit vznik kreativní a pěkné věci? Pak je tohle vaše možnost! Krom dobrého pocitu vám nabízíme lístky na křest pro dva a samozřejmostí je i podepsané CD!
  K tomu vám nabízíme naše hudební služby pro vaši akci. Ať už byste pořádali párty na zahradě, nebo někde v hospodě se sálem, rádi přijdeme a zahrajeme! Cesťák je v ceně!

  PS.: Datum a místo křestu alba jsou zatím v plánování, ale pokud budete sledovat náš facebook či instagram, určitě vám neuniknou.
   

  Reward delivery: In half a year

  EUR 752.16
  (CZK 20,000)
 • 1 from 1 Kmotr desky "Good for the Soul"

  Máte nás opravdu rádi, vidíte v nás potenciál a chcete nás podpořit? Pokud ano, tak toto je vaše možnost. Pokud se rozhodnete nás podpořit tímto způsobem, bude moci nejen pokřtít naše album, ale garantujeme vám také místo na guest listu našich budoucích koncertů. Podepsaná placka a vaše jméno v poděkování na jejím přebalu jsou samozřejmostí, stejně jako naše nehynoucí láska k vám.
  A pokud budete chtít si nás přizvat na nějakou vaši soukromou akci, mile rádi přijedeme a zahrajeme!

  Reward delivery: In half a year

  EUR 1,880.41
  (CZK 50,000)