Alocation - Victory CD + Videoklip

První CD s názvem Victory kapely Alocation - 10 písní. Vydáváme své debutové album (hotové mixy + mastering). Potřebujeme dokončit lisování a tisk CD a proběhne natáčení pilotního videoklipu. S vaší pomocí to dokážeme. Pojďme do toho!!!

Author: Alocation

 • Alocation

 • Alocation

 • Alocation

 • Alocation

 • Přebal desky Victory

EUR 1,899
pledged of EUR 1,880

101%

101% completed

27 contributors pledged

Music

Kladno, Středočeský kraj, Česko

Show all rewards

Všechno začalo, kdy se dva kamarádi sešli ve zkušebně a začali dávat dohromady muziku a hledali žánr, který by jim vyhovoval. Samozřejmě jsme se shodli v rockové hudbě a pomalu začali budovat kapelu, která by mohla něco dokázat a hlavně by lidem měla co říct. Důležité je si říct, že nás to baví.

Naše kapela se soustředí na tzv. crossover rock a skládáme svou originální tvorbu s barvitými sóly a silnými refrény. 

Jsme parta nadšenců z Kladenska, kteří se dali dohromady v roce 2017. Po roce urputného zkoušení a skládání vlastních originálních songů jsme se vrhli na pódia. Nyní je na čase vydat debutové album a natočit první videoklip a dostat se tím do povědomí více lidí a zkusit něco dokázat. Věříme, že naše hudba má lidem co říct. Jmenujeme se Alocation a hrajeme tzv. crossover rock napříč rockovým žánrem. Složení - Dušan Trník (zpěv), Ondřej Raška (kytara), Jindra Nový (bicí), Ondřej Poděbradský (basa).

Ačkoliv jsme kapelu založili teprve v roce 2017 a první koncert byl až téměř po roce od založení, dostalo se nám velkého zájmu publika a pochvalných recenzí a to byl hnací motor pro nás proč skládat další songy a dělat hudbu intenzivněji (zpětná vazba funguje).

CD Victory jsme začali nahrávat na jaře 2019 a nyní jsou hotové mixy a mastering.

Potřebujeme finančně podpořit toto album, abychom mohli dokončit lisování, grafické práce, tisk CD a natočili první videoklip.

Bandzone:

https://bandzone.cz/hellbitch

Hithit nás zaujal na sociálních sitích, kde jsme viděli projekty našich kolegů muzikantů a pochopili, že tudy by mohla být cesta jelikož je to skvělý a přehledný projekt, který zkrátka funguje.

Odměny: Pokud se požadovaná částka nevybere, (během 45 dní 50 000 Kč) bude vám zaslán váš příspěvek zpět na váš účet a všechny objednané odměny se tímto ruší. Pokud se vybere větší než požadovaná částka, bude použita na další náklad, distribuci a uhrazení výroby alba. 

Muzika je skvělý prostředek jak něco sdělit či předat posluchačům. Pro nás je to srdeční záležitost a jak již bylo zmíněno, chceme se odrazit a pokusit se dostat do širšího povědomí publika. Tak a jdeme na to!

News

Dec 31, 2019 Dva nové singly "Nadechni se" a "As I Said" jsou venku!!!

Poslechněte si další dva nové singly "Nadechni se" a "As I Said" v detailním popisu. Najdete tam odkaz na náš kapelní Youtube kanál a Bandzone, kde si můžete poslechnout naší tvorbu a nekupovali tak zajíce v pytli. Podporujte, sdílejte. Díky.

More

Dec 17, 2019 Další singl je venku!!!

Rozhodli jsme se vypustit do světa další singl a rovnou s příběhem. Je to o jedné strašné lodi, která odstartovala hroznou éru i našich dějin!!! Poslechněte, sdílejte, podporujte album.

More

Comments

Choose reward for your contribution

 • 2 Příspěvek jen tak, protože mě tento nápad zaujal

  Chcete přispět jen tak a nic za to nechcete. Tak pojďme do toho.

  Reward delivery: Not specified

  EUR 5.64
  (CZK 150)
 • 1 Vstupenka na festival Raskwerfest 2020

  Vstupenka na festival Raskwerfest 2020 (Stehelčeves či Postoloprty). Data budou upřesněny. Vstupenky budou rezervovány na místě akce. 

  Reward delivery: In half a year

  EUR 7.52
  (CZK 200)
 • 1 Vstupenka na křest CD

  Vstupenka na křest CD v Kladně v klubu Poldofka. Datum bude upřesněno. Vstupenka bude rezervována na místě akce. 

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 9.40
  (CZK 250)
 • 2 DOWNLOAD

  Pokud nechcete CD Victory fyzicky doma, pošleme vám link s heslem ke stažení alba v digitální podobě ve formátech mp3 a Wav.

  Reward delivery: In a month

  EUR 9.40
  (CZK 250)
 • 4 CD Victory - osobní předání či poštou

  Předáme Vám CD Victory osobně, na koncertě nebo jinde v Kladně. Pro ty z vás, kteří nemohou přijet do Kladna pošleme Vám naše nové CD na jakoukoli adresu v ČR dle Vašeho přání (poštovné a balné v ceně). Napište do poznámky jakou variantu preferujete.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 13.16
  (CZK 350)
 • 10 Vstupenka na křest + CD Victory

  Vstupenka na křest CD v Kladně v klubu Poldofka. Datum bude upřesněno. Vstupenka bude rezervována na místě akce. CD vám předáme osobně, na koncertě nebo jinde v Kladně.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 18.80
  (CZK 500)
 • 1 Vstupenka na festival Raskwerfest 2020 + CD Victory

  Vstupenka na festival Raskwerfest 2020 Stehelčeves či Postoloprty (data budou upřesněny). Vstupenka bude rezervována na místě akce. CD vám předáme osobně, na koncertě nebo jinde v Kladně.

  Reward delivery: In half a year

  EUR 24.45
  (CZK 650)
 • 1 2 vstupenky na křest + CD Victory

  2 vstupenky na křest CD v Kladně v klubu Poldofka. Datum bude upřesněno. Vstupenky budou rezervovány na místě akce. CD vám předáme osobně, na koncertě nebo jinde v Kladně. 

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 28.21
  (CZK 750)
 • 1 2 CD Victory + 2 vstupenky na křest

  2 vstupenky na křest CD v Kladně v klubu Poldofka. Datum bude upřesněno. Vstupenky budou rezervovány na místě akce. CD vám předáme osobně, na koncertě nebo jinde v Kladně. 

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 37.61
  (CZK 1,000)
 • 1 PIVKO S KAPELOU + CD VICTORY

  Chcete zajít na pivko s kapelou ( Kladno či Praha) ? Není problém, pokecáme, dáme pivko a navíc dostanete CD.

  Reward delivery: In half a year

  EUR 45.13
  (CZK 1,200)
 • 0 2 CD + 2 vstupenky na Raskwerfest 2020

  Vstupenka na festival Raskwerfest 2020 Stehelčeves či Postoloprty. Data budou upřesněny. Vstupenky budou rezervovány na místě akce. 2 CD vám předáme osobně, na koncertě nebo jinde v Kladně. 

  Reward delivery: In half a year

  EUR 47.01
  (CZK 1,250)
 • 0 Účast ve videoklipu + CD Victory

  Chcete zahrát ve videoklipu a dostat CD Victory? Není problém. Detaily budou dohodnuty později. :)
   

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 56.41
  (CZK 1,500)
 • 0 4x vstupenka na křest alba + 4x CD Victory

  4 vstupenky na křest CD v kladně v klubu Poldofka. Datum bude upřesněno. Vstupenky budou rezervovány na místě akce. 4 CD vám předáme osobně, na koncertě nebo jinde v Kladně či vám ho pošleme poštou na jakoukoli adresu v ČR (poštovné a balné v ceně). Napište do poznámky jakou variantu preferujete.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 73.34
  (CZK 1,950)
 • 0 CD Victory + poděkování v titulcích + účast ve videoklipu

  Chcete si zahrát ve videoklipu? Není problém. :) CD bude předáno během natáčení či kdykoliv jinde v Kladně. 

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 75.22
  (CZK 2,000)
 • 4 from 5 VIP GUEST + CD Victory

  Chcete neomezený vstup na všechny naše koncerty pro rok 2020?
  VIP Guest balíček zaručuje vstup na všechny naše akce + dostanete CD Victory.

  Reward delivery: In a year

  EUR 112.82
  (CZK 3,000)
 • 9 from 10 KONCERT KAPELY + CD Victory

  Chcete zahrát v klubu či u vás na sále? Přijedeme s vlastní aparaturou. Hlavně pro kladeňáky a Středočeský kraj. Akce na 3 hodiny. CD vám předáme osobně, na koncertě nebo jinde v Kladně či vám ho pošleme poštou na jakoukoli adresu v ČR (poštovné a balné v ceně). ​Napište do poznámky jakou variantu preferujete.

  Reward delivery: In half a year

  EUR 169.24
  (CZK 4,500)
 • 5 from 5 CD Victory + účast ve videoklipu + lístek na křest CD + lístek na Raskwerfest 2020 + koncert kapely

  Za takovou podporu vám rádi zahrajeme na kterékoli akci. Přijedeme s vlastní aparaturou. Hlavně pro kladeňáky a Středočeský kraj. Akce na 3 hodiny. CD vám předáme osobně, na koncertě nebo jinde v Kladně či vám ho pošleme poštou na jakoukoli adresu v ČR (poštovné a balné v ceně). ​Napište do poznámky jakou variantu preferujete.
  Lístky na naše koncerty ( křest v klubu Kladno Poldofka + Raskwerfest - Stehelčeves nebo Postoloprty) budou rezervovány na místě akce. Data budou upřesněny.
  Navíc si zahrajete v našem videoklipu + bude vaše jméno jako poděkování v titulcích a na všech sociálních sitích (FB, IG). 

  Reward delivery: In half a year

  EUR 244.45
  (CZK 6,500)
 • 1 from 1 Obraz alba Victory - originál malba 50x40cm + CD Victory

  Přispívající získá originál malbu 50x40cm přebalu desky Victory od malířky jménem Martina TIA Sacherová s jejím podpisem včetně kapelou zezadu podepsaného obrazu + CD Victory.

  Reward delivery: In a month

  EUR 300.86
  (CZK 8,000)
 • 5 from 5 SPONZOR - LOGO FIRMY ČI JMÉNO NA CD VICTORY + PODEPSANÉ CD

  Jeden z hlavních partnerů alba Victory. Poděkování na přebalu CD + logo vaší firmy či jméno + podepsané CD kapely osobně v Kladně a okolí či vám ho pošleme poštou na jakoukoli adresu v ČR (poštovné a balné v ceně). Napište do poznámky jakou variantu preferujete.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 376.08
  (CZK 10,000)
 • 1 from 2 KONCERT KAPELY + SPONZOR - LOGO FIRMY ČI JMÉNO NA CD VICTORY + 20 ks CD Victory

  Jeden z hlavních partnerů alba Victory. Poděkování na přebalu CD + logo vaší firmy či jméno + 20ks podepsaného CD kapely osobně v Kladně a okolí či vám ho pošleme poštou na jakoukoli adresu v ČR (poštovné a balné v ceně). Napište do poznámky jakou variantu preferujete.
  Dále vám zahrajeme na akci (klub,sál, venkovní akce). Přijedeme s vlastní aparaturou. Hlavně pro kladeňáky a Středočeský kraj. Akce na 3 hodiny. Veřejné poděkování na sociálních sítích a křtu alba.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 752.16
  (CZK 20,000)
 • 1 from 1 50000 ALL-INCLUSIVE - PATRON ALBA

  50 ks CD osobně v Kladně a okolí či vám ho pošleme poštou na jakoukoli adresu v ČR (poštovné a balné v ceně). Napište do poznámky jakou variantu preferujete.
  Dále účast ve videoklipu, poděkování v titulcích (uveden jako hlavní sponzor), veřejné poděkování na sociálních sítích a křtu alba. Zveřejnění loga firmy nebo jména na přebalu alba. Vstup na jakkýkoli koncert v roce 2020 (počet  koncertů neomezen, vstupenky do 5 kusů.)

  Reward delivery: In half a year

  EUR 1,880.41
  (CZK 50,000)