DVTV Extra - Rozhovory bez reklam, podcasty a nový web

Poslední měsíce ukázaly, jak málo stačí, aby svět, jak jsme ho znali, přestal existovat. Teď snad ještě víc než jindy cítíme, že kvalitní, nezávislá a poctivá žurnalistika je v ohrožení. Nechceme dělat kompromisy, potřebujeme vaši pomoc!

Author: DVTV

 • Křišťálová lupa 2019 - Cena popularity

 • Křišťálová lupa 2015

 • Tým DVTV!

 • DVTV narozeniny

 • www.podporujudvtv.cz

 • Tým DVTV

EUR 110,809
pledged of EUR 27,563

402%

402% completed

15 days until the end

2,254 contributors pledged

Community, Media

Pledge
Show all rewards

DVTV Extra: Podpořte ty nejlepší rozhovory v Česku! Nově bez reklam, s podcasty a na zcela novém webu!

V komplikované době máme pocit, že abychom mohli dál dělat to, co umíme nejlépe, tak, jak nejlépe je to možné, musíme vás zapojit. Potřebujeme vaši pomoc. Podpořte DVTV a staňte se součástí změny. 

Voláte po tom, že chcete sledovat naše rozhovory bez zbytečných reklam. Chcete DVTV podcasty, chcete přehledný web, kde bude snadné najít vše, na co se chcete dívat a co potřebujete vědět. Máte to mít. Investujeme do platformy, která to konečně umožní. Chceme vám vyjít vstříc. Chceme, abyste měli možnost nás sledovat a poslouchat kdekoliv a kdykoliv. Ať už cestou z práce v autě, doma nebo třeba v parku. DVTV bude s vámi a vás bude hřát pocit, že podporujete tu nejlepší nezávislou žurnalistiku v Česku, tak jak jste u nás v čele s Martinem a Danielou zvyklí!

Co je DVTV?

Už šest let pro vás točíme ty nejlepší rozhovory. Když jsme před těmi šesti lety odcházeli z České televize, vůbec jsme netušili, do jak neprobádaných vod vstupujeme. Koupili jsme tři foťáky, nějaká světla, mikrofony a začali jsme točit rozhovory. Protože to bylo to, co jsme uměli nejlépe. A fungovalo to! Vy jste se začali dívat. Sdílet. Komentovat. Chtěli jste víc. Komunita diváků a fanoušků kolem DVTV rostla tak rychle, že nás to překvapovalo i ohromovalo. Ani jsme nechápali, jak je možné, že se dva moderátoři ve středním věku stanou oblíbení i u diváků o generace mladší nebo starší. Vše, co děláme, je možné jen díky vám. Děkujeme, že jste se našimi diváky stali. Teď vám chceme dát ještě víc!

Proč podpořit DVTV? 

Společně ukážeme, že nezávislost médií není přežitek. Jsme nezávislá internetová televize a potřebujeme vaši podporu. Ale nechceme ji zadarmo. Staňte se součástí DVTV! Dívejte se na naše videa bez reklamposlouchejte rozhovory Martina, Daniely a Emmy v podcastech. Třicet let od sametové revoluce je zřejmé, že svobodná a nezávislá média nezbytně potřebujeme a vy k tomu můžete přispět. Díky vaší podpoře budeme moci investovat do rozvoje DVTV - chceme pro vás připravovat speciální série rozhovorů, mimořádné pořady a debaty, a to vyžaduje kvalitní přípravu a rešerše. Bez vás by DVTV nikdy nevznikla. Vy jste nás přesvědčili o tom, že i v dnešní době má smysl dělat nezávislou žurnalistiku a že dobrá novinařina si své diváky najde i na internetu.

Kdo jsme?

Jsme Bety, Daniela, Emma, Hana, Katka, Marketa, David, Honza, Jakub, Jan, Jiří, Martin, Marek, Petr, Tomáš a Zdeněk. 

Jsme kameramani, střihači, editoři, moderátoři. 

Jsme novináři. Jsme DVTV.

Jsme ten nejlepší tým, ve kterém jsme kdy pracovali. DVTV není jen internetová televize, jsme parta lidí, kteří společně dělají to nejlepší, co umí. Chceme vám nabízet ty nejlepší rozhovory, rozšiřovat vaše obzory a přinášet vám nové pohledy na to, jaký svět je a jaký by mohl být. A jsme rádi, že v tom jedete s námi. 

... a ještě něco navíc

Chceme se s vámi potkat na akcích, kde to nebude jen o rozhovorech s našimi hosty, ale i o rozhovorech a debatách s vámi, našimi diváky, fanoušky, podporovateli a členy týmu DVTV Extra. A až to karanténa dovolí, třeba to bude i o nějakém tom pivu. :-) 

A všichni vám děkujeme, že podporujete a sledujete DVTV! 

Sledujte nás na sítích:

FACEBOOK: http://www.facebook.com/DVTV.cz/

INSTAGRAM: http://www.instagram.com/DVTV

TWITTER: http://www.twitter.com/DVTVcz

ODEBÍREJTE NEJLEPŠÍ ROZHOVORY DVTV NA YOUTUBE: http://bit.ly/DVTVYT

I když si nás zaplatíte, tak si nás nekoupíte. Vaší podpory si budeme v každém případě vážit, ale ve specifických případech si vyhrazujeme právo příspěvek nepřijmout. Děkujeme za pochopení.

News

May 23, 2020 DVTV Extra! Máme pro vás nové odměny, třeba možnost stát se moderátorem v DVTV a fanouškovský balíček!

Vážení fanoušci a podporovatelé,  zdravíme vás při trochu upršeném víkendu. Jsme rádi, že naše rozhovory sledujete a dál podporujete naši práci.  Dnes jsme pro vás na http://www.podporujudvtv.cz přidali nové odměny. Hodně jste nám psali, že už jste nás podpořili, ale ještě byste si rádi pořídili…

More

May 21, 2020 Podpořte nezávislou žurnalistiku! Další šance na odměny od DVTV!

Vážení diváci,  chceme vám ještě jednou poděkovat za podporu první nezávislé internetové televize Daniely Drtinové a Martina Veselovského. Vážíme si toho, že jste investovali čas i finance do podpory DVTV! Už za týden oslavíme šesté narozeniny. A takovou malou oslavu chystáme i pro vás! 27.…

More

Comments

Choose reward for your contribution

 • 717 Podporuju ty nejlepší rozhovory a chci od vás jen poděkovat

  Martin, Daniela a Emma vám za vaši podporu DVTV poděkují ve speciálním videu, které bude publikováno na našich sociálních sítích.

  A těšíme se, že si pak těch možná i několik hodin užijete stejně jako my!

  Reward delivery: In a month

  Pledge EUR 10.99
  (CZK 299)
 • 337 DVTV Extra videa bez reklam a s podcasty na šest měsíců

  ​Předplať si nás na půl roku. Staň se součástí DVTV Extra. Podpoř nezávislou žurnalistiku a ty nejlepší rozhovory v Česku. Dostaneš videorozhovory Martina, Daniely a Emmy bez reklam a podcasty zdarma. 

  Reward delivery: In a month

  Pledge EUR 22.01
  (CZK 599)
 • 22 from 50 DVTV Extra hrnky jsou zpět! Napij se z DVTV a podpoř nezávislou žurnalistiku!

  Každý potřebuje při práci na stole svůj hrnek s kafem a speciální moderátorský hrnek z exkluzivní edice DVTV Extra můžeš mít i ty!

  Už jsi nás podpořil, ale hrneček ti ještě chybí? Tak tady je! Podpoříš nezávislou žurnalistiku a první nezávislou internetovou televizi v Česku! A za to děkujeme! Hrnky vám osobně předají naši moderátoři v Praze a v Brně.

  Reward delivery: In half a year

  Pledge EUR 29.36
  (CZK 799)
 • 618 DVTV Extra videa bez reklam a s podcasty na rok

  Předplať si nás na rok, staň se součástí DVTV Extra. Podpoř nezávislou žurnalistiku a ty nejlepší rozhovory v Česku. Dostaneš videorozhovory Martina, Daniely a Emmy bez reklam a podcasty zdarma. 

  Reward delivery: In a month

  Pledge EUR 36.71
  (CZK 999)
 • 130 DVTV Extra jako dárek! Nejlepší rozhovory a podcasty na rok i s dárkovým certifikátem

  DVTV Extra jako dárek! Víš o někom, kdo má rád naše rozhovory, a chceš mu udělat radost? Tady je možnost! Nabízíme rok členství v DVTV Extra a dárkový certifikát s podpisy moderátorů. Podpoř nezávislou žurnalistiku a ty nejlepší rozhovory v Česku.

  Reward delivery: In a month

  Pledge EUR 36.75
  (CZK 1,000)
 • 12 from 100 DVTV extra nálož - Předplatné na rok a plátěná taška s designem DVTV. Předávají naši moderátoři

  Chcete hrdě nosit logo DVTV? Podpořte nás, získáte plátěnou tašku na nákupy s originálním designem DVTV. Osobně vám ji předají naši moderátoři.

  A k tomu dostanete i předplatné DVTV Extra na rok - videa bez reklam a audio podcasty! Podpoř nezávislou žurnalistiku a ty nejlepší rozhovory v Česku.

  Reward delivery: In a quarter

  Pledge EUR 51.45
  (CZK 1,400)
 • 84 from 250 DVTV hrnky jsou zpět! Užijte si s nimi DVTV Extra videa bez reklam a podcasty na rok

  Chcete si s námi dát kafe každý den? Máme pro vás novou edici hrnků DVTV Extra. Po šesti letech může mít váš hrnek z první série sourozence. Hrnky vám osobně předají naši moderátoři.

  A k tomu dostanete i předplatné DVTV Extra na rok - videa bez reklam a podcasty! Podpoř nezávislou žurnalistiku a ty nejlepší rozhovory v Česku.

  Reward delivery: In half a year

  Pledge EUR 62.11
  (CZK 1,690)
 • 23 from 25 DVTV Extra fanouškovský balíček - Vše, co máme, přímo pro tebe!

  Jsi věrný fanoušek a podporovatel DVTV? Za tvou podporu ti nabízíme vše, co máme! DVTV Extra hrnek z druhé edice, tašku s originálním designem DVTV Extra, klíčenku na cokoliv se ti bude hodit a samolepky DVTV! Ukaž světu, koho podporuješ! A my ti za to moc děkujeme!

  Tvoji odměnu ti osobně předají moderátoři DVTV v Praze nebo v Brně a třeba bude i nějaké to selfíčko! 

  A k tomu předplatné DVTV Extra na půl roku. Staň se součástí komunity podporovatelů DVTV. Dostaneš videorozhovory Martina, Daniely a Emmy bez reklam a podcasty zdarma. ​Podpoř nezávislou žurnalistiku a ty nejlepší rozhovory v Česku.
   

  Reward delivery: In half a year

  Pledge EUR 69.79
  (CZK 1,899)
 • Sold out!! Selfíčko s Emmou

  Chcete unikátní selfie s Emmou Smetana? Tak pro vás je tady exkluzivní možnost si takovou fotku pořídit. Přímo v redakci DVTV, nebo jinde podle domluvy. A když vám to na fotce bude slušet, tak vás Emma vezme ještě na kafe. Z automatu. A když vám to bude slušet hodně, dostanete kafe z kavárny.

  A k tomu roční předplatné DVTV Extra. Staň se součástí komunity podporovatelů DVTV. Dostaneš videorozhovory Martina, Daniely a Emmy bez reklam a podcasty zdarma. Podpoř nezávislou žurnalistiku a ty nejlepší rozhovory v Česku.

  Reward delivery: In a quarter

  Pledge EUR 73.47
  (CZK 1,999)
 • 6 from 10 Selfíčko s Emmou - Druhá šance na exkluzivní fotku s moderátorkou DVTV!

  Chcete unikátní selfie s Emmou Smetana? Tak pro vás je tady exkluzivní možnost si takovou fotku pořídit. Přímo v redakci DVTV, nebo jinde podle domluvy. Už se těšíme, jaké aranžmá si vymyslíte!

  A k tomu roční předplatné DVTV Extra. Staň se součástí komunity podporovatelů DVTV. Dostaneš videorozhovory Martina, Daniely a Emmy bez reklam a podcasty zdarma. Podpoř nezávislou žurnalistiku a ty nejlepší rozhovory v Česku.

  Reward delivery: In a quarter

  Pledge EUR 91.84
  (CZK 2,499)
 • Sold out!! DVTV Extra selfíčko s Martinem Veselovským!

  ​Chcete unikátní selfie s Martinem Veselovským? Tak pro vás máme exkluzivní možnost si takovou fotku pořídit. Přímo v redakci DVTV, nebo podle domluvy. Už se těšíme, jaké aranžmá si vymyslíte!

  A k tomu roční předplatné DVTV Extra. Staň se součástí komunity podporovatelů DVTV. Dostaneš videorozhovory Martina, Daniely a Emmy bez reklam a podcasty zdarma. Podpoř nezávislou žurnalistiku a ty nejlepší rozhovory v Česku.

  Reward delivery: In a quarter

  Pledge EUR 91.84
  (CZK 2,499)
 • 7 from 10 DVTV Extra selfíčko s Danielou Drtinovou. Fotka, co rozdrtí váš objektiv!

  ​Chcete unikátní selfie s Danielou Drtinovou? Rozdrtí vás pohledem do vašeho fotoaparátu? Tak pro vás máme exkluzivní možnost si takovou fotku pořídit. Přímo v redakci DVTV, nebo podle domluvy. Už se těšíme, jaké aranžmá si vymyslíte!

  A k tomu roční předplatné DVTV Extra. Staň se součástí komunity podporovatelů DVTV. Dostaneš videorozhovory Martina, Daniely a Emmy bez reklam a podcasty zdarma. Podpoř nezávislou žurnalistiku a ty nejlepší rozhovory v Česku.

  Reward delivery: In a quarter

  Pledge EUR 91.84
  (CZK 2,499)
 • 9 from 20 DVTV Extra - VIP vstupenka na DVTV Roadshow! Jedinečná možnost setkání s moderátory a týmem DVTV!

  Zažij DVTV Roadshow - Exkluzivní šance setkat se s moderátory a týmem DVTV v Praze, Brně, Olomouci, Českých Budějovicích, Liberci, Ostravě, Olomouci, Hradci Králové a Plzni. Tvoje exkluzivní VIP vstupenka zahrnuje i nějaké to pivo, víno, čaj nebo sodovku :-) 

  K tomu získáš DVTV hrnek z druhé edice a DVTV tašku s exkluzivním designem! 

  Termíny akcí oznámíme, jakmile bude jasné, že se budou moci konat. 

  Současně získáš roční předplatné DVTV Extra. Staň se součástí komunity podporovatelů DVTV. Dostaneš videorozhovory Martina, Daniely a Emmy bez reklam a podcasty zdarma. ​Podpoř nezávislou žurnalistiku a ty nejlepší rozhovory v Česku.
   

  Reward delivery: In a year

  Pledge EUR 91.84
  (CZK 2,499)
 • Sold out!! DVTV Extra - VIP vstupenka na DVTV Roadshow a exkluzivní možnost setkání s moderátory a týmem DVTV!

  Zažij DVTV Roadshow - Exkluzivní šance na setkání s moderátory a týmem DVTV v Praze, Brně, Olomouci, Českých Budějovicích, Liberci, Ostravě, Olomouci, Hradci Králové a Plzni. Tvoje exkluzivní VIP vstupenka zahrnuje i nějaké to pivo, víno, čaj nebo sodovku :-) 

  K tomu získáš DVTV hrnek z druhé edice a DVTV tašku s exkluzivním designem! 

  Termíny akcí oznámíme, jakmile bude jasné, že se budou moci konat. 

  Současně získáš roční předplatné DVTV Extra. Staň se součástí komunity podporovatelů DVTV. Dostaneš videorozhovory Martina, Daniely a Emmy bez reklam a podcasty zdarma. ​Podpoř nezávislou žurnalistiku a ty nejlepší rozhovory v Česku.   

  Reward delivery: In a year

  Pledge EUR 91.84
  (CZK 2,499)
 • Sold out!! Drtinová bez obalu - životopisná kniha Daniely - předá vám ji u kávy a přidá i věnování

  Daniele na podzim vyjde kniha. Její osobní příběh budete moci získat ještě dřív, než se dostane na trh. Přidáme osobní věnování, podpis a možnost knihu předat u společné kávy, nebo jak se domluvíme. 

  A k tomu roční předplatné DVTV Extra. Staň se součástí komunity podporovatelů DVTV. Dostaneš videorozhovory Martina, Daniely a Emmy bez reklam a podcasty zdarma. ​Podpoř nezávislou žurnalistiku a ty nejlepší rozhovory v Česku.

  Reward delivery: In half a year

  Pledge EUR 183.76
  (CZK 5,000)
 • Sold out!! Extra karikatura od Martina - Nech se od nás namalovat

  Martin Veselovský nakreslí vaši karikaturu. Unikátní možnost nechat si nakreslit vlastní, nebo cizí podobiznu moderátorem DVTV. Podle fotografie, nebo jak se domluvíme! 

  A k tomu roční předplatné DVTV Extra. Staň se součástí komunity podporovatelů DVTV. Dostaneš videorozhovory Martina, Daniely a Emmy bez reklam i podcasty zdarma. 

  Reward delivery: In a quarter

  Pledge EUR 183.76
  (CZK 5,000)
 • 1 from 5 Drtinová bez obalu podruhé - životopisná kniha Daniely - předá vám ji u kávy a přidá i věnování

  Daniele na podzim vyjde kniha. Její osobní příběh budete moci získat ještě dřív, než se dostane na trh. Přidáme osobní věnování, podpis a možnost knihu předat u společné kávy a kremrole, nebo jak se domluvíme. 

  A k tomu roční předplatné DVTV Extra. Staň se součástí komunity podporovatelů DVTV. Dostaneš videorozhovory Martina, Daniely a Emmy bez reklam a podcasty zdarma. ​Podpoř nezávislou žurnalistiku a ty nejlepší rozhovory v Česku.

  Reward delivery: In half a year

  Pledge EUR 257.26
  (CZK 7,000)
 • 2 Daruj DVTV na rok! Udělej dobrý skutek a podpoř tu nejlepší nezávislou žurnalistiku

  Chcete udělat dobrý skutek? Daruj DVTV Extra - umožníme přístup škole, kam chodí vaše děti, domovu pro seniory, sportovnímu klubu nebo jakékoliv skupině, kterou si vyberete. Přístup k exkluzivnímu obsahu DVTV Extra až pro 25 lidí, dětí, seniorů, milenců nebo milenek.

  Je to na vás! A k tomu roční předplatné DVTV Extra. Staň se součástí komunity podporovatelů DVTV. ​Podpoř nezávislou žurnalistiku a ty nejlepší rozhovory v Česku.

  Reward delivery: In a quarter

  Pledge EUR 363.84
  (CZK 9,900)
 • Sold out!! Zažij den v DVTV! Jedinečná šance na mediální workshop s Martinem, Danielou a týmem DVTV

  Ukážeme ti, jak funguje DVTV. Budeš s námi na denní poradě, zažiješ workshop s Martinem, Danielou a editory DVTV. Uvidíš, jak se točí  ty nejlepší rozhovory v Česku.

  A k tomu dostaneš roční předplatné DVTV Extra. Staneš se součástí komunity podporovatelů DVTV. Dostaneš videorozhovory Martina, Daniely a Emmy bez reklam i podcasty zdarma.  A k tomu roční předplatné DVTV Extra. Podpoř nezávislou žurnalistiku a ty nejlepší rozhovory v Česku.

  Reward delivery: In half a year

  Pledge EUR 367.51
  (CZK 10,000)
 • Sold out!! Zažij den v DVTV! Druhá šance na mediální workshop s Martinem, Danielou a týmem DVTV

  Ukážeme ti, jak funguje DVTV. Budeš s námi na denní poradě, zažiješ workshop s Martinem, Danielou a editory DVTV. Uvidíš, jak se točí  ty nejlepší rozhovory v Česku.

  A k tomu dostaneš roční předplatné DVTV Extra. Staneš se součástí komunity podporovatelů DVTV. Dostaneš videorozhovory Martina, Daniely a Emmy bez reklam i podcasty zdarma.  A k tomu roční předplatné DVTV Extra. Podpoř nezávislou žurnalistiku a ty nejlepší rozhovory v Česku.

  Reward delivery: In a quarter

  Pledge EUR 367.51
  (CZK 10,000)
 • Sold out!! Zažij den v DVTV - Mediální workshop s Martinem, Danielou a týmem DVTV

  Ukážeme ti, jak funguje DVTV. Budeš s námi na denní poradě, zažiješ workshop s Martinem, Danielou a editory DVTV. Uvidíš, jak se točí  ty nejlepší rozhovory v Česku.

  A k tomu dostaneš roční předplatné DVTV Extra. Staneš se součástí komunity podporovatelů DVTV. Dostaneš videorozhovory Martina, Daniely a Emmy bez reklam i podcasty zdarma.  A k tomu roční předplatné DVTV Extra. Podpoř nezávislou žurnalistiku a ty nejlepší rozhovory v Česku.

  Reward delivery: In a quarter

  Pledge EUR 367.51
  (CZK 10,000)
 • 5 from 10 Natoč DVTV a zažij zákulisí toho, jak se točí ty nejlepší rozhovory

  Na jeden den se staneš součástí týmu DVTV. Budeš mít možnost podílet se na natáčení rozhovorů, ukážeme ti, s jakou technikou a jak pracujeme. Poodhalíme i zákulisí DVTV. Setkání s moderátory a editory je samozřejmost. 

  A k tomu roční předplatné DVTV Extra. Staň se součástí komunity podporovatelů DVTV. Dostaneš videorozhovory Martina, Daniely a Emmy bez reklam a podcasty zdarma. 

  Reward delivery: In a quarter

  Pledge EUR 367.51
  (CZK 10,000)
 • 5 from 6 Zažij den v DVTV - Exkluzivní šance na mediální workshop s Martinem, Danielou a týmem DVTV

  Ukážeme ti, jak funguje DVTV. Budeš s námi na denní poradě, zažiješ workshop s Martinem, Danielou a editory DVTV. Uvidíš, jak se točí  ty nejlepší rozhovory v Česku.

  A k tomu dostaneš roční předplatné DVTV Extra. Staneš se součástí komunity podporovatelů DVTV. Dostaneš videorozhovory Martina, Daniely a Emmy bez reklam i podcasty zdarma.  A k tomu roční předplatné DVTV Extra. Podpoř nezávislou žurnalistiku a ty nejlepší rozhovory v Česku.

  Reward delivery: In half a year

  Pledge EUR 367.51
  (CZK 10,000)
 • 2 from 2 Vyzpovídej Danielu Drtinovou!

  Chcete být moderátorem DVTV? Máte chuť si vyzkoušet, jaké to je, když se můžete ptát? Tak tady je šance! Budete moci připravit a natočit rozhovor s Danielou Drtinovou, kde moderátorem budete Vy! Ptejte se, na co chcete! Přímo ve studiu DVTV. 

  A k tomu roční předplatné DVTV Extra. Staň se součástí komunity podporovatelů DVTV. Dostaneš videorozhovory Martina, Daniely a Emmy bez reklam a podcasty zdarma. ​Podpoř nezávislou žurnalistiku a ty nejlepší rozhovory v Česku.

  Reward delivery: In half a year

  Pledge EUR 734.99
  (CZK 19,999)
 • Sold out!! DVTV Extra - Drcení s Danielou

  Chcete do studia s Danielou Drtinovou? Máte  jedinečnou příležitost! Nabízíme exkluzivní rozhovor, který vás rozebere. A možná zazní i něco o osobní integritě... 

  A k tomu roční předplatné DVTV Extra. Staň se součástí komunity podporovatelů DVTV. Dostaneš videorozhovory Martina, Daniely a Emmy bez reklam a podcasty zdarma. ​Podpoř nezávislou žurnalistiku a ty nejlepší rozhovory v Česku.

  Reward delivery: In half a year

  Pledge EUR 734.99
  (CZK 19,999)
 • 2 from 2 Vyzpovídej Emmu Smetana!

  Chcete být moderátorem DVTV? Máte chuť si vyzkoušet, jaké to je, když ve studiu DVTV kladete otázky vy? Tak tady je exkluzivní možnost Budete moci připravit a natočit rozhovor s Emmou Smetana, kde moderátorem budete Vy! Ptejte se, na co chcete! Přímo ve studiu DVTV. 

  A k tomu roční předplatné DVTV Extra. Staň se součástí komunity podporovatelů DVTV. Dostaneš videorozhovory Martina, Daniely a Emmy bez reklam a podcasty zdarma. ​Podpoř nezávislou žurnalistiku a ty nejlepší rozhovory v Česku.

  Reward delivery: In half a year

  Pledge EUR 734.99
  (CZK 19,999)
 • Sold out!! DVTV Extra - U stolu se Smetanou

  Staň se hostem ve studiu Emmy Smetana. 

  A k tomu roční předplatné DVTV Extra. Staň se součástí komunity podporovatelů DVTV. Dostaneš videorozhovory Martina, Daniely a Emmy bez reklam a podcasty zdarma. ​Podpoř nezávislou žurnalistiku a ty nejlepší rozhovory v Česku.

  Reward delivery: In a quarter

  Pledge EUR 734.99
  (CZK 19,999)
 • Sold out!! DVTV Extra - 20 minut s Martinem Veselovským

  Martin s tebou udělá rozhovor, ve kterém nebude mít slitování. Chceš si sednout do křesla pro hosta DVTV? Teď máš jedinečnou šanci. 

  A k tomu roční předplatné DVTV Extra. Staň se součástí komunity podporovatelů DVTV. Dostaneš videorozhovory Martina, Daniely a Emmy bez reklam a podcasty zdarma. ​Podpoř nezávislou žurnalistiku a ty nejlepší rozhovory v Česku.

  Reward delivery: In a quarter

  Pledge EUR 734.99
  (CZK 19,999)
 • 1 from 2 Vyzpovídej Martina Veselovského!

  Chcete se stát moderátorem DVTV! Máte chuť si vyzkoušet, jaké to je, když se ptáte vy? Tak tady je jedinečná možnost natočit rozhovor s Martinem Veselovským v roli vašeho hosta! Ptejte se, na co chcete! Přímo ve studiu DVTV. 

  A k tomu roční předplatné DVTV Extra. Staň se součástí komunity podporovatelů DVTV. Dostaneš videorozhovory Martina, Daniely a Emmy bez reklam a podcasty zdarma. ​Podpoř nezávislou žurnalistiku a ty nejlepší rozhovory v Česku.

  Reward delivery: In half a year

  Pledge EUR 734.99
  (CZK 19,999)
 • Sold out!! DVTV Extra - Druhá šance na 20 minut s Martinem Veselovským

  Martin s tebou udělá rozhovor, ve kterém nebude mít slitování. Chceš si sednout do křesla pro hosta DVTV? Teď máš jedinečnou šanci. 

  A k tomu roční předplatné DVTV Extra. Staň se součástí komunity podporovatelů DVTV. Dostaneš videorozhovory Martina, Daniely a Emmy bez reklam a podcasty zdarma. ​Podpoř nezávislou žurnalistiku a ty nejlepší rozhovory v Česku.

  Rozhovor bude publikován na stránce DVTV.cz a na našem Youtube. 

  Reward delivery: In a quarter

  Pledge EUR 1,102.50
  (CZK 29,999)
 • Sold out!! DVTV Extra - Další šance na 20 minut s Martinem Veselovským

  Martin s tebou udělá rozhovor, ve kterém nebude mít slitování. Chceš si sednout do křesla pro hosta DVTV? Teď máš jedinečnou příležitost!

  A k tomu roční předplatné DVTV Extra. Staň se součástí komunity podporovatelů DVTV. Dostaneš videorozhovory Martina, Daniely a Emmy bez reklam a podcasty zdarma. ​Podpoř nezávislou žurnalistiku a ty nejlepší rozhovory v Česku.

  Rozhovor bude publikován na stránce DVTV.cz a na našem Youtube. 

  Reward delivery: In a quarter

  Pledge EUR 1,102.50
  (CZK 29,999)
 • Sold out!! DVTV Extra - Drcení s Danielou - Další vlna

  Chcete do studia DVTV s Danielou Drtinovou? Máte  jedinečnou příležitost! Nabízíme exkluzivní rozhovor, který vás rozebere. A možná zazní i něco o osobní integritě... 

  A k tomu roční předplatné DVTV Extra. Staň se součástí komunity podporovatelů DVTV. Dostaneš videorozhovory Martina, Daniely a Emmy bez reklam a podcasty zdarma. ​Podpoř nezávislou žurnalistiku a ty nejlepší rozhovory v Česku.

  Rozhovor bude publikován na stránce DVTV.cz a na našem Youtube. 

  Reward delivery: In a quarter

  Pledge EUR 1,102.50
  (CZK 29,999)
 • Sold out!! DVTV Extra - U stolu se Smetanou podruhé

  Staň se hostem ve studiu Emmy Smetana. 

  A k tomu roční předplatné DVTV Extra. Staň se součástí komunity podporovatelů DVTV. Dostaneš videorozhovory Martina, Daniely a Emmy bez reklam a podcasty zdarma. ​Podpoř nezávislou žurnalistiku a ty nejlepší rozhovory v Česku.

  Rozhovor bude publikován na stránce DVTV.cz a na našem Youtube. 

  Reward delivery: In a quarter

  Pledge EUR 1,102.50
  (CZK 29,999)
 • Sold out!! DVTV Extra - Druhá vlna Drcení s Danielou

  Chcete do studia s Danielou Drtinovou? Máte  jedinečnou příležitost! Nabízíme exkluzivní rozhovor, který vás rozebere. A možná zazní i něco o osobní integritě... 

  A k tomu roční předplatné DVTV Extra. Staň se součástí komunity podporovatelů DVTV. Dostaneš videorozhovory Martina, Daniely a Emmy bez reklam a podcasty zdarma. ​Podpoř nezávislou žurnalistiku a ty nejlepší rozhovory v Česku.

  Rozhovor bude publikován na stránce DVTV.cz a na našem Youtube. 

  Reward delivery: In a quarter

  Pledge EUR 1,102.50
  (CZK 29,999)
 • 9 from 12 Chci být hrdým partnerem podcastů DVTV

  Tvoje jméno se objeví na našich sociálních sítích, naši fanoušci a diváci se dozvědí o tom, že jsi největší podporovatel nezávislé žurnalistiky v Česku. Nabízíme audio reklamu u DVTV podcastů pro tebe nebo tvojí firmu na vybraný měsíc, reklamní banner na webu www.DVTV.cz a Martin, Daniela a Emma ti poděkují ve speciálním videu, které zveřejníme na Facebooku, Youtube a dalších sociálních sítích. Partnerem podcastů DVTV budeš na jeden měsíc.

  Kdo dřív podpoří DVTV, ten si vybírá měsíc pro své partnerství.


  Ideální šance pro vaši firmu, dejte vědět, že podporujete nezávislou žurnalistiku a jste hrdým podporovatelem DVTV.

  A k tomu roční předplatné DVTV Extra. Staň se součástí komunity podporovatelů DVTV. Dostaneš videorozhovory Martina, Daniely a Emmy bez reklam a podcasty zdarma. ​Podpoř nezávislou žurnalistiku a ty nejlepší rozhovory v Česku.

  Reward delivery: Not specified

  Pledge EUR 3,675.12
  (CZK 100,000)