Výroba kalendářů a diáře s propiskou - motto "DYCKY MOST! "

Potřebujeme pomoci s výrobou nástěnného a stolního kalendáře + diář s propiskou s mottem "DYCKY MOST!". Vybrané peníze půjdou na výrobu těchto tří produktů, které se budou prodávat pro podporu vzdělání a zájmů dětí z dětských domovů.

 • Vizuál diáře A5

 • Ukázka stránky v diáři

 • Ukázka stránky v diáři

 • Ukázka stránky v diáři

EUR 11
pledged of EUR 1,862

0%

0% completed

1 contributor pledged

Community, Education

Praha, Hlavní město Praha, Česko

Show all rewards

Jak to začalo

Spolek HVĚZDY DĚTEM vznikl na základě myšlenky podpořit děti z dětských domovů jiným způsobem, než je ve většině běžné. Zaměřujeme se na podporu volnočasových aktivit dětí z dětských domovů a přípravu mládeže na jejich zaměstnání. Poskytujeme touto cestou finanční a věcnou podpora dětí z dětských domovů, zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc, pěstounské péče a dětem sociálně ohroženým. Každým rokem proto vyrábíme  kalendář, který jde do veřejných prodejen a výtěžek jde právě na tento záměr pro děti. Letos jsme se na doporuční rozhodli vyrobit kromě nástěnného A3 kalendáře ještě kalendář stolní a diář s propiskou ve formátu A5 pro rok 2020.

Co je náš cíl?

Potřebujeme vybrat finanční prostředky na výrobu kalendářů a diáře. Tyto kalendáře s diářem se budiu prodávat v síti Luxor a Ršelay. Výtěžek bude použit na podporu volnočasových aktivit dětí z dětských domovů a příprava mládeže na jejich zaměstnání.

Detaily

V plném proudu připravujeme kalendář pro rok 2020, který bude mít křest 31.10.2019 ve Starém purkrabství na Vyšehradě. Kalendáře se budou prodávat v prodejnách Relay a Luxor. Mimo kalendáře se bude prodávat i stolní kalendář a diář s tužkou pro rok 2020. Motto této akce je známá hláška z populárního TV seriálu "DYCKY MOST!". Zisk z prodeje půjde do dětských domovů nejen v Mostě a to na podporu vzdělání a koníčků. Chybí nám finanční prostředky na jejich výrobu. Za každý příspěvek moc děkujeme! spolek Hvězdy dětem - Každé dítě může být hvězdou...

... a ještě něco navíc

Do kalendáře se nechali zcela nezištně vyfotit známe osobnosti - třeba někteří herci ze seriálu "DYCKY MOST!" :) 

Project links

Comments

Choose reward for your contribution

 • 0 Dobrý pocit z přispění na vzdělání dětí z dětských domovů

  Díky Vám vytiskneme všechny potřebné produkty, které prodáme a výtěžek půjde na vzdělání dětí z dětských domovů.

  Reward delivery: In a week

  EUR 3.72
  (CZK 100)
 • 0 Děkovný certifikát s vašim jménem

  Děkovný certifikát s Vaším jménem. :)

  Poštovné v ceně.

  Reward delivery: In a week

  EUR 7.45
  (CZK 200)
 • 1 Stolní kalendář 2020

  Stolní kalendář bude obsahovat 32 listů (titulní strana + 27 listů s fotografií a čtrnáctidenním kalendáriem. V kalendáři najdete fotografie se známými osobnostmi s dětmi z dětských domovů. Celý kalnedář je stylizovaný do brandu spolku Hvězdy dětem a motta "DYCKY MOST!"

  Poštovné v ceně.

  Reward delivery: In a month

  EUR 11.17
  (CZK 300)
 • 0 Nástěnný kalendář 2020

  Nástěnný kalendář formátu A3 v kroužkové vazbě.
  Bude obsahovat 13 listů (titulní strana + 12 měsíců s kalendáriem). V kalendáři najdete fotografie se známými osobnostmi s dětmi z dětských domovů. Celý kalnedář je stylizovaný do brandu spolku Hvězdy dětem a motta "DYCKY MOST!"

  Poštovné v ceně.

  Reward delivery: In a month

  EUR 14.89
  (CZK 400)
 • 0 Datovaný diář A5 s propiskou 2020

  Datovaný diář po týdnech v pevné vazbě A5.
  Bude obsahovat 124 listů (měsíční kalendárium 2020, 2021, jména a svátky ČR/SK, poznámky a týdenní kalendárium od 25.12.2019 do 3.12.2021, tedy 49 týdnů). V kalendáři najdete fotografie se známými osobnostmi s dětmi z dětských domovů. Celý kalnedář je stylizovaný do brandu spolku Hvězdy dětem a motta "DYCKY MOST!"

  Poštovné v ceně.

  Reward delivery: In a month

  EUR 18.62
  (CZK 500)
 • 0 Stolní kalendář + datovaný diář 2020 + děkovný certifikátem

  Stolní kalendář bude obsahovat 32 listů (titulní strana + 27 listů s fotografií a čtrnáctidenním  kalendáriem.

  Datovaný diář s propiskou po týdnech v pevné vazbě A5. Bude obsahovat 124 listů (měsíční kalendárium 2020, 2021, jména a svátky ČR/SK, poznámky a týdenní kalendárium od 25.12.2019 do 3.12.2021, tedy 49 týdnů).

  V kalendáři i diáři najdete fotografie se známými osobnostmi s dětmi z dětských domovů. Celý kalnedář je stylizovaný do brandu spolku Hvězdy dětem a motta "DYCKY MOST!"

  Děkovný certifikátem s Vaším jménem. :)

  Poštovné v ceně.

  Reward delivery: In a month

  EUR 37.23
  (CZK 1,000)
 • 0 Stolní kalendář a datovaný diář s propiskou 2020 + vstup na křest

  Dostanete stolní kalendář a datovaný diář s propiskou 2020. Dále vstupenku na křest kalendáře pro rok 2020, který se uskuteční 31.10.2019 ve Starém purkrabství na Vyšehradě.  Fotografie do toho kalendáře fotí úžasné fotografky Monika Navrátilová a Lenka Hatašová. Grafického zpracování Lucie Jelínková - LUCZI DESIGNE s.r.o.

  Těšit se můžete na děti z DD s Erikou Stárkovou, Danou Morávkovou, Osmany Laffitu, Petra Kutheila, Českou Miss 2019 Barborou Hodačovou a mnoho dalšími. 

  Veřejně vám poděkujeme a dostanete certifikát za pomoc dětem. Uvedeme Vás jako sponzora na webových stránkách a sociálních sítích.

  Reward delivery: In a month

  EUR 111.69
  (CZK 3,000)
 • 0 2x Stolní, 2x nástěnný kalendář a 2x datovaný diář s propiskou 2020 + vstup na křest pro dvě osoby

  Dostanete stolní i nástěnný kalendář a datovaný diář s propiskou 2020. Dále vstupenku na křest kalendáře pro rok 2020, který se uskuteční 31.10.2019 ve Starém purkrabství na Vyšehradě.  Fotografie do toho kalendáře fotí úžasné fotografky Monika Navrátilová a Lenka Hatašová. Grafického zpracování Lucie Jelínková - LUCZI DESIGNE s.r.o.

  Těšit se můžete na děti z DD s Erikou Stárkovou, Danou Morávkovou, Osmany Laffitu, Petra Kutheila, Českou Miss 2019 Barborou Hodačovou a mnoho dalšími.  

  Veřejně vám poděkujeme a dostanete certifikát za pomoc dětem. Uvedeme Vás jako sponzora na webových stránkách a sociálních sítích.

  Reward delivery: In a month

  EUR 186.15
  (CZK 5,000)