Projekt jedno.tu ide nahrávať štúdiové CD

Hudobný projekt jedno.tu spája umelcov a tvorcov, ktorým záleží na hodnote v umení. Produkciou tohto CD nosiča chceme priniesť do súčasnej tvorby novú jednotu a vás pozývame byť toho súčasťou tiež!

EUR 4,262
pledged of EUR 3,500

121%

121% completed

154 contributors pledged

Music

Show all rewards

Čo je naším cieľom?

Okolo nás je toľko talentov, ktorých tvorba nie je zachytená, že sme sa rozhodli to zmeniť. Ideme sa spojiť a vytvoriť jednotu na spoločnom CD. Spájame sa naprieč mestami, naprieč spoločenstvami, aby sme prispeli k súčasnej tvorbe. Na umení nám záleží a na jeho hodnote obzvlášť. Pozývame vás byť toho súčasťou a pomôcť realizácii tohto projektu.

O čo pôjde?

Vypočuj a dozvieš sa... Pripravili sme malú akustickú ochutnávku, štúdiové CD už bude v plnom zvuku a rozmanitosti rôznych zoskupení. Máte sa na čo tešiť!

Kto sme?

Projekt jedno.tu je novým zoskupením umelcov, ktorí sa spájajú v spoločnej vízii - priniesť do súčasnej tvorby jednotu. Každý umelec, hudobník, aranžér, textár, či grafik, ktorý je v projekte zapojený, má za sebou vlastnú umeleckú cestu. Týmto projektom chceme talenty spojiť a vďaka skúsenostiam každého z nich vytvoriť niečo špeciálne.

Kedy očakávať výsledok?

Obsah CD je už takmer hotový, piesne pomaly putujú do rúk aranžérov, ktorí pripravia materiál na nahrávanie. Hneď ako sa nám podarí vyzbierať stanovenú sumu, bežíme makať do Nahrávacieho štúdia Divadla na Orlí v Brne a  20. apríla pôjdeme s CD von!

News

Oct 13, 2019 Ďakujeme! Ideme ďalej!

Je nám cťou, že už toľkí z vás sa stali súčasťou tohto projektu. Máme z toho radosť a povzbudzujeme vás ďalej! Nuž.. a zasielame teda aj sľúbenú odmenu. 😎

More

Project links

Comments

Choose reward for your contribution

 • 13 Personal 'thank you'

  Ak nie si fanda fyzických nosičov, nechaj sa prekvapiť osobným poďakovaním od tvorcov projektu, ktoré Ti po jeho realizácii zašleme. CD si potom vychutnáš na streamingových službách.

  Reward delivery: In half a year

  EUR 5
 • 80 Fyzické CD

  Hotové CD Ti v deň vydania zašleme poštou priamo domov, alebo Ti ho dáme osobne pri dobrej kávičke.

  Reward delivery: In half a year

  EUR 10
 • 31 Fyzické CD týždeň pred oficiálnym vydaním

  Ak chceš byť medzi prvými, ktorí budú naše skladby počuť, s touto odmenou Ti CD zašleme už týždeň pred jeho oficiálnym vydaním.

  Reward delivery: In half a year

  EUR 20
 • 19 Fyzické CD + handmade tričko s logom projektu

  S touto odmenou zašleme CD spolu s handmade tričkom, na ktorom bude vyšité logo projektu.

  Reward delivery: In half a year

  EUR 50
 • 9 Fyzické CD + handmade mikina s logom projektu

  S touto odmenou zašleme CD spolu s handmade mikinou, na ktorej bude vyšité logo projektu.

  Reward delivery: In half a year

  EUR 100
 • 1 Fyzické CD + obraz maľovaný rukou umelca

  Pre fajnšmekrov ponúkame obraz maľovaný na plátno.. Aký? To si už dohodneš priamo s maliarom. Nájsť ho môžeš pod názvom ReThink na sociálnej sieti. 

  Reward delivery: In a year

  EUR 250
 • 1 Fyzické CD + možnosť s nami hrať

  Ak si chceš s nami zahrať alebo zaspievať, s touto odmenou máš tú možnosť a to rovno na oficiálnom uvedení CD v kruhu našich priateľov a známych vo františkánskom kostole v Bratislave.

  Reward delivery: In a year

  EUR 300
 • 0 Fyzické CD + prijatie pozvania do vášho mesta

  Fyzické CD pošleme a potom aj radi osobne prídeme hodinovým koncertom obohatiť Tvoje okolie našou tvorbou. Budeme sa veľmi tešiť spoločnému času.

  Reward delivery: In a year

  EUR 500