Jevgenij Švarc: Nahý král

Jak se přišlo na to, že král je nahý. Pohádková komedie ruského autora Jevgenije Švarce v novém překladu z dílny skupiny překladatelů #anikdyjinak.

Author: #anikdyjinak

Doprodej Draka!

Sep 21, 2019

V distribuční síti Kosmas právě probíhá doprodej posledních výtisků Draka Jevgenije Švarce (knihy vzešlé z našeho předchozího projektu). Pokud vám titul ještě chybí, vřele doporučujeme :)

#anikdyjinak

https://www.kosmas.cz/knihy/244945/drak/

100 % na Nahého krále vybráno za necelé tři dny!

Sep 20, 2019

Vážení přispěvatelé,

děkujeme, že díky vašemu zájmu bude moct spatřit světlo světa Nahý král v českém překladu, v pořadí již druhá divadelní hra Jevgenije Švarce a celkově třetí vydavatelský projekt, za kterým stojí naše překladatelská skupina #anikdyjinak.

Na co se můžete těšit?

Nahý král vyjde v brožované vazbě a stejném formátu jako předchozí Drak. Každý výtisk bude opatřen speciálním razítkem, navrženým naším ilustrátorem Olavem Hotovsonem a očíslován dle pořadí, ve kterém jste na projekt přispěli. Buderme se snažit dostat knihu do tisku co možná nejdříve, tak, aby kniha určitě vyšla ještě před Vánoci (ale počítáme s mnohem časnějším termínem). 

Nahý král vyjde v takovém nákladu, aby především pokryl požadavky našich přispěvatelů, tedy vás. Pokud se ale podaří vybrat vyšší částku, zajistíme dodatečný náklad, který umožní, aby se Nahý král objevil i v knihkupectvích. 

Ještě jednou moc díky, vašeho zájmu o Nahého krále si velice vážíme! 

#anikdyjinak

EUR 3,001
pledged of EUR 1,912

156%

156% completed

286 contributors pledged

Literature

Choose reward for your contribution

 • 161 Chci knihu!

  Za svůj příspěvek dostanu tištěnou knihu a originální pohled s ilustrací autora obrázků v knize. Poštovné a balné je zahrnuto v hodnotě příspěvku.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 6.08
  (CZK 159)
 • 16 from 40 Nahý král a Drak!

  Za svůj příspěvek dostanu výtisk Nahého krále a originální pohled s ilustrací autora obrázků v knize + výtisk další hry Jevgenije Švarce - Draka! Poštovné a balné je zahrnuto v hodnotě příspěvku

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 9.56
  (CZK 250)
 • 59 Chci dvě knihy!

  Za svůj příspěvek dostanu dva výtisky knihy a dva originální pohledy s ilustrací autora obrázků v knize. Poštovné a balné je zahrnuto v hodnotě příspěvku.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 11.47
  (CZK 300)
 • 25 Chci tři knihy!

  Za svůj příspěvek dostanu tři výtisky knihy a tři originální pohledy s ilustrací autora obrázků v knize. Poštovné a balné je zahrnuto v hodnotě příspěvku.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 17.21
  (CZK 450)
 • 16 Chci pět knih!

  Za svůj příspěvek dostanu pět výtisků knihy a pět originálních pohledů s ilustrací autora obrázků v knize. Poštovné a balné je zahrnuto v hodnotě příspěvku.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 28.68
  (CZK 750)