Co-working Kutná Hora

Nechceme dělat polovičatá řešení - kvalitní vybavení neroste na stromech. Pojďte nám s tím pomoci, bez Vás to nepůjde!! Spolupráce napříč profesemi, vytvoření kvalitního pracovního zázemí, klidné místo pro všechny....

 • Meeting room

 • Sdílená kancelář

 • Sdílená kancelář

EUR 18
pledged of EUR 12,875

0%

0% completed

1 contributor pledged

Impact Hub, Community

Kutná Hora, Středočeský kraj, Česko

Show all rewards

Jak to začalo

Myšlenka vzešla zejména ze zkušenosti práce z domova. I když je člověk velmi ukázněný a umí si poručit, dochází často k tzv. prokrastinaci neboli odkládání práce na pozdější dobu. Je potřeba ještě vyndat nádobí z myčky, tady utřít prach, tu ještě poklidit atd...a pak už se určitě vrhnu do práce. A také nám po čase práce z domova začala chybět socializace. Obyčejný kontakt s ostatními podobně smýšlejícími lidmi, sdílení pracovních úspěchů i neúspěchů, konzultování nových nápadů a námětů atd.

Co je náš cíl?

Cílem je vytvořit kvalitní zázemí pro začínající podnikatele, kteří mají prostor udělat i něco pro ostatní a spojit to se svou vlastní činností. Vytvořit síť kontaktů mezi jednotlivými profesemi a specialisty, kteří by mohli podpořit snahu kohokoliv uskutečnit svůj vlastní nápad a nebo proměnit myšlenku v realitu. Stručně řečeno, výměna mezioborových zkušeností.Chceme nabídnout možnost zbavit se pocitu izolace při práci z domu a zároveň poskytnout prostředí umožňující soustředění.

Detaily

Místo bude sloužit širokému spektru uživatelů jako jsou studenti, jiné neziskové organizace, nezaměstnaní, ale také běžní občané, kteří nám mají co říct a kteří se zajímají o své okolí a Kutná Hora jim není lhostejná. Hlavní pilíře jsou: široká komunita, spolupráce, otevřenost a dostupnost. Chtěli bychom v podstatě tvořit ideální pracovní plochu pro samostatnou práci či spolupráci pro různé osoby, kteří by tímto měli možnost dodržovat běžnou pracovní dobu a mít své vlastní pracovní prostředí.

... a ještě něco navíc

Rádi bychom nabídli tzv. relax zónu s pohodlným a klidným sezením a výbornou kávou.

Bez čeho to nezvládneme

Myšlenku tohoto projektu jsme pojali jako komunitní a nekomerční projekt. Jako začínající podnikatelé na volné noze máme čas a energii, ale nemáme dostatek financí, které bychom mohli investovat - nyní je tedy nutné zejména sehnat dostatek peněz na vybavení, provozní náklady poté zajistíme z členských příspěvků a drobných služeb za úplatu. Pro představu, co vlastně plánujeme pořidit - do začátku kvalitní židle a stoly, bez kterých to nejde. Dále dataprojektor a plátno do zasedací místnosti. Kvalitní tiskárnu a monitory. Kuchyňku s kávovarem a vybavení relaxační zóny. A jistě mnoho dalších drobných kancelářských potřeb, které budou sloužit ku prospěchu všem.

Kdo jsme?

Daniela Doudová, Kutná Hora

finanční účetní s 15 letou praxí v oboru

 • Pohybuji se ve finanční sféře podnikatelů již více než 15 let. V současné době si zvyšuji vzdělání na VOŠ ekonomický obor zaměření na výrobní a řídící systémy podniku. Zároveň absolvuji řadu odborných kurzů a školení k prohloubení znalostí práce s neziskovými subjekty
 • Jsem komunikativní a baví mně potkávat se s lidmi a získávat nové zkušenosti

Jiří Uchytil, Čáslav

zástupce vedoucího maloobchod, velkoobchod

 • Nejtěžší práce je práce s lidmi, této činnosti se věnuji 15 let. Komunikace a řešení klientských požadavků je mým denním chlebem. Ne vždy je cesta jednoduchá ale většinou se mi daří najít vzájemný kompromis.
 • Rád cestuji na "vlastní pěst" zejména do exotických destinací, procestoval a zamiloval si jihovýchodní Asii

Ing. Josef Dlouhý, Kutná Hora

Projektant pozemních staveb a TZB

 • Absolvent ČVUT v oboru Budovy a prostředí se zaměřením na technická zařízení budov.
 • Ihned po studiu jsem si založil živnostenské oprávnění, a rozhodl se, že budu své znalosti rozvíjet vlastními silami, mimo klasický zaměstnanecký poměr (což je v mém oboru typické). S touto zkušeností mám vnitřní motivaci vytvořit místo, kde mohou další podobně smýšlející lidé utvořit kvalitní prostor ke sdílení různorodých zkušeností.
 • Jako technický nadšenec a stavební inženýr mohu nabídnout své zkušenosti zejména ve věcech s tím souvisejících, na které se vždy narazí u jakéhokoliv projektu podobného zaměření.
 • Jsem rodilý Kutnohorák a velmi mně zajímá vše, co se týká Kutné Hory obecně.

Proč to děláme?

Rádi bychom touto cestou oslovili stejné nadšence jako jsme my sami, kteří by zároveň velmi rádi využili možnosti, kterou náš projekt nabízí. Věříme, že pomocí služby Hithit se nám povede dostat informaci o našem projektu do podvědomí a zejména zrealizovat vše co bychom pro Vás rádi vybudovali.

Comments

Choose reward for your contribution

 • 0 Poděkování za podporu

  Napíšeme vám e-mail, kde poděkujeme za podporu a uvedeme vás mezi dárce projektu na našich zatím připravovaných webových stránkách (pokud nebudete chtít zůstat v anonymitě).

  Reward delivery: In a week

  EUR 3.68
  (CZK 100)
 • 0 Poděkování a pozvání na kávu

  Napíšeme vám osobní e-mail, kde poděkujeme za podporu a uvedeme vás mezi dárce projektu na našich webových stránkách (pokud nebudete chtít zůstat v anonymitě).
  Pozveme Vás na dobrou kávu v našem coworkingovém centru v Kutné Hoře, kde si vše můžete prohlédnout.

   

  Reward delivery: In a month

  EUR 5.52
  (CZK 150)
 • 0 Kredit na kopírování ve výši odměny

  Získáte kredit na využití copy centra v prostoru coworkingu v Kutné Hoře ve výši 200,- Kč. Můžete využít černobílé a barevné kopírování nebo skenování dle aktuálního ceníku.

  A navíc při návštěvě dostanete kávu zdarma!

  Reward delivery: In half a year

  EUR 7.36
  (CZK 200)
 • 0 Hodina v meeting room

  Získáte hodinu v zasedací místnosti v coworkingu v Kutné Hoře, kterou můžete využít na pracovní jednání nebo obchodní schůzku.

  A navíc jako organizátor schůzky dostanete kávu zdarma.

  Přesný termín využití je nutné předem domluvit.

  Reward delivery: In half a year

  EUR 9.20
  (CZK 250)
 • 1 30 hodin v coworkingu (Standartní tarif)

  Obdržíte  kredit na 30 hodin práce v coworkingu v Kutné Hoře.

  A navíc kávu zdarma.

  Reward delivery: In half a year

  EUR 18.39
  (CZK 500)
 • 0 60 hodin v coworkingu

  Obdržíte kredit na 60 hodin práce v coworkingu v Kutné Hoře.

  A navíc kávu zdarma.
   

  Reward delivery: In half a year

  EUR 36.78
  (CZK 1,000)
 • 0 Roční předplatné tarifu Standart

  Získáte 12 měsíců předplatné na pobyt v Kutné Hoře. V coworku můžete strávit v rámci měsíčního objemu 30 hodin.

  A navíc kromě ostatních výhod v tarifu získáte každý měsíc jednu kávu v coworku zdarma.

  Reward delivery: In half a year

  EUR 147.14
  (CZK 4,000)
 • 0 Roční předplatné tarifu Nadstandart

  Získáte 12 měsíců předplatné na pobyt v coworku v Kutné Hoře. V coworku můžete strávit v rámci měsíčního objemu 60 hodin.


  A navíc kromě ostatních výhod v tarifu získáte  každý měsíc jednu  kávu v coworku zdarma.

  Reward delivery: In half a year

  EUR 367.85
  (CZK 10,000)
 • 0 Roční předplatné tarifu Neomezeně

  Získáte 12 měsíců předplatné na pobyt v coworku v Kutné Hoře. V coworku můžete strávit v rámci měsíčního objemu neomezený počet hodin.


  A navíc kromě ostatních výhod v tarifu získáte  každý měsíc jednu  kávu v coworku zdarma.

  Reward delivery: In half a year

  EUR 735.70
  (CZK 20,000)
 • 2 from 2 Roční předplatné tarifu Pevné místo

  Získáte 12 měsíců předplatné na pobyt v coworku v Kutné Hoře. V coworku můžete strávit v rámci měsíčního objemu neomezený počet hodin na svém pevném pracovním místě, které si sami vyberete.


  A navíc kromě ostatních výhod v tarifu získáte  každý měsíc jednu  kávu v coworku zdarma.

  Reward delivery: In half a year

  EUR 1,029.98
  (CZK 28,000)