Prenosné planetárium

Prenosné planetárium je nafukovacia kupola, ktorá dokáže prísť kamkoľvek a ponúknuť tak nezvyčajný zážitok divákom všetkých vekových kategórií. Slnečná sústava, tajomné čierne diery a hviezdy, hmloviny, či kométy, podmorský svet a ochrana našej planéty.

Author: Astro Show

 • Planetárium v škole

 • Planetárium v škole

 • Autor projektu

 • Autorka projektu

 • Lektori

 • Vesmírny obraz

EUR 1,165
pledged of EUR 8,200

14%

14% completed

35 contributors pledged

Film, Education

Košice, Košický kraj, Slovensko

Show all rewards

Prečo podporiť náš projekt?

Sme občianske združenie, ktorého cieľom je priniesť divákom spojenie umiena, vzdelania, zábavy a nezvyčajného zážitku. Chodievame aj do malých, odľahlých obcí, detských domovov, materských a reedukačných centier. Váš príspevok pozdvihne zážitok na oveľa vyššiu úroveň a rozžiari oči všetkým deťom, ktoré si to nemôžu dovoliť. Aj malá čiastka prinesie veľkú radosť a nezabudnuteľný zážitok. Ďakujeme.

Kam pôjde Váš príspevok?

Vyzbierané príspevky použijeme na obnovu projekčného systému z HD na 4K projekciu, sférického zrkadla, priestorového zvukového systému a tabletu s podporou 4K. Vaše príspevky poputujú na to, aby sme mohli priniesť zážitok tam, kde si to nemôžu dovoliť.

Vaše príspevky použijeme na:

1. Zbierka pre deti z detských domovov, materských, krízových a reedukačných centier, či deti s telesným, či mentálnym postihnutím. Vďaka Vašim príspevkom dokážeme priniesť vzdelávací zážitok pre deti tam, kde si to nemôžu dovoliť. Z vyzbieranej čiastky oslovíme tieto centrá, či organizácie a na rok 2019/2020 vytvoríme kalendár udalostí. 

2. Obnova techniky prenosného planetária na 4K projekciu. Časť z Vašich príspevkov použijeme na obnovu techniky planetária. 
Aby sme dokázali zvýšiť kvalitu projekcie, potrebujeme 4K DLP BenQ TK800 projektor, tablet s podporou 4K médií iPad Pro a špeciálne sférické zrkadlo. S nástupom 4K techniky do planetária chceme obnoviť programy z HD na 4K rozlíšenie. Programy si vytvárame vo vlastnej réžii, ale náklady na rôzne animácie sú vysoké. 

Váš príspevok pomôže prieniesť zážitok všetkým znevýhodneným deťom, a vďaka novej projekcii posunúť úroveň planetária na vyššiu úroveň.
 

Kto sme?

Astronómii sa venujeme celý náš život. Pravidelne prispievame novými článkami do sveta vedy a techniky. Venujeme sa foteniu oblohy a naše astrofotografie publikujeme na internete. Vo voľnom čase sa neustále vzdelávame a sledujeme dianie v tejto oblasti. Zúčastňujeme sa rôznych prednášok, konferencií, seminárov a workshopov. Celý náš osobný a profesný život je úzko prepojený s astronómiou a veríme, že to tak ostane aj naďalej a budeme sa môcť venovať našim projektom.

Veríme, že sa Vám náš projekt páči a vopred Vám ĎAKUJEME za to, že podporíte našu myšlienku planetária. S Vašou pomocou obnovíme techniku planetária a dokážeme priniesť nočnú oblohu, či iné zaujímavosti všetkým deťom.

Comments

Choose reward for your contribution

 • 11 Chcem dobrovoľne podporiť projekt

  Dobrovoľným príspevkom podľa Vášho uváženia prispejete na rozvoj nášho projektu.

  Ďakujeme Vám za každý príspevok, ktorým nám pomôžete.

  Reward delivery: Not specified

  EUR 5
 • 7 Meno na hvieznej oblohe

  Zahviezdite v našom planetáriu s Vašim menom na nočnej oblohe!

  Každé predstavenie začne zobrazením Vášho mena na hviezdnej oblohe v planetáriu a každý tak bude vidieť, že ste tento projekt podporili.

  Reward delivery: In a month

  EUR 10
 • 6 2 vstupenky do planetária

  Zažite nezabudnuteľný zážitok v našom planetáriu!

  Získajte 2 vstupenky do Prenosného planetária v Košiciach, či v iných mestách na východnom Slovensku. 

   

  Reward delivery: In a month

  EUR 15
 • 11 from 15 Šiltovka AstroShow

  Získajte UNISEX modrú šiltovku  s logom Astro Show! :)

  Šiltovka AstroShow pre Vás, či Vaše dieťa, či už ako spomienka, že ste podporili projekt.

  Reward delivery: In a month

  EUR 30
 • 4 Jedinečný vesmírny obraz z vlastnej dielne!

  Nádherný obraz na plátne, ktorý inde nekúpite rozžioari Vašu domácnosť.

  Prémiové plátno o veľkosti 40 x 40cm. Vesmírny obraz z našej dielne - s venovaním, poďakovaním a nálepkou AstroShow. Zakúpením tejto odmeny získate jedinečnú možnosť vlastniť tento obraz ako nádherný doplnok do domácnosti a peknú spomienku na podporenie našej myšlienky.
   

  Reward delivery: In a month

  EUR 65
 • 3 Kompletný balík

  Získate vesmírny obraz, meno na hviezdnej oblohe, šiltovku a nálepku.

  Ďakujeme, že ste podporili dobrú myšlienku.
   

  Reward delivery: In a month

  EUR 100
 • 0 Strieborný partner

  Vaše logo zobrazíme na konci každého programu.

  Naše planetárium navštívi ročne 10.000 divákov. Každý z nich tak uvidí Vaše logo. Navštevujú nás deti, pedagógovia, firmy, združenia, organizácie, či diváci, ktorý prídu na predstavenie. Oslovíte tak širokú skupinu ľudí.
   

  Reward delivery: In a month

  EUR 150
 • 0 Zlatý partner

  Vaše logo zobrazíme na konci každého programu, umiestníme na web stránku do sekcie partnerov.

  Naše planetárium navštívi ročne 10.000 divákov. Každý z nich tak uvidí Vaše logo. Navštevujú nás deti, pedagógovia, firmy, združenia, organizácie, či diváci, ktorý prídu na predstavenie. Oslovíte tak širokú skupinu ľudí. Náš web navševujú stovky ľudí mesačne. Vačšinou firmy a organizácie, ktoré usporadúvajú rôzne akcie a Vaše logo bude na titulnej strane!
   

  Reward delivery: In a month

  EUR 300
 • 0 Platinový partner

  Vaše logo bude na každej akcii planetária na roll up bannery! Ešte ho zobrazíme na konci každého programu a umiestníme na web stránku do sekcie partnerov.

  Naše planetárium navštívi ročne 10.000 divákov a všetci sa fotia pred planetáriom, kde bude na bannery Vaša reklama! Samozrejme, každý sa chce pochváliť fotkami na sociálnych sieťach a tak to bude mať veľký dosah na rôzne skupiny ľudí. Každý z nich uvidí Vaše logo. Navštevujú nás deti, pedagógovia, firmy, združenia, organizácie, či diváci, ktorý prídu na predstavenie. Oslovíte tak širokú skupinu ľudí. Náš web navševujú stovky ľudí mesačne. Vačšinou firmy a organizácie, ktoré usporadúvajú rôzne akcie a Vaše logo bude na titulnej strane!   

  Reward delivery: In a month

  EUR 500
 • 0 Firemný event na 2 hodiny

  Získajte firemný event na 2 hodiny pre Vašich zamestnancov

  Chcete priniesť do Vašej firmy niečo nezvyčajné? Podporte náš projekt a zároveň oživíte Vašu firemnú akciu!

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 600