"Říše zvířat" ve Studiu Hrdinů (režie: Kamila Polívková)

Pro nově vznikající inscenaci "Říše zvířat" bychom rádi ve spolupráci s odborníkem na origami vytvořili specifické masky a pořídili výkonný projektor a kouřostroj. Naše finanční situace to neumožňuje.

Author: Studio Hrdinů

EUR 3,484
pledged of EUR 3,234

107%

107% completed

135 contributors pledged

Theater

Praha, Hlavní město Praha, Česká republika

All or nothing. Project finished on Jul 4, 2014 at 18:03.

Show all rewards

Roland Schimmelpfennig / Říše zvířat (režie: Kamila Polívková)

premiéra 31. 8. 2014

Schimmelpfennigova hra Říše zvířat tematizuje vztah herec - postava (v tomto případě divoké zvíře) a popisuje odvrácenou stranu herecké profese. Atributy divadelní postavy se stávají neodmyslitelnou součástí osobnosti jejího představitele. A naopak. Člověk jedná jako zvíře, zvíře myslí jako člověk a je potřeba si uhájit teritorium a udržet se při životě za každou cenu. Zebra, lev, antilopa, marabu, krokodýl a cibetka bojují o příležitost zahrát si v další show Zahrada věcí kečup, solničku, pepřenku, volské oko nebo toast. Kdo tohle přežije…?!

režie: Kamila Polívková

dramaturgie: Jan Horák

výprava: Kamila Polívková a Zuzana Formánková

návrhy a realizace origami masek: Ondřej Cibulka

projekce: Pavel Havrda

hudba: Ivan Acher

hrají: Jiří Černý, Iveta Jiříčková, Gabriela Míčová, Jiří Štrébl, Ivana Uhlířová, Jakub Žáček, Petr Vaněk

Kdo jsme?

Studio Hrdinů je otevřená divadelní scéna s jasným dramaturgickým záměrem a výrazným okruhem divadelních spolupracovníků. Ve své hlavní dramaturgické linii se zaměřuje na převážně autorské, režisérské projekty s důrazem na spolupráci zahraničních a domácích divadelních tvůrců a na žánrové a oborové přesahy. Formálně jsou inscenace Studia Hrdinů činohrou s akcentem na experiment a výtvarnou stránku. 

Proč to děláme?

K vytvoření dokonalé syntézy herců, projekce a scénografie potřebujeme nadstandardní a finančně velmi náročnou projekční techniku. Na tu se nám již nedostává financí, stejně jako na realizaci netradičních kostýmů vzniklých formou origami. V případě, že se nám s vaší pomocí podaří projekt realizovat, plánujeme projektor zapůjčovat i k jiným kulturním aktivitám.

Příspěvkem v této sbírce si můžete předem zakoupit vstupenky na premiéru či roční permanentku, získat další výhody a dárky a pomoci tak vzniku inscenace Říše zvířat. V dárkové sadě naleznete placku a triko nebo tašku dle vastního výběru s motivem inscenace. Na večírku pro sponzora jistě oceníte možnost soukromé projekce díky novému projektoru!

News

May 29, 2014 Děkujeme!

Děkujeme všem dosavadním dárcům za podporu a těšíme se na setkání na premiéře!podívejte se na fotografie ze čtené zkoušky Říše zvířat: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.750833921639968.1073741853.306237406099624&type=3&uploaded=12

More

Project links

Comments

Choose reward for your contribution

 • sold 84

  Již za 200 Kč dostanete dvě vstupenky na představení Říše zvířat a dvě placky s motivem představení.

  Reward delivery: in a quarter after the Hithit project end

  EUR 8.08
  (CZK 200)
 • sold 30

  Chcete být na premiéře? Přispějte nám částkou 500 Kč a máte u nás dvě pozvánky spolu se dvěma plackami s motivem představení Říše zvířat.

  Reward delivery: in a quarter after the Hithit project end

  EUR 20.21
  (CZK 500)
 • sold 13

  Kdo podpoří vznik inscenace částkou 1000 Kč, dostane od nás ke dvěma vstupenkám na premiéru navíc dárkovou sadu plnou překvapení.

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 40.42
  (CZK 1,000)
 • sold 2

  Roční permanentka do Studia Hrdinů a dvě vstupenky na premiéru, to je odměna za 2500 Kč, které nám pomohou s realizací představení!

  Reward delivery: in a quarter after the Hithit project end

  EUR 101.05
  (CZK 2,500)
 • sold 5

  Věnujte nám 5000 Kč, pozveme Vás na premiéru a ještě máte možnost návštívit generální zkoušku. Ke dvěma ročním permanentkám a dárkové sadě pro Vás máme navíc originální origami.

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 202.10
  (CZK 5,000)
 • sold 0

  Za sponzorský dar v podobě 30 000 Kč poděkujeme dvěma volnými vstupenkami na všechny premiéry Studia Hrdinů  v sezóně 2014/2015, uveřejněním na propagačních materiálech a možností uspořádání večírku ve Studiu Hrdinů za účasti celého týmu Říše zvířat!

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 1,212.61
  (CZK 30,000)