Návštěvníci: Česká rodina v globalizované Arktidě

Longyearbyen. Nejsevernější město na Zemi. Globalizace LIVE. Klimatická změna. Migrace. Turismus. Věda. Pětičlenná česká rodina bude dva roky žít na sedmdesáté osmé rovnoběžce. Umožněte nám fotit, točit a sdílet s vámi příběh jedné rodiny a jedné planety.

Video-ochutnávka z Longyearbyen

Dec 21, 2018

Všem příznivcům a zvědavcům posílám malý dárek - video, které režisérka filmu sestříhala pro potřeby žádosti o finance na vývoj snímku a které sestává ze záběrů, co jsem natočila na začátku listopadu během své návštěvy Longyearbyen. Je to maličko mrazivá podívaná, ale co jiného čekat od vysoké Arktidy. Klidné Vánoce všem a díky předem za sdílení, kampaň ještě 13 dní poběží.

https://youtu.be/jzrWYlFtOxg 

EUR 2,438
pledged of EUR 1,900

128%

128% completed

100 contributors pledged

Film, Photography

Choose reward for your contribution

 • 7 "Drzim vam palce STOP"

  Pokud Vám projekt připadá poutavý a jste ochotní si v náš prospěch odepřít dvě kafíčka, pošlete nám 100 Kč a svěřte se přátelům, že jste podpořili vznik filmu (nejen) o změně klimatu. 

  Reward delivery: Not specified

  EUR 3.80
  (CZK 100)
 • 35 pohlednice z Longyearbyen

  Ve schránce na Vás bude čekat pohlednice od nás z Longyearbyen, s fotkou pořízenou aparátem zakoupeným také díky Vašemu příspěvku. Nezapomeňte uvést adresu, na kterou má pohlednice během období březen – červen 2019 doputovat

  Reward delivery: In half a year

  EUR 11.40
  (CZK 300)
 • 7 from 20 přednostní zhlédnutí čerstvě dokončeného filmu ještě před premiérou

  Jste-li zvědaví, nabízíme Vám zhlédnutí čerstvě dokončeného filmu ještě ve strižně za účasti režisérky, střihačky a protagonistů. Nezapomeňte nám na sebe nechat mailový kontakt. 

  Reward delivery: In over a year

  EUR 11.40
  (CZK 300)
 • 22 vánoční přání z Longyearbyen

  V čase Adventu doputuje do Vaší schránky vánoční pozdrav od nás z Longyearbyen, s fotkou pořízenou aparátem zakoupeným také díky Vašemu příspěvku. Nezapomeňte uvést adresu, na kterou má pohlednice v prosinci 2019 doputovat.

  Reward delivery: In a year

  EUR 19.00
  (CZK 500)
 • 6 přání k narozeninám z Longyearbyen

  V čase Vašich narozenin najdete ve schránce přání od nás z Longyearbyen, s fotkou pořízenou aparátem zakoupeným také díky Vašemu příspěvku. Nezapomeňte uvést adresu, na kterou má přání doputovat, a také datum, kdy budete slavit narozeniny. Chcete-li odměnu věnovat někomu blízkému, prosíme uveďte jeho/její jméno, adresu a datum oslavy.

  Reward delivery: In a year

  EUR 19.00
  (CZK 500)
 • 6 poděkování v titulkách filmu

  Budete-li skutečně velkorysí a podpoříte nás tisícem korun, najdete své jméno v titulkách snímku, který bude ve spolupráci s dokumentaristkou Veronikou Liškovou během našeho dvouletého pobytu v Longyearbyen vznikat. Doufáme, že jej budeme moci představit veřejnosti koncem roku 2021.

  Reward delivery: In over a year

  EUR 37.99
  (CZK 1,000)
 • 9 poděkování v titulkách filmu + pozvánka na premiéru pro 2 osoby

  Budete-li skutečně velkorysí a podpoříte nás dvěma tisíci korun, najdete své jméno v titulkách snímku, který bude ve spolupráci s dokumentaristkou Veronikou Liškovou během našeho dvouletého pobytu v Longyearbyen vznikat. Doufáme, že jej budeme moci představit veřejnosti koncem roku 2021. Obdržíte navíc pozvánku a volnou vstupenku na premiéru filmu pro Vás a jednoho blízkého člověka.

  Reward delivery: In over a year

  EUR 75.99
  (CZK 2,000)
 • 3 from 5 poděkování v titulkách filmu + pozvánka na premiéru pro 2 osoby + večeře s námi

  Budete-li skutečně velkorysí a podpoříte nás pěti tisíci korun, najdete své jméno v titulkách snímku, který bude ve spolupráci s dokumentaristkou Veronikou Liškovou během našeho dvouletého pobytu v Longyearbyen vznikat. Doufáme, že jej budeme moci představit veřejnosti koncem roku 2021. Obdržíte navíc pozvánku a volnou vstupenku na premiéru filmu pro Vás a jednoho blízkého člověka. Na premiéře se domluvíme na společném setkání – pozveme vás na večeři, kde si budeme moci o filmu a o našich zkušenostech popovídat osobně.

  Reward delivery: In over a year

  EUR 189.97
  (CZK 5,000)