Sdílená vyšívací dílna Zašívárna

Vyšívací dílna v Brně bude sloužit hlavně pro naše kolegyně z řad seniorek - vyšívací babičky. Spousta z nich žije osamoceně a v dílně se budou setkávat nejen s námi, ale také mezi sebou a s našimi zákazníky. Vybrané peníze použijeme na vybavení dílny.

Author: Zašívárna

Poslední den kampaně

May 16, 2019

Naše kampaň se chýlí ke konci a vy, naši podporovatelé, jste už dalece předčili naše očekávání. Ze začátku jsme si nemyslely, že cílové částky vůbec dosáhneme. A teď jsme daleko za její hranicí a nestačíme se divit, jak každým dnem přibývají nové a nové příspěvky.

Z celého srdce vám děkujeme a těšíme se, až našim vyšívacím babičkám a všem, co s námi budou chtít  tvořit, otevřeme prostor, kde budeme moct všichni dohromady sdílet společnou radost z šití a vyšívání. Protože sdílená radost je ta nejlepší radost.

Kampaň končí za 36 hodin. Pokud chcete přispět na vznik dílny, máte poslední možnost.
Přidaly jsme nějaké nové odměny, mnohé jsou vymyšlené pouze pro tuto kampaň anebo se jedná o originály, které jsou vyrobeny pouze v 1 ks.
Ještě jednou děkujeme!
 
 
 

Poslední nová odměna: Abstraktní polštář

May 15, 2019

Necelé 2 dny před koncem kampaně vkládáme poslední novou odměnu, kterou si můžete za svůj příspěvek vybrat. Je to povlak na polštář z přírodního lnu, který je ozdobený kombinací abstraktní výšivky a kresby na textil. Jedná se o budoucí novou řadu našich interiérových doplňků a vy máte možnost si pro sebe ujmout toho nejprvnějšího z prvních :)

     

Nová odměna: Růžové tričko s rudým srdcem

May 14, 2019

Nabízíme vám další tričko z naším zašívárenské produkce: růžové tričko s červeným anatomickým srdcem.

Tričko má pohodlný střih s 3/4 rukávy vel. cca M.

Tričko je ušito z kvalitní 100% bavlny.

Nová odměna: Povlak na polštář s plameňákem

May 14, 2019

Plameňák v letních barvách na modrém bavlněném polštáři s malými bílými puntíky.

Mezi peřím má vyšitou malou českou státní vlajku.

Povlak má rozměry 50 x 50 cm.

K výrobě používáme pouze kvalitní vyšívací příze. Díky nim výšivka drží pevnost a barevnost i po opakovaném praní. Vyzkoušeno v pračce s běžným prádlem! Nemusíte se tedy bát polštář skutečně používat.

Nová odměna: tričko s vyšitou siluetou

May 14, 2019

Na podzim loňského roku jsme začaly šít vlastní oblěčení. Kromě košil děláme i trička - jedno z nich vám nyní nabízíme.

Tričko má pohodlný střih s 3/4 rukávy vel. cca M.

Je ušito z tmavě modré kvalitní bavlny.

100% zašívárenský výrobek.

Nová odměna: Povlak na polštář s magnólií

May 14, 2019

Nechcete nebo neumíte vyšívat, ale chtěli byste výšivku krásné magnólie na bílém lněném polštáři?

Vyšívací babičky vytvořili jeden právě pro vás!

Povlak má rozměry 50 x 50 cm a je ušitý ze 100% lnu české výroby.

K výrobě používáme pouze kvalitní vyšívací příze. Díky nim výšivka drží pevnost a barevnost i po opakovaném praní. Vyzkoušeno v pračce s běžným prádlem! Nemusíte se tedy bát polštář skutečně používat.

Nová odměna: dečka s vyšívanými skvrnami od vína

May 13, 2019

Ubrus s vyšívanými skvrnami od vína byl pryč asi 10 minut poté, co jsme ho zde zveřejnily, tak dáváme šanci ostatním, co by chtěli doma mít originální retro kousek povýšený o nevšední design - dvě vyšité rudé vinné skvrny.

Rozměry dečky: 40 x 56 cm
Materiál: 100% bavlněné plátno
Dečka je po obvodu olemovaná strojovou výšivkou, která je doplněna o ruční výšivku.

Nová odměna: košile se srdcem

May 13, 2019

Na poslední dny naší kampaně jsme si připravily opravdové libůstky:)

Jako třeba tuto bílou košili s rudým anatomickým srdcem na tom správném místě.

Košile je ušitá vyšívací babičkou Ilonou z extra příjemného materiálu - popelínu, který obsahuje 5 % elastanu, takže se ani během náročného dne nemačká. 

Košile má pohodlný prodloužený střih velikosti cca M.

Ukažte světu, že máte srdce na pravém místě!

Nová odměna: ubrus s vyšitými skvrnami od vína

May 9, 2019

„Skvrn a špíny se zbavíš!“ hlásá známá reklama. A my říkáme – NE! Skvrny i jiné nehody se mohou stát inspirativní abstrakcí a originálním doplňkem vašeho domova  - jako například tento vintage vyšívaný ubrus obohacený o tři rudé skvrny od vína (tipujeme si si Chateau Berliquet 2005), které vlastnoručně vyšila naše vyšívací babička Jana z Prachatic.

Rozměry ubrusu: 80 x 80 cm
Materiál: 100% bavlněné plátno
Ubrus je po obvodu a uvnitř ozdobený florální strojovou výšivkou.

Ubrus je hotový a připravený udělat z vašeho obýváku to nejoriginálnější místo široko daleko!

Nová odměna: sada samolepek

May 9, 2019

Loni jsme do vyšívacích sad začaly tisknout fotosamolepky s našimi vzory.

A protože to jsou krásné vzory na krásných samolepkách - nabízíme je exkluzivně nyní i vám. Jedná se o sadu 10 samolepek se vzory, které vidíte na fotce.

Samolepky nejsou samostatně prodejné, máte tedy jedinečnou příležitost si je pořídit :) 

Máme 100 %, ale jedeme dál!

May 9, 2019

Přátelé, je to neskutečné, ale za 21 dní jste nám nastřádali cílovou částku 100 000 Kč! 

Jsme v totální euforii a děkujeme vám všem!

Kampaň jako taková ale běží ještě týden, až do 17. 5. Příspívat tedy stále můžete - stále se hraje o to, jaký prostor si budeme moct dovolit pronajmout, jaké vybavení do něj pořídit a na kolik nájmů budeme mít peníze. A vězte, že fotka se srdeční výšivkou předznamenává ještě jedno překvápko, které si pro vás schováváme, takže... stay tuned!

                                                  

Jak vypadají naše vyšívané nášivky?

May 7, 2019

Jednou z odměn jsou ručně vyšívané nášivky geometrických zvířat.

Nášivky jsou cca 14 cm (vlk, rys, ježek, sova) - 25 cm (vlk) velké, ručně vyšité.
Jsou vyšité na plsti, která se netřepí a kterou můžete snadno kamkoliv přišít (na šicím stroji, ale klidně i v ruce).
 
 

Nová odměna: workshop přírodního barvení pro 4 osoby

May 5, 2019

Nadcházející léto je přímo ideálním časem pro nové výzvy, třeba k experimentování s přírodními rostlinnými barvivy.

Vemte 3 kamarádky nebo kamarády a pojďte si vyzkoušet přírodní barvení ze tří rostlin, které zrovna pokvetou. Kromě neocenitelného know how dostanete také 3 lněné prostírání a 1 klubíčko příze Sněhurka, které si budete moct obarvit. 

Cokoli roste ve vašem okolí, se dá použít na barvení látek a přízí – vlaštovičník, šťovík, svízel, ořešák, černý bez, ptačí zob... Naučíme se také pracovit s mořidly a ustalovači barev - jak těmi přírodními (soda, sůl, ocet), tak i chemickými (modrá a zelená skalice, kamenec, vinný kámen).

Na termínu i místě workshopu se domluvíme individuálně dle vašich potřeb a možností.

Nová odměna: sashiko polštář se zlatým tiskem

May 5, 2019

Tento kousek si vaše domácnost žádá!

Tmavě modrý polštář se zlatým tiskem, který jsme vytvořily pomocí retro malířského válečku ze 70. let. Tisk je doplněný o tradiční japonskou výšivkou sashiko se vzorem seigaiha - vln modrého oceánu. Tento vzor přišel v Japonsku do módy v polovině 18. století a najdeme ho nejen na látkách, ale také na keramice, papíru nebo dokonce starých mincích. Vzory s vlnami jsou oblíbené hlavně v létě, kdy evokují chládek a mořský vzduch.

Polštář je ušitý vyšívací babičkou Ilonou a potištený a vyšitý Šárkou. 

Jedná se o originál, který je vyrobený pouze v 1 ks.

Nová odměna: košile s abstraktní výšivkou

May 5, 2019

Tato košile čeká právě na vás! Je vyrobená z extra příjemného materiálu - popelínu, který obsahuje 5 % elastanu, takže se ani během náročného dne nemačká. 

Košile má pohodlný prodloužený střih velikosti cca M.

Košile je vyzdobená pestrobarevnou abstraktní výšivkou, která z celého kousku dělá neodolatelný originál.

100% zašívárenský výrobek.

    

Představujeme vám tři nejpilnější vyšívací babičky

May 5, 2019

Rády bychom vám představily některé z našich vyšívacích babiček:

ANNA

Paní Anna žije v Brně, má dceru a jednu vnučku. Přes 20 let byla lektorkou v autoškole, k silnicím a vozidlům všeho druhu ji to táhlo vždy. K těm motorovým, i těm bez motoru – v letech 1971-1973 byla dokonce československou reprezentantkou v dráhové cyklistice a později byla i automobilovou závodnicí. Pro Zašívárnu nejčastěji vyšívá různá geometrická zvířata, z nichž nejraději má vlky. Ale i od nich si ráda někdy odpočine a občas si tak „vystřihne“ i nějakou specialitku, naposledy třeba stafordšírské uzly na pánské kšandy a motýlky.

ILONA

Ilona žije v Brně, má dvě děti a čtyři vnoučata. Její život byl vždy spojený s hudbou a dětmi - od r. 2003 je v invalidním důchodu, ale do té doby pracovala jako ředitelka a učitelka v mateřské škole a vyučovala hudební výchovu na gymnáziu a ZUŠ. Nejraději hraje na klavír, ale umí i na saxofon, zobcovou a příčnou flétnu a kytaru. Z ručních prací ji kromě výšivky nejvíce baví výroba panenek waldorfského typu, látkových košíčků a patchworkových dek.

JANA

Jana má 3 děti a 5 vnoučat. K ručním pracem ji přivedla její maminka (která se vyučila pánskou krejčovou ve Vídni) a věnovala se jim i jako učitelka v mateřské školce, kde pracovala více než 15 let. Není jí cizí žádná vyšívací technika a kromě vyšívání umí plést, háčkovat, šít i paličkovat. Od jara do podzimu zahrádkaří a po celý rok ráda čte, chodí do divadla i na výlety a cvičí jógu.

Soukromá výuka vyšívání s vyšívací babičkou

Apr 30, 2019

Odměna v podobě soukromého workshopu výšivky s vyšívací babičkou nemusí být jen pro vás, ale můžete s sebou vzít až 5 (!) kamarádek nebo kamarádů a jedno odpoledne se společně zašít a naučit se vyšívat. Přijedeme za vámi domů nebo do nějaké kavárny ve vašem městě a vy se nemusíte o nic starat - jen přijít s hlavou otevřenou a rukama připravenýma :)

Základy vyšívání, tedy 10 nejčastějších vyšívacích technik, vás naučí naše vyšívací babička Ilona, která má dvě děti a tři vnoučata. Její život byl vždy spojený s hudbou a dětmi – od r. 2003 je v invalidním důchodu, ale do té doby pracovala jako ředitelka a učitelka v mateřské škole a vyučovala hudební výchovu na gymnáziu a ZUŠ. Nejraději hraje na klavír, ale umí i na saxofon, zobcovou a příčnou flétnu a kytaru. Z ručních prací ji kromě výšivky nejvíce baví výroba panenek waldorfského typu, látkových košíčků a patchworkových dek.

Nová odměna: Tričko + vyšívací sada

Apr 29, 2019

Přidaly jsme novou odměnu!

Rádi byste si sami vyšili některý z našich vzorů na kvalitní tričko z bio bavlny? Pak je přímo pro vás tato odměna. K bílému, černému nebo tmavě modrému dámskému tričku s 3/4 rukávy, které ve vámi zvolené velikosti ušije naše vyšívací babička, dostanete vyšívací sadu (vzor si samozřejmě můžete vybrat), s pomocí které si na tričko můžete vyšít daný vzor. A pozor - fantazii se meze nekladou!

    

      

Oblečení či polštář s výšivkou ušité na míru

Apr 25, 2019

Naše babičky nejen skvěle vyšívají, ale i šijí! Delší dobu už šijeme lněné či konopné povlaky na polštáře, které zdobíme našimi výšivkami - nejčastěji vzory geometrických zvířat, ale třeba také japonskou geometrickou výšivkou sashiko. Minulý rok jsme se pustily i do oblečení - zatím šijeme dámská trička a delší košile, ale už teď máme plno nápadů na další skvělé kousky.

Jednou z odměn je právě polštář s vámi vybranou výšivkou anebo tričko či košile ušité na míru, samozřejmě s výšivkou podle vlastního výběru.

Tady se můžete podívat na pár ukázek:

    

    

    

    

Exkluzivní soubor všech vzorů Zašívárny

Apr 23, 2019

Jednou z našich odměn, kterou jsme vymyslely speciálně pro tuto kampaň, je soubor 20 (!) našich vzorů, které slouží jako předlohy pro vyšívání v měřítku 1:1. V krásných deskách z archivní lepenky dostanete spolu se vzory vlastně celou dosavadní historii Zašívárny - všechna naše geometrická zvířata, první vzory s japonskými duchy, ale třeba i nejnovější předlohu k mexické lebce muerta. 

Jak vypadají retro hrníčky s našimi vzory?

Apr 18, 2019

Jednou z odměn jsou upcyclingové retro hrníčky s našimi vzory z dílny Nasysleno. Asi moc nevíte, jak si je představit, že? Tak tady máte pár ukázek:

EUR 5,564
pledged of EUR 4,068

136%

136% completed

193 contributors pledged

Design, Fashion

Brno, Jihomoravský kraj, Česko

Choose reward for your contribution

 • remaining 971 from 1000
  Dobrá karma

  Za stovku si pořídíte dobrý pocit, že jste přispěli ke vzniku nového tvůrčího prostoru pro všechny generace nadšených (nejen) vyšívaček. Dobrá karma (skoro) zdarma!

  Reward delivery: not specified

  EUR 4.07
  (CZK 100)
 • remaining 282 from 300
  Pohlednice

  Dejte nám dvě stovky a my vám naoplátku pošleme sadu 5 pohlednic s našimi vzory. Pohlednice posíláme nevyplněné v obálce, tak na ně můžete napsat vzkaz a poslat třeba někomu blízkému.

  Reward delivery: on address, in a month after the Hithit project end

  EUR 8.14
  (CZK 200)
 • sold 24
  Ptačí nůžky a sada pohlednic

  Sada 5 pohlednic s našimi vzory a k tomu speciální vyšívací nůžky ve tvaru zlatého ptáčka. Pohlednice můžete poslat svým blízkým a s nůžkami uděláte parádu v jakékoliv tvořící společnosti.

  Reward delivery: on address, in a month after the Hithit project end

  EUR 14.24
  (CZK 350)
 • sold 2
  Sada 10 samolepek

  Soubor 10 fotosamolepek s vybranými zašívárenskými vzory.
  Samolepky nejsou samostatně prodejné, máte tedy jedinečnou příležitost si je pořídit :) 
  Na fotku se podívejte v Aktualitách zde.

  Reward delivery: on address, in a month after the Hithit project end

  EUR 16.27
  (CZK 400)
 • remaining 167 from 200
  Retro hrníček se vzorem ze Zašívárny

  Ranní káva nikdy nechutnala líp! Originální retro hrníček s některým z našich vzorů a logem Zašívárny z porcelánové dílny značky Nasysleno.

  Reward delivery: on address, in a month after the Hithit project end

  EUR 20.34
  (CZK 500)
 • remaining 173 from 200
  Vyšívací starter kit

  Chcete začít vyšívat, ale chybí vám pomůcky? V našem vyšívacím starter kitu najdete vše potřebné a mnohem víc: bubínek z kvalitního bukového dřeva, vyšívací jehly č. 5, stehovací niť, vyšívací příze Perlovka, vodou rozpustná fólie s fixou k přenesení vzoru na látku, nažehlovací vlizelín, navlékátko a tenké špendlíky.

  Reward delivery: on address, in a month after the Hithit project end

  EUR 24.41
  (CZK 600)
 • Sold out!!
  Dečka s vyšívanými skvrnami od vína

  Vintage dečka s dvěmi vyšitými skvrnami od vína, které ručně vyšila vyšívací babička Jana z Prachatic.
  Rozměry: 40 x 56 cm
  Materiál: 100% bavlněné plátno

  Pouze 1 ks!

  Na fotku se podívejte v Aktualitách zde.

  Reward delivery: on address, in a week after the Hithit project end

  EUR 26.44
  (CZK 650)
 • remaining 90 from 100
  Exkluzivní soubor všech vzorů Zašívárny

  Soubor 20 našich vzorů v krásných pevných deskách z kvalitní archivní lepenky. Pro všechny tvořivé a kreativní duše, které ocení předlohy k překreslení a přenesení na látku v měřítku 1:1.

  Reward delivery: on address, in a month after the Hithit project end

  EUR 32.55
  (CZK 800)
 • Sold out!!
  Ubrus s vyšitými skvrnami od vína

  Vintage čtvercový ubrus obohacený o tři rudé skvrny od vína, které vlastnoručně vyšila naše vyšívací babička Jana z Prachatic.
  Rozměry ubrusu: 80 x 80 cm
  Materiál: 100% bavlněné plátno

  Pouze 1 ks!

  Na fotky ubrusu se můžete podívat v Aktualitách zde.

  Reward delivery: on address, in a month after the Hithit project end

  EUR 34.58
  (CZK 850)
 • remaining 73 from 100
  Kniha Moderní vyšívání ze Zašívárna + starter kit

  Máte starter kit, ale nevíte si se všemi těmi pomůckami rady? V naší knížce Moderní vyšívání ze Zašívárny najdete podrobné návody a popisky, co k čemu slouží a jak se používá.

  Reward delivery: not specified

  EUR 40.68
  (CZK 1,000)
 • remaining 16 from 20
  Tričko + vyšívací sada dle vlastního výběru

  Rádi byste si sami vyšili některý z našich vzorů na kvalitní tričko z bio bavlny? Pak je přímo pro vás tato odměna. K bílému nebo černému dámskému tričku s 3/4 rukávy, které ve vámi zvolené velikosti ušije naše vyšívací babička, dostanete vyšívací sadu (vzor si samozřejmě můžete vybrat), s pomocí které si na tričko můžete vyšít daný vzor. A pozor - fantazii se meze nekladou!

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 48.82
  (CZK 1,200)
 • remaining 94 from 100
  Workshop dle vlastního výběru + kniha Moderní vyšívání ze Zašívárny

  Poukázka na workshop podle vašeho výběru a k tomu jako bonus naše knížka plná inspirace i podrobných návodů. Kurz můžete využít pro sebe anebo ho darovat někomu blízkému.

  Pořádáme tyto kurzy: 
  • základy vyšívacích technik
  • vyšívání geometrických zvířat
  • tvorba vyšívaných nápisů
  • japonská technika sashiko

  Reward delivery: on address, in a month after the Hithit project end

  EUR 52.89
  (CZK 1,300)
 • remaining 1 from 1
  Tričko s vyšitou siluetou

  Tmavě modré tričko s vyšitou bílou siluetou zamyšlené ženy.
  Tričko má pohodlný střih s 3/4 rukávy vel. cca M.
  Na jeho výrobu jsme použily kvalitní 100% bavlnu.
  Na fotku trička se podívejte do Aktualit zde.
   

  Reward delivery: on address, in a month after the Hithit project end

  EUR 61.03
  (CZK 1,500)
 • remaining 14 from 15
  Nášivky geometrických zvířat

  Chcete mít naši výšivku hned hotovou? Pak tu pro vás máme nášivky s motivy našich oblíbených geometrických zvířat: lišky, vlka, rysa, sovy a ježka. Nášivku si můžete přišít na jakýkoliv váš oblíbený kousek oblečení, ale třeba taky na baťoh, tašku nebo kočárek.

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 73.23
  (CZK 1,800)
 • Sold out!!
  Růžové tričko s rudým srdcem

  Růžové tričko s ruční výšivkou červeného anatomického srdce.
  Tričko má pohodlný střih s 3/4 rukávy vel. cca M.
  Tričko je ušito z kvalitní 100% bavlny.
  Na fotku se podívejte do Aktualit zde.
   

  Reward delivery: on address, in a month after the Hithit project end

  EUR 75.26
  (CZK 1,850)
 • remaining 1 from 1
  Povlak na polštář s plameňákem

  Plameňák s českou vlajkou ukrytou mezi peřím na modrém bavlněném polštáři s malými bílými puntíky.
  Povlak má rozměry 50 x 50 cm.
  Na fotku plameňáka se podívejte do Aktualit zde.

  Reward delivery: on address, in a month after the Hithit project end

  EUR 79.33
  (CZK 1,950)
 • remaining 1 from 1
  Abstraktní polštář

  Povlak na polštář z přírodního lnu, který je ozdobený kombinací abstraktní výšivky a kresby na textil. 
  Rozměry: 50 x 50 cm.
  Materiál: přírodní len české výroby.
  Údržba: perte šetrně v ruce nebo v pračce programem na jemné prádlo.
  Jedná se o jediný originál.
  Na fotky polštáře se můžete podívat zde.

  Reward delivery: on address, in a month after the Hithit project end

  EUR 81.37
  (CZK 2,000)
 • remaining 1 from 1
  Povlak na polštář s magnólií

  Bílý lněný povlak na polštář s ruční výšivkou krásné magnólie.
  Povlak má rozměry 50 x 50 cm a je ušitý ze 100% lnu české výroby.
  Na fotku se podívejte do Aktualit zde.

  Reward delivery: on address, in a month after the Hithit project end

  EUR 85.44
  (CZK 2,100)
 • remaining 1 from 1
  Sashiko polštář se zlatým tiskem

  Tento kousek si vaše domácnost žádá! Tmavě modrý polštář se zlatým tiskem, který jsme vytvořily pomocí retro malířského válečku ze 70. let. Tisk je doplněný o tradiční japonskou výšivkou sashiko se vzorem seigaiha - vln modrého oceánu.
  Polštář je ušitý vyšívací babičkou Ilonou a potištený a vyšitý Šárkou. 
  Jedná se o originál, který je vyrobený pouze v 1 ks.
  Na fotku se podívejte do aktualit zde.

  Reward delivery: on address, in a week after the Hithit project end

  EUR 93.57
  (CZK 2,300)
 • remaining 17 from 20
  Oblečení či polštář s výšivkou ušité na míru

  Vyšijeme některý z našich vzorů buď na vaše oblíbené oblečení, anebo na naše dámské tričko či košili, které vám ušijeme na míru.
  Chcete spíš originální interiérový doplněk? Ušijeme vám polštář ze 100% českého lnu a vyšijeme vám na něj co budete chtít (anebo nějaký náš vzor).

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 101.71
  (CZK 2,500)
 • Sold out!!
  Černá košile s abstraktní výšivkou

  Tato košile čeká právě na vás! Je vyrobená z extra příjemného materiálu - popelínu, který obsahuje 5 % elastanu, takže se ani během náročného dne nemačká. Košile má pohodlný prodloužený střih velikosti cca M.
  Košili ušila naše vyšívací babička Ilona a ještě ji vyzdobila pestrobarevnou abstraktní výšivkou, která z celého kousku dělá neodolatelný originál.
  Mrkněte na fotku košile do aktualit zde.
   

  Reward delivery: on address, in a week after the Hithit project end

  EUR 101.71
  (CZK 2,500)
 • Sold out!!
  Bílá košile s červeným srdcem

  Ukažte světu, že máte srdce na pravém místě!
  Košile je ušitá vyšívací babičkou Ilonou z extra příjemného materiálu - popelínu, který obsahuje 5 % elastanu, takže se ani během náročného dne nemačká.
  Na fotku košile se můžete podívat v aktualitách zde.

  Reward delivery: on address, in a week after the Hithit project end

  EUR 101.71
  (CZK 2,500)
 • remaining 18 from 20
  Akvarelová výšivka na zakázku

  Kombinace akvarelových barev na textil a výšivky nás baví! Jednu uděláme speciálně pro vás na oblíbený kousek z vašeho šatníku anebo na naši dámskou košili. Akvarelová výšivka vypadá dobře také na polštáři - stačí říct a my vám takový polštář vyrobíme.
  Výběr barev můžete nechat na nás anebo nám prozraďte vaši oblíbenou barevnou kombinaci - vše na přání splníme.

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 122.05
  (CZK 3,000)
 • remaining 9 from 10
  Soukromá výuka vyšívání s vyšívací babičkou

  Chcete se naučit vyšívat v klidu a soukromí? Připravíme vám osobní vyšívací workhop v délce 5 hodin, kde se naučíte vše od základů vyšívání až po náročnější techniky. Kurzem vás provedeme my s jednou naší vyšívací babičkou.
  Soukromý workshop můžete také někomu věnovat - pošleme vám poukaz, kterým můžete obdarovat někoho blízkého.

  Reward delivery: in a quarter after the Hithit project end

  EUR 162.73
  (CZK 4,000)
 • remaining 5 from 5
  Workshop přírodního barvení pro 4 osoby

  Nadcházející léto je přímo ideálním časem pro nové výzvy, třeba k experimentování s přírodními rostlinnými barvivy. Vemte 3 kamarádky nebo kamarády a pojďte si vyzkoušet přírodní barvení ze tří rostlin, které zrovna pokvetou. Kromě neocenitelného know how dostanete také 3 lněné prostírání a 1 klubíčko příze Sněhurka, které si budete moct obarvit. 
  Na termínu i místě workshopu se domluvíme individuálně dle vašich potřeb a možností.

  Reward delivery: in a quarter after the Hithit project end

  EUR 179.01
  (CZK 4,400)
 • remaining 20 from 20
  Deset vyšívacích sad dle vlastního výběru + kniha Moderní vyšívání ze Zašívárny

  Naše kniha a k ní rovnou 10 vyšívacích sad z produkce Zašívárny. Inspirujte se v knize a rovnou tvořte! Anebo obdarujte své blízké i vzdálené po jedné sadě (a knížku si nechte:)).

  Reward delivery: on address, in a month after the Hithit project end

  EUR 203.42
  (CZK 5,000)
 • remaining 4 from 5
  Lněný komplet na stolování s hvězdnou oblohou

  Luxusní komplet na vytříbené stolování ušitý z kvalitního 100% českého lnu. Ubrus, běhoun a prostírání pro 6 osob vám rádi vyrobíme na míru - můžete si vybrat barvu i určit rozměry. Všechny doplňky jsou vyzdobeny výšivkami souhvězdí - budete tak stolovat doslova nad hvězdnou oblohou. 

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 406.83
  (CZK 10,000)