ÝBRKÝBL :: Fashion bazar

S vaší pomocí vylepšíme systém, který usnadní organizaci recyklace oblečení ve veřejném prostoru. Otevřeme ho všem, kteří chtějí pořádat vlastní fashion akce. Lidé tak budou mít víc příležitostí, jak efektivně a za rozumné peníze obměňovat svůj šatník.

Author: ÝBRKÝBL

A proč potřebujete novou aplikaci?

Stávající aplikace je sice funkční, ale stále plná chyb. Během celého procesu ÝBRKÝBLu, tedy během 5ti dní nám třikrát projde rukama až 3 000ks oblečení, přičemž pokaždé musíme zapsat 4 místné číslo u každého kusu, což dělá dohromady 36 000 čísel za 5 dní, no zkuste si to někdy zvládnout a nebýt z toho zčíslovaní ;) Nová aplikace by byla schopná zaznamenávat pomocí elektronických čteček, které bychom nakoupili za doposud naspořený výdělek z uplynulých čtyř ročníků. Čtečky by celý proces zefektivnily, urychlily a usnadnily. Co je ale hlavní účelem nové aplikace je rozšíření platformy ÝBRKÝBLu i do jiných měst. Umožnili bychom tak lidem i jinde než v Praze recyklovat své oblečení. ÝBRKÝBL se snaží poskytovat prostor pro komunitní výměnu oblečení, tedy ne mezi firmou a zákazníkem, jak fungují běžné second-handy, ale mezi prodávajícím a zákazníkem, kterým můžete být právě Vy.

EUR 368
pledged of EUR 2,359

15%

15% completed

36 contributors pledged

Community, Fashion

Praha, Hlavní město Praha, Česká republika

Choose reward for your contribution

 • 3

  Virtuální high five s organizátory ÝBRKÝBLu.

  Reward delivery: In a month

  EUR 1.97
  (CZK 50)
 • 12

  Virtuální high five s organizátory ÝBRKÝBLu a origoš placka k tomu.

  Reward delivery: In a month

  EUR 3.93
  (CZK 100)
 • 14

  Plátěná taška s designem ÝBRKÝBLu a origoš placka k tomu.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 9.83
  (CZK 250)
 • 4

  Týmová fotka podepsaná od všech kýblheroes, plátěná taška s designem ÝBRKÝBLu a placka k tomu.

  Reward delivery: In half a year

  EUR 19.66
  (CZK 500)
 • 2

  Týmová fotka podepsaná od všech kýblheroes, kýbl s originálním designem ÝBRKÝBLu a placka k tomu.

  Reward delivery: In half a year

  EUR 39.32
  (CZK 1,000)
 • 0

  Piknik s organizátory ÝBRKÝBLu s příhodami ze zákulisí fashion bazaru a společenskou hrou Stojkový král, podepsaná týmová fotka... a k tomu originální plátěná taška a 3 placky.

  Reward delivery: In half a year

  EUR 78.65
  (CZK 2,000)
 • 10 from 10

  Piknik s organizátory ÝBRKÝBLu s příhodami ze zákulisí fashion bazaru, společenskou hrou Stojkový král a s workshopem bubnování na kýble. A ještě speciální balíček "ÝBRKÝBL v pohodě" (porce jídla a pití na fashion bazaru, sleva 25% na 3 zakoupené kusy oblečení).

  Reward delivery: In half a year

  EUR 157.29
  (CZK 4,000)
 • 5 from 5

  Velepiknik s organizátory ÝBRKÝBLu ve Vámi zvoleném pražském parku, kýbl plný Mojita a workshop bubnování na kýble. K tomu originální plátěná ÝBRtaška s překvapením, 3 placky... a skutečný high five ;) A ještě speciální balíček "ÝBRKÝBL v pohodě" (porce jídla a pití na fashion bazaru + sleva 25% na 3 zakoupené kusy oblečení).

  Reward delivery: In half a year

  EUR 393.24
  (CZK 10,000)
 • 3 from 3

  Gigapiknik s organizátory ÝBRKÝBLu ve Vámi zvoleném pražském parku, kýbl Mojita, workshop bubnování na kýble, navždy rezervované prodejní místo v každém pražském ÝBRKÝBLu, originální plátěná taška s překvapením a 3 placky. A navíc "pozlacený" kýbl (plný) slávy s vaší podobiznou a vyrytým jménem :)

  Reward delivery: In half a year

  EUR 1,179.71
  (CZK 30,000)