Klimatizace do tanečního studia Schola Artist

V létě je ve studiu i 30 stupňů a to je neúnosné. Chtěli bychom, aby se tu každý cítil skvěle nejen díky kvalitě výuky, ale i vybavení studia, jehož součástí by byla klimatizace. Pro nás je to ale velký výdaj, proto prosíme o pomoc právě vás :)

 • Náš Pole dancový sál

 • Sál pro všechny taneční, akrobatické a jóga lekce

 • Taneční sál pro Aerial Hoop / Kruhy

 • Taneční sál pro Aerial Silks / Šály

 • Náš salonek pro odpočinek (před rokem)

 • Šatna pro dámy

 • Máme dvojsprchu a několik záchodů

 • Máme i pánskou šatnu

 • Pole dance lekce pro děti

 • Balet pro děti a dospělé

 • Balet pro děti a dospělé

 • Pole dance lekce pro děti

 • Pole dance lekce pro děti

EUR 742
pledged of EUR 3,711

20%

20% completed

24 contributors pledged

Art, Sport

Česko

Show all rewards

Jak to začalo

Začalo to jednoduše. Venku se začalo oteplovat a my jsme začali na lekcích tak trochu umírat :D Ne, o tomto problému víme již od založení našeho studia, ale teprve teď jsme si troufli vás všechny požádat o pomoc, protože bez toho roku čekání byste nevěděli, že studio je tu PRO VÁS a ne pro nás :)

Co je náš cíl?

Naším cílem na hithit.cz je vybrat penízky na klimatizaci, která do takto velkých prostor jako je naše studio není otázkou pár tisíc, ale stojí tolik, že si ji bohužel vzhledem k našim začátkům stále nemůžeme dovolit, ikdyž je tolik potřebná.

Detaily

Naše prostory jsme pro vás připravili tak, aby byly krásné, snažíme se vám (našim klientům) poskytovat jen to nejlepší, ať už ve výuce, ale i vybavením našich sálů - prostředím. Děláme pro naše klienty první poslední a nyní se obracíme s prosbou na vás. Jak jistě víte, máme velká okna na jih, která způsobují, že v teplých měsících je ve studiu i přes 30 stupňů, což bývá často neúnosné. Když jsme si pozvali odborníky na klimatizaci, vypočetli nám takovou sumu, která je pro nás vzhledem k začátkům našeho studia nereálná, proto bychom vás rádi požádali o pomoc. Máme co nabídnout! Od různých slev na kurzy, lekce, vouchery na individuální výuku, nebo třeba profesionální vystoupení na vašich akcích!

... a ještě něco navíc

Pokud nám pomůžete, budeme jedno z prvních studií v Brně, které má své sály klimatizované, budete se u nás cítit ještě lépe než doteď a jako bonus vaše jména uvedeme na naší zdi slávy! :)

Kdo jsme?

Jsme taneční studio, nabízíme výuku pro děti a dospělé v odvětvích vzdušné akrobacie - Pole Dance, Aerial Hoop, Aerial Silks, Balet, contemporary-moderní tanec, Jóga a další taneční styly. Jsme tu pro vás, ať už jste tanečníci vrcholoví, kondiční, rekreační nebo teprve budoucí. Tanečník je ukryt v každém z nás.. Ve Schole Artist může kdokoliv objevit svůj taneční styl, který se stane náplní života. Protančete se s námi k radosti, skvělé kondici, krásnému tělu i soutěžním úspěchům pod vedením těch nejlepších v ČR a na světě! 

Proč to děláme?

Děláme to pro naše žáky a klienty. Na této sbírce nebudene nijak profitovat, je to pro vás abyste se u nás ve studiu cítili zase o trochu lépe :)

Comments

Choose reward for your contribution

 • 12 Jen tak - chci pomoct a nic nechci

  Chodíte k nám pravidělně, nebo o tom uvažujete? Nemůžete přispět mnoho? Tak nám přispějte co můžete a my vám za to slíbíme směv plný energie na té naší další, klimatizované hodině :) 

  Přispět můžete vámi určenou částku - 200 Kč je minimální výše příspěvku! :)

  Reward delivery: In a month

  EUR 7.81
  (CZK 200)
 • 2 Podepsaný plakát (fotografie) od našeho lektora či žáka

  Ozdobte si vaši zeď doma či v práci nádhernou fotografií o velikosti A3 s poděkováním a podepsáním našeho lektora či žáka. Po objednání odměny Vám pošleme náhledy fotografií z našich profesionálním focení a  vy si vyberet tu vaši vyvolenou :)

  Do poznámky napište email na který Vám náhledy zašleme - a nezapoměňte uvést Vaši adresu, pro doručení odměny :)

  Reward delivery: In a month

  EUR 17.58
  (CZK 450)
 • 19 from 20 Kalendář Duo ART 2019 s podpisem a věnováním

  Vytvoříme pro vás Kalendář na rok 2019 s krásnými fotkami z pozic na tyči, mistrů světa Lenky a Pavla Kolářových.

  Reward delivery: In half a year

  EUR 27.34
  (CZK 700)
 • 17 from 20 Individuální lekce vzdušné akrobacie a Pole Dance

  Nabízíme soukromou individuální lekci Pole Dance, Aerial Silks, nebo Aerial Hoop formou poukázky. Lekce trvá 75minut, a je vedena profesionálním lektorem. 

  Reward delivery: In a week

  EUR 39.06
  (CZK 1,000)
 • 17 from 20 Individuální lekce tance - baletu, moderního tance

  Nabízíme soukromou individuální lekci baletu, contemporary, nebo základy akrobacie formou poukázky. Lekce trvá 75minut, a je vedena profesionálním lektorem. 

  Reward delivery: In a week

  EUR 39.06
  (CZK 1,000)
 • 17 from 20 Profesionální focení na tyči / kruhu / šále / taneční pozici - včetně retuše

  Profesionální focení u nás ve studiu, čeká vás 10 fotografií v deseti pozicích na kruhu, šále, tyči, či taneční póze od našeho skvělého fotografa! Včetně retuše, úpravy pozadí a dalších přání. 

  Podívejte se na malou koláž z již vyfocených fotografií :)

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 78.13
  (CZK 2,000)
 • 5 from 5 Solo vystoupení Pavla Koláře

  Pánský Pole Sport
  4 násobný Mistr ČR a Mistr světa ve dvojicích.
  Vystoupení trvá 5minut na jednu skladbu,
  samozřejmostí je mobilní tyč. V Jihomoravském kraji doprava v ceně. 

  Čtyřnásobný Mistr ČR 2016-2017-2018 v pole sport a pole art, Mistr ČR a světa v Pole Sport v kategorii Doubles 2017, druhý vicemistr světa a Evropy 2016

  Reward delivery: In half a year

  EUR 253.91
  (CZK 6,500)
 • 5 from 5 Solo vystoupení Eleanor

  Vystoupení trvá 5minut na jednu skladbu,
  samozřejmostí je mobilní tyč. V Jihomoravském kraji doprava v ceně. 

  Vystoupení v podání trojnásobné vice-mistryně ČR v Pole Art a Pole Sport, mistryně ČR i světa v kategorii Dvojic. Pořádáte firemní párty či jinou akci a rádi byste pozvané hosty překvapili strhujícím vystoupením? Potom je Pole Dance Show pro Vaši akci to pravé! Lenka si ráda zakládá na profesionalitě. Vytvoří vystoupení na míru, dle Vašich požadavků.

  Poznámka: vystoupení možné od ledna 2019.

  Reward delivery: In a year

  EUR 273.44
  (CZK 7,000)
 • 5 from 5 Vystoupení DuoART na vaší akci nebo narozeninách

  Duo ART
  Tanečně akrobatický Pole Dance duet
  Vystoupení trvá 5minut na jednu skladbu,
  samozřejmostí jsou dvě mobilní tyče. V Jihomoravském kraji doprava v ceně. 

  -- Pavel Kolář a Lenka Kolářová -- Mistři Světa v Pole Sport 2017/ Mistři ČR v Pole Sport 2017/ Finalisté Pole Stars 2017/ Finalisté Pole Theatre Poland 2017/ Finalisté Pole Theatre UK 2017/ Vítězi mezinárodní soutěže PoleMotions 2014/ a jsou Semifinalisty Československo má talent 2015/ Vítězi mezinárodní PoleTheatre Italy 2016/ Finalisté Pole Theatre World 2016/ Medailisté soutěže Pole & ME soutěž zaměřenou na showdance 2016.

  Reward delivery: In half a year

  EUR 625.00
  (CZK 16,000)
 • 0 Staňte se patronem našeho studia

  Staňte se patronem našeho studia, Váš dar způsobí, že se budeme mít u nás všichni lépe! 

   My Vám za to můžeme krom pořádného poděkování na našem webu, facebooku, instagramu, také slíbit slovní propagování vašeho jména, či firmy na všech našich akcích, vystoupeních a to po celý jeden kalendářní rok. 

  Reward delivery: In a week

  EUR 976.56
  (CZK 25,000)