Jim Woodring: Mrakobití

Halucinujete rádi? A s knihou? Pokud ano, pomozte nám vydat fantastický komiksový román Mrakobití od Jima Woodringa na tom nejkvalitnějším barveném papíře. Divoké sny vás zaručeně neminou!

Author: Trystero

EUR 4,101
pledged of EUR 3,896

105%

105% completed

227 contributors pledged

Art, Literature

Praha, Hlavní město Praha, Česko

Show all rewards

Říkají o nás, že nejsme normální.

Ano, ale to je jenom půlka pravdy. My totiž nejsme normální nakladatelství. Naší hnací silou není zisk, naší hnací silou jsou fanoušci - a ty máme fantastické. Jen díky jejich podpoře jsme mohli vydat taková díla, jako byla Dívka jménem Patience od Daniela Clowese nebo Naposled Charlese Burnse.

A víte, kdo taky určitě není normální? Jim Woodring.

Jim Woodring je rarita. Jeho komiksy se vzpírají jednoduchému popisu. Je to čirá groteska, hluboká alegorie, nebo jeden velký mystický trip? A co mají znamenat ty dvě zpívající žáby? Mrakobití je unikátním komiksovým románem, který vám na sítnici vypálí spoustu nezapomenutelných obrazů.

A jdeme barvit...

Jako vždy chceme dosáhnout co nejkvalitnějšího tiskového provedení. Komiks samotný je krásně černobílý, papír však musí být barvený. Abychom nemuseli výrobu nijak šidit, opět se obracíme na vás, naše věrné fanoušky, o podporu zde na HitHitu. Výměnu za  ni od nás můžete získat spoustu vynalézavých odměn, ale především...

...levnější knihu!

Crowdfunding výrazně snižuje naše náklady, neboť odpadá režie za distribuci. Prvních 150 nejvěrnějších crowdfunderů proto získá komiksový román Jima Woodringa Mrakobití za 300,- Kč, každý další podporovatel v rámci standardní odměny za 350,- Kč. A to je pořád poměrně dobrá cena, když vezmete v úvahu, že v široké distribuci bude Mrakobití k dostání za maloobchodní cenu 399,- Kč. Neutrácejte zbytečně!

                                       

News

Jun 7, 2018 Mrakobití podporují i Kyšperský s Kořínkem

Vydání komiksového románu Mrakobití budí zájem mezi skalními fanoušky nakladatelství Trystero i na radarech širší veřejnosti. Úspěšný crowdfunding je zkrátka jasným vyjádřením toho, že o nezaměnitelný styl Jima Woodringa v Česku a na Slovensku je zájem. "Když chodím do obchodů prohlížet si komiks…

More

Comments

Choose reward for your contribution

 • 1 Samolepka

  Tradiční vinylová samolepka s motivy komiksu Mrakobití. Drží na jakémkoliv rovném povrchu, za jakéhokoliv počasí.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 3.90
  (CZK 100)
 • 2 ​E-book​

  Digitální komiks Mrakobití pro ekomaniaky, zatvrzelé odpůrce papíru a milovníky jedniček a nul. V dešti nezvlhne.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 7.79
  (CZK 200)
 • Sold out!! Komiks Limited

  Limitované vydání komiksu Mrakobití pro 150 nejrychlejších fanoušků - s poděkováním Petera Penguida.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 11.69
  (CZK 300)
 • 55 Komiks

  Klasický tištěný výtisk komiksu Mrakobití na tom nejkvalitnějším papíře chráněném pevnou vazbou!

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 13.64
  (CZK 350)
 • 4 Komiks a e-book

  Klasický tištěný výtisk komiksu Mrakobití na tom nejkvalitnějším papíře chráněném pevnou vazbou + e-book Mrakobití bez papíru i vazby, zato ve třech digitálních formátech.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 19.48
  (CZK 500)
 • 9 ​2x komiks

  2x klasický tištěný výtisk komiksu Mrakobití na tom nejkvalitnějším papíře chráněném pevnou vazbou! To znamená 2x více papíru a 2x více pevné vazby!

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 25.33
  (CZK 650)
 • 4 ​Komiks a 1x vše od Trystera

  Krabice štestí od nakladatelství Trystero - komiks  Mrakobití a 1 výtisk každého doposud vydaného titulu Trystero + 1 výtisk od všech budoucích titulů Trystera na dalších 5 let. Tedy: 3 + Mrakobití + 5 = 9 knih do vaší knihovny!

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 116.89
  (CZK 3,000)
 • 2 ​3x komiks a 3x vše od Trystera

  Několikrát přifouknutá krabice štěstí od nakladatelství Trystero - 3x komiks Mrakobití a 3 výtisky všech minulých i budoucích titulů Trystera na dalších 5 let. Tedy: 3 x 3 + 3 x Mrakobití + 5 x 3 = 27 knih pro vaše mozkové laloky!

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 389.64
  (CZK 10,000)
 • 0 Jméno či logo v tiráži a 3x vše od Trystera

  Staňte se temným kmotrem komiksu Mrakobití i nakladatelství Trystero a my vám za to věnujeme prostor na copyrightové straně. Otiskneme na ní Vaše jméno či logo. K tomu vás čekají 3 výtisky od každého minulého i budoucího titulu po dobu následujících 5 let! 

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 974.09
  (CZK 25,000)
 • 0 ​Penguidova vizitace

  Temná tvář nakladatelství Trystero Peter Penguid vám i v té nejzvrhlejší plískanici osobně doručí první výtisk komiksu Mrakobití. Stanete se skutečným mecenášem nakladatelství Trystero s čestným děkovným řádkem v tiráži všech budoucích titulů a čestným děkovným řádem připnutým vlastnoručně na klopu. K tomu přidáme 3 výtisky od všech titulů po časové ose vpřed i vzad na následujících 100 let!

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 1,948.18
  (CZK 50,000)