Pivo Frajer

U pivka, co na srdci, to na jazyku. A to je chvíle, kdy se rodí ty nejopravdovější a nejlepší nápady. Pivovar Frajer rozděluje peníze z prodeje piva na podporu těch nápadů, které přežijou ranní kocovinu.

Author: Martin a Standa

 • Pivo Frajer je 12° speciál typu APA.

 • Zisk z prodeje rozdělujeme lokálním projektům.

 • Takže řeči u piva už nikdy nebudou tak bezvýznamné

 • A tohle je Frajer z etikety.

EUR 4,694
pledged of EUR 4,688

100%

100% completed

109 contributors pledged

Community

Praha, Hlavní město Praha, Česko

Show all rewards

Frajer ví, že

Napitý jsme páni ověšený hláškama. Zakotvíme v kdejaký politický, nebo antipolitický diskuzi, pokecáme s policajtem, kdekoho žádáme o čísla, a chvástáme se nápadama, co maj změnit svět. A pivo Frajer přeje těmhle geniálním chvílím, kdy nad námi stojí naše stoupající promile, okolo tančí můzy a hážem jednu ideu za druhou. Na svůj nově vymyšlenej projekt tak ani nemusíš hned po vystřízlivění zapomenout. Všechny peníze ze zisku ti totiž dáme. Jedinou podmínku musí splnit ta tvoje idea a to je, že chceš dělat něco společensky prospěšnýho, protože pokud jsi Frajer, tak nemyslíš jen na sebe.

Frajerem se nerodíš, ale stáváš.

Takže řekněme, že teď chceš měnit svět a dej nám to všem bůh - víš už i jak. Ráno se probudíš, srdce tluče teď jen sotva, sahá po tobě kocovina, prchneš jí do korporátu, už nejseš takovej king, včerejšek chce zmizet v mlze. Tvůj vnitřní genius zůstal u stolu, někde tam v Potrefený huse a mezitím, co se v práci motáš od kávovaru ke stolu, vzpomínáš na tu dokonale prozřetelnou obchodní strategii, co jsi včera vymyslel, a nebo ideu, co dávala včelám druhou šanci.

Naštěstí ve chvíli, kdy už máš ten správnej nápad.

A proto napíšeš nám a pivo Frajer ti tu vizi pomůže udržet a doopravdy nakopnout. Stačí, když si na nás vzpomeneš, zhoupneš se na web a rychle to tam vysvětlíš, diakritiku neřeš. Skoro jak včera u stolu. Když je to ze srdce, tak my to vezmem a podpoříme tvůj dobrej úmysl, kterej zas podpoří ostatní. Během ročního fungování jsme obdarovali už 3 skvělý lokální projekty a hledáme další.

Co potřebujeme do budoucna?

Narovinu, dalšího z Frajerů, co už taky jede v něčem svým a může pomáhat. Sami jsme na startu, na začátku. Je nutností zacálovat etikety, merch, stánek, kelímky, pípu, no je toho dost. Daří se, vydávaj nás super podniky, lidem chutnáme,… ale jako Frajeři, který podporujou další Frajery, bysme taky potřebovali podržet, jak to kolo. Takže kámo, seš tady někde? Nebudem čekat na nouzi, než tě poznáme, když všechno jde tak raketově nahoru, v tom Frajeřím businessu. Sleduj možný částky, odměny, a stref se do toho, co je ti libo.

    

Kým za tím vším jsme

Jsme Standa s Martin. Pivo nevaříme, ale víme, kde ho umí uvařit top a od nich odebíráme, je to rodinej pivovar Zichovec a vaří nám skvělej 12° speciál. Jako Frajeři víme, že když se daji dohromady schopný lidi, když se do věcí trochu dupne, hejtr trochu pomazlí, kapřík když se nechá jedny Vánoce v rybníce, tak že to všechno už klepe na dveře něčemu většímu. A abysme byli ve vztahu k vesmíru kompletní, tak v pozadí za tím vším, stojí samozřejmě žena. Standova žena. Takže teď už zbejvá vlastně jenom doufat, že nám to Bůh všechno nezkazí.

                                  

News

Jul 30, 2018 Děkujeme!

Díky vám se to podařilo! Děkujeme vám všem, kteří jste nám přispěli, ať už sebemenší částkou! Jsme rádi, že se vám náš projekt líbí a chcete vidět jeho rozvoj.  V nejbližších dnech vás kontaktujeme osobně a domluvíme se na předání odměn. Pivo poteče proudem:) Frajer

More

Jul 23, 2018 Frajer v Šachtě

Zdravíme Frajery, předně chceme poděkovat Vám, kteří jste přispěli na další rozvoj našeho Frajera. Ať už se cílová částka podaří vybrat nebo ne, vidíme, že naše práce má smysl. Rádi bychom Vás touto cestou pozvali na akci, kterou budeme pořádat 25.8. v Holešovické Šachtě. Narazíme pár sudů,…

More

Comments

Choose reward for your contribution

 • 13 Jsi Frajer.

  Daruješ a nic za to nechceš. Jsi Frajer.

  Reward delivery: Not specified

  EUR 3.91
  (CZK 100)
 • 10 2 Frajeři + kelímek

  Darovačka jako hrom, za to zasloužíš dvě třetinky Frajera a stylovej kelímek na drobný, třeba i místo prasátka, než to zase do něčeho nasypeš. Odměnu budou střežit v jednom z podniků, kam dodáváme (zatím jen Praha) a to ti garantujeme, že o tobě budou vědět. Poklona.

  Reward delivery: In a month

  EUR 7.81
  (CZK 200)
 • 38 6 Frajerů

  Teda, takovej randál. Dozvuky svojeho daru uslyšíš určitě až na večírku, kam pozveš svý kámoše. A to ti říkám, to bude spíječka jak hrom, jestli vás půjde víc jak tři. Je to tvoje - od nás máš šest lahviček, chceš-li - na šest hlaviček. Dík, kámo! 

  Reward delivery: In a week

  EUR 13.67
  (CZK 350)
 • 13 6 Frajerů + taška

  Ty asi nevíš co s prachama, kamaráde. Pět kil to už nehodí každej, takže jsme v tom teď vcelku navážno. 6 třetinek a tašku k tomu určitě uneseš, i kdyby to bylo jenom jednou. Nám už tohle celkem něco říká. Dík a respekt!

  Reward delivery: In a month

  EUR 21.48
  (CZK 550)
 • 85 from 90 Tričko

  Slušná pálčička. Odhalil jsi v sobě kus dobrýho srdce a takhle to nosit na ráně se dneska moc nevyplácí, takže tvůj novej štít bude tričko Frajer. Díky a pozor!

  Reward delivery: In a month

  EUR 25.39
  (CZK 650)
 • 19 6 Frajerů + tričko + taška

  Kámo, ty ledy lámeš, na tři nuly už kolikrát nedosahujeme ani my, i když v ruce jsme to drželi. Dostaneš za to 6 piv, triko, tašku a konečná. Věříme, že to pochopíš, tuhletu neziskovku. Čest ti. 

  Reward delivery: In a month

  EUR 39.06
  (CZK 1,000)
 • 3 Karton Frajerů (24 ks)

  Bacha na tebe, kamaráde, protože ty víš. Na týhle částce už jásá i Soros a věříme, že z toho vypadne ne jeden merch, kelímek, nebo to hodí do tisku až pár stovek etiket. Karton Frajerů je tvůj a ne, že to zas někomu rozdáš. Cvoku.

  Reward delivery: In a week

  EUR 46.88
  (CZK 1,200)
 • 4 Karton Frajerů (24ks) + tričko + taška

  Frajerem se nenarodíš, musíš se jím stát. Teď je to tady, za tuhle částku máš od nás 24 ks Frajera na řádnej zasvěcovací rituál, a kdyby ještě nepřišlo Satori, další bednička se dá koupit zase u nás. Namasté!

  Reward delivery: In a month

  EUR 78.13
  (CZK 2,000)
 • 0 3 kartony Frajerů + 2 trička + taška

  Do teď jsme mysleli, že se Frajerem člověk stává za dvojku, ale když dáváš pět, budeme už někde u Deadpoolu, nebo Avangerů. Přetáhls Frajera, ale na plátno. Fakt díky, nečekaný. Sakra.

  Reward delivery: In a month

  EUR 195.31
  (CZK 5,000)
 • 6 from 10 Catering na vaší akci

  No máš, cos chtěl. Přijedeme s čepovaným Frajerem na nějakou z tvejch akcí. Tam rozdáme 150 piv zdarma a buď jim všem řekneš, kolik si nám vystřílel, nebo to řekneme my. Člověče, na týhle částce už probíráš z kocoviny celej velkej spirit společenskýho dění, kterej podporujeme. Ceníme.

  Reward delivery: In a month

  EUR 390.63
  (CZK 10,000)
 • 3 from 3 Tvůj obličej na etiketě

  Tak touhle částkou ses zapsal do dějin Frajera. Otiskneme tě totiž na etiketu, tvůj obličej. Vybereš si styl a chuť piva přímo v pivovaru. Děkujeme, snad vypadáš nějak solidně.

  Reward delivery: In half a year

  EUR 1,171.88
  (CZK 30,000)
 • 0 Jsi Frajer.

  Jsi stejnej Frajer, jako ti, co darovali 100 Kč, jen máš trochu víc peněz - to je jedna varianta, kterou si můžeš vybrat, pro nás lepší. A nebo ta druhá, večeře s náma, kde probereme, jaký bys měl přání, co se Frajera týče a po domluvě zrealizujeme. S někým takovým si chceme dát vepřovou plec, a nebo australskýho klokana, pořešit život, a klidně i možný východiska z něj. Díky, tohle je už radost.

  Reward delivery: Not specified

  EUR 3,906.25
  (CZK 100,000)