Spolu stavíme školu

Jsme parta náchodských rodičů, učitelů a dětí. Už třetím rokem učíme děti v programu Začít spolu se slovním hodnocením. Abychom mohli pokračovat, potřebujeme přeměnit ubytovnu ve státní školu, kam v září nastoupí 60 žáčků. Jsme v tom SPOLU. Přidejte se!

Už začínáme odměňovat

Jul 11, 2018

Milí příznivci, věříme, že si užíváte prima prázdniny plné dobrodružství! My také! Navíc začínáme pomalu, ale jistě odměňovat naše hithitové přispěvatele, kterým ještě jednou děkujeme za neuvěřitelnou částku 553 417 korun! ❤️

122% díky vám všem❤️

Jun 25, 2018

Z celého srdce vám děkujeme za podporu. Díky tomu, že jste se nás rozhodli podpořit, jsme vybrali pro děti 553 417Kč. Celkem vás bylo 336!

Ještě jednou DÍKY!

❤️312 přispěvatelů = 517 619 tisíc

Jun 19, 2018

Přátelé, děkujeme! Dnes v noci jsme díky vám pokořili cílovou částku a nyní ji dalece přesahujeme - poslali jste už 517 619 korun! Máme obrovskou radost a jsme upřímně dojatí! ❤️ 

Nejnutnější vybavení nás bude stát zhruba 820 tisíc korun, takže můžete přispívat a šířit dál. Do konce kampaně zbývá ještě víc než 48 hodin a za tu dobu se dají udělat velké věci! Dokonce bychom stihli natočit i paní učitelku, kterak dělá „salto v judistický tělocvičně...." Chcete to vidět?😉Tak pojďme společně zkusit překonat další magickou hranici, a to 600 000 korun! Dáme to? 

         

Bedýnky na přídu

Jun 15, 2018

Ale tentokrát větší a plné ekologické drogerie.

Jóga na přídu

Jun 15, 2018

Milí příznivci, díky velkému zájmu opět přidáváme. 

Jóga zmizela za jeden den, proto jsme přidali dalších deset permanentek. Tak neváhejte :)

Pro milovníky surfování, ale jinak...

Jun 14, 2018

Baví vás nové výzvy? Pak tu máme něco pro vás. JetSurf ! Tedy surfování na boardu se zabudovaným motorem, který jede až 55 km/h a řídíte ho jen náklonem svého těla a přidáváním plynu vlastní rukou. Nejsou potřeba ani vlny ani zkušenosti a garantujeme vám, že jakmile JetSurf zkusíte, nebudete chtít z rybníku ven. 

Hodinová jízda s instruktorem Michalem Laštovicem se uskuteční v Předměřicích nad Labem.

https://www.youtube.com/watch?v=c3S7i9E8hoA

Pro klid v duši

Jun 14, 2018

         

Přátelé, je tu posledních 7 dní kampaně, ale my nezahálíme! Naopak! Připravili jsme pro vás další nové odměny. První z nich je Pro klid v duši aneb permanentka na 10 lekcí aštanga jógy. Vždyť i rodiče si (občas) potřebují odpočinout!  Na podzim vás lekcemi provedou dvě naše maminky, certifikované instruktorky, Míša Vlčková a Markéta Hanzlová. 


Místo konání si můžete zvolit v Náchodě nebo na Kramolně a napsat nám ho do poznámky.

Bedýnky plné skvělých chutí.

Jun 8, 2018

Baštíte rádi? Máme pro vás v odměnách novinku :) Za příspěvek 1550,- vás obdarujeme originálním dárkem v podobě ručně malované dřevěné bedýnky naplněné lahodnými delikatesami, kterou zdobí logo ZŠ Pod Montací. 

A co je uvnitř? Něco marinovaného, nakládaného, pečeného a něco sladkého :p

Staňte se filmovou hvězdou

Jun 6, 2018

Chcete se cítit jako skutečná hvězda? Zakupte položku Staňte se filmovou hvězdou naší školy a my pro vás připravíme unikátní zážitek. Před ZŠ Pod Montací bude přistaven luxusní vůz, po červeném koberci se projdete se sklenkou šampaňského v ruce, chybět nebude zvěčnění fotografem ani váš podpis na zdi slávy. Film Obecná škola si užijete ve vybrané společnosti, s bohatým občerstvením a možná vás čeká i překvapení. P. S. Večerní róba výhodou (budeme mít krásné fotky a atmosféru).

Hrdinný zachránce

Jun 5, 2018

Trojnásobný mistr ČR v klasické kulturistice, ale také tatínek tří dětí, to je Bohumil Štěpánek. Pojďte nám přispět na žíněnky do naší nové tělocvičny, zakupte položku Hrdinný zachránce a odměnou vám bude právě on.   Poradí vám, co jíst a kterak cvičit, aby ramena rostla a zadečky se zmenšovaly.

Balíček na přání aneb 3v1

Jun 4, 2018

Milí příznivci! Blížíme se k polovině časového limitu, ale zároveň jsme už překročili polovinu cílové částky, což je skvělé. A protože už máme pět odměn zcela vyprodaných, připravili jsme pro vás jednu zbrusu novou, a to Balíček na přání aneb 3v1! Za příspěvek 17 tisíc korun si můžete vybrat hned tři z níže uvedených odměn. Kromě nich vám navíc poděkujeme na našich webových stránkách, facebooku a vaše jméno bude zvěčněno na děkovné desce v budově naší školy. Děkujeme, že pomáháte!


-Staňte se filmovou hvězdou naší školy 
-Kupte nám kozu Lízu a další sportovní náčiní 
-Čistota je půl zdraví 
-Pozvánka na prohlídku školy 
-Placky pro celou rodinu 

Pomozte svým dětem stát se skokanem roku :)

Jun 3, 2018

https://www.youtube.com/watch?v=2039yeW2tjo

Víte, co je to parkour? Že ne? Tak se zeptejte dětí! ;) Ty jistě lekci pod vedením jednoho z nejlepších českých parkouristů Lukáše Kuldy ocení. Lukáš má s tréninkem dětí bohaté zkušenosti a společně se svými kolegy jim ukáže řadu triků a tipů. Zn.: bezpečí na prvním místě. 

Pozor:) Zbývají už jen 4 poslední místa na kurzu Vaření s pochutnáním!

Jun 1, 2018

Znáte to? Chtěli jste udělat něco pro zdraví vaší rodiny, s nadšením jste vkročili do zdravé výživy, nakoupili všechny super potraviny, připravili večeři a sklidili milou, leč velmi vypovídající odpověď: „Miláčku, bylo to zajímavé, ale příště už to, prosím tě, nevař."

Takže vám ve špajzce přibyla nová sekce: zdravé potraviny-gurmanský zážitek se nekonal. 

Neházejte flintu do žita (do pohanky už vůbec ne :)). Přijďte na kurz vědomého stravování a já vám ukážu, že zdravé jídlo může být zároveň gurmanským zážitkem. A podpoříme spolu dobrou věc:)

Těším se na vás 🙂 Lenka Laštovicová

Děkujeme vám všem prvním hrdinům :)

May 23, 2018

Za jediný den jsme překročili 70 000! 

Nemůžeme tomu uvěřit :)

EUR 21,996
pledged of EUR 17,886

122%

122% completed

336 contributors pledged

Education

Náchod, Královéhradecký kraj, Česko

Choose reward for your contribution

 • 103 Přispívám pro dobrý pocit

  Pokud chcete, částku můžete v následujícím kroku libovolně navýšit.

  Reward delivery: Not specified

  EUR 4.41
  (CZK 111)
 • 219 from 250 Ukažte, že nám fandíte anebo k nám patříte

  Kupte si original handmade placku ZŠ POD MONTACÍ, pošleme vám ji poštou nebo předáme osobně a můžete ji hrdě nosit.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 8.82
  (CZK 222)
 • Sold out!! Fandím vám i přírodě

  Podpořte nás a zároveň si udělejte radost. My vám pošleme látkovou tašku s logem ZŠ POD MONTACÍ a můžeme spolu žít bezobalově.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 12.80
  (CZK 322)
 • Sold out!! Pro rodiče, fanoušky a knihomoly

  Chcete nás podpořit a k tomu rádi čtete?

  Za odměnu vás obdarujeme knihou  S láskou i rozumem včetně autorského věnování Jitky Ševčíkové.

  Jitka se dlouhodobě zabývá emoční inteligencí a v knize naleznete spoustu praktických tipů, jak se vypořádat s rodičovstvím bez ztráty kytičky.

  https://jitkasevcikova.cz


   

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 20.75
  (CZK 522)
 • 21 from 30 Přivítejte prázdniny U nás na zámku

  My už se těšíme na letní brigády ve škole a na září. Vy si ale užijte i prázdniny a přivítejte je na červnovém rodinném festivalu U nás na zámku v Novém Městě nad Metují, který pořádá jeden z našich tatínků.

  Na zámecké nádvoří vstoupíte jako VIP pouhým nahlášením svého ctěného jména u vstupu.
  Ke vstupence dostanete i placku.

  Reward delivery: In a month

  EUR 30.88
  (CZK 777)
 • Sold out!! Pro klid v duši

  I rodiče si někdy potřebují odpočinout. Proto jsme pro vás připravili permanentku na deset lekcí aštanga jógy, kterými vás na podzim provedou dvě naše maminky, certifikované instruktorky, Míša Vlčková a Markéta Hanzlová.

  Místo konání si můžete zvolit v Náchodě nebo na Kramolně a napsat nám ho do poznámky.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 39.75
  (CZK 1,000)
 • 2 from 10 Jóga na přídu

  První várka permanentek na aštanga jógu byla pryč rychlostí blesku, tak jsme pro vás připravili lekce na přidanou. Na podzim můžete zklidnit mysl a protáhnout své tělo s maminkami a certifikovanými instruktorkami Míšou Vlčkovou nebo Markétou Hanzlovou.

  Místo konání si můžete zvolit v Náchodě nebo na Kramolně a napsat nám ho do poznámky.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 39.75
  (CZK 1,000)
 • Sold out!! Trůn pro samotáře

  Pořiďte nám trůny, bez kterých se žádná škola neobejde. Za odměnu vám doručíme umělecky ztvárněné ruličky toaletního papíru s podpisy žáků a učitelů ZŠ POD MONTACÍ a můžeme vám na jedné z toalet slíbit i testovací posezení. A k tomu placky pro celou rodinu jako bonus.

  Reward delivery: In half a year

  EUR 39.75
  (CZK 1,000)
 • 37 from 50 Staňte se filmovou hvězdou naší školy

  Máte rádi filmy? A chcete se s námi projít po červeném koberci? Přispějte nám na projektor. Bude se z něj s vámi v každé třídě radovat 20 dětí a jedna paní učitelka. Za odměnu dostanete pozvánku na slavnostní promítání filmu Obecná škola v ZŠ POD MONTACÍ.

  Občerstvení zajištěno.

  Reward delivery: In a year

  EUR 59.62
  (CZK 1,500)
 • Sold out!! Užijte si Noc s Andersenem jako VIP

  Předplaťte si žíněnku na Noci s Andersenem. Až vám večer budou děti ve třídě předčítat, bude se vám na ní moc hezky usínat. Děti si ji pak užijí v tělocvičně.

  A jako bonus placka pro celou rodinu! :)

  Reward delivery: In a year

  EUR 59.62
  (CZK 1,500)
 • Sold out!! Bedýnky plné skvělých chutí

  Baštíte rádi? Obdarujeme vás originálním dárkem v podobě ručně malované dřevěné bedýnky naplněné lahodnými delikatesami, kterou zdobí logo ZŠ Pod Montací. Její foto najdete v aktualitách.

  A co je uvnitř? Něco marinovaného, nakládaného, pečeného a něco sladkého :p

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 61.61
  (CZK 1,550)
 • Sold out!! Bedýnky na přidanou

  Po bedýnkách s dobrotami se jen zaprášilo, tak jsme pro vás nachystali ještě velké bílé bedýnky s ekologickou drogerií Dedra. Obsahují například sprchový gel, tekuté mýdlo na ruce, antiperspirant a puff, glycerinové tuhé mýdlo nebo aviváž.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 71.54
  (CZK 1,800)
 • Sold out!! Až vám dojde dech...

  Přijďte do ZŠ POD MONTACÍ, zachráníme vás.

  Velmi praktický a názorný kurz první pomoci absolvujete s jednou z našich maminek MUDr. Zuzanou Turčíkovou.

  Na přání vám bude vystaven i certifikát. 

  Tip: Tato odměna parádně poslouží i menším firmám

  Reward delivery: In a year

  EUR 99.36
  (CZK 2,500)
 • Sold out!! Lepší než drátem do oka

  Je přispět na dobrou věc a ještě se něco naučit.

  Kurz drátování absolvujete pod vedením dlouholeté mistryně ve svém oboru Kateřiny SMU.

  Na její výrobky se můžete mrknout  na www.fler.cz/smu

  Reward delivery: In a year

  EUR 99.36
  (CZK 2,500)
 • Sold out!! Staňte se skokanem roku

  Stačí nám přispět na odrazový můstek a trampolíny a půjde vám to skvěle. 
   
  Parkourista, freerunner a náš kameraman a střihač v jedné osobě Lukáš Kulda ho s vámi prubne a za odměnu si s ním můžete hodinu zaskákat.

  https://www.facebook.com/lukas.f.kulda?ref=br_rs

  Reward delivery: In a year

  EUR 99.36
  (CZK 2,500)
 • 12 from 15 Hrdinný zachránce

  Chraňte naše žáčky při nebezpečných kouscích v tělesné výchově. Dopadové silné žíněnky a duchny je jistě ušetří od mnoha modřin. 

  Za odměnu vám jeden z našich tatínků , trojnásobný mistr ČR v klasické kulturistice Bohumil Štěpánek poradí, jak to udělat, aby ramena rostla a zadečky se zmenšovaly. A zveme vás na den otevřených dveří, kdy si můžete ,,svou” žíněnku i podepsat.

  Reward delivery: In a year

  EUR 99.36
  (CZK 2,500)
 • Sold out!! Kurz zdravého vaření s pochutnáním

  Potřebujete občerstvit mozek i něčím jiným než novými vědomostmi?

  Naučte se vařit chutně se zdravými ingrediencemi a bude vám to myslet. :)
   

  Reward delivery: In a year

  EUR 99.36
  (CZK 2,500)
 • Sold out!! Pro milovníky surfování

  Baví vás novinky a výzvy? Pak tu máme něco pro vás. JetSurf! Tedy surfování na boardu se zabudovaným motorem, který jede až 55 km/h a řídíte ho jen náklonem svého těla a přidáváním plynu vlastní rukou. Nejsou potřeba ani vlny ani zkušenosti a garantujeme vám, že jakmile JetSurf zkusíte, nebudete chtít z rybníku ven.

  Hodinová jízda s instruktorem Michalem Laštovicem se uskuteční v Předměřicích nad Labem.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 119.24
  (CZK 3,000)
 • 25 from 34 Kdo má židli (a stůl), ten bydlí

  Kupte dvěma dětem lavici a židličky. Za odměnu zvěčníme Vaše jméno na štítku na opěradlech. Ruce za zády děti mít nebudou, takže bude stále vidět.
  A pro radost vám přidáme i naše placky.

  Reward delivery: In half a year

  EUR 139.11
  (CZK 3,500)
 • 3 from 5 Balíček pro podporovatele z daleka

  Vyberte si kterýkoli z našich výše zmíněných kurzů, a užijte si ho ve dvou včetně výtečné snídaně a ubytování u našich rodičů v penzionu Bor.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 238.47
  (CZK 6,000)
 • 9 from 10 Čistota je půl zdraví

  Přispějte nám na gastro myčku nádobí. Naše talíře si pak budou pravidelně užívat masáž vodními tryskami. 

  Vás bude za odměnu hýčkat příjemnou masáží nebo kosmetickým ošetřením jedna z našich maminek Renata Klimešová. Zároveň vás zveme na oběd do naší školy a ozdobíme plackou celou vaši rodinu. :)

  Reward delivery: In half a year

  EUR 298.09
  (CZK 7,500)
 • 20 from 20 Kupte nám kozu Lízu a další sportovní náčiní

  Nemečí, ale dětem udělá v tělocvičně fakt radost.

  Jelikož se na koze špatně jezdí, odměníme vás jízdou na koni (po dohodě i pro celou rodinu). Zároveň přijměte pozvání na slavnostní prohlídku školy a placek, co hrdlo ráčí.

   

  Reward delivery: In half a year

  EUR 596.18
  (CZK 15,000)
 • 19 from 20 Balíček na přání

  aneb 3v1 :)
  Vyberte si tři z následujících odměn a napište nám svou volbu do poznámky.

  Vybírat můžete z odměn:
  -Staňte se filmovou hvězdou naší školy
  -Kupte nám kozu Lízu a další sportovní náčiní
  -Čistota je půl zdraví
  -Pozvánka na prohlídku školy
  -Placky pro celou rodinu

  Zároveň přijměte poděkování prostřednictvím našich webových stránek, facebooku a zvěčnění Vašeho jména na děkovné desce v budově školy.

  Reward delivery: In half a year

  EUR 675.68
  (CZK 17,000)
 • Sold out!! Švédský stůl pro celou rodinu

  Co takhle slaďoučký švédský stůl servírovaný na švédské bedně od děvčat švédského typu aneb pochoutky z Láry Fáry?

  Za dvacet tisíc budete mít glykemický šok, ale nebojte se vlka nic, v pekárně Na plechu, která patří jedné z našich maminek, pečou i slané dobroty.
  Zároveň Vám poděkujeme na našich webových stránkách a facebooku a Vaše jméno uvedeme na děkovné desce v budově školy.

  Reward delivery: In half a year

  EUR 794.91
  (CZK 20,000)
 • 2 from 2 Staňte se traktoristou

  Pomozte nám vybavit výdejnu jídla ohřívací vodní lázní.

  I vy budete nejspíš nějakou potřebovat po zážitkovém pracovním dnu na Rodinném statku Lipí u Náchoda u našich rodičů Vítků.

  Zážitek bude skutečně výživný včetně jízdy traktorem a výslužky v podobě 1kg bio hovězího steakového masíčka.
  I Vám poděkujeme na našem webu a facebooku a Vaše jméno uvedeme na děkovné desce v budově školy.
   

  Reward delivery: In a year

  EUR 1,391.10
  (CZK 35,000)
 • Sold out!! Zapálený sportovec a mecenáš tělocvičny

  Chcete se povznést nad problémy všedních dnů i jinak než pohybem?

  Přispějte nám na vybavení tělocvičny a jako odměnu Vám hlídáme dvě místa v horkovzdušném balonu při letu pro ZŠ POD MONTACÍ. Vaše jméno bude zdobit stěnu školy coby Mecenáš tělocvičny a také všechny sponzorské materiály, facebook a naše webové stránky.

  Reward delivery: In a year

  EUR 2,384.74
  (CZK 60,000)
 • 2 from 2 Chrabrý donátor sborovny

  Papír, tužku a chuť máme, už nám chybí jen tiskárna, kopírka, počítače, nábytek a další vybavení sborovny...

  Za odměnu vám hlídáme dvě místa v horkovzdušném balonu při letu pro ZŠ POD MONTACÍ.
  Navíc bude vaše jméno nebo jméno vaší společnosti zdobit stěnu sborovny nebo místo, které si vyberete a také všechny sponzorské materiály, facebook a webové stránky školy.   

  Reward delivery: In a year

  EUR 2,384.74
  (CZK 60,000)
 • 1 from 1 Buďte ctěný mecenáš naší jídelny

  Chystáme útulnou jídelnu jako místo našeho setkávání. Buďte její součástí, choďte si k nám posedět a mějte u nás navždy připravenou vlastní židli se jménem.

  Jako bonus zařídíme, abyste při své příští oslavě mohli pohostit celou rodinu s rukama za hlavou.

  Jak to uděláme? Zajistíme Vám chutný a zdravý catering pro 10 - 12 osob od skvělé kuchařky Lenky Laštovicové.

  Pokud si budete přát, vaše jméno či jméno vaší společnosti bude zdobit naši školu a také všechny sponzorské materiály, facebook a webové stránky školy.
   

  Reward delivery: In a year

  EUR 4,769.48
  (CZK 120,000)
 • 1 from 1 Staňte se patronem naší školy

  Moc rádi pro Vás připravíme unikátní zážitkový den v naší nové škole a budeme si Vás s dětmi vždy náležitě hýčkat. Kdykoliv se zastavíte, máte u nás připravený oběd, židličku v čítárně a otevřenou náruč.

  Všechny výše zmíněné odměny jsou také Vaše, stačí si jen přát, my budeme s radostí plnit.
   
  Vaše jméno bude zdobit vstup do naší školy coby Patron ZŠ Pod Montací a také všechny sponzorské materiály, facebook a webové stránky, samozřejmě s Vaším svolením.

   

  Reward delivery: In a year

  EUR 17,885.53
  (CZK 450,000)