Dřevěné brýle Bekwood

Ručně vyrábíme dřevěné sluneční a dioptrické brýle vysoké kvality. Rádi bychom se zúčastnili veletrhu OPTI v Mnichově, a právě proto potřebujeme Vaši pomoc.

Author: Ondřej Bek

Poskytujete doživotní servis?

Ano. Vážíme si každého zákazníka a chceme, aby Vám brýle léta sloužili. Proto se na nás můžete kdykoliv obrátit.

Nemám s dřevěnými brýlemi zkušenost...jsou těžké?

Brýle váží pouhých 14 - 18 gramů bez dioptrických/slunečních čoček.

Jak brýle reagují na pot?

Díky dokonalé povrchové úpravě jsou brýle odolné vůči potu. Netvoří bílé mapy ani mastné otisky. Na místech, kde se brýle permanentně dotýkají pokožky (nos, uši) dřevina časem ztmavne o odstín dřeva.

K čemu slouží lahvička s olejem?

Aplikace olejem je velice jednoduchá. Pokud byste brýle chtěli po letech znovu oživit, můžete olej aplikovat na brýle a po 10 minutách setřít hadříkem. Brýle dostávají znovu lesk a nádech jako nové. Podobná aplikace funguje třeba u kožených bot, které si můžete speciálním voskem vyleštit a znovu tak docílit nádechu novoty.

Jak jsou brýle odolné?

Každý rámeček a stranice jsou lisovány z 11-13 vrstev dřevěných dýh pod 12 tunovým tlakem. Brýle tak získávají vysokou pružnost a pevnost. Díky speciálním formám a lepidlu se brýle nekroutí ve vyšších nebo nízkých teplotách. Nedoporučujeme však brýle nechávat v letních dnech za sklem auta, kde jsou zpravidla hodně vysoké teploty.

Pokud přispěji na HITHIT, kdy brýle dostanu?

Brýle budeme každému zákazníkovi posílat po skončení kampaně do 14 dnů.

EUR 3,658
pledged of EUR 3,148

116%

116% completed

25 contributors pledged

Design, Fashion

Česko

Choose reward for your contribution

 • 99 from 100 Pohlednice Bekwood

  Vážíme si každé podpory pro náš projekt, i té nejmenší. Za 100kč Vám pošleme pohlednici s poděkováním a Bekwood fotografií na přední straně.

  Reward delivery: In a month

  EUR 3.93
  (CZK 100)
 • 16 from 20 Dřevěné vizitky s vašimi iniciály a logem (12ks)

  Vyrobíme pro Vás dřevěné vizitky s Vašimi iniciály a logem. Vizitky jsou vyráběny ze 3 vrstev dřevěných javorových dýh ve formátu 45x80 mm. Tlouštka je pouhých 1.5mm. Lehce se tak vejdou do peněženky či Vašeho vizitkáře.

  Reward delivery: In a month

  EUR 23.61
  (CZK 600)
 • 27 from 30 Epoxidový přívěšek

  Přívěšek na krk ze speciální pryskyřice balený v dřevěné krabičce. Speciální kolekce přívěšků s přírodním mechem z větviček stromů. Větvičky jsou posbírané z padlých stromů v oblasti jezera Laka na Šumavě.

  Reward delivery: In a month

  EUR 31.08
  (CZK 790)
 • 18 from 20 BEKWOOD Voucher

  Slevový voucher v hodnotě 2000,- na nákup/výrobu brýlí Bekwood. Dřevěný voucher zabalený v koženém pouzdru. Na každý voucher bude vypáleno jméno obdarovaného zákazníka se speciálním číslem, podle kterého lze voucher v budoucnu uplatnit.

  Reward delivery: In a week

  EUR 78.69
  (CZK 2,000)
 • 27 from 30 1x sluneční brýle Adventure / UV400

  1x sluneční brýle Adventure se slevou 30% oproti běžné ceně podle vlastního výběru. Možnost vypálení vlastního loga/textu na stranice brýlí. Název vybraných brýlí nám po ukončení kampaně zašlete prosím do emailu nebo napište do doplňkové poznámky při objednávce.
   

  Reward delivery: In a month

  EUR 177.06
  (CZK 4,500)
 • 20 from 20 1x sluneční brýle Lumberjack / UV400

  1x sluneční brýle Lumberjack se slevou 30% oproti běžné ceně podle vlastního výběru. Možnost vypálení vlastního loga/textu na stranice brýlí. Název vybraných brýlí nám po ukončení kampaně zašlete prosím do emailu nebo napište do doplňkové poznámky při objednávce. 

  Reward delivery: In a month

  EUR 216.41
  (CZK 5,500)
 • 23 from 30 1x dioptrické brýle Bekwood

  1x dioptrické brýle Bekwood se slevou 30% oproti běžné ceně. Z dioptrické kolekce 2018 je na výběr z modelů Justice, Maverick, Ricchie, Wiggles nebo Willie. Možnost vypálení vlastního loga/textu na stranice brýlí. Název vybraných brýlí nám po ukončení kampaně zašlete prosím do emailu nebo napište do doplňkové poznámky při objednávce. 

  Reward delivery: In a month

  EUR 216.41
  (CZK 5,500)
 • 12 from 15 1x sluneční brýle Adventure / UV400+polarizace

  1x sluneční brýle Adventure se slevou 30% oproti běžné ceně podle vlastního výběru. Možnost vypálení vlastního loga/textu na stranice brýlí. Název vybraných brýlí nám po ukončení kampaně zašlete prosím do emailu nebo napište do doplňkové poznámky při objednávce. 

  Reward delivery: In a month

  EUR 216.41
  (CZK 5,500)
 • 15 from 15 1x sluneční brýle Lumberjack / UV400+polarizace

  1x sluneční brýle Lumberjack se slevou 30% oproti běžné ceně podle vlastního výběru. Možnost vypálení vlastního loga/textu na stranice brýlí. Název vybraných brýlí nám po ukončení kampaně zašlete prosím do emailu nebo napište do doplňkové poznámky při objednávce. 

  Reward delivery: In a month

  EUR 255.75
  (CZK 6,500)
 • 8 from 10 2x sluneční brýle Adventure / UV400

  2 kusy slunečních brýlí Adventure pro Vás a Vašeho kamaráda/kamarádku se slevou 40% oproti běžné ceně podle vlastního výběru. Možnost vypálení loga/textu podle Vašeho zadání. Název vybraných brýlí nám po ukončení kampaně zašlete prosím do emailu nebo napište do doplňkové poznámky při objednávce.  

  Reward delivery: In a month

  EUR 306.91
  (CZK 7,800)
 • 10 from 10 2x sluneční brýle Lumberjack / UV400

  2 kusy slunečních brýlí Lumberjack pro Vás a Vašeho kamaráda/kamarádku  se slevou 40% oproti běžné ceně podle vlastního výběru. Možnost vypálení loga/textu podle Vašeho zadání. Název vybraných brýlí nám po ukončení kampaně zašlete prosím do emailu nebo napište do doplňkové poznámky při objednávce.   

  Reward delivery: In a month

  EUR 373.80
  (CZK 9,500)
 • 10 from 10 Brýle na míru podle vlastního designu

  Máte představu o svých vysněných brýlích? Nabízíme Vám jedinečnou možnost strávit den s naším designérem a vymodelovat brýle od náčrtu designu až po finální výrobek. Můžete si tak zvolit barevné odstíny brýlí, vypálení vašeho textu nebo loga na stranice a odnést si tak jedinečný unikát, který bude vyroben přímo pro Vás! Provedeme Vás tak začátky celého procesu výroby a ukážeme Vám, jak brýle vznikají.

  Reward delivery: In a month

  EUR 393.47
  (CZK 10,000)