Půl milionu pro Headliner

Už čtyři roky pro vás děláme digitální hudební časopis zdarma. Platíme ho z vlastní kapsy a díky podpoře inzerentů a partnerů. Abychom mohli pokračovat, potřebujeme, abyste se našimi partnery stali i vy. Když to vyjde, ještě rozšíříme náš obsah a záběr.

Author: Headliner

Lze vyzvednout fyzické odměny osobně?

Ano, veškeré fyzické odměny lze po předchozí domluvě vyzvednout osobně na naší adrese, či na všech akcích pořádaných Headlinerem. V případě zájmu o osobní vyzvednutí nás prosím kontaktujte na info@headliner.cz .

Kolik stojí poštovné pro odměnu s plackou?

Poštovné v případě placky je 40 CZK. Veškeré odměny zasíláme doporučenou zásilkou.

Kolik stojí poštovné pro odměnu s tričkem?

Poštovné v případě triček je 60 CZK. Veškeré odměny zasíláme doporučenou zásilkou.

Kolik stojí poštovné pro odměnu s lahví Headlinermeistera?

Poštovné v případě Headlinermeistera je 75 CZK Veškeré odměny zasíláme doporučenou zásilkou.

EUR 24,089
pledged of EUR 19,139

125%

125% completed

418 contributors pledged

Music

Praha, Hlavní město Praha, Česko

Choose reward for your contribution

 • 87 Chci dál číst Headliner

  Čtete Headliner a chcete, aby dál vycházel ve stávající podobě a ještě rozšířil obsah? Pošlete nám dvě stovky.

  Když si to budete přát, vaše jméno nebo přezdívku zveřejníme v seznamu našich partnerů přímo v každém čísle až do konce roku 2018.

  Reward delivery: In a week

  EUR 7.66
  (CZK 200)
 • 8 from 10 S Headlinerem na turné Mydy Rabycad

  Příběh nové desky jste mohli v Headlineru číst od samého začátku, kdy jsme za kapelou odjeli do berlínských Red Bull Studios a nabídli vám z toho velký titulní článek a titulní video plné flitrů.  

  Mydy Rabycad nás od té doby vždycky podpořili, samotné album jim získalo dvě nominace na Anděla. A aby toho nebylo málo, teď nám ještě nabídli jako odměnu poskytli vstupy na koncerty jejich klubového turné, které brzy ohlásí na podzim letošního roku. 

  Termíny a místa nejsou ještě venku, ale už teď si nákupem odměny můžete předplatit vstup na jednu z nejrozjetějších mladých kapel tuzemské scény. 

  Reward delivery: In half a year

  EUR 11.48
  (CZK 300)
 • Sold out!! Za tři stovky na Supraphonline

  Díky podpoře vydavatelství Supraphon vám nabízíme voucher do jejich digitálního obchodu Supraphonline.cz. Za tři stovky, které pošlete Headlineru, dostanete kredit 300 Kč. A za ně si můžete vybrat jakoukoliv digitální nahrávku vydavatelství Supraphon. 

  Kredit je možné použít výhradně na download digitálních nahrávek, nikoli na nákup fyzických nosičů (CD, LP, DVD), a pouze na bohatou nabídku titulů vydaných Supraphonem. Najdete v ní například novou Barboru Polákovou nebo nový projekt Tugriki, o němž píšeme v dubnovém Headlineru.

  Reward delivery: In a week

  EUR 11.48
  (CZK 300)
 • 13 Chci dál číst Headliner a chci placku na památku

  Čtete  Headliner a chcete, aby dál vycházel ve stávající podobě a ještě rozšířil obsah? A chcete něco na památku? Objednejte si placku s logem Headliner, která nebude nikde jinde než na Hithitu k mání.

  A když si to budete přát, vaše jméno nebo přezdívku zveřejníme v seznamu našich partnerů přímo v každém čísle až do konce roku 2018.  

  Odměnu lze po předchozí domluvě vyzvednout osobně v Praze či na všech akcích pořádaných Headlinerem. Pokud chcete placku poslat doporučeně poštou, přidejte ještě 40 Kč a napište nám adresu. 

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 11.48
  (CZK 300)
 • 29 from 70 Sbohem Hudební masakry!

  Je to už nějaký pátek, co se otec zakladatel Headlineru Jarda Konáš rozloučil s Hudebními masakry.

  Kvůli kampani Headlineru na Hithitu se ale teď rozhodl pro unikátní comeback - uspořádá pro podporovatele jednu jedinou besedu, během které představí ty největší masakry a ty nejlepší historky s nimi spjaté.

  Vstup na poslední show Hudebních Masakrů nepůjde získat nikde jinde než zde. Konat se bude v Praze, termín a místo bude upřesněno.

  Reward delivery: In half a year

  EUR 15.31
  (CZK 400)
 • Sold out!! Podepsaná kniha Who The Fuck Is David Koller

  Je nám ctí, že se Headliner rozhodli podpořit samotní muzikanti. Od Davida Kollera jsme pro vás získali tři aktuální knihy Who The Fuck Is David Koller s jeho podpisem.

  Za unikátním knižním rozhovorem stojí básník Milan Ohnisko a mimořádně otevřené vhledy do Kollerova hudebního i osobního života jsou doplněny velkým počtem fotografií, včetně těch, které jsou zde publikovány poprvé. 

  Odměnu lze po předchozí domluvě vyzvednout osobně v Praze či na všech akcích pořádaných Headlinerem. Pokud chcete knihu poslat doporučeně poštou, přidejte ještě 75 Kč a napište nám adresu. 

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 19.14
  (CZK 500)
 • 37 Chci dál číst Headliner a chci tričko na památku

  Čtete  Headliner a chcete, aby dál vycházel ve stávající podobě a ještě rozšířil obsah? A chcete něco na památku? Objednejte si tričko s logem Headlineru, které nebude nikde jinde než na Hithitu k mání.

  Když si to budete přát, vaše jméno nebo přezdívku zveřejníme v seznamu našich partnerů přímo v tiráži časopisu v každém čísle až do konce roku 2018. 

  Odměnu lze po předchozí domluvě vyzvednout osobně v Praze či na všech akcích pořádaných Headlinerem. Pokud chcete tričko poslat doporučeně poštou, přidejte ještě 60 Kč a napište nám adresu. 

  A dejte nám vědět, jakou chcete velikost!

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 19.14
  (CZK 500)
 • 1 from 24 Piju Headlinermeister

  Jägermeister je náš oblíbený party drink i kvůli tomu, že dlouhodobě podporuje nezávislé a zajímavé hudební projekty. A dlouhodobě taky náš časopis.

  Díky tomu pro vás máme speciálně brandovanou lahev Jägeru s etiketou Headlinermeister, která vychází jen v limitované edici pro tuto kampaň na Hithitu.

  Lahev vám samozřejmě dodáme i s původním obsahem, takže tato odměna se dá vypít. Na zdraví! 

  Odměnu lze po předchozí domluvě vyzvednout osobně v Praze či na všech akcích pořádaných Headlinerem. Pokud chcete lahev poslat doporučeně poštou, přidejte ještě 75 Kč a napište nám adresu. 

  Reward delivery: In half a year

  EUR 19.14
  (CZK 500)
 • Sold out!! Kniha Miro Žbirka Zblízka s osobním věnováním

  Životopisnou knihu Zblízka o legendárním Miro Žbirkovi napsal šéfredaktor Headlineru Honza Vedral. Vypráví v ní jeden z nejúžasnějších příběhů československé populární hudby.

  Žbirka otevřeně hovoří o rozličných peripetiích svého života od nejútlejšího mládí až po dnešek a nevyhýbá se ani těžkým okamžikům. 

  A protože i Meky Žbirka coby známý hudební fanoušek rád čte Headliiner, slíbil každou knížku v naší kampani opatřit osobním věnováním podle vašeho přání. Napiště nám, zda knihu preferujete v češtině či slovenštině.

  Odměnu lze po předchozí domluvě vyzvednout osobně v Praze či na všech akcích pořádaných Headlinerem. Pokud chcete knihu poslat doporučeně poštou, přidejte ještě 75 Kč a napište nám adresu. 

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 19.14
  (CZK 500)
 • 1 from 8 S Headlinerem na Festival Okoř

  Rodinný festival v malebném prostředí Okoře máme rádi a jsme jeho partnery už čtyři roky. Není divu, že pravidelně hlásí vyprodanou kapacitu. Letos se koná 25.8., hrát budou Chinaski, Tomáš Klus, Jelen, Mirai, Michal Hrůza a řada dalších. 

  Veškeré informace najdete na www.festivalokor.cz, od nás teď díky podpoře pořadatelů můžete získat vstupenku. 

  Reward delivery: In a month

  EUR 21.05
  (CZK 550)
 • 5 from 10 Podepsaný vinyl M.Y.D.Y. od Mydy Rabycad

  Příběh téhle desky jste mohli v Headlineru číst od samého začátku, kdy jsme za kapelou odjeli do berlínských Red Bull Studios a nabídli vám z toho velký titulní článek a titulní video plné flitrů. 

  Mydy Rabycad nás od té doby vždycky podpořili, samotné album jim získalo dvě nominace na Anděla. A aby toho nebylo málo, teď nám ještě nabídli jako odměnu podepsaný vinyl, na kterém album M.Y.D.Y. mimojiné vydali.

  Pokud budete chtít vinyl poslat poštou, připočítejte k ceně ještě 50 Kč a dejte nám vědět adresu. 

  Více o vinylu se dozvíte zde.

  Reward delivery: In a month

  EUR 22.97
  (CZK 600)
 • 5 from 10 Kompletní historie Black Sabbath - Kde číhá zlo od Knihy Dobrovský

  Nesmírně si vážíme i podpory našeho partnera Knihy Dobrovský, od kterého jsme pro vás získali tři zajímavé hudební tituly a dokonce o něco levněji, než je seženete v běžné distribuci. 

  Jedním z nich je kompletní historie Black Sabbath nazvaná kde číhá zlo, o které se více dozvíte tady.

  Autor Joel McIver se zaměřuje na celou historii Black Sabbath, a to od samotných začátků, přes vznik svaté trojice heavy metalu – song „Black Sabbath“ na albu Black Sabbath od Black Sabbath – až po současnost. V knize najdete přes 200 fotografií, rozložitelný rodokmen vývoje kapely, kompletní diskografii a předmluvu od Robba Flynna, frontmana kapely Machine Head. Je to kousek, který by neměl chybět žádnému fanouškovi Black Sabbath.

  Reward delivery: In a month

  EUR 22.97
  (CZK 600)
 • 3 from 6 S Headlinerem na 7 pádů Honzy Dědka

  Hudební publicista Honza Dědek do Headlineru kupodivu nikdy nepsal. Vždycky to z nějakého důvodu nevyšlo. Ale je nám ctí, že jako odměnu  můžeme nabídnout vstupy na libovolné představení jeho talkshow 7 pádů Honzy Dědka až do konce roku.

  Koupí této odměny získáte vždy 2 vstupy na vámi vybrané představení. 

  Informace o hostech najdete na  https://www.facebook.com/7PADU/

  Reward delivery: In a week

  EUR 22.97
  (CZK 600)
 • 41 Headliner tričko s překvapením od TMBK

  Tato cena se nám zatím těžko popisuje, ale už teď víme, že bude stát za to. Dohodli jsme se s Tomášem Břínkem, který stojí za proslulým projektem TMBK, že pro Headliner vytvoří speciální vizuál na tričko. Zatím jsme ho neviděli, trochu se toho bojíme. Ale na výsledek se rozhodně dost těšíme.
  (Viz https://www.facebook.com/TMBKOFFICIAL/)
   
  Tričko TMBK pro Headliner lze získat výhradně prostřednictvím této kampaně a nikde jinde nebude k mání.

  Odměnu lze po předchozí domluvě vyzvednout osobně v Praze či na všech akcích pořádaných Headlinerem. Pokud chcete tričko poslat doporučeně poštou, přidejte ještě 60 Kč a napište nám adresu. 

  A dejte nám vědět, jakou chcete velikost!

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 22.97
  (CZK 600)
 • 6 from 6 S Headlinerem na Přehrada Fest

  Jednou z nových akcí letní festivalové sezóny budou Přehrada Festy s programem pro milovníky české populární hudby. Vystoupí na nich Chinaski, Tomás Klus, Jaroslav Uhlíř, Banjo Band Ivana Mládka, Sebastian, Mirai, Marek Ztracený a další.

  Přehrada Festy se konají 20.-21.7. na Slapech nebo 3.-4.8. na Vranově. A díky podpoře společnosti Brainzone se na ně prostřednictvím kampaně Headlineru můžete vyjet podívat. Který ze dvou termínů a míst si vyberete, je jen na vás. 

  Více informací najdete na www.prehradyfest.cz

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 24.88
  (CZK 650)
 • Sold out!! Unikátní fotografická kniha Dust and Light: The Burning Man Collection s věnováním od Marka Musila

  Výjimečnou fotografickou publikaci ze světově známého festivalu Burning Man a jeho dvou sesterských odnoží AfrikaBurn a Midburn nedávno vydal dvorní fotograf Headlineru Marek Musil.

  Najdete zde fotky uměleckých instalací, nápaditých alegorických vozů a bláznivých kostýmů i portréty účastníků. Kniha předkládá ucelený náhled do tří různých kontinentů, které spojuje stejná filozofie organizátorů i návštěvníků.

  U nás knihu můžete získat s osobním věnováním přímo od Marka Musila.

  Více info na  http://burningman.marekmusil.com

  Odměnu lze po předchozí domluvě vyzvednout osobně v Praze či na všech akcích pořádaných Headlinerem. Pokud chcete knihu poslat doporučeně poštou, přidejte ještě 75 Kč a napište nám adresu. 

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 26.79
  (CZK 700)
 • 2 from 6 S Headlinerem na Marpa & TroubleGang

  Marpo nás významně podpořil na pohyblivé titulce březnového vydání Headlineru, ve kterém si s ním můžete přečíst hodně zajímavý rozhovor. Tím to ale nekončí. Máme pro vás šest vstupů na největší koncert tuzemského rapu, který chystá na 19. května s Troublegangem v O2 aréně. Pokřtí na něm svoji novou desku Dead Man Walking a je jisté, že to rozhodně bude bombasticky pojatá show. 

  Reward delivery: In a month

  EUR 26.79
  (CZK 700)
 • 1 from 10 S Headlinerem do Café v lese

  I vyhlášené centrum dobré hudby sídlící v pražské Krymské ulici podporuje Headliner. Koupí této odměny dostanete garanci čtyř volných vstupů na jakýkoliv koncert v Café v Lese až do konce roku 2018. Stačí si vybrat a dát nám včas vědět, aby koncert nebyl už vyprodaný. 

  Reward delivery: In a week

  EUR 26.79
  (CZK 700)
 • 4 from 10 Beatles skrz naskrz - Unikátní a neznámé fotografie z archivu The Beatles Book od Knihy Dobrovský

  Nesmírně si vážíme i podpory našeho partnera Knihy Dobrovský, od kterého jsme pro vás získali tři zajímavé hudební tituly a dokonce o něco levněji, než je seženete v běžné distribuci. 

  Jedním z nich je publikace The Beatles skrz naskrz, o které se více dozvíte  tady.

  Pozoruhodný archiv Beatles se začal rodit na začátku jejich slavné éry, když si vydavatel Sean O´Mahony uvědomil, že nově vzniklá skupina bude znamenat mnohem víc, než jen další řadovou popovou kapelu.

  V roce 1963 odstartoval vydávání měsíčníku The Beatles Book. Fanoušci Beatles po celém světě hltali obsah každého čísla, žhavé novinky a exkluzívní fotogafie pořízené redakčními fotografy. Během šestiletého trvání však časopis zveřejnil jen část svého archivu a snímky navíc často retušoval či jinak upravoval. Spousta dosud nezveřejněných fotek se ale zachovala v cenné nemanipulované podobě. Nyní vydaný soubor více než tří set fotografií vznikl z originálních negativů Leslie Bryce.

  Reward delivery: In a month

  EUR 30.62
  (CZK 800)
 • 10 from 10 Rolling Stones 1963-1965 - Na cestě za hvězdnou slávou od Knihy Dobrovský

  Nesmírně si vážíme podpory našeho partnera Knihy Dobrovský, od kterého jsme pro vás získali tři zajímavé hudební tituly a dokonce o něco levněji, než je seženete v běžné distribuci. 

  Jedním z nich je kniha Na cestě za hvězdnou  slávou, která zachycuje zrod Rolling Stones. Více se o ní dozvíte tady.

  Publikace zachycuje zrod a mladého ducha skupiny Rolling Stones. V letech 1963-1965 dva mladí fotografové právě startovali své kariéry. Pětadvacetiletý Terry O'Neill měl již několikaleté zkušenosti s fotografováním muzikantů a věděl, že tato skupina má stejné kouzlo jako jiný britský fenomén té doby - Beatles. Gered Mankowitz se přidal na prvním turné skupiny. Jeho první snímky z dnes již legendární Mason´s Yard Session byly tak skvělé, že byl požádán, aby se připojil i k turné do Ameriky. Geredovi bylo jen 19, když v roce 1965 Stony fotil. Fotografie v knize jsou doplněny různými vzpomínkami a rozhovory.

  Reward delivery: In a month

  EUR 30.62
  (CZK 800)
 • 3 from 6 S Headlinerem na Rise Against

  Americká melodická hardcore kapela Rise Against se vrací do Prahy. Zahraje 5. června v pražském Foru Karlín. My vám teď díky podpoře Nova Music Entertaiment nabízíme vstup za bezkonkurenční cenu. A jeho koupí navíc podpoříte Headliner.

  Reward delivery: In a month

  EUR 34.45
  (CZK 900)
 • 6 from 6 S Headlinerem na Air Festival

  Pokud holdujete taneční muzice, i pro vás máme odměnu. Air Festival se koná mezi 28. a 29.7.  ve FestivalParku v Hradci Králové. Letos na něm vystoupí třeba Carnage, Pegboard Nerds, Brohug nebo Toneshifterz. My pro vás díky vstřícnosti pořadatelů máme celofestivalovou vstupenku za o něco nižší cenu než v předprodeji. Podrobnosti o programu a další podrobnosti najdete na www.airfestival.cz.

  Reward delivery: In a month

  EUR 34.45
  (CZK 900)
 • 6 from 6 S Headlinerem na 2Cellos

  Love Story, Titanic, Rain Man, Hra o trůny a mnoho dalších. Nejslavnější instrumentální duo současnosti 2CELLOS se na novém albu Score zaměřilo na populární filmové melodie a 14. června v pražské O2 areně je ve svém osobitém podání a v doprovodu Bohemian Orchestra Symphony Prague předvede českému publiku naživo. Podrobnosti o koncertech najdete zde.

  Přestože je koncert skoro vyprodaný, my pro vás díky vstřícnosti pořadatelů máme lístky kategorie III za o něco lepší cenu než v předprodeji. 

  Reward delivery: In a week

  EUR 37.89
  (CZK 990)
 • 2 from 2 S Headlinerem na Volbeat na Rock for People

  Vzhledem k tomu, jak bohatou máme historii s naším oblíbeným festivalem Rock for People, pro který jsme už dvakrát připravovali papírového průvodce, to přijít muselo. 

  Rock for People se letos odehraje mezi 4. a 6. červencem. Mezi hvězdy letošního ročníku patří The Prodigy, Volbeat, The Kooks, Rodriguez či Skillet.

  Koupí této odměny získáte jednodenní vstup na pátek 6.7., kdy jsou  hlavními hvězdami Volbeat, ale zahrají i Stick To Your Guns, Beatsteaks nebo Skillet. A to za o něco nižší cenu než v předprodeji.

  Celý program letošního ročníku najdete na www.rockforpeople.cz.

  Pořadatelům děkujeme a těšíme se!

  Reward delivery: In a month

  EUR 38.28
  (CZK 1,000)
 • Sold out!! Porada aneb jak se dělá Headliner

  Všechno podstatné se u nás v Headlineru děje na pravidelných pondělních poradách. Vymýšlení témat, osobní přestřelky, nemístné vtipy na kohokoliv z přítomných i nepřítomných, bombardování žlutými balónky...

  Pokud vás zajímá, jak vzniká náš časopis, a chtěli byste být u toho, nabízíme vám po předchozí domluvě individuální účast na poradě s následným přesunem do karlínského Lokálu, kde s kýmkoliv z Headlineru budete moc osobně probrat, cokoliv vás napadne od hudby, psaní, grafiky, až po technické aspekty digitálního publikování.  

  Reward delivery: In half a year

  EUR 38.28
  (CZK 1,000)
 • Sold out!! S Headlinerem na koncerty Fource Entertainment

  Díky podpoře Fource Entertaiment, kteří k nám vozí progresivní mladé kapely i zavedená jména, se můžete podívat na téměř jakýkoliv chystaný koncert této agentury.  Zakoupením této odměny získáte 2 volné vstupy na libovolnou akci  do konce roku 2018.

  Seznam ostatních chystaných koncertů najdete na 
  https://www.fource.cz

  (Nabídka se kvůli kapacitě nevztahuje na koncerty Evanescence, Noela Gallaghera a Imagine Dragons.)

  Reward delivery: In a week

  EUR 38.28
  (CZK 1,000)
 • Sold out!! S Headlinerem na jakýkoliv koncert D Smack U

  S agenturou D Smack U spolupracujeme dlouho a rádi. Patří mezi naše pravidelné inzerenty a vozí k nám skvělé kapely - od těch nejmenších, až po ty, co s klidem zaplní haly.  

  Proto máme radost, že Headliner podpořili i v kampani na Hithitu touto velkorysou nabídkou. Zakoupením této odměny získáte 2 volné vstupy na libovolnou akci pořádanou D Smack U do konce roku 2018. Nabídka neplatí pouze pro koncerty, na kterých přímo kapela zakáže pořadateli guestlist (což se děje výjimečně).

  Přehled chystaných koncertů najdete na www.dsmacku.com

  Reward delivery: In a week

  EUR 38.28
  (CZK 1,000)
 • Sold out!! S Headlinerem na Arcade Fire

  Máme tu čest být partnery pražského koncertu Acade Fire, který se odehraje 15 června v pražské O2 areně. Kapela zde představí skvělou desku Everything Now. A my vám už v dubnovém Headlineru nabídneme s Arcade Fire velký rozhovor našeho redaktora Vojtěcha Tkáče. Díky spolupráci s agenturou Live Nation vám na koncert nabízíme i vstupy. 
   

  Reward delivery: In a month

  EUR 38.28
  (CZK 1,000)
 • Sold out!! S Headlinerem na koncert Lucie do Sono Centra

  Skvělý prostor brněnského Sono Centra slaví 23.5. čtvrté narozeniny opravdu velkolepě. Zahraje mu k tomu totiž legendární Lucie. A také kapela Futurum Romana Dragouna. Koupí této odměny získáte vstup za cenu nižší než v běžném předprodeji. A budete mít jedinečnou možnost vychutnat si klubový koncert legendární tuzemské kapely.

  Reward delivery: In a week

  EUR 38.28
  (CZK 1,000)
 • 10 Roční předplatné časopisu ArtLover

  Kromě Headlineru připravujeme pro naši spřátelenou DSC Gallery také čtrvtletník o současném českém i světovém umění ArtLover. Ten není vůbec k mání v běžné distribuci, ale doručujeme ho do schránek přímo vybraným sběratelům a dalším milovníkům umění.
  Pouze prostřednictvím Hithitu se teď můžete i vy na jeden rok stát abonentem tohoto luxusně tištěného magazínu, který v minulosti nabídl rozhovory s Davidem LaChapellem, Jiří Georg Dokoupilem, Daviem Černým, Romanem Týcem, Viktorem Frešem, Josefem Bolfem a řadou dalších.
  Jak ArtLover vypadá se můžete podívat na www.artlovermagazine.cz

  Reward delivery: In a week

  EUR 38.28
  (CZK 1,000)
 • 10 from 10 S Headlinerem do Kaštanu

  Redaktor Headlineru Antonín Kocábek je specialistou na alternativu, o které u nás vede i žánrovou muziku. Krom toho se stará o dramaturgii vyhlášeného pražského klubu Kaštan.  Koupí této odměny dostanete garanci sedmi volných vstupů na jakýkoliv koncert v Kaštanu až do konce roku 2018. Stačí si včas vybrat a dát nám vědět. 

  Reward delivery: In a week

  EUR 45.93
  (CZK 1,200)
 • 4 from 6 S Headlinerem na Anastaciu

  Její pražský koncert je beznadějně vyprodaný. My vám nabízíme vstup na koncert 24.6. v Korunní pevnůstce Olomouc, kde bude brzy taky úplně plno. A díky vstřícnosti pořadatelů dokonce za příznivější cenu, než za jakou seženete lístek v předprodejích. 

  Reward delivery: In a month

  EUR 53.59
  (CZK 1,400)
 • 6 from 10 Originální fotky Honzy Nožičky pro Headliner

  Se začátky Headlineru je neodmyslitelně spjatý i jeden z nejvyhledávanějších tuzemských hudebních fotografů Jan Nožička. Některou z jeho fotek teď můžete mít na zdi. Nabízíme vám kvalitní print 30 x 40 z jeho fotek, které udělal pro Headliner.

  V jeho předvýběru jsou Rammstein, Linkin Park, Korn, IAMX, Depeche Mode či Helmet. Anebo si samozřejmě můžete vybrat z těch, které se nejvíc líbí vám. Příklady Honzovy práce najdete na  http://www.jannozicka.cz.

  A věnování není problém.

  Reward delivery: In half a year

  EUR 57.42
  (CZK 1,500)
 • 18 from 30 Tričko Headliner od Woodyho

  Pokud máte rádi rokenrol, tohle je odměna pro vás. Dalším z muzikantů, kteří se rozhodli podpořit Headliner je totiž Vojtěch "Woody" Troják, jehož práci můžete znát od jeho domovských The Rocket Dogz nebo z vizuálů festivalu Mighty Sounds. Woody pro Headliner vytváří speciální design, který nebude k dostání jinde než prostřednictvím této kampaně na Hithitu. 

  Můžeme vám slíbit kvalitní tisk na kvalitním textilu podle vašeho výběru. Pozor, trička s Woodyho designem připravujeme jen velmi omezený počet kusů, takže z něj brzy bude rarita. 

  Odměnu lze po předchozí domluvě vyzvednout osobně v Praze či na všech akcích pořádaných Headlinerem. Pokud chcete tričko poslat doporučeně poštou, přidejte ještě 60 Kč a napište nám adresu. 

  A dejte nám vědět, jakou chcete velikost!

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 57.42
  (CZK 1,500)
 • 6 from 10 Jardo, jak to tenkrát bylo?

  Pokud chcete vědět, jak to všechno začalo, není nic jednoduššího, než se se sejít přímo s naším Otcem Zakladatem Jardou Konášem. Jarda má za sebou spoustu zajímavých projektů, o kterých vám rád poví cokoli vás bude zajímat (Headliner, Hudební masakry...)

  Jarda je kromě muziky i velký fanoušek do fotbalu a hokeje, paří do zblbnutí FIFU i NHL a jít s ním do hospody kouknout na nějaký přenos je proto vždycky zábava. Finále mistrovství světa v hokeji? Finále MS ve fotbale? Nebo finále Ligy mistrů? Stačí si vybrat a vyrazit s Jardou!

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 57.42
  (CZK 1,500)
 • 3 from 8 Workshop hudební kritika, publicistika, PR a chlebíčky

  Jak udělat dobrý rozhovor nebo recenzi? Jak vypadá současná hudební žurnalistika u nás i ve světě? Jak dnes vzniká hudební časopis? Jak vymáčknout dobrý članek z pěti minut na telefonu s Ellie Goulding? A co dělat, když se ocitnete sami ve výtahu s Red Hot Chili Peppers? A jak napsat tiskovou zprávu, aby neskončila rovnou v koši? Jaké jsou ve skutečnosti vztahy novinářů a hudebního PR? Šéfredaktor Headlineru Honza Vedral s vámi na tomto workshopu za pomoci vybraných kolegů z redakce probere cokoliv, co vás zajímá ohledně tuzemské i světové hudební branže a novinařiny. Chlebíčky jsou v ceně. 

  Reward delivery: In half a year

  EUR 57.42
  (CZK 1,500)
 • Sold out!! S Headlinerem na Aerodrome festival - druhá šance

  Pro velký úspěch jsme pro vás dohodli další jednodenní vstupy na festival Aerodrome!
   
  Festival Aerodrome se letos bude konat mezi 28.6. a 30.6. v Panenském Týnci. A vytáhl se  s opravdu úctyhodným line upem, ve kterém jsou třeba Nine Inch Nails, Macklemorem, Wiz Khalifa, Limp Bizkit, CHVRCHES, Kodaline, The Kills, Milky Chance a velká řada dalších, které najdete na   www.aerodrome.cz. My vám díky podpoře pořadatelů nabízíme jednodenní vstup za bezkonkurenčně nejnižší cenu. 

  Jaký den  preferujete, nám při koupi odměny napište do poznámky. 

  Reward delivery: In a week

  EUR 61.24
  (CZK 1,600)
 • Sold out!! S Headlinerem na Aerodrome festival

  Festival Aerodrome se letos bude konat mezi 28.6. a 30.6. v Panenském Týnci. A vytáhl se  s opravdu úctyhodným line upem, ve kterém jsou třeba Nine Inch Nails, Macklemorem, Wiz Khalifa, Limp Bizkit, CHVRCHES, Kodaline, The Kills, Milky Chance a velká řada dalších, které najdete na  www.aerodrome.cz. My vám díky podpoře pořadatelů nabízíme jednodenní vstup za bezkonkurenčně nejnižší cenu.

  Jaký den  preferujete, nám při koupi odměny napište do poznámky. 

  Reward delivery: In a month

  EUR 61.24
  (CZK 1,600)
 • 2 from 2 S Headlinerem na Rock for People

  Vzhledem k tomu, jak bohatou máme historii s naším oblíbeným festivalem Rock for People, pro který jsme už dvakrát připravovali papírového průvodce, to přijít muselo. 

  Rock for People se letos odehraje mezi 4. a 6. červencem. Mezi hvězdy letošního ročníku patří The Prodigy, Volbeat, The Kooks, Rodriguez či Skillet.

  Koupí této odměny získáte celofestivalovou vstupenkui. A to za nižší cenu než v předprodeji. Program letošního ročníku najdete na www.rockforpeople.cz.

  Pořadatelům děkujeme a těšíme se!

  Reward delivery: In a month

  EUR 65.07
  (CZK 1,700)
 • 6 from 6 S Headlinerem na Hip Hop Kemp

  Hip Hop Kemp je největší žánrová akce svého druhu u nás, která hostí rapová esa mezinárodní i domácí scény. Jeho sedmnáctý ročník se chystá mezi 23.-25.8. ve Festivalparku v Hradci Králové. A my pro vás díky pořadatelům máme lístek levnější než v předprodeji. A to na celý festival. Informace o programu a všem, co se chystá, najdete na http://hiphopkemp.cz 

  Reward delivery: In a week

  EUR 68.90
  (CZK 1,800)
 • Sold out!! S Headlinerem na Lucii do Prahy

  Ve finiši kampaně pro vás máme opravdu skvělou odměnu od Adama Kollera, který patří mezi čtenáře Headlineru. Ten nám do kampaně věnoval svoje osobní lístky na turné skupiny Lucie k její nové desce Evolucie. Koupí této odměny získáte podepsanou vstupenku k sezení na pražský koncert 24.11. v O2 aréně. A když budete chtít, Adam vám ji dokonce po Praze osobně doveze na motorce.

  Reward delivery: In half a year

  EUR 76.56
  (CZK 2,000)
 • 2 from 2 S Headlinerem na Lucii do Brna

  Ve finiši kampaně pro vás máme opravdu skvělou odměnu od Adama Kollera, který patří mezi čtenáře Headlineru. Ten nám do kampaně věnoval svoje osobní lístky na turné skupiny Lucie k její nové desce Evolucie. Koupí této odměny získáte podepsanou vstupenku k sezení na brněnský koncert 18.11. v DRFG aréně.

  Reward delivery: In half a year

  EUR 76.56
  (CZK 2,000)
 • 2 from 2 S Headlinerem na Lucii do Ostravy

  Ve finiši kampaně pro vás máme opravdu skvělou odměnu od Adama Kollera, který patří mezi čtenáře Headlineru. Ten nám do kampaně věnoval svoje osobní lístky na turné skupiny Lucie k její nové desce Evolucie. Koupí této odměny získáte podepsanou vstupenku k sezení na ostravský koncert 13.11. v Ostravar aréně.

  Reward delivery: In half a year

  EUR 76.56
  (CZK 2,000)
 • Sold out!! S Headlinerem na Colours of Ostrava

  Stačí se podívat na jména již zveřejněných kapel a je jasné, že minout letos Colours of Ostrava by byla škoda. Namátkou na nich zahrají Jessie J, Aurora, George Ezra, Grace Jones, Joss Stone, London Grammar a řadu dalších

  Pokud se na festival chystáte, tahle odměna je pro vás. Ke standartní vstupence na Colours of  Ostrava vám ještě díky vstřícnosti pořadatelů domluvíme přímo během festivalu zdarma výstup na Bolt Tower, která skýtá úchvatný výhled na festivalový areál. 

  Reward delivery: In a month

  EUR 99.52
  (CZK 2,600)
 • 3 from 4 VIP na pražský comeback Chaozzu

  Comebackové turné legendárních Chaozz vyvrcholí ve Fóru Karlín. Hiphopová skvadra, která jako první u nás dostala rap do hitparád, se po šestnácti letech mlčení vrací na velká pódia. 

  Headliner o návratu Chaozzu informoval jako první. A máme radost, že vám díky vstřícnosti kapely a jejich managmentu ze společnosti nedori můžeme nabídnout limitovaný počet VIP vstupů, díky kterým si budete moc událost tuzemského rapu užít opravdu naplno. 

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 114.83
  (CZK 3,000)
 • Sold out!! Jak se dělá koncert aneb do zákulisí s Mandrage

  Jak funguje virtuální zvuková zkouška? Jak se programují světla a LED stěny? Jak si kapela vytváří video content? Jak synchronizuje světla a LED stěny s hudbou? Jak se odbavují samply? A jak speciální efekty jako konfety nebo CO2?

  Pokud vás zajímá cokoli z technického zákulisí velkého koncertu, máme pro vaši kapelu nebo hudební projekt opravdu unikátní nabídku od Mandrage. Nejenže se dostanete na vámi vybraný koncert jejich podzimního turné k povedené desce Po půlnoci. Ale budete moc nahlédnout pod pokličku. Dozvíte se vše, nač se zeptáte například o  nástrojích, mikrofonech, aparátech, pultech, monitoring systému kapely. K dispozici vaší partě budou krom kapely i osvětlovači, zvukaři, technici doslova od prvního rozmotání kabelu až po nakládku věci do auta.

  Mandrage jsou známí svými vysokými technickými nároky, pokud vás zajímá jak se co na velkých koncertech dělá, je tohle doslova jedinečná příležitost.

  Reward delivery: In half a year

  EUR 114.83
  (CZK 3,000)
 • 1 from 1 Backdrop Sunshine 'Back to the Roots'

  Máme pro vás něco speciálního! Exkluzivní autentický backdrop kapely Sunshine. Originál, vyrobený pouze po 1 kuse, který vidělo tisíce návštěvníků nejrůznějších festivalů. Jedná se o backdrop z posledního turné, které kdy kapela odehrála 'Back to the Roots'. Jedná se o kvalitní a materiál i print, včetně úchytů. Backdrop je lehký a skladný. Ideální jako originální dekorace do zkušebny, studia, baru, atd. 

  Rozměry jsou následující: 3,5m x 3m 

  Plachta bude signovaná Kayem Buriánkem, frontmanem Sunshine a zároveň autorem jejího designu.

  Design Backdropu naleznete v galerii.
   

  Reward delivery: In a month

  EUR 127.58
  (CZK 3,333)
 • 1 from 1 Backdrop Sunshine 'Karmageddon'

  Máme pro vás něco speciálního! Exkluzivní autentický backdrop kapely Sunshine. Originál, vyrobený pouze po 1 kuse, který vidělo tisíce návštěvníků nejrůznějších festivalů. Jedná se o backdrop z posledního turné, které kdy kapela odehrála 'Karmageddon'. Jedná se o kvalitní a materiál i print, včetně úchytů. Backdrop je lehký a skladný. Ideální jako originální dekorace do zkušebny, studia, baru, atd. 

  Rozměry jsou následující: 3m x 3m 

  Plachta bude signovaná Kayem Buriánkem, frontmanem Sunshine a zároveň autorem jejího designu.

  Design Backdropu naleznete v galerii.

  Reward delivery: In a month

  EUR 127.58
  (CZK 3,333)
 • 2 from 2 S Headlinerem VIP na Rock for People

  Vzhledem k tomu, jak bohatou máme historii s naším oblíbeným festivalem Rock for People, pro který jsme už dvakrát připravovali papírového průvodce, to přijít muselo.

  Rock for People se letos odehraje mezi 4. a 6. červencem. Mezi hvězdy letošního ročníku patří The Prodigy, Volbeat, The Kooks, Rodriguez či Skillet.

  Koupí této odměny získáte VIP vstupenku se všemi jejími výhodami. A to za nižší cenu než v předprodeji. Program letošního ročníku najdete na  www.rockforpeople.cz.

  Pořadatelům děkujeme a těšíme se!

  Reward delivery: In a month

  EUR 145.45
  (CZK 3,800)
 • Sold out!! All inclusive víkend v Red Bull Music Tour Busu

  Tak tohle je podle nás naprostá pecka. Chtěli jste jet na festival, mít zadarmo alkohol a vstup do VIP, kde se reálně potkáte s vystupujícími kapelami? Díky podpoře Red Bullu máte ojedinělou šanci. Tato odměna má totiž skutečně exkluzivní obsah.

  Její koupí získáte:

  - Karton Red Bullu pro dodání energie na cestu.
  - Vstup pro 2 osoby na festival Rock For Churchill
  - 2ks Tourbus pláštěnka
  - 2x speciální pásku opravňující ke vstupu do Tour Bus backstage a  zázemí.
  - Neomezenou konzumaci v backstage baru Tour Busu.
  - Meet & greet s kapelami dle line- upu.
  - Osobni asistenci Culture managera Red Bullu na festivale. 

  Reward delivery: In a month

  EUR 191.39
  (CZK 5,000)
 • 1 from 2 S Headlinerem VIP na Colours of Ostrava

  Stačí se podívat na jména již zveřejněných kapel a je jasné, že minout letos Colours of Ostrava by byla škoda. Namátkou na nich zahrají Jessie J, Aurora, George Ezra, Grace Jones, Joss Stone, London Grammar a řadu dalších

  Pokud se na festival chystáte a máte rádi luxus, tahle odměna je přesně pro vás. VIP vstupenka vám zajistí přístup do pohodlných zón, kde se toho spousta děje.

  Díky vstřícnosti pořadatelů domluvíme přímo během festivalu výstup na Bolt Towe, která skýtá úchvatný výhled na festivalový areál. 

  Reward delivery: In a month

  EUR 191.39
  (CZK 5,000)
 • 4 from 5 S Jardou na draka!

  Chtěli jste někdy vyzkoušet Dračí doupě? Líbilo se vám, jak spolu kluci ze Stranger Things hráli Dungeons & Dragons?

  Nyní můžete taky! Jarda Konáš v tomhle frčí už roky, přijede za vámi (nebo se můžete potkat třeba v Geekarně, v parku na dece, v salonku žižkovské čtyřky...), všechno přiveze, připraví a provede vás dobrodružstvím jako Pán jeskyně.

  Kromě toho s vámi pokecá o hrách na hrdiny obecně a poradí jak dál, kdybyste se jim chtěli věnovat dlouhodobě.

  Balíček platí až pro pět osob a kapely to klidně můžou pojmout jako originální teambuilding!

  Doba trvání je cca 8 hodin!
   

  Reward delivery: In a year

  EUR 191.39
  (CZK 5,000)
 • Sold out!! Signovaný zarámovaný portrét Iggyho Popa od Marka Musila

  Knížky od našeho fotografa Marka Musila už jsou vyprodané, máme pro vás ale ještě jednu unikátní věc. Nádhernou zarámovanou fotku Iggyho Popa, která vznikla na festivalu Metronome. Jde o zarámovaný gallery print o rozměru 60 x 80 cm signovaný fotografem. Běžná galerijní cena je 6-8000 Kč, pokud nás podpoříte, můžete tenhle kus, který nebude nikde jinde než v naší kampani k dostání, mít levněji a s dobrým pocitem.

  Na náhled se můžete podívat v galerii projektu.

  Reward delivery: In a month

  EUR 191.39
  (CZK 5,000)
 • 2 from 4 Vegyho eskort

  Jan Vegy Táborský toho, co se hudby týče, stíhá hodně. Počet kapel, ve kterých hraje na baskytaru, je občas obtížné spočítat na prstech jedné ruky. Krom toho má v Headlineru od loňska svou netradičně pojatou muzikantskou rubriku Vegyho výslech. A po nocích a brzkých ránech k tomu funguje i jako party DJ. Hraje chytře, vtipně, poučeně a je s ním neskutečná zábava

  Pokud si  objednáte Vegyho eskort, rád vám zahraje na vaší akci nebo party jako DJ. A rád si k tomu s vámi vypije drink nebo dva a pokecá o muzice. 

  Reward delivery: In a year

  EUR 267.94
  (CZK 7,000)
 • 1 from 3 Sunshine Rabbit Heads

  Pamatujete si ještě klip k asi nejznámější věci Sunshine Top! Top! The Radio!? Kromě kapely v něm hrají hlavní role velké králičí hlavy. Byly speciálně vyrobené, po natáčení některé z nich skončily doma u lidí ze štábu, sem tam se někdo náhodně pochlubil, že jí má doma (fotografka Alžběta Jungrová), Sunshine se v nich fotili na promo fotky k albu Dreamer a zbytek záhadně zmizel.

  Až teď, po dlouhé době, se tři hlavy objevily a vy můžete být novým majitelem jedné z nich. Tuhle raritu byste si neměli nechat ujít!

  Klip ke zhlédnutí zde: 
  https://www.youtube.com/watch?v=rDs5oxLGcgA

  Reward delivery: In a month

  EUR 382.78
  (CZK 10,000)
 • Sold out!! Přednáška Můj šéf je psychopat!

  Můj šéf je psychopat! Koučovací přednáška o nadřízených se zjevně psychopatickýmy rysy. Jak jej rozeznat? Jak vyjednávat? Jak se chovat? Kdy raději utéct? To všechno a určitě ještě něco navíc se dozvíte na workshopu vedeném vydavatelem Headlineru, Dany Stejskalem - šéfem se zjevně psychopatickýmy rysy.

  Reward delivery: In half a year

  EUR 382.78
  (CZK 10,000)
 • 1 from 5 Inzerce v Headlineru

  Chcete nás podpořit a zároveň máte nějaký zajímavý projekt, nebo by se vaší společnosti hodila komerční prezentace v Headlineru?

  Není nic jednoduššího, než v rámci této kampaně využít zvýhodněné cenové nabídky. Za tuto částku dostanete 1 celou stranu v magazínu pro svoje potřeby, včetně všech výhod a vlastností, které inzeráty u nás mohou mít, jako jsou interaktivní tlačítka, videa, animace, apod.

  Reward delivery: In a month

  EUR 574.16
  (CZK 15,000)
 • 4 from 5 Sponzor Headlineru (bronze)

  Pokud se rozhodnete podpořit Headliner jako sponzor, můžeme vám slíbit vlastní sponzorskou stránku v časopise s poděkováním, fotkou a logem firmy nebo čímkoliv jiným dle vašeho přání. A to na tři měsíce. Navíc ji pro vás rádi i graficky a technicky vyrobíme. A k tomu od nás vždy dostanete pozvání na všechny akce pořádané Headlinerem. 

  Reward delivery: In a month

  EUR 1,148.33
  (CZK 30,000)
 • 2 from 5 Čtvrt roku inzerce v Headlineru

  Chcete nás podpořit a zároveň máte nějaký zajímavý projekt, nebo by se vaší společnosti hodila komerční prezentace v Headlineru?

  Není nic jednoduššího, než využít zvýhodněné cenové nabídky (oproti standartnímu inzertnímu ceníku) v rámci této kampaně. Za tuto částku dostanete 1 celou stranu v magazínu pro svoje potřeby, ve třech vámi vybraných vydáních, včetně všech výhod a vlastností, které inzeráty u nás mohou mít, jako jsou interaktivní tlačítka, videa, animace, apod.

   

  Reward delivery: In a month

  EUR 1,722.49
  (CZK 45,000)
 • 5 from 5 Sponzor Headlineru (silver)

  Pokud se rozhodnete podpořit Headliner jako sponzor, můžeme vám slíbit vlastní sponzorskou stránku v časopise s poděkováním, fotkou a logem firmy nebo čímkoliv jiným dle vašeho přání. A to na šest měsíců. Navíc ji pro vás rádi i graficky a technicky vyrobíme. A k tomu od nás vždy dostanete pozvání na všechny akce pořádané Headlinerem. 

  Reward delivery: In a month

  EUR 1,913.88
  (CZK 50,000)
 • 4 from 5 Půl roku inzerce v Headlineru

  Chcete nás podpořit a zároveň máte nějaký zajímavý projekt, nebo by se vaší společnosti hodila komerční prezentace v  Headlineru?

  Není nic jednoduššího, než využít zvýhodněné cenové nabídky (oproti standartnímu inzertnímu ceníku) v rámci této kampaně. Za tuto částku dostanete 1 celou stranu v magazínu pro svoje potřeby, v šesti libovolných vydáních, včetně všech výhod a vlastností, které inzeráty u nás mohou mít, jako jsou interaktivní tlačítka, videa, animace, apod.
   

  Reward delivery: In a month

  EUR 2,870.81
  (CZK 75,000)
 • 5 from 5 Sponzor Headlineru (gold)

  Pokud se rozhodnete podpořit Headliner jako sponzor v této kategorii, můžeme vám slíbit vlastní sponzorskou stránku v časopise s poděkováním, fotkou a logem firmy nebo čímkoliv jiným dle vašeho přání. A to na  dvanáct měsíců. Navíc ji pro vás rádi i graficky a technicky vyrobíme. A k tomu od nás vždy dostanete pozvání na všechny akce pořádané Headlinerem. A když si to budete přát, můžete se podle dohody přijít podívat na natáčení naší interaktivní obálky. 

  Reward delivery: In a month

  EUR 3,827.75
  (CZK 100,000)
 • 3 from 3 Pohyblivá titulní strana Headlineru

  Neděláme to často, ale za tyhle peníze můžete být s vaší kapelou nebo projektem na pohyblivé titulní straně Headlineru. Vezmeme vás do profesionálního studia Pokrok, vymyslíme s vámi koncepci a natočíme titulní materiál, ke kterémů s vámi článek připraví přímo šéfredaktor Honza Vedral nebo jakýkoliv jiný redaktor Headlineru podle vašeho přání. Můžeme všechno kromě pornografie, propagace rasismu a extremismu či věcí, které by podle nás byly už přes čáru. 

  Reward delivery: In half a year

  EUR 5,741.63
  (CZK 150,000)
 • 1 from 1 Headliner grand

  Headliner nebere žádné granty, ale grandy ano! Je nám jasné, že pokud jste se rozhodli přispět takovou částkou, je pro vás Headliner opravdu srdcová záležitost. A taky, že určitě máte všechno, co potřebujete. My vám k tomu můžeme nabídnout sponzorský vzkaz přímo z pohyblivé titulní strany Headlineru, sponzorskou stránku do úplně vámi vybraných čísel Headlineru, VIP vstup na všechny naše akce, pomoc s uspořádáním vašeho večírku nebo vám na míru uzpůsobit jakoukoliv z výše uvedených odměn, které se týkají přímo redaktorů Headlineru. Prostě si řekněte.

  Reward delivery: In a week

  EUR 19,138.76
  (CZK 500,000)