Medvěd Wrr: Karetní hra

Vydejte se v kůži medvěda Wrr na své největší dobrodružství a zabraňte proradným pirátům uskutečnit jejich velkolepý plán! Dětská karetní hra na motivy stejnojmenné knihy.

Author: Medvěd Wrr

Dárek pro vás: Audio kniha Medvěd Wrr

Mar 25, 2020

Zůstali jste s dětmi v domácí karanténě? Víme, že není jednoduché skloubit home office, suplovat školu, zvládnout všechny domácí práce a k tomu se ještě naplno věnovat našim nejmenším. Obzvlášť, když ani ven moc nemůžeme.

Proto jsme pro vás připravili audio knihu Medvěd Wrr: Po přečtení zavřít! Namluvil ji úžasný Jan Bílek z hradeckého Klicperova divadla ve spolupráci s Petrem Vyšohlídem. ;-)

Audio kniha je pro vás volně přístupná na Youtube. Celou knihu si také můžete zdarma přečíst a prolistovat na medvedwrr.cz ;-)

Teď už se ale pohodlně usaďte a vydejte se spolu s medvědem Wrr na dobrodružnou plavbu napříč knižními světy! ⚓️

Jsme s vámi!
Michal a Míra 🐾

Předprodej knihy Medvěd Wrr: Zachraň knižní svět právě startuje

Mar 1, 2020

Pokud sledujete dění kolem medvěda Wrr, určitě vám neuniklo, že od začátku loňského roku pilně pracujeme na pokračování knihy Medvěd Wrr: Po přečtení zavřít! A nyní hlásíme, že máme hotovo!

Kniha Medvěd Wrr: Zachraň knižní svět! je hotová a na HitHitu právě startuje její předprodej!

Zavřeli jste po přečtení svou poslední knihu?

Opravdu? Raději to běžte pro jistotu zkontrolovat! Může se totiž snadno stát, že vám z ní uprchnou postavy a začnou vám v knihovně dělat pořádnou neplechu!

V Edwardově továrně na knihy se stalo něco podobného. Jeden nepozorný poštovní holub otevřel knihu, kterou neměl, a rozutekli se mu z ní prohnaní piráti. Zmocnili se stroje na výrobu knih a knižní příběhy, jak je znáte, převrátili naruby. A špatný konec? Ten teď mají úplně všechny! Do továrny navíc míří tajemný vlak s ještě záhadnějším strojvedoucím, majícím jasný plán — rozvézt knihy do knihkupectví v širokém okolí. Dokáže medvěd Wrr napravit pokažené příběhy dřív, než vlak dorazí do cílové stanice?

Více se dozvíte přímo v kampani na HitHitu:

www.hithit.cz/zachrankniznisvet

Díky moc všem! 

Michal a Míra

Prohlídka továrny z knihy Medvěd Wrr

Jul 26, 2019

Přijďte se podívat do skutečné Edwardovy továrny!

Edwardova továrna ožívá! Bývalé obilní skladiště z roku 1903 v Hradci Králové, které bylo obrovskou inspirací při psaní knihy Medvěd Wrr a ve kterém se vlastně celý příběh odehrává, je zachráněna! Dlouhé roky jsme se snažili dostat dovnitř, avšak vždy bez úspěchu. Dokonce měla jít budova minulý rok k zemi. Sýpku se ale podařilo zachránit a vy teď máte první příležitost podívat se spolu s námi do útrob této nádherné historické budovy! 

Pokud vás zajímá víc, mrkněte na web Hradecké sýpky - jak jsme budovu nově pojmenovali - kde naleznete program prohlídky i mapu, jak se na místo dostat hradeckasypka.cz

Staňte se také fanoušky Hradecké sýpky a sledujte aktuální dění kolem ní na Facebooku nebo Instagramu.

Jsme nadšení, že tato ikonická budova v Hradci Králové zůstane a že se po letech chátrání opět probudí k životu! 

PS: Z bezpečnostních důvodů není akce vhodná pro děti! Budova je stále ve stavu rekonstrukce a hrozí nebezpečí úrazu. Pro děti ale bude určitě příležitost v budoucnu ;-) 

Křest karetní hry Medvěd Wrr

Sep 7, 2018

Před prázdninami vyšla díky vám karetka medvěda Wrr. Teď je na čase ji oficiálně pokřtít!  :-) Pokud chcete být u toho a dát třeba řeč s jejími autory nebo si nechat podepsat knihu, přijďte se podívat na  CONiáš, který se uskuteční v Městské knihovně v Praze  v sobotu 22. září. Křest karetky medvěda Wrr je na programu kolem 18 hodiny.

Více o celé události se dozvíte na  facebook.com/events
 
Těšíme se na Vás! Kluci od medvěda Wrr

Zabaleno, odesláno!

Jun 21, 2018

A je to tu. Všechny odměny zabaleny a odeslány! Jen pár plyšových nezbedů se nám rozuteklo, ale i ty co nevidět pofrčí za vámi! Všem moc děkujeme a neskutečně si vážíme vaší podpory! Jako odměnu jsme pro vás navíc připravili hrací kostku s bonusouvou hrou pro menší děti. Pravidla k této hře si můžete stáhnout zde. Ještě jednou děkujeme a přejeme hodně štěstí při hře naší karetní hry Medvěd Wrr ;-) Krásný den všem!

Jdeme do tisku!

Apr 17, 2018

Karetní hra jde do tisku!  A samozřejmě nesmíme zapomenout na slovenské ratolesti a tak jsme připravili i překlad pravidel do slovenštiny  Hru i ostatní odměny bychom pak měli všem, co si je předobjednali, posílat v polovině května. Na den dětí už musí být v dětských poličkách! 

Ještě jednou vám všem moc děkujeme, jste vážně super!

Tadááá!

Apr 11, 2018

Tak jsme dorazili do cíle :-) A že to byla neskutečná jízda! Obrovské díky všem, co jste nás jakkoli podpořili a všem, kdo přispěl jakoukoli částkou ;-) Neskutečně si vaší podpory vážíme! Díky, díky, díky!

Přestože jsme nakonec nedosáhli na hranici 250000,-, byli jste všichni skvělí a proto si zasloužíte dříve avizovanou odměnu. Michal Ekrt se domluvil s grafickým studiem GameRock, které hru připravuje pro tisk, že zasponzoruje výrobu speciální šestistěnné kostky, která je potřeba pro hraní bonusové hry pro mladší děti (3+). Takže o nic nepřijdete ;-)

Ještě jednou děkujeme, hezký večer všem ;-)
.

4 nové ilustrace pirátů a rozšíření hry

Apr 4, 2018

Jako poděkování, za neskutečnou podporu vás všech, jsme připravili 4 nové ilustrace pirátů! V každém světě tak na vás budou číhat rozliční piráti. Oblíbení krysí bratři, papoušek s dřevěnou nohou, opičák i gorila.

Michal Ekrt, autor hry, pro vás navíc vymyslel pravidla na další hru s našimi kartami pro mladší sourozence (3+)! Je k ní ale potřeba vyrobit speciální šestistěnnou kostku, na které budou postavičky ze hry. Další metou je tak pro nás 250.000 Kč, abychom mohli nechat vyrobit tuto kostku a rozšířit tak záběr hry i pro menší kulišáky :-)

Díky moc všem, jste super!

Dobré knihy se stávají partnerem karetní hry

Apr 4, 2018

Převeliké díky za takovou podporu! Dobre-knihy.cz se stávají čestným partnerem naší karetní hry. Jejich příspěvek nás posunul zase o kus dál, takže nejen, že si budeme moci dovolit luxusní matnou krabičku s lesklým parciálním lakem, ale jako bonus jsme pro vás připravili i 4 nové ilustrace prohnaných pirátů! 

Medvěd Wrr je v cíli, karetní hra bude!

Mar 27, 2018

A je to tady! Medvěd Wrr dorazil do cíle! A jen díky vám se nám podařilo získat potřebné prostředky na výrobu 1000ks karetních her. Máme z vás obrovskou radost! Díky, díky, díky!

Co ale bude dál? Pokud vybereme ještě o 20.000Kč víc, vyšperkujeme krabičku karetní hry parciálním lakem - celá krabička tak bude matná s lesknoucími se prvky - podobně, jako na naší knize ;-) A pokud by se nám podařilo vybrat ještě víc, máme v rukávu ještě pár es, ale to si zatím necháme jako překvapení :-)

Budeme neskutečně vděční, pokud doporučíte náš projekt svému okolí nebo za sdílení projektu dál na sociálních sítích TwitterFacebook nebo Instagram.

Každá zmínka o projektu nám moc moc pomůže a karetní hru nám umožní udělat úplně pintlich!

Princip karetní hry na krátkém videjku

Mar 22, 2018

Michal Ekrt představuje herní princip v krátkém videjku. Tak mrkněte, jak se Medvěd Wrr hraje :-)

O zákulisí vzniku projektu The Wrr

Mar 20, 2018

O zákulisí vzniku celého projektu si můžete přečíst v rozhovoru na Matky na palubu ;-)

Rozhovor s Michalem a Mírou o životě designéra

Mar 18, 2018

Přijali jsme pozvání do Show Probuď obra, kde jsme si velice pohodově pokecali s Dominikem Novozámským. Byla to sranda a moc jsme si to užili :-) 

Pravidla karetní hry

Mar 14, 2018

Konečně jsme dokončili pravidla! Že to ale byla fuška :-) Ještě musí projít korekturou, ať vychytáme všechny mouchy. Na pravidla můžete mrknout na www.thewrr.cz ;-)

Medvědí krabice

Mar 12, 2018

A takhle nějak bude vypadat Wrr krabice :-)

Magická hranice 100.000

Mar 12, 2018

Medvěd Wrr stoupá výš a výš a cíl už má na dohled! Obrovské díky všem za podporu! Moc si toho vážíme!

Medvěd Wrr je v půli cesty

Mar 6, 2018

Tak tohle je neskutečná paráda! Týden a den po začátku medvědovi cesty jsme v polovině! Přispěli jste nám už neuvěřitelnými 75.000 Kč! Vládne tu nadšení a bujaré veselí a ikdyby to nevyšlo, máme z vás všech, kteří nás už podpořili, obrovskou radost!

Pomozte nám vybrat i druhou polovinu a sdílejte náš projekt dál! Jsme pro Vás na TwitteruFacebookuInstagramu i našem blogu TheWrr.cz!

Třetina za pouhé 4 dny

Mar 1, 2018

Téééda lidi! My vás fakt žerem! Třetinu potřebnou na výrobu karetní hry se nám díky vám podařilo vybrat za necelé 4 dny! Jste úžasní!

První den za námi

Feb 27, 2018

20% za jediný den? Jste prostě báječní! 

Přehled odměn

Feb 26, 2018

Abyste nekupovali zajíce v pytli, přinášíme vám přehled odměn přehledně i s fotografiemi.

Karetní hra medvěd Wrr

Knižní předloha 

Knihu Medvěd Wrr: Po přečtení zavřít! naleznete spolu s kartami v odměně za 700 Kč nebo v Medvědově VIP boxu za 1250 Kč či Medvědově VIP boxu Deluxe za 2000 Kč.

Medvědův VIP box 

Takhle vypadá medvědův VIP box se všemi medvědími věcmi (odměna za 1250 nebo 2000 Kč). 

Co najdete uvnitř VIP boxu Deluxe?

Kromě karetní hry a knižní předlohy se můžete těšit také na plyšového medvěda...

plechový hrnek...

plátěnou tašku...

přívěsek na klíče...

placky...

pexeso...

vystřihovánku...

a medvědí samolepky.

Začínáme

Feb 25, 2018

Medvěd Wrr se právě vydává za svým dalším dobrodružstvím. Cesta je to dlouhá a čeká na něj spousta spletitých úkolů, ale i důležitých milníků. A někde tam nahoře, na konci žebříku - vydání karetní hry. Sledujte jeho cestu krůček po krůčku a pomozte mu splnit jeho sen!

EUR 9,045
pledged of EUR 5,609

161%

161% completed

361 contributors pledged

Games

Hradec Králové, Královéhradecký kraj, Česko

Choose reward for your contribution

 • 6 Jen tak pro radost

  Pomozte nám s vydáním karetní hry Medvěd Wrr.
  • Poděkování na stránkách (pokud nechcete zůstat anonymní)
  • Libovolný příspěvek od 50 Kč výše
  • Uděláte nám obrovskou radost!

  Reward delivery: Not specified

  EUR 1.87
  (CZK 50)
 • 57 Karetní hra Medvěd Wrr (s vyzvednutím v Hradci Králové nebo Praze 9)

  Karetní hra Medvěd Wrr k vyzvednutí v našem výdejním místě v Hradci Králové nebo Praze 9.
  • Karetní hra Medvěd Wrr (vyzvednutí v HK nebo Praha 9)
  • Poděkování na stránkách (pokud nechcete zůstat anonymní)
  • Ušetříte na poštovném

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 11.22
  (CZK 300)
 • 113 Karetní hra Medvěd Wrr

  Karetní hra Medvěd Wrr.
  • Karetní hra Medvěd Wrr
  • Poděkování na stránkách (pokud nechcete zůstat anonymní)
  • Balné i poštovné v ceně

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 13.09
  (CZK 350)
 • 70 from 100 Limitovaná edice karetní hry Medvěd Wrr

  ​Limitovaná edice karetní hry Medvěd Wrr s věnováním a podpisem autorů.
  • Limitovaná edice karetní hry Medvěd Wrr (s podpisem autorů)
  • Poděkování na stránkách (pokud nechcete zůstat anonymní)
  • Balné i poštovné v ceně

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 18.70
  (CZK 500)
 • 19 Karetní hra Medvěd Wrr + Plyšák

  Karetní hra Medvěd Wrr s plyšovým medvědem.
  • Karetní hra Medvěd Wrr
  • Plyšák Wrr
  • Poděkování na stránkách (pokud nechcete zůstat anonymní)
  • Balné i poštovné v ceně

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 24.30
  (CZK 650)
 • 102 Karetní hra Medvěd Wrr + Kniha Medvěd Wrr

  Karetní hra Medvěd Wrr i s knižní předlohou Medvěd Wrr: Po přečtení zavřít!
  • Karetní hra Medvěd Wrr
  • Kniha Medvěd Wrr: Po přečtení zavřít! (v češtině či slovenštině)
  • Poděkování na stránkách (pokud nechcete zůstat anonymní)
  • Balné i poštovné v ceně

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 26.17
  (CZK 700)
 • 10 Karetní hra Medvěd Wrr + Kniha Medvěd Wrr + Plyšák

  Karetní hra Medvěd Wrr i s knižní předlohou Medvěd Wrr: Po přečtení zavřít! a plyšákem.
  • Karetní hra Medvěd Wrr
  • Kniha Medvěd Wrr: Po přečtení zavřít! (v češtině či slovenštině)
  • Plyšák
  • Poděkování na stránkách (pokud nechcete zůstat anonymní)
  • Balné i poštovné v ceně

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 37.39
  (CZK 1,000)
 • 42 from 50 Medvědův VIP box

  ​Limitovaná edice karetní hry Medvěd Wrr s věnováním a podpisem autorů, knihou Medvěd Wrr: Po přečtení zavřít!, plyšákem, originální záložkou, plackami, pexesem a vystřihovánkou. A to vše ve speciální krabici od medvěda Wrr.
  • Limitovaná edice karetní hry Medvěd Wrr (s podpisem autorů)
  • Kniha Medvěd Wrr: Po přečtení zavřít! (v češtině či slovenštině)
  • Plyšák
  • Záložka
  • 4 placky
  • Pexeso
  • Vystřihovánka
  • Samolepka
  • Poděkování na stránkách (pokud nechcete zůstat anonymní)
  • Balné i poštovné v ceně

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 46.74
  (CZK 1,250)
 • 1 5 kousků karetní hry Medvěd Wrr

  Paklík pěti karetních her Medvěd Wrr.
  • 5x karetní hra Medvěd Wrr
  • Poděkování na stránkách (pokud nechcete zůstat anonymní)
  • Výhodné balení, ušetříte 200 Kč
  • Balné i poštovné v ceně

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 57.95
  (CZK 1,550)
 • 41 from 50 Medvědův VIP box deluxe - vše v jednom

  ​Limitovaná edice karetní hry Medvěd Wrr s věnováním a podpisem autorů, kniha Medvěd Wrr: Po přečtení zavřít! a celá krabice medvědích věcí. 
  • Limitovaná edice karetní hry Medvěd Wrr (s podpisem autorů)
  • Kniha Medvěd Wrr: Po přečtení zavřít! (v češtině či slovenštině)
  • Plyšák
  • Plechový hrnek
  • Plátěná taška
  • Přívěsek na klíče
  • Záložka
  • 4 placky
  • Pexeso
  • Vystřihovánka
  • Samolepka
  • Poděkování na stránkách (pokud nechcete zůstat anonymní)
  • Balné i poštovné v ceně

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 74.78
  (CZK 2,000)
 • 5 10 karetních her Medvěd Wrr s 30% slevou

  Deset karetních her Medvěd Wrr s 30% slevou.
  • 10x karetní hra Medvěd Wrr
  • Poděkování na stránkách (pokud nechcete zůstat anonymní)
  • Výhodné balení, ušetříte 30%
  • Balné i poštovné v ceně

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 82.26
  (CZK 2,200)
 • 2 from 3 Partner karetní hry Medvěd Wrr

  Budete jedním ze tří partnerů karetní hry  Medvěd Wrr. Uvedeme vaše jméno/logo na webu jako partnera, budeme vás uvádět jako partnera po celou dobu propagace karetní hry (příspěvky podporující prodej karetní hry na sociálních sítích, webu, newsletterech a všech propagačních materiálech), vaše jméno/logo se objeví v pravidlech, kde bude také poděkování.
  • Partner karetní hry
  • Jméno/logo a poděkování v pravidlech
  • Propagace vás/vaší firmy v rámci marketingové kampaně

  Reward delivery: Not specified

  EUR 1,121.70
  (CZK 30,000)
 • 1 from 1 Hlavní partner karetní hry Medvěd Wrr

  Budete hlavním partnerem karetní hry  Medvěd Wrr. Uvedeme vaše jméno/logo na webu jako hlavního partnera, budeme vás uvádět jako hlavního partnera po celou dobu propagace karetní hry (příspěvky podporující prodej karetní hry na sociálních sítích, webu, newsletterech a všech propagačních materiálech), vaše jméno/logo se objeví v pravidlech, kde bude také poděkování.
  • Hlavní partner karetní hry
  • Jméno/logo a poděkování v pravidlech
  • Propagace vás/vaší firmy v rámci marketingové kampaně

  Reward delivery: Not specified

  EUR 2,243.41
  (CZK 60,000)