Kniha Jóga mezi e-maily

Pokud máš sedavé zaměstnání a kromě práce denně prosedíš víc jak 6 hodin, tato kniha je právě pro tebe! Jóga mezi e-maily ti pomůže cítit se ve svém těle lépe. Bolesti zad, hlavy, problémy se stresem a pracovní produktiviou nejsou fajn. Zatoč s tím!

 • Cvik pro uvolnění zápěstí a ramen (Avast).

 • Nejlepší antistresová pozice (Jungle Interiors).

 • Náhled knihy :)

EUR 4,715
pledged of EUR 2,243

210%

210% completed

292 contributors pledged

Sport, Literature

Česko

Show all rewards

Bílé pláště vědeckých pracovišť zjistili, že existuje souvislost mezi sedavým způsobem života a vyšším rizikem předčasného úmrtí. Sezení zabíjí přátelé! A já se to rozhodla změnit.

Proč?

Protože žijeme ve světě, kde se stala ztuhlá záda a bolavá bedra z práce, křečové žíly, migrény a zkrácené svaly normálem. Celodenní sezení je rychlá cesta k těmto civilizačním chorobám.  

Mým cílem je vydat knihu na základě bohatých zkušeností vedení lekcí v rámci Office yogy - cvičení v kancelářích. Kniha je pro všechny, kteří už po několika málo hodinách za počítačem cítí bolest zápěstí, ztuhlost zad, mají suché oči a nedokáží se soustředit na práci.

Dozvíte se v ní, jak si jednoduše uzpůsobit život v kanceláři tak, aby byl zdravý a vy jste se cítili lépe. 

Co se dočtete?

Kniha obsahuje více jak 70 rad a cviků, jak uvolnit nejvíce namáhané části těla od hlavy až k patě. Naleznete zde informace o tom, jak zvýšit svoji pracovní produktivitu, jak se příjemně protáhnout přímo za psacím stolem, aniž byste museli vytahovat podložku na jógu, nebo jak si ergonomicky nastavit pracovní plochu. V knize je 5 kapitol nabitých informacemi.

V publikaci objevíte i fotky zajímavých českých kanceláří. Podíváte se třeba, jak to vypadá v Avastu, nebo v Zootu a dalších firmách. A kdo má rád knihy, může se těšit na hezké zpracování, na kterém si dáváme záležet. Od obsahu, designu, až po výběr papíru bude vše promyšleno.  

Kdo za tím stojí?

Jsem Helena. Mám jógové studio Jóga Letná a vedu projekt Office yoga - cvičení v kancelářích. Pracuji také se startupy ve StartupYardu.

Nejsem klasický jógín meditující na polštáři. Vím, jak fungují lidé v "normální" práci a proto dokážu porozumět i kancelářskému životu a jeho úskalím.

Knihu mi pomáhá tvořit skupina kreativních přátel, kteří jsou profesionály ve svých oborech. Za fotky vděčím Miloši Potužákovi, za obálku a typografii Alině Shupikové. Ale je nás víc. Jógíni modelové, lektoři, konzultanti ale i lidé z firem, kteří nám v korporacích umožnili fotit. Poděkování všem najdete v knize!

Ráda bych, aby si lidé uvědomili negativní aspekty sedavého zaměstnání a zapojili do svých životů pohyb přirozený a pravidelný. Nemusíte se ničit v posilovnách, abyste se cítili ve svém těle opět dobře.

Tvůj příspěvek na tuto kampaň mi pomůže finančně ocenit ty, kteří se na knize podíleli. Bez jejich pomoci by kniha nebyla tak skvělá, jako bude!

Reference

Vendula Jarolímková:

“Sama si poslední dobou uvědomuji, že špatně dýchám a často pracuji pod stresem. Od knížky jsem očekávala cviky, při kterých se nebudu muset v práci stydět. Knížka mě překvapila, protože jsem tam všechny informace našla”.

Petra Jetlebová:

“Jóga v kanceláři mi přináší lepší soustředěnost, uvolnění, protažení a touhu rozbíjet stereotypy. Proto bych ji doporučila každému, kdo touží po nenásilné a příjemné změně ve svém pracovním životě”.

News

Feb 5, 2018 Skromné poděkování

Drazí přátelé, kamarádi, známí i neznámí přispěvatelé, ráda bych vám osobně poděkovala za to, že jste přispěli na vznik mojí knihy Jóga mezi e-maily. Moc mě těší, že je o toto téma veliký zájem, což potvrzuje i fakt, že se na knihu vybrala cílová částka za neuvěřitelných 10 dní! Kampaň je v…

More

Jan 29, 2018 Děkuji!

Přátelé, moc si vážím toho, že se na knihu Jóga mezi e-maily již za 10 dní vybrala cílová částka a číslo neustále roste! Je vidět, že vás toto téma zajímá a to je samozřejmě skvělé. Že pasivně nepřijímáte skutečnost, ale chcete ji pozitivně měnit. Dává mi to všechno sílu a energii tvořit dál. Díky…

More

Comments

Choose reward for your contribution

 • 13 from 30 Rady a tipy v elektronické podobě

  Nejste velký fanda knížek, čtení vás moc nebere, ale přesto vás zajímá, jak se v práci uvolnit, protáhnout a být tak produktivnější?

  Pořiďte si kapesního online rádce, který bude obsahovat 16 rad a cviků na čtyřech stranách A4 (ve fromátu pdf.) s detailním popisem a fotografiemi cviků, které využijete snadno a rychle v rámci vašeho pracovního dne.

  Brožura Vám bude zaslána na email, takže jí jednoduše otevřete kdykoli z telefonu nebo počítače. 

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 5.61
  (CZK 150)
 • 16 from 100 Kniha v elektronické podobě pro minimalisty

  Chcete být minimalisti a na materiálnu Vám nezáleží? Chcete se dozvědět všechny důležité informace, ale nepotřebujete mít fyzickou knihu v ruce? Preferujete čtení knih na tabletu? Pak je kniha ve formátu pdf. právě pro vás. Ušetříte životní prostředí a zachráníte možná kus stromu.

  Knihu v pdf. formátu Vám pošlu na e-mail.

  Reward delivery: In a month

  EUR 10.84
  (CZK 290)
 • 27 from 100 Kniha za lepší cenu, než budou mít ostatní

  Předejděte svým bolestem těla způsobeným neustálým sezením v kanceláři rychleji, nežli vaši kolegové! Ulevíte si dvakrát. Poprvé proto, že budete ihned chytřejši než ostatní a podruhé, když budete mít čerstvý a voňavý výtisk jako první v ruce.

  Kniha bude nádherně zpracovaná, takže zaplesá nejen vaše tělo a mysl, ale také oko. Knihomilci ocení!

  NUTNÝ osobní odběr na Praze 7.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 14.58
  (CZK 390)
 • 27 from 100 Kniha za lepší cenu + poštovné

  Předejděte svým bolestem těla způsobeným neustálým sezením v kanceláři rychleji, nežli vaši kolegové! Ulevíte si dvakrát. Poprvé proto, že budete ihned chytřejši než ostatní a podruhé, když budete mít čerstvý a voňavý výtisk jako první v ruce.

  Kniha bude nádherně zpracovaná, takže zaplesá nejen vaše tělo a mysl, ale také oko. Knihomilci ocení!

  V ceně je zahrnuto poštovné.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 16.08
  (CZK 430)
 • 9 from 30 Kniha s podpisem a věnováním

  Knížky s věnováním jsou kouzelné. Ten pocit, kdy autor promlouvá přímo k Vám osobně! Chcete něco speciálního, nebo mi necháte volnou fanazii? Knížky s věnováním jsou nej! A hlavně se vám nikdy neztratí, nebo ji minimálně poznáte v knihovně vaší kamarádky, která si jí půjčila a zapomněla vrátit.

  ​V ceně je zahrnuto poštovné.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 17.57
  (CZK 470)
 • 13 from 30 Duo!

  Milujete knihy a nestačí Vám jedna? Rádi obdarováváte druhé? Chcete šířit dobré myšlenky? Zakupte knihy dvě a ušetříte. Nejenom za jedno poštovné, ale za dvě krásná dílka, která odstartují vaše zdravé návyky v kanceláři!

  V ceně je zahrnuté poštovné.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 26.92
  (CZK 720)
 • 27 from 30 E-rady do firmy

  Jste firma, zajímáte se o zdraví a produktivitu vašich zaměstnanců, ale pořídit každému knihu vám přijde jako moc velká investice? 

  Poskytněte jim alespoň limitovanou edici brožury s více jak patnácti uvolňovacími a protahovacími cviky. V této ceně zašlu 10ks krásně zpracovaných barevných čtyřstránkových brožurek pro vaše zaměstnance. Vše s fotografiemi a detailním popisem. 

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 37.39
  (CZK 1,000)
 • 2 from 5 Večere s autorkou

  Zajímá Vás, jak se taková kniha připravuje, píše a vydává? Kde se čerpá inspirace? Co udělat pro to, aby se vše úspěšně uskutečnilo? Na poli podnikání se pohybuji od střední školy a zkušeností mám mnoho. Ráda Vám povím svůj příběh, poradím s vaším nápadem. A nebo si můžeme prostě jen tak popovídat.

  Stačí napsat, jaká je vaše oblíbená kuchyně. Vše ostatní už se zařídí :)

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 56.09
  (CZK 1,500)
 • 5 from 5 Soukromá lekce jógy

  Chcete odbornou radu ohledně cvičení, jógy, ergonomie či správného nastavení vaší pracovní plochy přímo v kanceláři? Nebo byste raději klasickou soukromou lekci jógy ve studiu? Napište, co se Vám víc líbí. Jsem certifikovaným lektorem a ráda pomohu, s čím bude potřeba. Dopřejete si krásných 60minut strečinku a relaxace. Konec vždy věnuji krátké aromaterapii s masáží hlavy. Hmmmmm. Současně načerpáte nové vědomosti a to je k nezaplacení!

  Jako bonus dostanete ještě knihu Jóga mezi e-maily.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 67.30
  (CZK 1,800)
 • 10 from 10 Pozvánka na VIP křest.

  Na křest budou zvaní zástupci velkých i menších firem, ve kterých jsme fotili obrázky do knihy. Současně budou pozváni všichni, kdo se na knize podíleli, od fotografa, přes cvičence, grafiky a další. Ideální večer k networkingu a seznamování se zajímavými osobnostmi. A samozřejmě oslava malého knižního zázraku. Večírek zaručen! 

  K tomu všemu jeden podepsaný výtisk.

  Reward delivery: In a month

  EUR 82.26
  (CZK 2,200)
 • 15 from 15 Jóga do firmy

  Chcete se zařadit mezi top společnosti, které již se svými zaměstnanci jógu cvičí? Potřebujete dodat vašemu týmu novou energii? Klesá vám pracovní produktivita? Nejvyšší čas povolat Office yogu! Vneseme vám do práce čerstvý vzduch a tváře vašich kolegů se opět začervenají! Práce jim půjde od ruky a sami uvidíte, že budou odcházet s hotovým projektem dřív, než řeknete švec!

  Vyzkoušejte 1 hodinu firemní jógy pro neomezený počet zaměstnanců. Věnovat se vám bude jeden z týmu profesionálních lektorů Office yogy.

  Cesta do vaší kanceláře je po Praze zdarma. Mimo Prahu je nutné proplatit cestovné.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 145.82
  (CZK 3,900)
 • 4 from 5 Knihy do firmy

  Balíček knih za super výhodnou cenu, jako dárek pro vaše zaměstnance, nebo partnery. 
  30 kousků za bezkonkurenční cenu. Vyplatí se koupit. Vždyť za stenou cenu pořídíte jedno nezdravé občerstvení na management meeting, nebo omylem vybrané špatné tonery do tiskárny.
  Tady dostanete hodnotu! 

  Cena neobsahuje poštovné.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 358.95
  (CZK 9,600)