Straight Outta Kunčičky: Grassroots ve vyloučené lokalitě

Cílem je získaní prostředků na konkrétní aktivity úspěšných boxerů, talentovaných fotbalistů a zapálených aktivních občanů z jedné ostravské vyloučené lokality. Chceme ukázat, že i ve vyloučených lokalitách žijí lidé aktivně vzdorující lžím a předsudkům.

Poděkování za podporu kampaně Straight Outta Kunčičky

Apr 7, 2018

Vážené podporovatelky, vážení podporovatelé projektu Straight Outta Kunčičky,

jsme hrdí na to, že vám tímto můžeme oznámit úspěšné zakončení naší crowdfundingové kampaně. Zvládli jsme to a vybrali dokonce víc, než jsme doufali.

Děkujeme tímto všem, kteří se rozhodli náš projekt podpořit nejenom finančně, ale i sdílením informací o projektu mezi svými přáteli a známými. Podle našich informací byla síla osobního doporučení stejně významná jako zájem opinion makerů na sociálních sítích. To je v době, kdy roste význam různých virtuálních štváčů, důležité zjištění. Šeptanda je důležitá i v 21. století. I pro nás.

Zvláště bychom chtěli poděkovat i lidem, kteří si za odměnu vybrali návštěvu sousedských slavností. Váš zájem byl v závěrečných fázích kampaně velmi důležitý. Mobilizoval totiž i některé naše nevěřící známé :)

Od příštího týdne začneme připravovat vaše odměny. Vzhledem k tomu, že jsme tři různé skupiny, tak nám příprava a koordinace zabere trochu času. V průběhu jarních měsíců ale snad všechno zvládeme. Mějte tedy prosím s námi trpělivost. O všem budete včas informováni.

Takže ještě jednou díky moc všem a s některými z vás již brzy na shledanou!

EUR 3,316
pledged of EUR 2,572

128%

128% completed

162 contributors pledged

Community, Sport

Česko

Choose reward for your contribution

 • 37 E-pohlednice s poděkováním

  Chcete nás podpořit jen tak? Za stovku od nás dostanete e-pohlednici s poděkováním.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 3.67
  (CZK 100)
 • 50 Videpoděkování

  Chcete nás podpořit jen tak? Za dvě stovky od nás dostanete videopoděkování od zástupců našich spolků.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 7.35
  (CZK 200)
 • Sold out!! Plakát s aktivitami našich spolků ve vyloučené lokalitě

  Za tři stovky od nás dostanete plakát s vybranými aktivitami našich spolků a poděkováním.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 11.02
  (CZK 300)
 • 17 Účast na tréninku našich malých fotbalistů

  Za pět set se můžete zúčastnit našeho fotbalového tréninku za sámoškou. Vyzkoušíte si tréninkové metody a dáte si zápas s našima klukama. Pak můžete zajít na pivo do nedaleké hospody.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 18.37
  (CZK 500)
 • 2 Účast na tréninku našich boxerů

  Za sedm set můžete absolvovat trénink s našimi malými boxery. Absolvujete rozcvičku, naučíte se základní boxerský postoj a zkusíte si zaboxovat na pytel a "na lapy". Kouknete na trénink mistra a vicemistra republiky a zkusíte vydržet tempo našich dalších borců.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 25.72
  (CZK 700)
 • 33 Pozvánka na komentovanou prohlídku po naší čtvrti

  Za tisícovku od pozvánku na komentovanou tematickou prohlídku po naší čtvrti, která vás seznámí s její historií, vývojem a významnými událostmi. Datum prohlídky bude upřesněno, ale proběhne v průběhu jarních měsíců. Můžete s sebou vzít i kámoše nebo partnery. Malé občerstvení zajištěno.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 36.74
  (CZK 1,000)
 • 3 from 5 Pozvání na sousedské slavnosti a soukromá komentovaná prohlídka

  Za pět tisíc od nás dostanete oficiální pozvání na sousedské slavnosti. Nemůžeme tam pozvat úplně každého, protože je to především akce určená pro naše sousedy. Tato cena tedy slouží především jako symbolický dík za vaši důvěru.  Součástí vaší návštěvy bude i soukromá komentovaná prohlídka po naší čtvrti, která vás seznámí s její historií, vývojem a významnými událostmi.

  Reward delivery: In half a year

  EUR 183.69
  (CZK 5,000)
 • 4 from 5 VIP pozvání na sousedské slavnosti, soukromá kometnovaná prohlídka a překvapení

  Filantropická záležitost. Za tuto částku od nás dostanete oficiální pozvání na sousedské slavnosti. Nemůžeme tam pozvat úplně každého, protože je to především akce určená pro naše sousedy. Tato cena tedy slouží především jako symbolický dík za vaši důvěru. Občerstvení je samozřejmostí. Součástí vaší návštěvy bude i soukromá komentovaná prohlídka po naší čtvrti, která vás seznámí s její historií, vývojem a významnými událostmi. Na závěr dne vás čeká i překvápko.

  Reward delivery: In half a year

  EUR 367.38
  (CZK 10,000)