Nejbarevnější kuchařka od Kamily Kamu Rundusové

Jsem mladá a tak trochu bláznivá kuchařka se zálibou v exotické kuchyni, známá spíše pod přezdívkou Kamu. Podílejte se a podpořte vydání mé první autorské knihy, protože to bude jednoznačně to nejbarevnější, co bude zdobit vaši poličku v knihovně!

DNE 10.12.2017 OSOBNÍ ODBĚR V HOTELU JUNGMANN OMEZEN

Dec 9, 2017

Krásný den všem, osobní odběr v hotelu Jungmann na Praze 1 stále pokračuje, i v týdnu 11.12- 17.12.2017 je možno knihy vyzvedávat mezi 9:30- 20:00, prosíme tedy všechny opozdilce, aby tak učinili, avšak dne 10.12.2017 je výdej POZASTAVEN a v tento jediný den není možné knihy vyzvedávat. Děkujeme za pochopení. Pokud někdo ještě potřebuje změnit osobní odběr na zaslání poštou, prosím napište mi email (alzbeta.janackova@gmail.com) a domluvíme se, učiňte tak nejpozději do 10.12.2017, poté až do konce roku 2017 to nebude možné a museli bychom to dořešit až v lednu 2018. Pokud jste si knihu již vyzvedli/ obdrželi poštou, doufáme, že z ní máte radost. Zdraví Alžběta

OSOBNÍ ODBĚR ČI ODESLÁNÍ NA ADRESU

Nov 20, 2017

Krásné dobré ráno všem, doufáme, že pracovní týden po návratu z prodlouženého víkendu začal příjemně! Ještě jednou bychom chtěli upřesnit, kdo uhradil částku 678Kč a nebo 878Kč, zvolil tím automaticky osobní odběr v Praze (viz předchozí aktualita či popis odměn v projektu) a knihu si tedy musí vyzvednout osobně. To zjistíte kontrolou na svém účtu, ze kterého odešla platba či v potvrzovacím emailu, který Vám dorazil na email po provedení platby (občas padá do spamu, prosím proveďte kontrolu, pokud jste email nenalezli a nebo se obraťte přímo na HitHit). Mějte se fajn! 

MÍSTO OSOBNÍHO ODBĚRU

Nov 15, 2017

Zdravíme všechny, místo osobního odběru se nachází na adrese:

HOTEL JUNGMANN

Jungmannovo nám. 2
110 00 Praha 1
 

Knihy je možno vyzvedávat od 17.11.2017 vždy mezi 9:30 - 20:00. Od 9:30 dne 17.11. na Vás budeme čekat ve větším počtu, abychom uspokojili všechny nedočkavé a knihy vydali rychlostí blesku, doražte!!! Další dny poprosíme při vydávání o strpení. Těšíme se, Alžběta

Správnost údajů

Nov 14, 2017

Krásný den všem, knihy jsou připraveny k odeslání všem přispěvatelům, kteří si zakoupili Nejbarevnější kuchařku (678Kč) a Nejbarevnější kuchařku s věnováním (878Kč) a navíc uhradili poštovné. Všem přispěvatelům, kteří zvolili Nejbarevnější kuchařku s poděkováním v knize a Nejbarevnější kuchařku a balíček plný překvapení byl odeslán informační email. Jelikož ještě dochází ze stran některých přispěvatelů ke změnám, poprosili bychom o případné zaslání změn do 15.11.2017, abychom mohli již vše přichystat a odeslat. Poprosíme také ještě o případnou kontrolu všechny přispěvatele, kteří zvolili Nejbarevnější kuchařku (678Kč) a Nejbarevnější kuchařku s věnováním (878Kč), čímž dle popisu v odměnách zvolili možnost Osobního odběru v Praze (místo poté bude obratem doplněno). Pokud si ještě někdo dodatečně přeje udělat změnu, poprosíme o zaslání informace na emailovou adresu alzbeta.janackova@gmail.com do 15.11.2017, kde se domluvíme na dalším postupu. Děkujeme za pochopení, mějte se fajn!

Kniha je na světě!

Nov 12, 2017

Dobrý den/ ahoj všem!

Moc Vám děkujeme za podporu, knihy tento týden spatřily světlo světa a to také díky Vám! Aktuálně knihy připravujeme pro všechny, kteří si zvolili a uhradili možnost odeslání na adresu. Knihy budeme odesílat v průběhu příštího týdne, takže je budete mít doma ještě pěkně čerstvé. Všichni ostatní budou mít možnost si knihu vyzvednout do konce listopadu osobně v centru Prahy, poprosíme o chviličku strpení, místo a časy upřesníme během pár dnů, musíme doladit všechny detaily. Budeme Vás informovat! V případě jakýchkoliv změn (změna adresy, způsobu doručení, textu věnování atd) prosím zasílejte své požadavky na emailovou adresu alzbeta.janackova@gmail.com a vše spolu vyřešíme. Pokud by si někdo přál dokoupit knihu pro sebe, rodinu, přátele, kolegy, je možné tak učinit od 13.11.2017 na www.nejbarevnejsikucharka.cz.

Přejeme Vám krásný zbytek víkendu!!!

Alžběta

(člen týmu Nejbarevnější kuchařka)

EUR 24,171
pledged of EUR 17,107

141%

141% completed

759 contributors pledged

Literature

Choose reward for your contribution

 • 24 Čtyři video recepty

  Každý srpnový pátek Vám po dobu jednoho měsíce přistane v emailové schránce speciální recept plný vychytávek s využitím sezónních surovin na nedělní oběd, který v kuchařce nenajdete. 

  Reward delivery: In half a year

  EUR 7.60
  (CZK 200)
 • 503 Nejbarevnější kuchařka

  Před spuštěním oficiálního prodeje se Vám do rukou dostane první vydání Nejbarevnější kuchařky. Knihu si budete moci osobně vyzvednout v Praze (výdejní místa budou postupně doplněna), případně pokud si připlatíte 80 Kč (celkem tedy 758 Kč), knihu Vám zabalíme a pošleme kurýrem v rámci České republiky až k Vašim dveřím.

  Reward delivery: In half a year

  EUR 25.77
  (CZK 678)
 • 13 from 200 Nejbarevnější kuchařka s věnováním

  Před spuštěním oficiálního prodeje se Vám do rukou dostane první vydání Nejbarevnější kuchařky. Knihu Vám s radostí osobně podepíšu a přidám věnování, které si sami specifikujete v poznámce v rámci objednávky. Knihu si budete moci osobně vyzvednout v Praze (výdejní místa budou postupně doplněna), případně pokud si připlatíte 80 Kč (celkem tedy 958 Kč), knihu Vám zabalíme a pošleme kurýrem v rámci České republiky až k Vašim dveřím.

  Reward delivery: In half a year

  EUR 33.38
  (CZK 878)
 • 14 from 50 Nejbarevnější kuchařka s poděkováním v knize

  Kromě kuchařky, kterou Vám osobně podepíšu v rámci speciálního večera, který se bude konat v pražském Forbidden Spotu na konci měsíce listopadu 2017, se Vaše jméno objeví v samotné kuchařce. Nechte se překvapit, jak jej graficky zapracuje můj šikovný tým! Pokud se nebudete moci večera zúčastnit, knihu Vám zabalíme a pošleme kurýrem až k Vašim dveřím, poštovné a balné v rámci České republiky je zahrnuto v ceně.

  Reward delivery: In half a year

  EUR 76.03
  (CZK 2,000)
 • 21 from 30 Nejbarevnější kuchařka a balíček plný překvapení

  Kromě kuchařky, kterou si budete moci vyzvednout osobně v Praze či Vám ji zabalíme a zašleme v rámci České republiky, obdržíte také Set koření pro přípravu srí lanských kari dovezených přímo ze Srí Lanky od kořenáře Shanthy,  se kterým jsem se setkala na svých cestách (garam masala, světlé kari na zeleninu, tmavé kari na maso), koření z Indonésie od kořenáře Wayana na přípravu dalších asijských a indonézských pokrmů (římský kmín, koriandr, asijská skořice, kafrové listy), speciální škrabku na přípravu asijských salátů a zeleninových nudlí + další překvapení, které se vám při vaření exotických jídel budou hodit stejně tak, jako je využívám v kuchyni já sama .

  Reward delivery: In half a year

  EUR 144.46
  (CZK 3,800)
 • 2 from 2 Večeře pro tebe a tvé kamarády

  Nezapomenutelný letní večer u mě doma plný gastronomických překvapení se všemi dámami, které se na tvorbě kuchařky podílely. Spousta chodů z kuchařky formou degustační večeře, gril, zahrada, vychlazené drinky, zkrátka pohodový večer plný skvělého jídla a zábavy. Večeře je určeno pro tebe a tvých sedm kamarádů, tedy celkem pro osm osob, všichni si domů odnesete kromě zážitků Nejbarevnější kuchařku. Těším se!

  Reward delivery: In half a year

  EUR 2,577.46
  (CZK 67,800)
 • 1 from 1 Sponzor nejbarevnější kuchařky

  Na tvé přání spolu s mým týmem vyrobíme speciálně jednu stranu, která bude věnována jen a jen tobě s mým osobním poděkováním. Rádi se s tebou sejdeme a vše společně probereme, po domluvě je možno umístit na tuto stránku také logo firmy. Kdyby to přeci jen mezi námi neklapalo, peníze obratem zašleme zpět. Knihu samozřejmě také podepíšu a osobně předám či zašlu na vybranou adresu v rámci České republiky.

  Reward delivery: In half a year

  EUR 3,801.56
  (CZK 100,000)