Festival osobnostního rozvoje

Festival, který nabízí ochutnávku nejlepších způsobů jak se rozvíjet a zlepšit svůj život. Přes 50 praktických workshopů a více než 20 zkušených lektorů čeká jen na vás! A pouze zde, na Hithitu, si můžete koupit vstupenku a dát festivalu zelenou.

 • Program festivalu

 • Ručně malovaná taška s logem festivalu

 • Čeká na Vás také stánek s kávou Rebelbean

 • Stánek My kitchen nabídne raw i veganské dobroty

 • Na festivalu budou také k zakoupení Karty ctností

EUR 7,651
pledged of EUR 6,065

126%

126% completed

190 contributors pledged

Education, Vodafone Foundation

Doubravník, Česko

Show all rewards

Každý může růst

...překonávat překážky, překonávát sám sebe. Tomu věříme a víme, že nejsme jediní. Celý život potkáváme hrdiny, kteří nás inspirují, posunují dál, díky tomu, že něco dělají jinak. Něco, co je často velmi jednoduché, ale nenapadlo nás to a ve škole nás to nenaučili - např.  jak odpočívat, jak si naplánovat čas, jak se starat o svoje tělo, aby fungovalo, nebo o hlavu, aby myslela.

Proto chystáme Festival - co na něm můžete zažít?

Rozhodli jsme se sesbírat to nejlepší a soustředit to na jedno místo.

Na 7.-9. dubna 2017 chystáme víkendový Festival osobnostního rozvoje. A vy ho můžete nastartovat. Odehraje se kousek od Brna, ve středisku Prudká (obec Doubravník).

Tato akce, jako jediná svého druhu v České republice, vám nabídne širokou paletu workshopů z oblastí komunikace, improvizace, pohybových aktivit, relaxace a technik zkušenostně reflektivního učení.

Budete si moci namíchat program podle vlastní chuti, vyzkoušet si aktivity v bezpečném prostoru pod vedením zkušených lektorů a následně svoje dojmy a zážitky sdílet. Festival poskytne prostor pro více než 100 účastníků.

Více informací o festivalu a především o jednotlivých workshopech a lektorech najdete na stránkách http://www.rozvojfest.cz/#program, nebo si můžete pustit video v sekci Hithit - aktuality, kde workshopy stručně představujeme.

Proč koupit vstupenku už teď a tady (na Hithitu)?

Vstupenku na festival si můžete koupit pouze zde, na Hithitu, žádné jiné prodejní kanály nebudou. Cílová částka 152 000 Kč je nezbytná k tomu, abychom naplnili minimální kapacitu festivalu.

Právě vy a vaše podpora rozhodne, zda se projekt uskuteční.

Neváhejte však, i horní kapacita festivalu je omezená, stejně tak i kapacita workshopů. Návštěvníci festivalu se na jednotlivé workshopy budou registrovat ve třech vlnách. Prvních 50 zakoupených vstupenek bude mít přednostní registraci v první vlně, tj. jejich majitelé mají největší šanci dostat se přesně na ty workshopy, které si vyhlídli.

V neposlední řadě - první ročník festivalu si můžete užít za výjimečně nízkou cenu (1150-1550 Kč podle typu ubytování), protože projekt je realizován za podpory Nadace Vodafone Česká republika. A to je příležitost, která se neopakuje.

Je to něco pro mě?

 • Festival je pro každého od 18 let výše. Pokud jste otevření novým zkušenostem a zážitkům a baví vás objevovat možnosti, o kterých jste ani nevěděli, že je máte, neváhejte přijet, tento víkend si užijete.
 • Pokud váháte, ale pohráváte si s myšlenku něco takového zkusit, taky neváhejte.
 • A pokud už jste dokonalí, ozvěte se nám, třeba byste nás mohli něco naučit :-)
 • Festival samozřejmě není jen pro účastníky - chcete-li s námi navázat spolupráci, stačí napsat na info@rozvojfest.cz.

A kdo jsme my (pořadatelé)?

Jsme absolventi a studenti programů pro vzdělávání dospělých, lektoři zážitkové pedagogiky, budoucí terapeuti, ale i právníci. Stojíme nohama na zemi. V oblasti osobnostního rozvoje jsme toho už hodně vyzkoušeli a nastudovali, a co možná nejobjektivněji jsme pro vás vybrali věci, které fungují, abychom vám hledání ulehčili.

Jádro týmu tvoří členové spolku Kalokagathia - OSR, jenž se zabývá pořádáním akcí zaměřených na osobnostně-sociální rozvoj.

Proč je festival lepší než jednotlivé nahodilé workshopy?

 1. Rozšíří vám obzory - festival vás povede k tomu, abyste si vyzkoušeli i aktivity, o kterých jste třeba dříve ani neslyšeli, nebo byste se na ně jen tak nepřihlásili.
 2. Inspirativní lidé - těch bude na festivalu celá řada - přes 30 lektorů, kteří si s vámi ve chvílích mezi workshopy, či při večerním posezení, rádi popovídají o svých zkušenostech. Totéž platí pro nadšený organizační tým a v neposlední řadě také pro více než 100 dalších účastníků festivalu, kteří budou pravděpodobně podobného zaměření jako vy a mohli byste si proto velmi dobře rozumět.
 3. Vyčistíte si hlavu - představte si Festival jako ostrov, na který si můžete vylézt a odpočinout si od každodenní řeky plné multitaskingu a proudů povinností, jež vás někam vlečou. Na festivalu budete mít opět čas sami na sebe.

Tak co, porostete s námi? :-)

News

Mar 18, 2017 Poděkování

Každý může růst! Festival osobnostního rozvoje roste díky VÁM. Díky každému z vás jsme projekt splnili na 126% a pro jeho realizaci získali 191 740 Kč. Děkujeme! Právě zpracováváme data a do středy 22.3. Vám pošleme mail s dalšími instrukcemi. Tak na viděnou!

More

Mar 3, 2017 Jak je to s jídlem?

Milí přispěvatelé,  dnes jsme pro Vás jako další odměnu na Hithit přidali možnost zakoupení stravy ve formě polopenze nebo plné penze. V rámci doprovodného programu se však můžete těšit také na My kitchen - na své si tedy přijdou i milovníci veganské či raw stravy, která bude k zakoupení v jejich…

More

Comments

Choose reward for your contribution

 • 11 Chci, aby se festival uskutečnil!

  Festival se vám líbí a chcete jej podpořit? Pomozte nám v Hithitu popostrčit festival k cílové pásce a zajistíte, aby byl lepší, větší a především, aby se mohl konat i v příštích letech.

  Za odměnu vám z festivalu na email zašleme po jeho uspořádání sestřih toho nejlepšího z videozáznamu. Budete se tedy moci přesvědčit, že vaše peníze byly použity dobře, a že příští rok bude (také) stát za to přijet :-)

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 3.99
  (CZK 100)
 • 30 from 50 Chci ručně malovanou tašku s logem festivalu!

  Parádní taška o rozměrech 42 x 38 cm s dlouhým uchem. V přírodní barvě a ručně malovaným logem a mottem festivalu (fotky najdete v hithitové fotogalerii). K vyzvednutí v Brně nebo na festivalu.

  Reward delivery: In a month

  EUR 9.58
  (CZK 240)
 • 4 Chci jídlo na festivalu - polopenzi

  Voucher na snídaně a večeře na celý víkend, přímo v areálu. Je možnost zvolit normální či vegetarianskou stravu (napiš do poznámky).

  Reward delivery: In a week

  EUR 13.57
  (CZK 340)
 • 38 Chci jídlo na festivalu - plnou penzi

  Dostaneš servis přímo v areálu - v plné penzi budeš mít snídani, oběd i večeři na celý víkend. Je možnost zvolit normální či vegetarianskou stravu (napiš do poznámky).

  Reward delivery: In a week

  EUR 21.55
  (CZK 540)
 • 5 from 30 Chci růst 1! Vstupenka na festival + ubytování ve vlastním stanu

  Híthit je jediné místo, kde lze vstupenku na festival získat.

  Koupí této odměny získate vstupenku na workshopy, doprovodný program a místo pro váš stan přímo v areálu (je zde kompletní zrekonstruované sociální zařízení).

  Registrace na konkrétní workshopy začne poté, co projekt na Hithitu dosáhne cílové částky (zašleme vám email). Proběhne ve vlnách, tzn. čím dříve si vstupenku koupíte, tím větší máte šanci sestavit si program přesně dle vašeho výběru.

  Reward delivery: In a week

  EUR 45.89
  (CZK 1,150)
 • 4 from 51 Chci růst 2! Vstupenka na festival + ubytování v chatce

  Híthit je jediné místo, kde lze vstupenku na festival získat.

  Získáte vstupenku na workshopy, doprovodný program a ubytování v chatce (s postelí a lůžkovinami, v chatové části je kompletní zrekonstruované sociální zařízení). Chatky jsou po 3-4 lidech - můžete (ale nemusíte) se domluvit s kamarády. Pokyny vám zašleme emailem.

  Registrace na konkrétní workshopy začne poté, co projekt na Hithitu dosáhne cílové částky (zašleme vám email). Proběhne ve vlnách, tzn.  čím dříve si vstupenku koupíte, tím větší máte šanci sestavit si program přesně dle vašeho výběru.
   

  Reward delivery: In a week

  EUR 53.87
  (CZK 1,350)
 • 34 from 76 Chci růst 3! Vstupenka na festival + ubytování v domku

  Híthit je jediné místo, kde lze vstupenku na festival získat.

  Získáte vstupenku na workshopy, doprovodný program a ubytování v domku (s postelí, lůžkovinami a topením. Domek má vlastní sociální zařízení). Pokoje v domku jsou po 2-3 lidech - můžete (ale nemusíte) se domluvit s kamarády. Pokyny vám zašleme emailem.

  Registrace na konkrétní workshopy začne poté, co projekt na Hithitu dosáhne cílové částky (zašleme vám email). Proběhne ve vlnách, tzn.  čím dříve si vstupenku koupíte, tím větší máte šanci sestavit si program přesně dle vašeho výběru.

   

  Reward delivery: In a week

  EUR 61.85
  (CZK 1,550)
 • 3 Chci spolupracovat nebo být sponzor

  Chcete se propojit s organizačním týmem a významně festival podpořit? Koupí této odměny získáte možnost propagovat před návštěvníky festivalu svoji firmu, značku nebo zde mít svůj stánek.

  Před zakoupením odměny nás prosím nejprve kontaktujte na info@rozvojfest.cz, kde domluvíme podrobnosti spolupráce.

  Reward delivery: In a month

  EUR 79.81
  (CZK 2,000)