Naplň divadlo dětmi, naplň děti divadlem!

Děti do divadla zkrátka patří! To se potvrdilo i díky Vám! Moc děkujeme. Máme ještě pár dní na to, abychom potěšili ještě více dětí! Peníze navíc proměníme na vstupenky pro děti z SOS dětské vesničky Brno. Daruj jim zážitek, který zahřeje u srdce.

Odměny jsou téměř rozdané!

Feb 19, 2017

Milí divadelní plniči,

jsme rádi, že vám můžeme oznámit, že vaše jména již zdobí zeď slávy na Dvořákově 11 v Brně. Do dnešního dne jsme také odeslali a zařídili většinu odměn. Děti z dětských domovů, kterým jste darovali divadelní zážitek, už téměř všem poslaly slíbené pohledy a dárky.

Jelikož vás však bylo přes dvě stě, je možné, že k někomu odměna nedoputuje. Kdyby to byl zrovna váš případ, nezoufejte a kontaktujte nás přes formulář zde na stránce nebo přímo na adrese luteranova@ndbrno.cz!

Vaše NdB

Děti, divadlo, děkujeme a... opona! :)

Dec 16, 2016

Všem našim milým "divadelním plničům" ze srdce děkujeme! Společně jsme dokázali, že děti do divadla zkrátka patří, a to je velká věc! K našemu poděkování se připojují i dětské domovy Dagmar a Vídeňská z Brna společně s dětskými domovy v Ivančicích, Tišnově, Vranově a Moravském Krumlově. V neposlední řadě Vám děkuje i SOS dětská vesnička Brno, která získá vstupenky z peněz vysbíraných nad rámec cílové částky.

Téměř všem z Vás jsme již napsali děkovný a informační mail. Velkou hromádku balíčků a obálek s divadelními odměnami jsme před chvílí zanesli na poštu, ať to k Vám všechno dorazí do Vánoc! Co se týče zdi slávy „divadelních plničů“ ta bude viset na budově Zákaznického centra NdB, Dvořákova 11 během ledna 2017.

O dalším vývoji projektu Naplň divadlo dětmi, naplň děti divadlem! Vás budeme ještě zde v aktualitách informovat! :)

Proč ještě přispět? Peníze navíc proměníme na lístky pro děti z SOS dětské vesničky Brno!

Dec 14, 2016

Díky příspěvkům téměř 200 lidí se nám podařilo dokázat, že děti do divadla zkrátka patří. Proto bychom chtěli potěšit zážitkem ještě více dětí. Pokud Tě náš projekt zaujal a chceš naplnit děti divadlem, tak neváhej. Všechny peníze nad rámec cílové částky se promění na vstupenky pro děti z SOS dětské vesničky Brno. Cílem SOS dětských vesniček je dlouhodobě pomáhat ohroženým dětem vyrůstat v láskyplném prostředí se svými vlastními rodiči nebo pěstouny. 

Děkujeme Vám!

Dec 12, 2016

Velice si ceníme Vaší podpory. Díky téměř 190 "divadelním plničům" se nám náš cíl podařilo naplnit! 

Moc Vám děkujeme i jménem všech dětských domovů, které se už těší na velkou spoustu zážitků! 

Národní divadlo Brno

Roztanči to s NdB a daruj sobě nebo blízkému baletní lekci!

Dec 6, 2016

Právě jsme přidali novou baletní odměnu! I ty obdivuješ půvab tančících balerín a jejich pohyb v tvých očích poráží fyzikální zákony? Naplň děti divadlem a splň si svůj dětský sen! Věnujeme ti jednu lekci přímo v baletním sále, kde vznikají všechny naše krásné choreografie. Vyskoušej si na chvíli, jaké to je stát se baleťákem nebo baletkou v naší baletní škole. 

Přidali jsme nové odměny... aneb kdo nám pomůže zabít Sekala?

Nov 28, 2016

Jelikož se po odměnách z divadelního světa jen tak zaprášilo, máme pro vás nové. Co takhle podepsaný scénář s věnováním? Nebo je libo další speciální prohlídky našich divadel? Novým lákadlem je také možnost nahlédnout do zákulisí inscenace Je třeba zabít Sekala! Mrkněte na to a buďte ve střehu, protože pár es máme ještě v rukávu. :)

Plníte naše srdce radostí! Děkujeme! :)

Nov 26, 2016

V první řadě všem, kteří již přispěli, moc děkujeme za podporu našeho projektu. Jenom díky Vám jsme již téměř ve třetině cílové částky. Třikrát hurá! Co nevidět přidáme nové odměny, a to především divadelní suvenýry a zážitky, které jdou na dračku! Kdo nestihl, nemusí litovat. Jestli máte nápad, co "divadelního" by vaše srdce nejvíce potěšilo, pište do komentářů nebo otázek! ;)

Nová odměna! Podpoř nás a Orchestr Janáčkovy opery NdB tě pozve k sobě na návštěvu!

Nov 23, 2016

Přidali jsme novou odměnu! Rád děláš radost druhým a tobě radost dělá především hudba? V tom případě se musíš přijít podívat na zkoušku orchestru Janáčkovy opery NdB a setkat se s našimi hudebníky a šéfdirigentem Marko Ivanovićem! Klidně si přines svůj nástroj a třeba si zahrajte na závěr i společně.  
Samozřejmostí k nové odměně je tvé jméno na zdi slávy „divadelních plničů“ a poukaz na 50% slevu na 2 vstupenky do NdB. 


  

EUR 4,837
pledged of EUR 4,088

118%

118% completed

209 contributors pledged

Community, Theater

Brno, Česká republika

Choose reward for your contribution

 • 33 Naplň děti divadlem a sebe dobrým pocitem!

  Uvedená částka je minimální. Pokud se rozhodneš poslat větší obnos, budeme jen rádi. A děti ještě víc! Odměnou ti bude tvé jméno na zdi slávy „divadelních plničů“, kterou vyvěsíme po skončení projektu v samém centru města, a to na budovu předprodeje NdB. Tak neváhej a nech se pověsit na Národní divadlo Brno.

  Reward delivery: In a month

  EUR 3.72
  (CZK 100)
 • 40 from 60 Staň se drobným plničem I.

  Díky této částce poputuje půlčlovíček do divadla a celé tvé jméno na zeď slávy „divadelních plničů“. Jako poděkování ti na tvou adresu pošleme pohled od dětí z dětských domovů, které projektem podporujeme.

  Reward delivery: In a month

  EUR 8.36
  (CZK 225)
 • 12 Staň se drobným plničem II.

  Díky této částce poputuje půlčlovíček do divadla a celé tvé jméno na zeď slávy „divadelních plničů“. K tomu ještě dostaneš poukaz na slevu 50 % na jednu vstupenku do NdB.
   

  Reward delivery: In a week

  EUR 8.36
  (CZK 225)
 • 36 from 60 Staň se drobným plničem III.

  Naplň téměř celé dítě divadlem a získej unikátní dárek, který vyrobily děti z dětských domovů podporovaných projektem. Samozřejmostí je také tvé jméno na zdi slávy „divadelních plničů“ a sleva 50 % na jednu vstupenku do NdB.
   

  Reward delivery: In a month

  EUR 11.15
  (CZK 300)
 • 47 Naplň divadlem 1 dítě…a přijď k nám do divadla i ty!

  Dostaneš slevu 50 % hned na 2 vstupenky do NdB, aby sis (mimo uměleckého zážitku) mohl taky zkontrolovat své jméno na zdi slávy „divadelních plničů“.

  Reward delivery: In a week

  EUR 16.73
  (CZK 450)
 • 19 Naplněný vánoční dárek I.

  Potěš své blízké dobrým pocitem a slevou do divadla
  Obdaruj své blízké na Vánoce pocitem, že udělali dobrý skutek a poslali jedno dítě z dětského domova na představení do divadla. Daruj příspěvek jménem přítele, tatínka anebo babičky.  
   
  Dostaneš krásný dárkový certifikát o příspěvku s poděkovaním osobě/osobám, v jejímž/jejichž jméně si na náš projekt přispěl.
  Poukaz platí pro obdarované také jako 50% sleva na 2 vstupenky do NdB!

  Reward delivery: In a week

  EUR 16.73
  (CZK 450)
 • 5 from 20 Naplň divadlem půl druhého dítěte a svět je tvůj!

  Odměnou ti bude celý svět. Tedy alespoň prkna, co znamenají svět, a to přímo z jeviště krásného Mahenova divadla.  Nech se zlákat na jedinečný dárek a získej kousek jevištního prkna, které ti bude nosit štěstí stejně jako nosí štěstí hercům činohry NdB. K tomu samozřejmě patří ještě jméno na zdi slávy „divadelních plničů“ a poukaz na 50% slevu na 2 vstupenky do NdB.

  Reward delivery: In a week

  EUR 25.09
  (CZK 675)
 • 41 from 50 Naplněný vánoční dárek II.

  Potěš své blízké dobrým pocitem a slevou do divadla
  Slevu získáš i ty!

  Obdaruj své blízké na Vánoce pocitem, že udělali dobrý skutek a poslali dvě děti z dětského domova na představení do divadla. Daruj příspěvek jménem přítele, sestry, tatínka anebo babičky. Dostaneš krásný dárkový certifikát o příspěvku s poděkovaním osobě/osobám, v jejímž/ jejichž jméně si na náš projekt přispěl. Poukaz platí pro obdarované také jako 50% sleva na 2 vstupenky do NdB! 

  K této odměně získáš i ty poukaz na slevu 50 % na 2 vstupenky a jméno na zdi slávy „divadelních plničů“. Jedno kliknutí a hned šest šťastných diváků! 

  Reward delivery: In a week

  EUR 33.45
  (CZK 900)
 • Sold out!! Pošli děti do divadla a sebe na baletní lekci!

  I ty obdivuješ půvab tančících balerín a jejich pohyb v tvých očích poráží fyzikální zákony? Naplň děti divadlem a splň si svůj dětský sen! Věnujeme ti jednu lekci přímo v baletním sále, kde vznikají všechny naše krásné choreografie. Vyskoušej si na chvíli, jaké je být baleťákem nebo baletkou v naší baletní škole.

  K odměně získáš také 50% slevu na 2 vstupenky do NdB a jméno na zdi slávy „divadelních plničů“

  Poukaz na baletní lekci a slevu je možné vystavit také ve formě vánočního dárkového poukazu! 

  Reward delivery: In a week

  EUR 37.17
  (CZK 1,000)
 • Sold out!! Naplň děti divadlem a náš Saturnin tě naplní smíchem!

  Kdo by ho neznal? Okouzlující příhody geniálního sluhy Saturnina uvádíme v úspěšné dramatizaci Martina Vačkáře a Ondřeje Havelky. Nachystej si tác koblih a začti se v pohodlí svého domova do naší dramatizace slavného díla Zdeňka Jirotky! Pošleme ti originální výtisk scenáře inscenace s věnováním  a životním moudrem přímo od samotného Saturnina!

  Ideální i jako exkluzivní vánoční dárek pro divadelní nadšence!

  K odměně získáš i jméno na zdi slávy „divadelních plničů“
   

  Reward delivery: In a week

  EUR 37.17
  (CZK 1,000)
 • Sold out!! Staň se "divadelním plničem" a získáš scénář s věnováním!

  Poslední 3 kusy!

  Pošleme ti originální výtisk scénáře inscenace Je třeba zabít Sekala s věnováním od režiséra inscenace a uměleckého šéfa činohry NdB Martina Františáka. Začti se v pohodlí svého domova do naší dramatizace tohoto skvělého díla! Scénář pro tebe podepíše i sám představitel hlavní role Igor Bareš!

  Ideální i jako vánoční dárek pro divadelní nadšence. 

  K odměně získáš i  jméno na zdi slávy „divadelních plničů“

  Reward delivery: In a week

  EUR 37.17
  (CZK 1,000)
 • 1 from 3 Staň se "divadelním plničem" a získáš scénář s věnováním!

  Poslední 3 kusy!

  Pošleme ti originální výtisk scénáře inscenace Petrolejové lampy s věnováním od režiséra inscenace a ředitele NdB Martina Glasera. Začti se v pohodlí svého domova do naší dramatizace tohoto skvělého díla!  Scénář pro tebe podepíší i představitelé hlavních rolí Hana Tomáš Briešťanská a Martin Siničák

  Ideální i jako vánoční dárek pro divadelní nadšence. 

  K odměně získáš i  jméno na zdi slávy „divadelních plničů“

  Reward delivery: In a week

  EUR 37.17
  (CZK 1,000)
 • Sold out!! Staň se "divadelním plničem" a získáš scénář s věnováním!

  Pošleme ti originální výtisk scénáře inscenace Je třeba zabít Sekala s věnováním od režiséra inscenace a uměleckého šéfa činohry NdB Martina Františáka. Začti se v pohodlí svého domova do naší dramatizace tohoto skvělého díla! Scénář pro tebe podepíše i sám představitel hlavní role Igor Bareš!

  Ideální i jako vánoční dárek pro divadelní nadšence.

  K odměně získáš i jméno na zdi slávy „divadelních plničů“

  Reward delivery: In a week

  EUR 37.17
  (CZK 1,000)
 • Sold out!! Staň se "divadelním plničem" a získáš scénář s věnováním!

  Pošleme ti originální výtisk scénáře inscenace Petrolejové lampy s věnováním od režiséra inscenace a ředitele NdB Martina Glasera. Začti se v pohodlí svého domova do naší dramatizace tohoto skvělého díla!  Scénář pro tebe podepíší i představitelé hlavních rolí Hana Tomáš Briešťanská a Martin Siničák!

  Ideální i jako vánoční dárek pro divadelní nadšence.

  K odměně získáš i jméno na zdi slávy „divadelních plničů“

  Reward delivery: In a week

  EUR 37.17
  (CZK 1,000)
 • Sold out!! Naplň divadlem 2 děti a získej 2 boty!

  ...od sólistky baletu NdB Andrey Popov Smejkalové

  Na tvoji adresu doručíme  krásné taneční špičky s autogramem, ve kterých naše primabalerína odtančila představení a sklidila potlesk plného hlediště.  Exkluzivní suvenýr pro milovníky baletu!
  K odměně získáš i  jméno na zdi slávy „divadelních plničů“

  Reward delivery: In a week

  EUR 37.17
  (CZK 1,000)
 • 1 from 2 Pošli děti do divadla a sebe na baletní lekci!

  I ty obdivuješ půvab tančících balerín a jejich pohyb v tvých očích poráží fyzikální zákony? Naplň děti divadlem a splň si svůj dětský sen!  Věnujeme ti jednu lekci přímo v baletním sále, kde vznikají všechny naše krásné choreografie. Vyskoušej si na chvíli, jaké je být baleťákem nebo baletkou  v naší baletní škole

  K odměně získáš také  50% slevu na 2 vstupenky do NdB a  jméno na zdi slávy „divadelních plničů“.  

  Poukaz na baletní lekci a slevu je možné vystavit také ve formě vánočního dárkového poukazu!

  Reward delivery: In a week

  EUR 37.17
  (CZK 1,000)
 • Sold out!! Naplň divadlem 2 děti a získáš 2 boty!

  ...od sólistky baletu NdB Ivony Jeličové

  Na tvoji adresu doručíme krásné taneční špičky s autogramem, ve kterých naše primabalerína odtančila představení a sklidila potlesk plného hlediště. Exkluzivní suvenýr pro milovníky baletu!

  K odměně získáš i jméno na zdi slávy „divadelních plničů“
   

  Reward delivery: In a week

  EUR 37.17
  (CZK 1,000)
 • Sold out!! Naplň divadlem 2 děti a získáš 2 boty!

  ...od demisólistky baletu NdB Emilie Vuorio

  Na tvoji adresu doručíme krásné taneční špičky s autogramem, ve kterých naše balerína odtančila představení a sklidila potlesk plného hlediště. Exkluzivní suvenýr pro milovníky baletu!
  K odměně získáš i jméno na zdi slávy „divadelních plničů“

  Reward delivery: In a week

  EUR 37.17
  (CZK 1,000)
 • 2 from 5 Přidáváme soukromé prohlídky pro naše milé "plniče"!

  Daruj zážitek dětem a jeden neobyčejný získáš taky pro sebe a tvé blízké. Pozveme tě do jednoho z našich divadel na speciální soukromou prohlídku s překvapením. Podívej se do Mahenova divadla, Janáčkova divadla nebo do Reduty na místa, které běžný smrtelník nikdy nenavštívil. 
  Samozřejmostí je také tvé jméno na zdi slávy „divadelních plničů“ a poukaz na slevu 50 % na 2 vstupenky do NdB.
   
  Můžeme dodat také formou poukazu jako vánoční dárek!

  Reward delivery: In half a year

  EUR 74.34
  (CZK 2,000)
 • Sold out!! Naplň divadlem 4 děti a podívej se na zkoušku orchestru

  Rád děláš radost druhým a tobě radost dělá především hudba? V tom případě se musíš přijít podívat na zkoušku orchestru Janáčkovy opery NdB a setkat se s našimi hudebníky a dirigentem! Klidně si přines i svůj nástroj a třeba si zahrajte na závěr i společně. 
  Samozřejmostí je také tvé jméno na zdi slávy „divadelních plničů“ a poukaz na slevu 50 % na 2 vstupenky do NdB.
   
  Můžeme dodat také formou poukazu jako vánoční dárek!

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 74.34
  (CZK 2,000)
 • Sold out!! Naplň divadlem 4 děti a získej soukromou prohlídku

  Daruj zážitek dětem a jeden neobyčejný získáš taky pro sebe a tvé blízké. Pozveme tě do jednoho z našich divadel na speciální soukromou prohlídku s překvapením. Podívej se do Mahenova divadla, Janáčkova divadla nebo do Reduty na místa, které běžný smrtelník nikdy nenavštívil. 
  Samozřejmostí je také tvé jméno na zdi slávy „divadelních plničů“ a poukaz na slevu 50 % na dvě vstupenky do NdB.
   
  Můžeme dodat také formou poukazu jako vánoční dárek!

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 74.34
  (CZK 2,000)
 • 2 from 2 Pošli děti do divadla a pomoz nám zabít Sekala!

  Víš, kdo je to inspicient? Kdo je během divadelní produkce pověřen kompletním technickým a organizačním dohledem? Kdo koordinuje nástup herců na jeviště a výstup z jeviště? Kdo hlídá výměnu dekorací a spouští oponu? Podpoř náš projekt a my tě necháme nahlédnout do zákulisí představení Je třeba zabít Sekala a vyzkoušíš si řídit představení s naší inspicientkou Marianou!  
  K odměně získáš i slevu 50 % na 2 vstupenky do NdB a jméno na zdi slávy „divadelních plničů“.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 111.50
  (CZK 3,000)
 • Sold out!! Naplň divadlem téměř celý tucet dětí a operní sólista naplní tvé uši!

  Odměnou za tento příspěvek ti bude exkluzivní videopozdrav od sólisty opery NdB  Igora Loškára, který ti poděkuje a zazpívá jenom pro tebe, nebo tvého blízkého. Ideální dárek nejen pro milovníky operního umění.
  K odměně získáš i slevu 50 % na 4 vstupenky do NdB a jméno na zdi slávy „divadelních plničů“.

  Můžeme dodat také formou poukazu jako vánoční dárek!


   

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 185.84
  (CZK 5,000)
 • Sold out!! Podpoř nás a podívej se na divadelní zkoušku přes svůj objektiv!

  Rád fotíš a divadelní fotografie je pro tebe zajímavou výzvou? Tak neváhej, nachystej si svou výbavu a přijď si  nafotit zkoušku činohry NdB. Pohled na hereckou akci přes objektiv je skutečně mimořádným zážitkem. Zažij atmosféru divadelní zkoušky na vlastní kůži a zachyť její nejlepší momenty!

  K odměně získáš i jméno na zdi slávy „divadelních plničů“ a hlavně dobrý pocit z obdarování téměř celého tuctu dětí!

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 185.84
  (CZK 5,000)
 • 1 from 1 Staň se „superplničem“ a patronem projektu

  NdB odehraje jedno představení dle vlastního výběru na tvoji počest (popřípadě tvojí firmy, značky či instituce).
  Tuto odměnu můžeš rovněz darovat někomu jako dárek.  Ideální jako valentýnské překvapení, nebo rovnou žádost o ruku! ;)
  K odměně získáš čestné místo na samém vrcholu zdi slávy „divadelních plničů“.

  Můžeme dodat také formou poukazu jako vánoční dárek!

  Reward delivery: In half a year

  EUR 743.36
  (CZK 20,000)