Vyléčím se z rakoviny

Projekt byl předčasně ukončen, protože autor nebyl schopen věrohodně doložit závěry svého projektu. Děkujeme za pochopení, Hithit.cz.

Author: Michal Shark

Hithit.cz: Důležité upozornění

Oct 27, 2016

Na základě množících se informací, které zpochybňují důvěryhodnost tohoto projektu, jsme dnes oslovili autora, aby se k nim vyjádřil a uvedl vše na pravou míru. Na jeho vyjádření nyní čekáme a podle něj podnikneme další kroky. Děkujeme. Za Hithit, Jana Ecksteinová

EUR 62
pledged of EUR 3,675

1%

1% completed

5 contributors pledged

Literature

Choose reward for your contribution

 • 1 Kniha s osobním věnováním

  Zaslání podepsané knížky, včetně poštovného s jmenovitým věnováním. Pro případ vánočního dárku, rád zašlu DÁRKOVÝ POUKAZ na knihu pod stromeček.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 10.66
  (CZK 290)
 • 4 Kniha s věnováním, navíc e-book s recepty "ŽIVÁ STRAVA"

  Zaslání podepsané knížky včetně poštovného s jmenovitým věnováním a navíc e-book s recepty "ŽIVÁ STRAVA", které jsem připravoval mámě. Pro případ vánočního dárku, rád zašlu DÁRKOVÝ POUKAZ na knihu pod stromeček.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 12.86
  (CZK 350)
 • 0 2 knihy s věnováním

   Zaslání 2 podepsaných knížek včetně poštovného s jmenovitým věnováním. Pro případ vánočního dárku, rád zašlu DÁRKOVÝ POUKAZ na knihu pod stromeček.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 18.34
  (CZK 499)
 • 0 2 knihy s věnováním, navíc 2x e-book s recepty "ŽIVÁ STRAVA"

  Zaslání 2 podepsaných knížek včetně poštovného s jmenovitým věnováním a navíc 2x e-book s recepty "ŽIVÁ STRAVA", které jsem připravoval mámě. Pro případ vánočního dárku, rád zašlu DÁRKOVÝ POUKAZ na knihu pod stromeček.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 22.01
  (CZK 599)
 • 0 2 knihy s věnováním, křest knihy, e-book

  Pozvání na křest pro 2 osoby a osobní předání 2 knížek s věnováním +  e-book s recepty "ŽIVÁ STRAVA", které jsem připravoval mámě. Pro případ vánočního dárku, rád zašlu DÁRKOVÝ POUKAZ na knihu pod stromeček.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 36.75
  (CZK 1,000)
 • 0 2 knihy, pozvání na křest, RAW kurz vaření, e-book "ŽIVÁ STRAVA"

  Pozvání na křest pro 2 oosoby, osobní předání 2 knížek s věnováním a zdarma RAW kurz vaření živé stravy, který osobně povede autor knížky…tedy já :-) +  e-book s recepty RAW FOOD, které jsem připravoval mámě. Pro případ vánočního dárku, rád zašlu DÁRKOVÝ POUKAZ pod stromeček.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 181.88
  (CZK 4,949)
 • 0 2 knihy, pozvání na křest, Raw kurzy vaření pro 2 osoby, e-book "ŽIVÁ STRAVA"

  Pozvání na křest pro 2 oosoby, osobní předání 2 knížek s věnováním a zdarma RAW kurz vaření živé stravy pro 2 osoby, který osobně povede autor knížky…tedy já :-) + e-book s recepty RAW FOOD, které jsem připravoval mámě. Pro případ vánočního dárku, rád zašlu DÁRKOVÝ POUKAZ pod stromeček.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 352.44
  (CZK 9,590)