Čas na lelky právě přichází!

Nápadité CD s autorskými písničkami pro děti, které pobaví i dospělé. Zpěv s klavírním doprovodem zpestřují různé zvukové efekty. Součástí CD je nevšední booklet se všemi písňovými texty, vyšperkovaný obrázky Andrey Tachezy. Testováno na věku 2-76 let.

 • Placky

 • Sada 12 vinylových samolepek

 • Sada 5 pohlednic

 • Pexeso

 • Tričko

 • Jeden z lenochodů a první šťastná majitelka

 • Další z lenochodů trpělivě čeká na svého majitele

 • Fotka z natáčení

EUR 3,996
pledged of EUR 3,736

106%

106% completed

101 contributors pledged

Music

All or nothing. Project finished on Dec 9, 2016 at 13:23.

Show all rewards

Kdo jsem?

Jsem vystudovaná textařka a klavíristka, jako samouk máma 3 dětí. Tyhle tři životní role se ve mně nejvíc prolínají a společně mě dovedly k tomu, že vymýšlím písničky pro děti.

Proč píšu?

Protože okamžiky, kdy se publikum usmívá, jsou pro mě ničím nenahraditelné.

Počátky tvorby pro děti

Písničky z CD Čas na lelky původně vznikaly jako součást takového většího projektu, jehož cílem bylo vymýšlet kvalitní zábavu pro děti a rodiče. Nejdřív jsem si vybrala 24 dostatečně různorodých témat, a pak jsem současně řešila, o čem konkrétně by která písnička mohla být, a jaký typ hudby by se k tématu hodil. Prvních 10 písniček jsem napsala na začátku roku 2013, jenže potom moje hlava kvůli nečekaným životním událostem přestala mít na bezstarostné lelkování kapacitu.

Spolupráce s Andreou aneb Může za to Semafor

Klíčovou roli v mé lelkovací přestávce sehrál Nezbedný semafor, jedna z mých písniček pro děti, kterou jsem poslala na soutěž Dětská nota 2014. Nejenže získala 1. cenu, ale zároveň mě díky ní požádalo o spolupráci nakladatelství Běžíliška. Tak jsem se seznámila k mé velké radosti s Andreou Tachezy a mohla s ní spolupracovat na leporelu Křížem krážem hurá za ní!

CD se vším všudy

Na podzim roku 2015 jsem se vrátila k svému projektu pro děti a rozhodla se zrealizovat zatím aspoň jeho část v podobě CD. V dubnu 2016 jsem dopsala poslední z 24 písniček. Chvíli jsem uvažovala o co nejlevnější variantě v podobě studiové nahrávky bez bookletu, jen s nějakým titulním obrázkem a nejnutnějšími informacemi na coveru. Ale nakonec naštěstí zvítězila varianta s bookletem. Když pak na můj nesmělý dotaz Andrea odpověděla, že do toho půjde, jen pokud ji to bude bavit, a druhý den mi po pročtení textů spolupráci potvrdila, bylo rozhodnuto. Věděla jsem, že to dodá nahrávce nový rozměr a že to za větší investici určitě stojí. Navíc jsem se v mezičase od přátel dozvěděla o možnosti crowdfundingu a rozhodla jsem se ji na hithitu vyzkoušet.

Podpořte nás a objednejte si k CD odměnu podle svého gusta

Odměny Vám můžu předat osobně v Hloubětíně (Praha 9) nebo si je můžete nechat poslat poštou jako doporučený balíček. V tom případě je potřeba zvýšit částku o 65 Kč, jak je uvedeno v popisu jednotlivých odměn. Pro další možnosti osobního vyzvednutí sledujte aktuality.

Placky

Vyberte si motiv(y), který(é) se Vám nejvíc líbí, a do poznámky napište příslušný počet čísel. Větší fotka očíslovaných placek je k nahlédnutí pod úvodním videem.

.

SamolepkySamolepky

Sada 12 vinylových samolepek. Pokud máte zájem o více těchto sad, napište počet do poznámky.

.

PohlednicePohlednice

Sada 5 pohlednic s písňovými texty

.

.

Pexeso Pexeso

20 dvojic s vybranými motivy z bookletu

.

.

TričkoTričko

Potřebný počet velikostí napište do poznámky.

.

.

LenochodLenochod

Ukázka jednoho z lenochodů. Každý kus bude originál, barvy se mohou lišit.

.

Ukázky

News

Nov 6, 2017 Předvánoční prevence

Předvánoční čas bývá pro lenochody i pro lidi velikou výzvou. Životní tempo totiž dosahuje nebezpečných hodnot. Pojďme odolat a nenechme se jím strhnout! Připravte si šálek svého oblíbeného nápoje, uvelebte se v křesle a v klidu, ale v naprostém klidu si promyslete, jestli byste nepotřebovali ješt…

More

Mar 16, 2017 Křest Lelků se blíží!

More

Comments

Choose reward for your contribution

 • sold 3
  Kulička proti molům

  Tematická symbolická podpora bez hmatatelné odměny. Získáte "jen" dobrý pocit a naději, že se Vašemu šatníku vyhnou moli ;-)

  Reward delivery: not specified

  EUR 3.93
  (CZK 100)
 • sold 14
  CD ke stažení

  Chcete si pořídit zajíce v pytli co nejlevněji? Pošlu Vám odkaz, na kterém si můžete stáhnout celý Čas na lelky v mp3 nebo FLAC. Pokud si zajíce oblíbíte a zatoužíte ho chytit do ruky, nebude problém objednat si jeho hmatatelnou podobu později.

  Reward delivery: in a week after the Hithit project end

  EUR 5.90
  (CZK 150)
 • sold 43
  CD hmatatelné

  Chcete si Čas na lelky užít se vším všudy? Dostanete potištěné CD s krásným obrázkovým bookletem, ve kterém najdete texty všech 24 písniček a podpisy obou autorek.

  Pokud byste chtěli CD poslat jako doporučený balíček poštou (kamkoli v rámci ČR), je potřeba zaplatit o 65 Kč víc, celkem tedy 315 Kč.

  Reward delivery: on address, in a month after the Hithit project end

  EUR 9.83
  (CZK 250)
 • sold 1
  CD + placka

  Chcete, aby Vám některá z písniček přirostla k srdci? Vyberte si jeden z nabízených 12 motivů z bookletu (viz fotky) a noste placku při každém poslechu Času na lelky, dokud se nenaučíte písničku sami zazpívat.

  Pokud byste chtěli odměnu poslat  jako doporučený balíček poštou (kamkoli v rámci ČR), je potřeba zaplatit o 65 Kč víc, celkem tedy 365 Kč.

  Reward delivery: on address, in a month after the Hithit project end

  EUR 11.80
  (CZK 300)
 • sold 1
  CD + samolepky

  Máte doma nevyužitou plochu, která by potřebovala vyzdobit? Sada 12 samolepek (viz fotky) Vám pomůže nežádoucí prázdnotu zaplnit a dostanete k ní samozřejmě i CD.

  Pokud byste chtěli odměnu poslat jako doporučený balíček poštou (kamkoli v rámci ČR), je potřeba zaplatit o 65 Kč víc, celkem tedy 365 Kč.

  Reward delivery: on address, in a month after the Hithit project end

  EUR 11.80
  (CZK 300)
 • sold 1
  CD + dvě a více placek

  Chcete jen jedno CD, ale o jednu placku by se Vaše děti popraly? Vyberte si potřebný počet z nabízených 12 motivů z bookletu (viz fotky) a za každou další placku přidejte 20 Kč. Výchozí cena 320 Kč je za CD + 2 placky.

  Pokud byste chtěli odměnu poslat jako doporučený balíček poštou (kamkoli v rámci ČR), je potřeba zaplatit o 65 Kč víc, celkem tedy 385 Kč (+ 20 Kč za každou další placku navíc).

  Reward delivery: on address, in a month after the Hithit project end

  EUR 12.59
  (CZK 320)
 • sold 0
  CD + dvě a více sad samolepek

  Máte doma více nevyužitých ploch a/nebo více neúnavných lepičů? Objednejte si libovolné množství sad 12 samolepek (viz fotky) a za každou další sadu přidejte 40 Kč. Výchozí cena 340 Kč je za CD + 2 sady samolepek.

  Pokud byste chtěli odměnu poslat jako doporučený balíček poštou (kamkoli v rámci ČR), je potřeba zaplatit o 65 Kč víc, celkem tedy 405 Kč (+ 40 Kč za každou další sadu samolepek navíc).

  Reward delivery: on address, in a month after the Hithit project end

  EUR 13.37
  (CZK 340)
 • sold 6
  CD + pexeso

  Chcete využít čas během lelkování u CD efektivně? Pořiďte si k němu pexeso s vybranými obrázky z bookletu (viz fotky) a trénujte paměť.

  Pokud byste chtěli odměnu poslat jako doporučený balíček poštou (kamkoli v rámci ČR), je potřeba zaplatit o 65 Kč víc, celkem tedy 415 Kč.

  Reward delivery: on address, in a month after the Hithit project end

  EUR 13.77
  (CZK 350)
 • sold 1
  CD + sada 5 pohlednic

  Chcete potěšit kamaráda filatelistu? Vaše nejvzácnější úlovky mu pošlete na pěti originálních pohlednicích (viz fotky) a k tomu si poslechněte Čas na lelky.

  Pokud byste chtěli odměnu poslat jako doporučený balíček poštou (kamkoli v rámci ČR), je potřeba zaplatit o 65 Kč víc, celkem tedy 415 Kč.

  Reward delivery: on address, in a month after the Hithit project end

  EUR 13.77
  (CZK 350)
 • sold 16
  Dvě a více CD

  Už teď víte, že budete potřebovat více než jeden Čas na lelky? Spočítejte, kolik Vašich přátel by si zasloužilo zalelkovat a přidejte za každé další CD 200 Kč. Výchozí cena 450 Kč je za 2 CD.

  Pokud byste chtěli CD poslat jako doporučený balíček poštou (kamkoli v rámci ČR), je potřeba zaplatit o 65 Kč víc, celkem tedy 515 Kč (+ 200 Kč za každé další CD navíc).

  Reward delivery: on address, in a month after the Hithit project end

  EUR 17.70
  (CZK 450)
 • sold 4
  CD + tričko

  Souhlasíte s tím, že by si každý měl občas najít čas na lelky, a nebojíte se to demonstrovat na veřejnosti? Objednejte si k CD tričko s titulním obrázkem z bookletu (viz fotky) v jedné z těchto velikostí: dámské S, M, L, XL, pánské S, M, L, XL, XXL. U dětí uveďte věk dítěte.

  Pokud byste chtěli odměnu poslat jako doporučený balíček poštou (kamkoli v rámci ČR), je potřeba zaplatit o 65 Kč víc, celkem tedy 665 Kč.

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 23.60
  (CZK 600)
 • remaining 4 from 5
  CD + lelkování s autorkou

  Chcete trochu nakouknout pod pokličku mého já? Sejdu se s Vámi v sympatické kavárně nebo čajovně v Praze, na které se dohodneme. Přinesu Vám CD s věnováním a pozvu Vás na kafe nebo čaj a něco sladkého k tomu.

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 27.53
  (CZK 700)
 • sold 2
  CD + dvě a více triček

  Chcete demonstrovat za Čas na lelky hromadně? Objednejte si k CD libovolný počet triček s titulním obrázkem z bookletu (viz fotky). Do poznámky uveďte seznam s počtem velikostí a přidejte za každé další tričko 250 Kč. Výchozí cena je za CD + 2 trička.

  Pokud byste chtěli odměnu poslat jako doporučený balíček poštou (kamkoli v rámci ČR), je potřeba zaplatit o 65 Kč víc, celkem tedy 915 Kč (+ 250 Kč za každé další tričko navíc).

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 33.43
  (CZK 850)
 • remaining 4 from 5
  CD + obrázek s textem na přání

  Chcete originální dárek přímo na míru? Napíšu speciálně pro vás 4-8verší a Andrea k němu nakreslí barevný obrázek formátu A5 na téma, na kterém se společně s Vámi shodneme. Dostanete originál obrázku s textem a CD samozřejmě k tomu.

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 117.99
  (CZK 3,000)
 • remaining 5 from 5
  CD + píseň na přání

  Chcete urychlit vznik mého dalšího autorského CD? Napíšu speciálně pro vás píseň na téma, na kterém se společně shodneme. Dostanete zápis melodie s textem a akordy, pracovní nahrávku a CD Čas na lelky samozřejmě k tomu.

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 196.66
  (CZK 5,000)
 • sold 0
  Spřízněná duše v balíku

  Patříte k nadšencům, kteří jsou přesvědčeni o smyslu toho, co dělám? A máte navíc peníze na rozdávání?

  Moc ráda se s Vámi někde v Praze setkám, předám Vám Čas na lelky s osobním věnováním a pozvu Vás na drink dle Vašeho výběru. Na coveru CD bude uvedeno Vaše jméno (případně i logo) s poděkováním. Pokud přijdete na křest, budete mít zarezervováno VIP místo, a v rámci křtu Vám veřejně poděkuji.

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 393.31
  (CZK 10,000)
 • Sold out!!
  CD + ručně šitý lenochod

  Potřebujete kamaráda, který by měl pro Vaši loudavou náladu pochopení? Ručně šitý lenochod z dílny Andrey Tachezy (co kus to originál, viz fotky) si s Vámi poslechne celé CD a nebude přitom nikam odbíhat.

  Pokud byste chtěli odměnu poslat jako doporučený balíček poštou (kamkoli v rámci ČR), je potřeba zaplatit o 65 Kč víc, celkem tedy 865 Kč.

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 31.47
  (CZK 800)