Bratři ORFFOVÉ - "ŠERO"

Naše první album BINGRIWINGRI jsme vydali 31. října roku 2005. Druhé album ŠERO vyjde o 8 let později v pondělí 11.11. 2013

 • tričko the orffs vyrobené pro předplatné hithit.cz

 • Koncertní šnůra k albu Bingriwingri

EUR 3,026
pledged of EUR 1,851

163%

163% completed

271 contributors pledged

Music, Art

Show all rewards

Když jsme v roce 2002 začali pracovat na "nejisté" představě nahrávky, kterou si dokážeme nahrát sami po večerech v pokojíčku jen pomocí osobního počítače, mikrofonu a něco málo audio vybavení, ještě jsme netušili, jaký ohlas výsledek přinese. Od starších písniček Ivánka Gajdoše jsme se prokousávali k novým a intuitivně jsme se učili používat nové zařízení a technologie.

Po vydání a velmi vstřícném přijetí alba nazvaného Bingriwingri (říjen 2005) jsme se rozrostli až na sedmičlennou živou kapelu. Odehráli jsme několik desítek koncertů, poznali spoustu spřízněných duší a společně strávili moře nezapomenutelných okamžiků. Naštěstí nám mimo to zbyl taky nějaký čas na tvorbu nových písniček. I když jsme nikam nespěchali, tak to šlo pomalu. Možná pomaleji, než bychom sami chtěli. A přestože jsme nové album začali ohlašovat už na rok 2009(!), nový materiál se nám podařilo dát dohromady až v roce 2013. Zhruba poslední rok a půl jsme doslova stovky hodin pečlivě skicovali, zaznamenávali, mazali, znovu se vraceli a hlavně hodně debatovali o 12 písničkách, které se nám nakonec podařilo dát dohromady. Písničky už v tuto chvíli máme nahrané, doprodukované a částečně smíchané.

Zbývá nám už jen poslední krok a to je výroba samotného nosiče a jeho vizuální podoba. Rádi bychom, aby "Šero" vyšlo opět v jedinečném výtvarném zpracování a stalo se ozdobou vaší fonotéky. HITHIT nebereme jako charitu, ale jako partnerství, které zajistí prostředky pro finální výrobu alba. Naše nabídka by měla plnit spíše funkci jakéhosi předprodeje, který vám umožní získat album ještě před jeho uvedením do distribuce a to jak v digitální, tak fyzické podobě, navíc s několika jedinečnými bonusy. Nám potom pomůže "nezadlužit se". Navíc v případě, že vybereme vyšší než minimální částku budeme schopni vyrobit také vinylovou edici.

S díky Bratři Orffové

Comments

Choose reward for your contribution

 • 29

  vstupenka na koncert (guestlist) z plánované jarní koncertní šňůry v roce 2014 a jako bonus legendární dešťový pytlík Serži Vantóše, používáný pro vodní sólo v koncertní verzi písně NEVYPÍNÁM. podle tvrdosti materiálu vybraný pro různou intenzitu deště. od mžení po krubopobití. podpis a věnování Serži Vantóše samozřejmostí. osobní předání po odehraném koncertu.

  Reward delivery: In a year

  EUR 3.70
  (CZK 100)
 • 81

  album ŠERO ke STAŽENÍ ještě před oficiálním termínem vydání, který je stanoven na pondělí 11.11. 2013. download link bude zaslán na uvedenou emailovou adresu.

  Reward delivery: In a week

  EUR 5.55
  (CZK 150)
 • 47

  album ŠERO ve formě CD bude do týdne od oficiálního data vydání připraveno k OSOBNÍMU vyzvednutí v PRAZE, BRNĚ a OSTRAVĚ. místo vyzvednutí bude upřesněno v průběhu října. na přání je možné booklet opatřit signaturou Serži Vantóše.

  Reward delivery: In a week

  EUR 9.25
  (CZK 250)
 • 18

  speciální edice triček THE ORFFs s motivem ŠERO, který bude navržen našim kamarádem Jirkou Libánským (autor výtvarného konceptu, obalu) POUZE pro účely sbírky na HITHIT.CZ.tričko bude doručeno poštou na uvedenou adresu ihned po dokončení výroby.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 11.10
  (CZK 300)
 • 43

  album ŠERO ve formě CD bude do týdne od oficiálního data vydání odesláno POŠTOU (pouze ČR) na vámi uvedenou adresu. na přání je možné booklet opatřit signaturou Serži Vantóše.

  Reward delivery: In a week

  EUR 11.10
  (CZK 300)
 • 17

  album ŠERO na DLOUHOHRAJÍCÍ GRAMOFONOVÉ DESCE - VINYLU! díky VÁM a dosažení 100% potřebné částky, si můžeme troufnout také na vydání LP. na přání také signatura Serži Vantóše. dlouhohrající deska vám bude doručena poštou na uvedenou adresu. ihned po výrobě.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 14.81
  (CZK 400)
 • 11

  album ŠERO ve formě CD + album BINGRIWINGRI ve formě CD budou do týdne od oficiálního data vydání připraveny k OSOBNÍMU vyzvednutí v PRAZE, BRNĚ a OSTRAVĚ. místo vyzvednutí bude upřesněno v průběhu října. na přání je možné booklety opatřit signaturou Serži Vantóše.

  Reward delivery: Not specified

  EUR 18.51
  (CZK 500)
 • 17

  album ŠERO ve formě CD + album BINGRIWINGRI ve formě CD budou do týdne od oficiálního data vydání odeslány POŠTOU (pouze ČR) na vámi uvedenou adresu. na přání je možné booklety opatřit signaturou Serži Vantóše.

  Reward delivery: In a week

  EUR 20.36
  (CZK 550)
 • Sold out!!

  kondenzátorový mikrofon s jeden palec velkou pozlacenou membránou, vnitřní ochranou proti otřesům a koženkovým pouzdrem - RODE NT 1000, made in australia. první a ve většině případů jediný mikrofon, na který jsme nahráli většinu nástrojů a vokálů pro album BINGRIWINGRI. věnování a signatura Serži Vantóše je samozřejmostí.

  Reward delivery: In a month

  EUR 205.63
  (CZK 5,555)
 • 1

  soukromý a velmi komorní "akustický koncert" ve složení 1-3 členové skupiny Bratři Orffové u vás doma, na samotě u lesa, za trnkovým keřem, pod jezevčí skálou, na kopci větroplachů, u vašeho oblíbeného jezu či jiném dostatečně inspirativním místě. předchozí osobní dohoda nutná. nabídka se nevztahuje na komerční akce, firemní večírky apod.

  Reward delivery: In a year

  EUR 259.12
  (CZK 7,000)