Pomozte na svět jedinečné komunikační hře

Nedávejte dětem nudné otázky a zahrajte si s nimi SAMAJU. Dozvíte se toho o nich i o sobě mnohem víc. Hra pomáhá dětem rozvíjet komunikační dovednosti, vyjádřit své pocity, ale také naslouchat a dávat prostor ostatním.

Author: Lucie Beranová

CO SE DĚJE SE SAMAJOU

Aug 3, 2016

Mám pro vás nejnovější informace :-) Návrh krabičky na SAMAJU je připravený, všechny ostatní podklady jsou kompletní a příští týden (jestli vše půjde podle plánu) by se měla začít vyrábět. Výroba bude trvat cca 6 týdnů. V druhé polovině září by mohla být SAMAJA na světě!

VELKÉ DÍKY VŠEM

Jul 25, 2016

Ani nedokážu popsat slovy, jak velkou mám radost. Posunuli jste mě o velký kus cesty za svým snem...Děkuju.
 

Anonymní přispěvatelé

Jul 25, 2016

Teprve dnes jsem se po ukončení projektu dozvěděla jména (a výše příspěvků) téměř poloviny lidí, kteří přispěli anonymně. Moc děkuji ;-) Zjistila jsem, že u některých jsou poznámky či otázky, na které se budu snažit odpovědět každému osobně na mailovou adresu. Dejte mi prosím trochu času, bude to během následujícich 14 dnů. Tento týden je pro mě priorita zkompletovat všechny podklady pro výrobu hry a odeslat je výrobci. Díky za pochopení.

Co dál?

Jul 24, 2016

Čerstvé informace o tom, jak budu pokračovat po ukončení projektu a jaké další nápady do budoucna mám ;-) najdete na FB stránkách hryprorozvoj.cz

Dnes byla splněna cílová částka!

Jul 19, 2016

Jsem nadšená, je tam 100%, jupí. Musím se přiznat, že jednu dobu jsem tomu přestávala věřit. Pak jsem si ale řekla, přece to teď nezabalíš, zvedla hlavu a sázela do toho energii dál. Nad vodou mě drželo spousta přátel, kteří sdíleli a rozesílali všechno, co jsem zveřejnila nebo mě povzbuzovali osobně či do telefonu. Párkrát se mi vybil můj stařičký "nechytrý" mobil, jak jsem ho žhavila ;-) SAMAJA není jen můj projekt, je to projekt všech, kteří mě mají rádi a všech, kterým stačilo jedno video a pár řádků, aby mě a mé hře uvěřili. Posílám všem jedno velké díky!!!

Kolik vlastně bude SAMAJA stát?

Jul 16, 2016

Cena se určitě bude pohybovat kolem 400,- Kč. Přímo na mých stránkách bude hra stát 399,- Kč (hryprorozvoj.cz). V dalších obchodech se cena může lišit. Záleží, zda to bude e-shop nebo kamenný obchod. Každý má jiné náklady na provoz a tím pádem i jinou marži. Aby byla všude stejná cena bohužel nedokážu zaručit.

Děkuji štědrým sponzorům

Jul 15, 2016

Ráda bych poděkovala dvěma pánům, kteří do mé hry vložili nejen svou důvěru, ale také velkou finanční částku, aby mi pomohli k jejímu vydání. První z nich je pan Jan Nohýnek, který se s firmou Nábytek Honza s.r.o. stal generálním partnerem hry a druhý je pan Vlastimil Drázský.

Na přání jsem přidala odměnu

Jul 14, 2016

Vymyslela jsem další odměnu pro ty, kdo si nechtějí hru kupovat dopředu nebo se jim částka za hru zdá velká. Za 250,- Kč získáte slevu 50% na 1-3 hry, které si budete moct koupit od září na mých stránkách hryprorozvoj.cz

Hurááá, máme nasbíráno 50%

Jun 30, 2016

Děkuji vám všem za příspěvky a šíření projektu. Druhá půlka bude větší boj, proto vás prosím, podporujte SAMAJU dál. Říkejte o ní přátelům a známým nebo ji sdílejte na FB v různých skupinách.

Příspěvek jako sponzorský dar

Jun 23, 2016

Pokud budete chtít věnovat příspěvek jako sponzorský dar, dostanete ode mě samozřejmě potvrzení - darovací smlouvu.
 

JAK OBSTÁLA SAMAJA VE ŠKOLE?

Jun 20, 2016

Moje kamarádka Monika mi ke hře napsala: Mluvila jsem s mamčou. Je celkově nehrací typ a musela jsem jí trochu přemlouvat, aby hru do školy vzala. Ale podařilo se nemožné – měla jen slova chvály. Zkoušela ona i jiné učitelky. A všichni vč. dětí nadšené. Děti chtěly hrát znovu a znovu. Učitelky se nestačily divit, co se dozvěděly – až jim šel mráz po zádech.

Mám pro vás novou odměnu

Jun 16, 2016

Na žádost některých svých přátel jsem se rozhodla přidat ještě jednu "kulatou" odměnu. Je to limitovaná edice otázek - pokud si připlatíte 100,- Kč, získáte 10 bonusových kartiček navíc. Zároveň budete mezi úplně prvními, kterým hru budu posílat. Ale pozor, tato odměna platí jen pro 50 lidí, aby byla zaručena exkluzivita ;-)

SAMAJA za zvýhodněnou cenu pro 20 nejrychlejších už je vyprodána, ale...

Jun 13, 2016

Nabídka her za běžnou cenu je neomezená - čím více peněz se vybere, tím více her nechám vyrobit :-) Pro vás je výhoda v tom, že ušetříte na poštovném a zároveň hru obdržíte dříve než se začne prodávat.
 

EUR 4,883
pledged of EUR 4,500

108%

108% completed

214 contributors pledged

Games, Education

Choose reward for your contribution

 • 8 Ochutnávka hry SAMAJA

  E-mailem obdržíte 20 otázek ze hry. Můžete si vyzkoušet, jaké to je na ně odpovídat.
   

  Reward delivery: In a month

  EUR 3.75
  (CZK 100)
 • Sold out!! SAMAJA s poštovným zdarma pro nejrychlejší

  Hru získáte za zvýhodněnou cenu i s poštovným. Je to omezená nabídka, platí pouze pro prvních 20, kteří přispějí touto částkou.  
   

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 9.38
  (CZK 250)
 • 8 Sleva 50% na 1-3 hry SAMAJA

  E-mailem dostanete poukázku na slevu 50% pro 1-3 hry SAMAJA, které si objednáte na mých stránkách hryprorozvoj.cz. Hra bude k dostání od září 2016 a poukázka bude mít platnost do konce roku 2016.
  SAMAJA JE IDEÁLNÍ DÁREK K VÁNOCŮM

  Reward delivery: In a month

  EUR 9.38
  (CZK 250)
 • 85 Hra SAMAJA

  Pošlu vám jednu čerstvě vyrobenou hru včetně poštovného zdarma.
   

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 15.00
  (CZK 400)
 • Sold out!! Limitovaná edice hry SAMAJA - bleskově

  Staňte se jedním z těch, kdo održí hru ihned po jejím vyrobení (do týdne) a zároveň získáte 10 bonusových kartiček s otázkami navíc! Tyto kartičky bude vlastnit omezený počet lidí (maximálně 50 :-)).

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 18.75
  (CZK 500)
 • 5 SAMAJA s věnováním na míru + překvapení

  Pro vás, kdo máte rádi kulaté částky a rádi se necháváte překvapit. Za váš příspěvek získáte jednu hru s poštovným zdarma, kde bude uvnitř na  krabičce napsané věnování přímo vám nebo vaší rodině či dětem a zároveň vám přijde ručně vyrobený dárek.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 18.75
  (CZK 500)
 • 27 2x SAMAJA s poštovným zdarma

  Za tuto částku získáte dvě hry včetně poštovného zdarma.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 26.25
  (CZK 700)
 • 9 Hra SAMAJA s podpisem autorky a uvedením jména s poděkováním na webu + 1 hodina konzultace

  Za tisícikorunu dostanete SAMAJU, kterou osobně jako autorka podepíšu. Zároveň budou vaše jméno či firma (s vaším svolením) uvedeny na webových stránkách - hryprorozvoj.cz a dále budete mít možnost u mě absolvovat jednu hodinu konzultace na téma výchova dětí.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 37.50
  (CZK 1,000)
 • 1 2 x SAMAJA s věnováním, uvedením jména a poděkováním na webu + na letáku ve hře + 2 hodiny koučování

  Pokud přispějete částkou 5.000 Kč, získáte dvě vydání hry s mým podpisem a osobním věnováním dle vašeho přání. Vaše jméno či firma budou uvedeny (s vaším souhlasem) na webových stránkách - hryprorozvoj.cz a také na letáčku, který bude přímo v balení hry. Zároveň u mě získáte dvě hodiny koučování.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 187.51
  (CZK 5,000)
 • Sold out!! Generální sponzor

  Vaše logo či jméno bude jako jediné zobrazeno na zadní straně krabičky, kde bude zároveň popis hry a její příběh (legenda). Dále budete uvedeni jako generální sponzor na webových stránkách - hryprorozvoj.cz. Samozřejmostí je získání hry s osobním věnováním.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 750.05
  (CZK 20,000)