Nová deska Vladimíra 518

Rozhodněte, zda nová deska Vladimíra 518 vyjde i na vinylu.

Author: Vladimír Brož

EUR 3,531
pledged of EUR 1,874

188%

188% completed

143 contributors pledged

Music

Praha, Hlavní město Praha, Česká republika

Show all rewards

Důvodem účasti Vladimira 518 na stránkách Hithit.cz je jeho plán vrátit mezi nosiče vinyl. Klasické médium, na kterém vyjde Vladimirova nová sólová deska. A to rovnou ve vysoké kvalitě vysokogramážového vinylu a otvíracího obalu, i s přiloženým CD.

Druhá sólová deska Vladimira 518 bude postupy a energií navazovat na jeho první sólo počin z roku 2008 Gorila vs. Architekt. Po třech deskách PSH se tak jedná o jeho pátý dlouhohrající počin, který vyjde jako již tradičně pod hlavičkou jeho labelu Bigg Boss, a to na přelomu jara a léta 2013.

Nabídka pro všechny, kteří mu pomůžou vrátit hiphop na vinyl, začíná na lístku na audiovizuální křest nového alba v Praze, pokračuje přes originální CDs až k dvěma variantám vinylového LP. První spočívá v luxusním a klasickém ofsetem potištěném obalu, zatímco druhá je lahůdka pro sběratele, tedy Vladimirem vlastnoručně sítotiskem potištěném a domalovaném coveru. Obě varianty obsahují i vložené samostatné CD.

Vladimir 518 je jeden z nejdéle působících rapperů české scény, člen skupiny PSH a zakladatel labelu Bigg Boss. Hostoval na deskách interpretů jako jsou LA4, Indy & Wich, Orikoule, Dj Wich, Hugo Toxxx, Tata Bojs, Monkey Business, Rytmus, Neruda a mnoho dalších. 518 je znám i jako výrazná osobnost graffiti scény, ilustrátor, comicsový výtvarník a autor scénografií pro představení experimentální skupiny TOW.

Je autorem knih 2666 / Praha Odyssey, Kmeny a Město=Médium. V roce 2008 všechny své zkušenosti propojil při přípravě sólo CD Gorila vs Architekt a jeho koncertního provedení v podobě speciálního multimediálního vystoupení. V lednu 2009 získal několik cen časopisu Filter a to Nejlepší interpret, album a cover roku 2008. Na největším českém hudebním webu musicserver.cz bylo jeho album vyhlášeno nadžánrovým albem roku. Jeho tažení hudebními cenami za rok 2008 bylo dovršeno získáním Anděla v kategorii Hip Hop and R’N’B.

V roce 2010 vydal společně s PSH desku Epilog, označenou jako poslední. Že to nebude míněno tak doslovně, dokazují přípravy další sólo desky, která by mělo spatřit světlo světa na přelomu jara a léta 2013.

Comments

Choose reward for your contribution

 • 3

  Lístek na audiovizuální křest desky Vladimira518

  Reward delivery: In half a year

  EUR 7.50
  (CZK 200)
 • 31

  Originální nové album Vladimira 518 CD

  Reward delivery: In half a year

  EUR 9.37
  (CZK 250)
 • 7

  2 ks nového alba Vladimira 518 na originálním CD, obě s jeho podpisem

  Reward delivery: In half a year

  EUR 16.87
  (CZK 450)
 • 14

  Nové album Vladimira 518 na vinylu v klasickém ofsetem potištěném obalu + vložené album na CD v jednoduché pošetce.

  Reward delivery: In half a year

  EUR 18.74
  (CZK 500)
 • 51

  Nové album Vladimira 518 na vinylu v sítotiskem potištěném a domalovaném obalu, číslovaném a podepsaném (limitovaná edice) + vložené album na CD v jednoduché pošetce.

  Reward delivery: In half a year

  EUR 33.73
  (CZK 900)
 • 17

  Lístek na audiovizuální křest Vladimirovy nové desky, podepsané originální CD, vinyl v sítotiskem potištěném a domalovaném obalu - číslovaném a podepsaném (limitovaná edice), originální CD Vladimirovy první sólové desky Gorila vs. Architekt.

  Reward delivery: In half a year

  EUR 56.22
  (CZK 1,500)