Perfect Days

V Divadle Exil chceme realizovat hru Perfect Days.V představení zazní skladby od 11 pardubických kapel.Komedii,kterou někdo označuje za romantickou a pro ženy,chceme udělat s nadhledem a i pro muže.Peníze použijeme na doplacení autorských práv a produkci.

Author: Divadlo Exil

 • zkouška

 • Perfect days v této sestavě

 • Jana Tichá a Aleš Dvořák

 • Jana Tichá a Aleš Dvořák

 • zkouška

EUR 2,574
pledged of EUR 1,816

141%

141% completed

44 contributors pledged

Theater

Pardubice, Pardubický kraj, Česká republika

Show all rewards

Chceme to udělat perfektně!

Hru skotské autorky Liz Lochhead Perfect Days. Barbara má všechno - prosperující firmu, peníze, přátele, luxusní byt. Začaly jí ale tikat biologické hodiny, a tikají tak silně, že přehluší úplně všechno. Musí proto okamžitě sehnat otce svého dítěte. Komedii, kterou někdo označuje za romantickou a pro ženy, chceme udělat s nadhledem a i pro muže.

V představení zazní skladby od 11 kapel! Proč?

Na vykreslení perfektních dnů jsme se rozhodli použít originální muziku. A proto jsme oslovili 11 pardubických kapel. V inscenaci zazní skladby od těchto hudebních formací: Vypsaná fixa, Volant, Dukla Vozovna, Chocolate Jesus, Kalkata Band, Die alten Maschinen a Moimir Papalescu, Fundamentalista v pásmu Gazy, Most Wonky, Mlask, Herbert Einstein, Chanson Trio Coucou.

Kdo jsme?

Představení vznikne pod hlavičkou pardubického divadla Exil, ve kterém máme zázemí. www.divadloexil.cz. Divadelní soubor funguje už 13 let a má za sebou desítky hotových her. Perfect days chceme dělat v tomto složení:

režie Naďa Kubínková, dramaturgie Kristýna Hypšová, hrají Jana Tichá, Aleš Dvořák, Radka Chladová, Saša Andrejs, Olina Vetešníková, Michal Dvořák

Premiéra: červen 2015, Divadlo Exil, Pardubice

Co nám neschází?

Tak především nadšení. Nastudovat Perfect days máme v plánu už několik let. Teď ale naše biologické hodiny dotikaly a nastala ta správná konstalace. K dispozici máme jeviště pardubického Divadla Exil a podporu pardubické hudební scény.  

Co nám schází?

Peníze na prodloužení autorských práv této divadelní hry. Prozatím máme koupená práva na tři představení. Perfect Days ale chceme hrát další dvě divadelní sezóny. Navíc stavíme na jevišti stylový byt. A nesmí to vypadat lacině. Chceme, aby to bylo dobré představení. Divadlo Exil je neziskovou organizací, a proto jsme vděčni za jakýkoliv příspěvek. Stačí nám i malá podpora. A za ni vás samozřejmě odměníme. Podpořte nás a nebudete litovat.

Project links

Comments

Choose reward for your contribution

 • 8

  Milé poděkování

  Přispěji a nic za to nechci. Za váš příspěvek vám ale rozhodně poděkujeme a napíšeme hezký mail.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 3.63
  (CZK 100)
 • 1

  Vstupenka a mp3 nahrávka

  Za váš příspěvek dostanete 1 volnou vstupenku na jakékoliv představení během divadelní sezóny 2015/2016, kromě premiéry a soundtrack 11 skladeb v mp3 z divadelního představení. Napíšeme vám hezký mail.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 7.26
  (CZK 200)
 • 14

  Dvě volné vstupenky a cédéčko

  Za vaše peníze dostanete 2 volné vstupenky na jakékoliv představení během divadelní sezóny 2015/2016, kromě premiéry. Navíc vám pošleme soundtrack z představení. Budete mít doma originální CD s 11 písničkami z divadelního představení.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 10.89
  (CZK 300)
 • 5

  Dvě volné vstupenky, soundtrack a plakát

  Za vaše peníze dostanete 2 volné vstupenky na jakékoliv představení během divadelní sezóny 2015/2016, kromě premiéry. Navíc vám pošleme soundtrack z představení. Budete mít doma originální CD s 11 písničkami z divadelního představení. A navrch osobní mail přímo od režisérky s originálním plakátem designérky Dity Krouželové.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 18.16
  (CZK 500)
 • 7

  Uvidím představení jako první a užiji si premiérovou afterparty

  Za vaše peníze dostanete 2 volné vstupenky na premiéru. Pokud ji nestihnete, můžete je kdykoli využít v následující divadelní sezóně. Můžete se také vyfotit s jakoukoliv herečkou či hercem (i v divadelní kotelně) a zúčastnit se premiérové afterparty. Navíc vám pošleme soundtrack z představení a originální plakát designérky Dity Krouželové.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 36.31
  (CZK 1,000)
 • 1

  Uvidím premiérové představení z VIP místa

  Za vaše peníze dostanete 2 volné vstupenky na premiéru na speciální místa pro hosty (balkón to není, neb ho ještě nemáme). Vaše jméno bude zaneseno do programu. Fotografie s podpisem s kýmkoli a kdekoli je jasná věc. Navíc vám pošleme soundtrack z představení a originální plakát designérky Dity Krouželové.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 72.62
  (CZK 2,000)
 • 2

  Uvidím premiéru jako speciální host

  Stanete se naším mecenášem. Vstupenky na premiéru a premiérovou afterparty jsou samozřejmostí. Navíc se můžete vyfotit s kterýmkoli aktérem této inscenace kdekoli v divadle. Podpis kamkoli – i na tělo – je pro nás vaším rozkazem. Vaše jméno bude zaneseno tučným písmem do programu. Navíc vám pošleme soundtrack z představení. Budete mít doma originální CD s 11 songy pardubických kapel.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 108.93
  (CZK 3,000)
 • 3

  Zahrajeme představení vám, vašim přátelům nebo známým

  Naše díky uslyšíte až do derniéry. Navíc večeře s vybraným členem divadla, který se nějakým způsobem podílí na představení Perfect days. Navíc s vámi půjdeme na pivo, do pardubického Impiku za rohem divadla, kdykoli po představení. Vaše jméno zaneseme nejenom do programu, ale tučně ho vyryjeme na skříňku v divadelní šatně. Navíc vám nabídneme benefiční představení v divadle Exil pro vás, vaše přátele nebo vaši firmu.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 181.55
  (CZK 5,000)
 • 3

  Dovezeme vám představení až k vám domů

  Nabízíme benefiční představení pro vás, vaše přátele nebo vaši firmu. Představení zahrajeme buď v pardubickém Exilu nebo vám ho dovezeme tam, kam si řeknete. Umístění Vašeho banneru v divadelním sále při premiéře a každé repríze je samozřejmostí. Navíc zveřejníme Vaše logo v programu a na webových stránkách Divadla Exil. Naše díky uslyšíte i po derniéře.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 363.11
  (CZK 10,000)