Dejme talentovaným dětem šanci uspět na Mistrovství světa

Jako úřadující mistři Evropy jsme horkými favority na Mistrovství světa 2023 v Portugalsku. Pomozte talentovaným dětem v cestě za jejich snem. Cílová částka má výrazně pomoci s úhradou startovného, ubytování a letenek.

 • Mistrovství Evropy v Chorvatsku 2023

 • Slavíme:)

 • MISTŘI!!

 • Taneční skupina roku 2023

 • Zkouška

 • Show time:)

 • Show time

 • Taneční skupina roku

 • Jsme ready:)

 • Taneční skupina roku MČR 2023

 • Náš Danceway kotel:)

 • Titul mistrů Evropy 2023

 • Mistrovství Evropy v Chorvatsku 2023

 • Celá DW family na ME v Chorvatsku 2023

EUR 2,780
pledged of EUR 2,631

105%

105% completed

93 contributors pledged

Community, Dance

All or nothing. Project finished on Sep 30, 2023 at 10:22.

Show all rewards

Co je náš cíl?

Odletět na mistrovství světa a splnit tak velký sen našich talentovaných dětí.

Úspěšná soutěžní sezóna

Od regionálního kola až po mistrovství České republiky naše děti zaznamenaly obrovský úspěch, a to během celé soutěžní sezony, která byla zakončena nominací na Mistrovství Evropy. K několika zlatým medailím na české taneční scéně přidaly, jako pomyslnou třešničku na dortu, i titul vícemistrů Evropy na šampionátu v Chorvatsku.

Detaily

Jsme velká taneční rodina, kam patří tanečníci všech věkových kategorií od dětí teenageru až po dospělé. Děti na sobě makají už od 5 let, mají radost z pohybu a fandí si navzájem. Všechny děti maximálně podporujeme v jejich tanečních snech, ale tentokrát potřebujeme pomoc zvenčí. Tancem žijí a chtějí být nejlepší na světě:) a o tu radost z úspěchu se chtějí podělit s těmi, kteří je na této cestě podpoří. Proto budeme streamovat a plánujeme udělat záznam z našeho soutěžního vystoupení. Za každou podporu, která nám pomůže pokrýt náklady na účast, budeme vděční.

Celý výjezd reprezentace vychází na 254 000 Kč, žádáme o podporu ve výši 50.000 Kč, která pokryje částečně náklady na letenky, ubytování a startovné.

Co je vlastně Danceway?

Taneční škola Danceway byla založena v roce 2006 tanečnicí achoreografkou Adélou Bučkovou. Původně malá skupinka dětí se rok co rok postupně rozrůstala a v současné době DANCEWAY tvoří tým s 200 tanečníky. DANCEWAY patří mezi nejlepší taneční školy v ČR.
Věnujeme se veškerým stylům street dance, snažíme se dětem poskytnoutsmysluplné využití volného času, ať už jen na úrovni koníčku, tak z nich zároveň vychovat profesionální tanečníky i budoucí lektory na té nejvyšší úrovni.

Mezi konkurencí jsme si za 17 let vybudovali jméno, které má své renomé a svou zásadní pozici v tanečním sektoru.

STAŇTE SE SOUČÁSTÍ TANEČNÍHO SNU A POMOZTE NAŠIM TALENTOVANÝM DĚTEM ZAŽÍT ATMOSFÉRU MISTROVSTVÍ SVĚTA!

DĚKUJEME!

News

Nov 8, 2023 Pozdrav a poděkování po mistrovství světa!

Ahoj a dobrý den všem, kteří jste nás na naší cestě za snem podpořili! Rádi bychom se po návratu s vámi podělili o výsledky a také pár emocí, které můžete vidět na videích na našem Instagramu - odkazy níže:) Ve velké formaci jako tým CANDIES (černé kostýmy) jsme se umístili na 4. místě a v malé…

More

Oct 26, 2023 Zdravíme z Portugalska!

Díky vám všem, jsme to dokázali! Jsme v Portugalsku a dnešním dnem nám začíná Mistrovství světa Hip Hop Unite 2023! Posíláme vám všem pozdrav z letiště: https://youtube.com/shorts/YiLJfLjAWKQ A také jsme pro vás něco málo na letišti zatancovali:) https://www.youtube.com/watch?v=K_4xmzmuABo …

More

Comments

Choose reward for your contribution

 • sold 95
  Dobrý skutek

  Pomoc vás bude hřát na srdíčku a my vám budeme moooc vděční!
  Možnost libovolně navýšit.
   

  Reward delivery: in a week after the Hithit project end

  EUR 4.05
  (CZK 100)
 • sold 15
  Účast na Open Class lekci jako tanečník

  Pořádáme pravidelné Open Class lekce pro veřejnost, každé pondělí od 18:00 do 19:00 hod., na Praze 10. Tančíme street dance / hip hop.

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 20.23
  (CZK 500)
 • sold 8
  Účast na vánoční taneční show jako divák

  Staňte se součástí naší taneční rodiny a zažijte vánoční atmosféru na naší taneční show. Termín akce: 15. 12. 2023, Praha.
  1x vstup

  Reward delivery: in a quarter after the Hithit project end

  EUR 40.47
  (CZK 1,000)
 • sold 2
  Účast na slavnostní Danceway party na závěr sezóny

  Staňte se součástí naší taneční rodiny a zažijte oslavu našich úspěchů celé soutěžní sezóny na slavnostním eventu naší taneční školy. Termín akce: 20. 6. 2024, Praha - Malešický park
  1x vstup

  Reward delivery: in a year after the Hithit project end

  EUR 40.47
  (CZK 1,000)
 • remaining 1 from 5
  1x účast a předávání cen na slavnostní Danceway party na závěr sezóny

  Osobní předání cen nejlepším tanečníkům oplynulé soutěžní sezóny na slavnostním eventu naší taneční školy. Termín akce: 20. 6. 2024, Praha - Malešický park. Staňte se součástí naší taneční rodiny a zažijte oslavu našich úspěchů celé soutěžní sezóny.

  Reward delivery: in a year after the Hithit project end

  EUR 101.17
  (CZK 2,500)
 • remaining 2 from 4
  Staň se součástí naší Danceway rodiny během soutěžního dne

  Přispěním se staneš čestným členem naší taneční rodiny a vezmeme tě s sebou na některý se soutěžní dní v rámci tour mistrovství republiky. Nejen, že s námi můžeš zažít atmosféru v backstagi, ale budeš přímo u toho, v těsné blízkosti. Případně můžeme na stories na našem Instagramu z celého dne přidávat logo produktu nebo služby. Staneš se tak součástí naší rodiny a i po několika letech budeš na tento nezapomenutelný zážitek vzpomínat.
   
  Případná propagace na našich sociálních sítích musí být v souladu s etiketou s ohledem na děti.
   

  Reward delivery: in a year after the Hithit project end

  EUR 404.69
  (CZK 10,000)