Vytvořme společně jedinečné pojízdné studio

Chci proměnit obyčejnou dodávku na pojízdné studio. Mohou se v něm natáčet videa, ale i živé streamy. Jsem Starej Fotr. Většina z vás mě zná z YouTube. Posledních pár let se věnuji recenzím jídel různého druhu.

Author: Starej Fotr

 • Takto by mohla vypadat dodávka.

 • Takto by mohla vypadat dodávka.

 • Uvnitř to může vypadat takto...

 • ... nebo i takto

EUR 7,110
pledged of EUR 6,254

113%

113% completed

146 contributors pledged

Media

All or nothing. Project finished on Feb 23, 2023 at 14:59.

Show all rewards

Jak mě to vůbec napadlo?

Začalo to fanouškem v komentáři. Napsal mi: „Proč točíš ochutnávku chlebíčků venku, v zimě, na rušné ulici?“ Odpověděl jsem: „Když jsem 150km od domova, tak kde jinde?“ Ale měl naprostou pravdu, a mě něco napadlo.

Co to je pojízdné studio?

Jedná se o dodávku např. Ford Transit, která je vybavena podobným vybavením, které používám k natáčení v interiérech. Je to zázemí pro točení videí, nebo živých streamů daleko od domova. Je to neskutečný pomocník, je to maskot, je to spojení s fanoušky. :)

Proč pojízdné studio?

Ahoj drazí fanoušci, ale nejen vy. Už dlouho přemýšlím, jak lépe a kvalitněji točit videa, která tak milujete. Sledujete velmi rádi moje recenze, ale nejvíce vás baví recenze pouličních jídel. A já se musím přiznat že mě také. Ale jsou to vlastně nejsložitější videa na mém kanále, i když to tak nevypadá. Představte si že stojíte na rušné ulici s vybavením pro natáčení, stativy, světla, a to klidně i v zimním období, nebo dešti. Točíte ochutnávku, nebo recenzi jídla, a okolo chodí davy lidí, nebo jezdí tramvaje. :) Navíc většinou úplně sám, bez kameramana, nebo asistenta. Někdy na mě kolemjdoucí koukají jako na blázna. :) A tak jsem dostal nápad! Co takhle vyrobit z obyčejné dodávky pojízdné studio? Studio, ve kterém bude podobné vybavení tomu, co používám v interiérech. Se zázemím, ve kterém mohu v klidu, a v teple točit recenze jídel kdekoliv na světě. Ale třeba v něm i streamovat z jakéhokoliv místa na světě. Se kterým mohu jezdit na fanouškovské srazy, které tak milujete, a přivést vám v něm hromadu dárků, nebo merche. Prostě „Fotrovské“ auto, které bude maskotem, a zároveň pomocníkem mého kanálu. Auto které když uvidíte, můžete do něj nahlédnout, a pozdravit mě. Podobné auto jsem ještě v ČR neviděl. Možná bude první. :) A vy můžete být u toho!

Víte že.....?

Často dostávám dotazy. Jak to děláš, když stojíš venku, a pak je záběr na prkénko, na kterém krájíš Kebab? To dotáčíš pak doma? To jídlo přece musí být už studené. Ano to by bylo už studené, proto detaily jídel točím v kufru svého kombíku :) Není to opravdu jednoduché a nevypadá to profesionálně :) A proto pojízdné studio.

Kdo jsem?

Jsem Starej Fotr, teda ne že bych zas tak starý, a táta opravdu jsem.  :) Ale je to nick name, přezdívka, pseudonym, pod kterým vystupuji na sociálních sítích. Většina z vás mě ale zná z YouTube, kde mě sleduje 183tis fanoušků. Posledních pár let se věnuji recenzím jídel různého druhu. Od pouličních jídel, po restaurace, stánky, ale i výrobny. Za poslední rok se na můj kanál přidalo 70tis fanoušků, zaměřených právě na recenze jídel, nebo restaurací. Videa slaví docela úspěch, a to mě naplňuje nejvíce ze všeho. To je ten motor, proč chci svoji tvorbu ještě více zdokonalovat.

Proč pomoc od vás?

Sbírka byla už od pradávna symbolem, solidarity, náklonnosti, a semknutí. Lidé rádi pomáhají druhým, to je jedna z našich krásných vlastností. Nikdy jsem nic podobného nezkoušel, a vždycky jsem si v životě pomohl sám. Ale tohle už je nad moje síly. A proto jsem se odhodlal vás poprosit o pomoc. Vím že v řadách mých fanoušků je opravdu mnoho dobrých duší, mnoho lidíkteří mají srdce na pravém místě. A proto věřím, že tento projekt spolu dotáhneme až dokonce. Ze srdce vám všem děkuji.

Project links

Comments

Choose reward for your contribution

 • sold 18
  Dvě kilíčka jen tak.

  Přispěješ jen tak, protože fandíš Starému Fotrovi a nebo jen tomuto projektu. Pokud ti ještě nezvedly zálohy na elektřinu, můžeš přispět i více. :) Každopádně ti moc děkuji za tvou podporu.

  Reward delivery: not specified

  EUR 8.34
  (CZK 200)
 • sold 89
  Chceš svoje jméno na pojízdném studiu?

  Pojízdné studio bude bílá dodávka. A já bych chtěl jméno nebo přezdívku všech dobrých duší, které podpořili tento projekt. A jestli tam chceš třeba jméno své tchýně, tak můžeš poslat víc. :)

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 12.51
  (CZK 300)
 • sold 24
  Poděkování ve videích a na streamech.

  Rád ti osobně poděkuji v několika videích. Pokud chceš zůstat v anonymitě, můžu zmínit tvou přezdívku. Ale můžeš poděkování věnovat jako dárek, a udělat někomu krásné překvápko.

  Reward delivery: in a week after the Hithit project end

  EUR 16.68
  (CZK 400)
 • sold 6
  Individuální video pozdrav, nebo přání k narozeninám.

  I když nejsem žádná celebrita, tak by tě přece jen mohl potěšit individuální video pozdrav od Starého Fotra. A nebo přání k narozeninám, klidně i tvé milované babičce. :) O znění pozdravu nebo přání se vždy předem domluvíme.

  Reward delivery: in a week after the Hithit project end

  EUR 33.35
  (CZK 800)
 • sold 6
  Chceš zviditelnit svůj Youtube, Tik Tok, nebo Instagram?

  To už si se plácnul přes kapsu. :) Pokud vlastníš Youtube, Tik Tok, nebo Instagram. Rád tě zmíním, a udělám ti skvělou reklamičku. Tím můžeš dosáhnout většího počtu sledujících. Na stylu reklamy se individuálně domluvíme. Ne, Only Fans opravdu promovat nebudu. :) 

  Reward delivery: in a month after the Hithit project end

  EUR 50.03
  (CZK 1,200)
 • remaining 5 from 10
  Na oběd se Starým Fotrem.

  Tady už sis sáhl hluboko do peněženky. A proto bych ti chtěl poděkovat osobně, a zajít s tebou třeba na oběd. A nebo třeba něco ugrilovat pro tvé přátelé :) Bohužel z časových důvodů je vzdálenost, kam mohu dojet omezena. Preferovaná místa jsou: Severočeský kraj, Praha, a okolí Prahy do 40km. Nabídka je omezena na 10 fanoušků. Podrobnosti samozřejmě domluvíme předem.

  Reward delivery: in a quarter after the Hithit project end

  EUR 208.46
  (CZK 5,000)
 • remaining 3 from 10
  Sponzoring ve videích

  Máš firmu a nevíš jak jí efektivně propagovat? Buď sponzor ve videích, které mají měsíčně více jak 2 miliony shlédnutí. Tvá firma tak bude pořádně vidět. U této odměny si bohužel musím vymezit právo na vrácení odměny, pokud by firma nezapadala do mého konceptu videí.

  Reward delivery: in a month after the Hithit project end

  EUR 416.93
  (CZK 10,000)