Neztrácej Naději až do konce s časosběrným dokumentem o ALS

Podpořte časosběrný dokument režisérky Veroniky Stehlíkové o čtyřech pacientech s amyotrofickou laterální sklerózou. Film sleduje, jak statečně bojují s nevyléčitelnou nemocí a upozorňuje, v jak náročné situaci se lidé s ALS i jejich blízcí nacházejí.

Author: ALSA z.s.

 • Jára - cesta na Mallorku

 • Vladimír a Tomáš Vaclík

 • Tomáš při svých toulkách

 • Natáčení v Barceloně

 • Natáčení u Járy

 • S Alenkou na procházce

 • Vladimír s Denisou na koncertě

 • Jára často jezdí

 • Jirka na rekondičním pobytu ALSA

 • Vladimír s Davidem Krausem

 • Tričko NADĚJE (najdeš v odměnách)

 • Mikinové šaty (najdeš v odměnách)

 • Mikina s pampeliškou (najdeš v odměnách)

 • Tkaničky - (najdeš v odměnách)

 • Síťovka - (najdeš v odměnách)

 • Funkční osuška Plavpomahat (najdeš v odměnách)

 • dresy České reprezentace (najdeš v odměnách)

 • Černé tričko s linkou (najdeš v odměnách)

EUR 20,611
pledged of EUR 18,204

113%

113% completed

516 contributors pledged

Film, Education

Česko

All or nothing. Project finished on Jun 20, 2022 at 09:42.

Show all rewards

Naděje až do konce

Podpořte nový časosběrný dokument Veroniky Stehlíkové, režisérky dokumentárního filmu Děti úplňku. Film o čtyřech pacientech bojujících s nevyléčitelnou nemocí, amyotrofickou laterální sklerózou (ALS). Je vůbec možné v beznaději nalézt naději?  Upozorňuje, v jak náročné situaci se lidé s ALS i jejich blízcí nacházejí.

Díky mimořádně silným protagonistům filmu, kteří nešetří otevřeností ani humorem, bude náš film především o tom, že i v beznaději je možné nalézt naději a život je třeba žit v každém okamžiku.

O čem film je?

Amyotrofická laterální skleróza čili ALS. Nedá se léčit. Mozek postupem času přestane ovládat svaly v těle. Do pěti let zeslábnou tak, že se člověk nemůže hýbat ani mluvit. Čeká jen na konec. Dokument zobrazuje příběh  čtyř pacientů a vývoj onemocnění v průběhu několika let: maséra české fotbalové reprezentace Vladimíra, kuchařky Jarmily, laborantky Aleny a mladého kadeřníka Tomáše. Snímek představuje, jaký je život s ALS a jak se s touto nemocí pacienti i jejich rodiny vyrovnávají.

Co je náš cíl?

Časosběrným dokumentem vyprávíme příběhy lidí, které zasáhla nevyléčitelná nemoc. Před několika lety odešli z neurologie s lékařským verdiktem, který jim i jejich blízkým navždy změnil život. Přestože pacientům dochází fyzická síla, touží co nejlépe využít zbývající čas: ke smíření, nalezení sama sebe, k tomu být milován a milovat. Usilujeme o to, aby problémy nemocných s ALS vešly do širšího povědomí veřejnosti. Zároveň chceme podpořit náš spolek ALSA, který se pomoci pacientům s ALS věnuje dlouhodobě a usiluje o zlepšení zdravotnické péče.

Detaily

Vladimír Mikuláš býval fyzioterapeut české fotbalové reprezentace a lektor jógy. Pro hvězdy českého fotbalu je Vladimír modla, projel s nimi celý svět. Kdysi hodně pracoval a jako idol neměl nouzi ani o obdivovatelky. Poznal Denisu, intelektuálku se třemi vysokými školami a  narodila se jim dvojčata. Když před šesti lety onemocněl ALS, u reprezentace zůstal jako její mentální kouč. Hráči za něj zaplatili hypotéku a zajistili rodinu. Přestože se nemoc stále zhoršuje a Vladimír je už na vozíku, chce jít ve stopách Stephena Hawkinga. Osobně dokonce fandil své oblíbené FC Barcelona.

Natočili jsme i další tři příběhy. Kuchařky Jarmily, snowboardistky a potetované rebelky brázdící Třebíč ve svém elektrickém vozítku, která už skoro nemluví, ale je pevně rozhodnutá zůstat sama sebou až do konce. Laborantky Aleny, pro níž místo důchodu manžel neúnavně vynalézá nové vychytávky, aby ulehčil její bytí. A nejmladšího pacienta s ALS  Tomáše (28), který ve spolku ALSA cvičí fyzioterapii a jógu, které mu prodlužují život.

Kdo jsme?

Jsme jediná organizace v Česku a na Slovensku, která sdružuje profesionály, kteří pomáhají pacientům například poradenstvím, půjčovnou pomůcek, rekondičními pobyty i výjezdy do domovů nemocných.

Proč to děláme?

Chceme pomoci stovkám nevyléčitelně nemocných pacientů s ALS a jejich rodinám ve složité životní situaci a dát jejich posledním chvílím smysl a důstojnost.

Na co peníze použijeme?

Za peníze vybrané na Hithitu budeme schopni film dokončit ve vysoké kvalitě, kterou si podle nás tento formát zaslouží. Zaplatíme plnohodnotnou obrazovou a zvukovou postprodukci, tedy  barevné korekce a zvukový mix, a dále grafický vizuál, film otitulkujeme do angličtiny a  rozešleme na světové i tuzemské festivaly. Díky Vaší podpoře na Hithitu budeme moci film podpořit propagačně i distribučně, aby na něj do kina dorazilo co nejvíce lidí. Našim cílem je především zvýšit povědomí o onemocnění ALS, proto  chystáme projekce filmu v místech bydliště našich protagonistů a chceme pořádat diskuse a besední večery.

Pokud se nám ale podaří vybrat víc peněz, máme však i další plány.

1. meta – 444 000 Kč

Plnohodnotná obrazová i zvuková postprodukce, anglické titulky, distribuce a propagace.

2. meta – 550 000 Kč

Náš film je o pacientech, které zasáhla amyotrofická laterární skleróza a myslíme si, že by dokument mohl fungovat jako skvělý výukový materiál pro žáky i studenty. Vytvoříme proto manuál pro učitele, kteří budou film promítat v rámci školy.  K projekci by vznikly i nové edukační a osvětové tiskové materiály. Objížděli bychom besedy.

3. meta – 650 000 Kč

Projektem podpoříte projekt Koordinátorky pro ALS nemocné v jednotlivých krajích ČR.

Projekt je řešením, jak předat nově diagnostikovaným pacientům a jejich rodinám relevantní informace k diagnóze a stávajícím nemocným umožní pružně reagovat na rychlé změny jejich zdravotního stavu tak, aby měly co nejméně fatální dopad na jejich kvalitu života. 

O projektu:

Na filmu se podílí:

Režie: Veronika Stehlíková

Kamera: Tomáš Svoboda

Střih: Katarína Buchanan Geyerová

Zvuk: Martin Stýblo

Producent: Andrea Papírková

Produkce: Papírek Production s.r.o.

Koprodukce: Česká televize - TPS Aleny Müllerové

Režisérka Veronika Stehlíková je autorkou ceněného dokumentu o českých autistech Děti úplňku (2017), který inicioval systémovou změnu sociálních služeb v Česku. I tentokrát si zvolila silné téma a nesentimentální, otevřeně pozitivní, hluboce lidský přístup. Film Naděje až do konce vypráví o odvaze žít svůj život naplno - tady a teď.

Režisérka Veronika Stehlíková:

„Po jednom natáčení se mne Jára zeptala, jestli ten film uvidí, než umře. Ano, alespoň jeho velkou část. Ať se stane cokoli, film tu zůstane pro všechny blízké našich hrdinů, pro nás, pro diváky.

V rámci časosběrného natáčení jsme prostě byli s našimi protagonisty. Ne proto, abychom sledovali umírání v přímém přenosu, ale proto, abychom zachytili, kým jsou - jejich statečnost, odvahu, lásku k životu. A abych ukázali jejich blízké, kteří tvoří podstatnou část celého projektu. Vladimírova žena Denisa a jejich synové-dvojčata, rodiče, široké příbuzenstvo. Jářin přítel Martin, sestra Monika, přítelkyně Hanka, tříletá neteř Julča. Alenčin muž Jirka. Tomášovi kamarádi.

Ve filmu využíváme autentických situací z každodenního života i takových výjimečných akcí, jako je dovolená Járy a Martina na španělském ostrově Mallorca. Teprve tak názorně pochopíme, co znamená slovní informace o totálním ochabnutí veškerého svalstva. Jeden den zvednete hrnek s čajem a napijete se, a druhý den už ne. A pak už nikdy.

Film vzniká v koprodukci s Českou televizí, která jej odvysílá do půl roku od uvedení v českých kinech.

News

Jun 17, 2022 Hurá!!!! Děkujeme, že jste s námi!

Děkujeme! Děkujeme! Děkujeme! Nemáme slov. Dosáhli jsme první mety a ještě nám zbývají 2 dny do konce. Pokud se vybere víc peníze využijeme na další potřebné věci! Náš film je o pacientech, které zasáhla amyotrofická laterární skleróza a myslíme si, že by dokument mohl fungovat jako…

More

Jun 15, 2022 Přidáváme nové odměny!

Už nám chybí jen 10% nemáme slov, jste skvělí. Vaší podpory si opravdu moc vážíme. Dnes jsme vložili další odměny a to pro milovníky fotbalu. Děkujeme České fotbalové reprezentaci za jejich podporu. Reprezentace pro nás připravila dva dresy: Originál dres Adama Hložka ze zápasu České fotbalové…

More

Comments

Choose reward for your contribution

 • sold 99
  Laskavý dárce

  Jestli se Vám náš film líbí, podpořte nás jen tak -  pro svůj dobrý pocit!
  • Můžete nám ale poslat i víc, pokud máte chuť! Cenu lze libovolně navyšovat!

  Reward delivery: not specified

  EUR 6.15
  (CZK 150)
 • remaining 21 from 30
  Film pěkně z pohodlí domova - přídavek

  Přidáváme ještě 30 ks! Neváhejte!

  Chcete se na náš film podívat v klidu doma? Tak neváhejte využít této nabídky. Po ukončení kampaně a uvedení do film Vám ho pošleme ke stažení. 

  Reward delivery: in a year after the Hithit project end

  EUR 10.25
  (CZK 250)
 • remaining 11 from 25
  Funkční osuška Plavpomáhat

  Praktická věc na léto! Ve dvou provedeních - červená, modrá! U této ceny Vám slibujeme poslání do léta, abyste mohli využít na svých cestách!

  Velikost 140x70cm
  Rychleschnoucí!
  Materiál: 100% mikrovlákno 
  • Možnost osobního předání v Praze, nebo zaslání přes Zásilkovnu (prosíme o uvedení pobočky a telefonního čísla)​
  • ​Cena je včetně poštovného po ČR.
  • Napište nám prosím do poznámky svou preferenci - modrá, červená

  Reward delivery: Zásilkovna, in a month after the Hithit project end

  EUR 18.45
  (CZK 450)
 • remaining 5 from 10
  Černé tričko s linkou

  ROZTŘESENÁ LINKA - Pomáháme lidem s diagnózou ALS najít nit a důstojně je dovést na konec cesty. Roztřesená linka má za cíl evokovat dojem, že ji vytvořil sám pacient.  Ilustruje tak stav, ve kterém se nemocní ALS nachází.

  100% organická bavlna
  • Možnost osobního předání v Praze, nebo zaslání přes Zásilkovnu (prosíme o uvedení pobočky a telefonního čísla)​
  • ​Cena je včetně poštovného po ČR.
  • Do poznámky nezapomeňte napsat velikost (S, M, L, XL)

   

  Reward delivery: Zásilkovna, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 18.45
  (CZK 450)
 • remaining 13 from 50
  Limitovaná edice triček NADĚJE

  Klasika mezi odměnami, těšíme se, až vás budeme v tričkách potkávat! Pořiďte si klasické černé tričko s naším originálním designem NADĚJE.
  • Do poznámky nezapomeňte napsat velikost (S, M, L, XL)
  • Tričko je UNISEX, navržené pouze jako odměna na Hithitu - nebude k dostání na našem eshopu.
  • Možnost osobního předání v Praze, nebo zaslání poštou či přes Zásilkovnu (prosíme o uvedení pobočky a telefonního čísla)
  • Cena je včetně poštovného po ČR.

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 28.70
  (CZK 700)
 • remaining 7 from 10
  Fotoobraz s podporujícím osobnostmi ALSY

  Chcete mít doma či ve své kanceláři jeden z fotoobrazů za našich benefičních kalendářů (Daniela Písařovicová, Jana Plodková, David Kraus, Daniela Peštová a další)
   
  • Možnost osobního předání v Praze, nebo zaslání poštou či přes Zásilkovnu (prosíme o uvedení pobočky a telefonního čísla)
  • Cena je včetně poštovného po ČR.

  Reward delivery: on address, in a month after the Hithit project end

  EUR 49.20
  (CZK 1,200)
 • remaining 29 from 50
  Zážitkové promítání filmu ve Winternitzově vile s debatou, pohoštěním a prohlídkou vily

  Chcete vidět film mezi prvními v krásných prostorách Winternitzovy vily. Dát si skleničku vína a něco dobrého, podebatovat s tvůrci. Můžeme Vám poslat zážitkový voucher do online.
  • Předpokládaný termín projekce je září 2022
  • Vstup pro jednu osobu

  Reward delivery: in a quarter after the Hithit project end

  EUR 61.50
  (CZK 1,500)
 • remaining 15 from 15
  ​ 2x vstupenka na benefiční koncert v Pražské křižovatce - střed sálu

  Dvě vstupenky do středu sálu na benefiční koncert v Pražské křižovatce - 25.10.2022.

  ALSA už počtvrté organizuje benefiční koncert na podporu pacientů s ALS. Lístky ještě nejsou v prodeji. Využijte této jedinečné nabídky!

  Na koncertě vystoupí: Ondřej G. Brzobohatý, Thom Artway, Kateřina a Peter Pechovi a mnozí další.

  Reward delivery: Zásilkovna, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 65.60
  (CZK 1,600)
 • remaining 1 from 10
  Mikinové šaty ALSA

  Chcete mít pohodlné mikinové šaty a podpořit tím ALSU a pacienty s ALS, využijte tuto jedinečnou nabídku.
  • Do poznámky nezapomeňte napsat velikost (S, M, L, XL)
  • Možnost osobního předání v Praze, nebo zaslání poštou či přes Zásilkovnu (prosíme o uvedení pobočky a telefonního čísla)
  • Cena je včetně poštovného po ČR.

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 69.29
  (CZK 1,690)
 • remaining 3 from 5
  Projekce s debatou u Vás ve městě

  Chcete si uspořádat vlastní projekci? Není nic jednoduššího! Přijedeme za vámi, film promítneme a uspořádáme debatu s tvůrci a týmem ALSA.
  • Datum projekce bude domluvené individuálně, od podzimu 2022.
  • Dojedeme za Vámi kamkoli v Praze či do středních Čech.  Pokud chcete, dojedeme i dál, ale je potřeba uhradit cestování náklady navíc.
  • Možnost dodání dárkového voucheru do e-mailu.

  Reward delivery: on address, in half a year after the Hithit project end

  EUR 410.00
  (CZK 10,000)
 • remaining 1 from 1
  Večeře s tvůrci

  Chcete nás poznat a popovídat si o tom, jak se film natáčel? Chcete vědět, jak se režisérka Veronika Stehlíková seznámil s hlavními protagonisty a jaké byly nejvtipnější, ale i nejtěžší momenty natáčení? Pojďte s námi na večeři! Před ní si společně promítneme film. * Odměna je maximálně pro 2 osoby.
  • Datum projekce bude domluvené individuálně, od zimy 2022.
  • Možnost dodání dárkového voucheru do e-mailu.
  • Večeře proběhne v Praze.

  Reward delivery: on address, in half a year after the Hithit project end

  EUR 512.51
  (CZK 12,500)
 • remaining 4 from 5
  Soukromá firemní projekce

  Chcete si uspořádat vlastní projekci s diskuzí ve firmě? Není nic jednoduššího! Přijedeme za vámi, film promítneme a uspořádáme debatu se zástupci ALSY, protagonisty či tvůrci.
  • Datum projekce bude domluvené individuálně, od podzimu 2022.
  • Pokud nám přispějete jako firma, můžeme Vám vystavit fakturu na reklamu či propagaci.

  Reward delivery: on address, in half a year after the Hithit project end

  EUR 615.01
  (CZK 15,000)
 • remaining 6 from 10
  Staňte se partnerem filmu

  Podpořte vznik našeho filmu a staňte se partnerem. Vaše jméno bude v titulcích na čestném místě!
  • Pokud nám přispějete jako firma, můžeme Vám vystavit fakturu na reklamu či propagaci.
  • Možnost dodání e-mailového dárkového voucheru

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 820.01
  (CZK 20,000)
 • remaining 1 from 1
  ​ Originál podepsaný dres Tomáše Součka

  Originál dres Tomáše Součka ze zápasu s Portugalskem ze dne 9.6., Podepsaný Tomášem Součkem, který je kapitánem České fotbalové reprezentace, dvojnásobný držitel ocenění fotbalista roku a záložník londýnského West Ham United.
  • Možnost osobního předání v Praze, nebo zaslání přes Zásilkovnu (prosíme o uvedení pobočky a telefonního čísla)​
  • ​Cena je včetně poštovného po ČR.

  Reward delivery: Zásilkovna, in a month after the Hithit project end

  EUR 1,230.01
  (CZK 30,000)
 • remaining 5 from 5
  Partner filmu + pozvánka na premiéru pro 4 osoby

  Chcete se stát naším hrdým partnerem a potkat se se štábem a protagonisty na premiéře? Tato odměna je pro Vás jako dělaná! Vaše jméno bude v titulcích na čestném místě a logo na plakátu filmu a my se budeme moc těšit na osobní setkání!
  • Pokud nám přispějete jako firma, můžeme Vám vystavit fakturu na reklamu či propagaci.
  • Možnost dodání emailového dárkového voucheru

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 2,050.02
  (CZK 50,000)
 • Sold out!!
  Tkaničky Společně proti bezmoci!

  COOL stylové tkaničky (2ks) v pestrých barvách, které Vám udělají radost a zároveň pomůžou! Mají na sobě citát Vladimíra Mikuláše - Dokud je dech, je život! 
  • Možnost osobního předání v Praze, nebo zaslání poštou či přes Zásilkovnu (prosíme o uvedení pobočky a telefonního čísla)​
  • ​Cena je včetně poštovného po ČR.

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 8.20
  (CZK 200)
 • Sold out!!
  Film pěkně z pohodlí domova

  Chcete se na náš film podívat v klidu doma? Tak neváhejte využít této nabídky. Po ukončení kampaně a uvedení do film Vám ho pošleme ke stažení. 
   

  Reward delivery: in a year after the Hithit project end

  EUR 10.25
  (CZK 250)
 • Sold out!!
  Kožený náramek

  Kožené náramky se 4 symboly, jež kdysi fungovaly jako ochranné talismany a hojně se využívaly při meditacích a léčení. Věříme, že runy vložené do náramku, přinesou ochranu i Vám, stejně tak jako pacientům s ALS. Při objednání náramku je možné vybrat si ze 4 typů run (láska, přátelství, bojovník, odhodlání), které jsou vypáleny na staromosazné druky dovezené z Itálie.
  • Možnost osobního předání v Praze, nebo zaslání poštou či přes Zásilkovnu (prosíme o uvedení pobočky a telefonního čísla)
  • Vyberte si ze 4 typů run (láska, přátelství, bojovník, odhodlání) - a svoji volbu nám napište do poznámky.

  Reward delivery: on address, in a month after the Hithit project end

  EUR 12.30
  (CZK 300)
 • Sold out!!
  Síťovka ALSA v barvě sage green

  ​Krásná, praktická, v barvě léta. Vyrobená z organické bavlny!
  • Možnost osobního předání v Praze, nebo zaslání přes Zásilkovnu (prosíme o uvedení pobočky a telefonního čísla)​
  • ​Cena je včetně poštovného po ČR.

  Reward delivery: Zásilkovna, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 12.30
  (CZK 300)
 • Sold out!!
  Tričko s Vladimírem - vel. L

  Tričko s citátem Vladimíra Mikuláše - Dokud je dech, je život! 
  • šedé, velikost L
  • Možnost osobního předání v Praze, nebo zaslání přes Zásilkovnu (prosíme o uvedení pobočky a telefonního čísla)​
  • ​Cena je včetně poštovného po ČR.

  Reward delivery: Zásilkovna, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 18.45
  (CZK 450)
 • Sold out!!
  Laskavý dárce s poděkováním na webu filmu

  Jestli se Vám náš film líbí, podpořte nás jen tak - pro svůj dobrý pocit! Vaše jméno dáme do poděkování na našem webu  na tzv. "zeď dárců".

  http://www.alsfilm.cz

  Reward delivery: in a quarter after the Hithit project end

  EUR 20.50
  (CZK 500)
 • Sold out!!
  Mikina ALSA se symbolem pampelišky

  PAMPELIŠKA – ač je pampeliška veselou květinou, její propojení s pacienty s ALS skrývá smutné poselství. Pampeliška symbolizuje problematiku odcházení dechu našich pacientů.
  • Do poznámky nezapomeňte napsat velikost (S, M, L, XL)
  • UNISEX
  • Možnost osobního předání v Praze, nebo zaslání poštou či přes Zásilkovnu (prosíme o uvedení pobočky a telefonního čísla)
  • Cena je včetně poštovného po ČR.

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 61.50
  (CZK 1,500)
 • Sold out!!
  2x vstupenka na benefiční koncert v Pražské křižovatce

  Dvě vstupenky do předních řad na benefiční koncert v Pražské křižovatce - 25.10.2022.

  ALSA už počtvrté organizuje benefiční koncert na podporu pacientů s ALS. Předních 5 řad nikdy není k prodeji, jsou pro naše partnery. Chcete být u pódia a sedět mezi hosty? (Vláďa a další pacienti jsou také u toho), využijte této jedinečné nabídky!

  Na koncertě vystoupí: Ondřej G. Brzobohatý, Thom Artway a mnozí další.

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 123.00
  (CZK 3,000)
 • Sold out!!
  Podepaný dres Tomáše Holeše

  Chcete mít dres hráče Slavia Praha Tomáše Holeše s podpisy?  Máte jedinečnou šanci. 
  Materiál: 100% polyester
  • Možnost osobního předání v Praze, nebo zaslání přes Zásilkovnu (prosíme o uvedení pobočky a telefonního čísla)​
  • ​Cena je včetně poštovného po ČR.

  Reward delivery: Zásilkovna, in a month after the Hithit project end

  EUR 245.96
  (CZK 5,999)
 • Sold out!!
  Olympijská kombinéza našich biatlonistů s podpisy

  Chcete mít olympijskou kombinézu našich biatlonistů pro rok 2022 od firmy ATEX - ve velikost L? Máte jedinečnou šanci. Podepsána je devíti členy české výpravy (Markéta Davidová, Michal Šlesingr, Michal Krčmář  a další).

  Kombinéza je ušitá z prodyšných a pružných materiálů Espan a Mesch.  Biatlonisté ocení i portiskluzové gripy na loktech a trupu. 

  KOMBINÉZA SE NEDÁ NIKDE KOUPIT, BYLA VYROBENA JEN PRO ZOH 2022!
  • Možnost osobního předání v Praze, nebo zaslání poštou či přes Zásilkovnu (prosíme o uvedení pobočky a telefonního čísla)
  • Cena je včetně poštovného po ČR.

  Reward delivery: on address, in a week after the Hithit project end

  EUR 615.01
  (CZK 15,000)
 • Sold out!!
  Originál dres Adama Hložka s podpisy České fotbalové reprezentace

  Originál dres Adama Hložka ze zápasu České fotbalové reprezentace se Španělskem z 12.6. 2022 . Adam Hložek je v současnosti považován za jeden z největších talentů českého fotbalu, který nedávno přestoupil z pražské Sparty do bundesligového týmu Bayer Leverkusen, za 22 milionů eur.
  • ​Možnost osobního předání v Praze, nebo zaslání přes Zásilkovnu (prosíme o uvedení pobočky a telefonního čísla)​
  • ​Cena je včetně poštovného po ČR.

   

  Reward delivery: Zásilkovna, in a month after the Hithit project end

  EUR 820.01
  (CZK 20,000)