FUCK CANCER - Empatie vs. Apatie

FUCK CANCER je hnutí mladých pacientů s onkologickým onemocněním. Naším cílem je šířit osvětu v oblasti rakoviny mladistvých na základě zkušeností našich členů a silné respektované značky, jejíž spolutvůrcem můžeš být i ty. Podpoř nás, má to smysl!

 • Naše holky z FUCK CANCERu

 • To je to spravný tetování

 • Hlavně se z toho...

 • Naše Mili s cylindrem

 • Náš celej tým

 • Odměna obal na Jabko najdeš v odměnách

 • Odměnu mini lapač snů najdeš v odměnách

 • Litografii od Škapy najdeš v odměnách

 • Na plachetnici s Davidem najdeš v odměnách

 • Hačkovaného skřítka najdeš v odměnách

 • Párek v rohlíku s Vančusem najdeš v odměnách

 • Na kafe s Aničkou najdeš v odměnách

 • Knihu Duha mého života najdeš v odměnách

 • Plakát od Mikýře najdeš v odměnách

 • Tašku najdeš v odměnách

 • Háčkované minicilindry najdeš v odměnách

 • Ilustraci od Elišky Podzimkové najdeš v odměnách

 • Lístky na IAMX v Praze najdeš v odměnách

 • Lístky na Rock For Churchil najdeš v odměnách

EUR 12,497
pledged of EUR 12,232

102%

102% completed

375 contributors pledged

Community, Education

Praha, Hlavní město Praha, Česko

Show all rewards

                                

Jsme skvělej team!

Za projektem Fuck Cancer stojí mladí onkologičtí pacienti společně s profesionály z oblasti marketingu a neziskového segmentu, kteří projektu věnují svůj volný čas ve jménu superschopnosti EMPATIE. Vše přerostlo do kampaně, která právě probíhá a k založení samostatného spolku FUCK CANCER. Více o nás a našem týmu najdete na našem webu.

Pokud vybereme 300.000,- a bude o nás slyšet, neboli i tvoje máma bude vědět, co je FUCK CANCER, pak pokračujeme dále s dalšími kampaněmi a především s osvětou i pomocí. Cílem projektu je během 3-4 let společně vytvořit prostor, kde propojíme organizace, nadační fondy, odborníky, pacienty a jejich osobní zkušenosti na jedné platformě. Budeme rozcestníkem pro každého, kdo potřebuje získat informace o své nemoci, či nemoci blízké osoby. Pomůžeme při individuálních potřebách, cílíme i na podporu rodiny nemocných. Nabízíme přímou i finanční podporu zejména při vzdělávání a uplatnění na trhu práce. Komunikujeme se státními a veřejnoprávními institucemi za účelem hájení zájmů onkologických pacientů. Naším dalším cílem je, aby se pacienti podíleli na dalších kampaních, pomáhali je spoluutvářet a určovali tak směr hnutí FUCK CANCER.

Rakovina může postihnout kohokoliv z nás. Nikdy nevíte, kdo a kdy si vytáhne Černýho Petra. 

Bouráme tabu a společně mluvíme o životě s touto zákeřnou nemocí. Chceme vzbudit u široké veřejnosti empatii a ukázat, že pomáhat může opravdu každý. 

Vzhledem k tomu, že statistiky neúprosně ukazují meziroční nárůst nádorových onemocnění u nás, je nám jasné, že se toto onemocnění dotýká z určitého pohledu každého z nás. Ať už z pozice nemocného, blízké osoby, či známého.

Úplně jednoduše. Můžeš nás podpořit  finančně, nákupem našich odměn, z kterých si tu můžeš vybírat v sekci odměny. Ale jsou i jiné možnosti. Můžeš nám pomoci i silou svých sociálních sítí a šířit tak povědomí o tom, co tu společně tvoříme. A pokud chceš přiložit ruku k dílu a nebo máš nějakej skvělej nápad, neváhej nás kontaktovat. Sledujte a šiřte náš profil @wtfcncr na Instagramu mezi svoje lidi. Tady klikni na náš profil.

 • Tvorba informační platformy na webu Fuck Cancer - vybrané peníze využijeme pro přípravu platformy, která bude sloužit onkologicky nemocným pacientům, jejich rodinám, přátelům a podporovatelům, pro získání potřebných informací. Mimo jiné propojíme neziskové organizace a další subjekty, které se zabývají pomocí onkologickým pacientům. Chceme propojit odbornou i laickou veřejnost tak, aby se každý mohl snadno dostat k potřebným informacím a konkrétní pomoci, která jim ulehčí život s touto zákeřnou nemocí. Tenhle mega chytrej rozcestník spolkne celých 300k, pokud ale vybereme více máme v plánu další dva body.

 • Tvorba osvětových videí zabývající se tématikou onkologického onemocnění u mladých pacientů. To je dalších cca 150k. Tato edukační videa budou sloužit jak onkologickým pacientům, tak všem, kteří se o tuto problematiku zajímají, nebo se jich jakýmkoliv způsobem toto téma dotýká. Mezi témata, která chceme zpracovat se řadí například: Co je chemoterapie a jak taková léčba probíhá? Jak na nežádoucí účinky léčby? Na co má onkologický pacient a jeho rodina nárok? Jak si umět říct o pomoc? Jak se začlenit po léčbě do "normálního života"? a další důležitá témata.

 • Příprava přednášek a kurzů zabývajících se osvětou a problematikou nádorových onemocnění u mladých onkologických pacientů. 

 • A pokud vybereme ještě více? OMG!!! Pak máme v rukávu další a další projekty, který se bez nás a bez peněz neudělaj.

Protože můžeme, protože chceme, protože víme, jak dělat poctivou charitu a budovat silnou značku, která bude bořit tabu a bude pomáhat. Protože rakovina může postihnout každého z nás. Protože nikdy nevíte, kdo a kdy si vytáhne Černýho Petra.

News

May 6, 2022 Podepsaná ilustrace od Elišky Podzimkové

Tento krásnej print od Elišky Podzimkové může zdobit i tvůj pokoj. Eliška je naše Hero a zároveň Soldier a připravila pro vás tento skvělý signovaný print na eko akvarelovém papíru vyrobeném z agáve.

More

May 4, 2022 Už jste slyšeli náš Podcast FUCK CANCER?

Máme pro vás natočeno již deset podcastů s tématikou onkologických onemocnění ve všech jejich odstínech. Skrze osobní příběhy reálných lidí s námi nahlédnete do problematiky rakoviny mladistvých a všeho, co se děje kolem projektu FUCK CANCER.  Mezi naše hosty se řadí nejen onkologičtí pacienti, al…

More

Comments

Choose reward for your contribution

 • sold 134
  Jen tak

  Je to krásný pocit, pomoci jen tak. Pokud nás prostě chceš podpořit a nic za to neočekáváš, tak tohle je ta možnost. Tato odměna jde při placení navýšit, takže člověk může přispět, kolik chce.Je to jen na Vás. Děkujeme.
   

  Reward delivery: in a week after the Hithit project end

  EUR 4.08
  (CZK 100)
 • remaining 330 from 400
  Ponožky We Are Ferdinand

  Ferdinandy vypadají nejlépe v povytažených nohavicích. S motivem i v jednobarevném provedení. Originální české ponožky, které jsou pohodlné, upoutají pozornost a ty už je nesundáš. Pořiď si svoje FUCK CANCER Ferdinandy.

  Doprava je zahrnuta v ceně.

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 12.23
  (CZK 300)
 • remaining 37 from 50
  Mini cylindry háčkované od naší Hero

  Tento ikonický mini-cylindr, ručně vyrobila naše HERO, bývalá onkologická pacientka Míša Mokošová. Tato háčkovaná reprodukce velkého cylindru Vám bude připomínat hřejivý pocit dobrého skutku a heslo “Empatie místo Apatie”. Jsou speciálně vyrobené jen pro náš spolek Fuck Cancer tzn. pozor - autorství  zde zaručeno. :)

  Doprava je zahrnuta v ceně.

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 14.27
  (CZK 350)
 • remaining 35 from 50
  Mini lapače pro pěkné spaní

  Kdo by chtěl mít klidné sny a pěkné spaní, máme tu pro něj speciální lapače snů, které utkala naše HERO, bývalá pacientka Verča Nemčoková. Společně věříme, že se Vám noční můry vyhnou velkým obloukem. :)

  Doprava je zahrnuta v ceně.

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 16.31
  (CZK 400)
 • remaining 286 from 300
  S láskou dělané náramky

  Love-brandové náramky s láskou dělané od šikulky Verči Nemčokové. Víme, že si najdou silnou základnu lidí, kteří jich budou mít hned několik, dokonce na jedné ruce. Vyměňuj, kombinuj a bav se při osvětě onkologických nemocí.  :)

  Doprava je zahrnuta v ceně.

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 18.35
  (CZK 450)
 • remaining 178 from 200
  Taška s duhovým potiskem

  Bavlněná taška s duhovým potiskem a mottem ŽIJU, protože MŮŽU. Žiju, za všechny, kteří už nemohou. ŽIVOT - dar a příležitost, kterou každý nedostane, a proto je třeba ho ŽÍT.

  Dělat cokoliv, co nás baví, co nás naplňuje - žiju, protože MŮŽU. Žiješ taky?

  Doprava je zahrnuta v ceně.
   

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 20.39
  (CZK 500)
 • sold 30
  Mikýřův plakát s podpisem

  Martin Mikyska nám do kampaně společně s Terezkou Pospíšilovou, naší HERO, vytvořil originální motivační plakát.

  Motivace je nejdůležitějším jídlem dne a základem vyvážené stravy. Tento plakát obsahuje dávky motivace srovnatelné se sledováním 69 instagramotivačních koučů. 

  Doporučené dávkování: Každé ráno po probuzení ve 4:30 zírat 10 minut před ranní tréninkovou rutinou, meditací a návštěvou vlasového a pleťového specialisty. V prvních třech týdnech zírat pouze jedním okem, dokud si tělo nenavykne. Oči střídat po jednom dni. Nepřekračujte doporučené dávkování, pokud nechcete povýšit na neznámé úrovně existence. 

  Velikost plakátu: A2

  Doprava je zahrnuta v ceně.

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 22.43
  (CZK 550)
 • remaining 9 from 10
  Kožený obal z Bali na Jabko / menší

  Nosnou část obalu tvoří plstěný materiál, který je potažen ovčí kůží z ostrova Jáva z Indonésie. Kůže je ručně natřena a sešita brašnářem z Bali. Obaly jsou ideální na ochranu jablečných počítačů a tabletů. Zapínání je na suchý zip.

  Malý obal s červeným prošitím.
  Rozměr (ŠxV) 23 x 31 cm
  MacBook 11’, 12’, iPad 11’, 12.9’, Air
  Dle rozměrů by se zde měl vejít i nový Air 13’, ale bohužel jsme to nezkoušeli.

  Doprava je zahrnuta v ceně.

  Reward delivery: on address, in a month after the Hithit project end

  EUR 22.67
  (CZK 556)
 • remaining 15 from 20
  Plátěná taška FUCK CANCER, černá

  Tašku potřebuje každej a tuhle s našim ikonickým Xkem a doodle kresbama rozhodně ty potřebuješ taky. Tak neváhej a přispěj.

   

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 24.46
  (CZK 600)
 • remaining 2 from 3
  Trénink se Štěpánem

  Trénink s osobním fitness trenérem Štěpánem Ruszkowskim. 
  Možnost tréninku v John Reed fitness a pro ty stydlivé v prostoru @ume.doma 💚 
  Odměnu pošleme e-mailem a zavoláme si kvůli termínu po skončení projektu.
   

  Reward delivery: on address, in a week after the Hithit project end

  EUR 24.46
  (CZK 600)
 • remaining 3 from 4
  Kožený obal z Bali na Jabko / větší

  Nosnou část obalu tvoří plstěný materiál, který je potažen ovčí kůží z ostrova Jáva z Indonésie. Kůže je ručně natřena a sešita brašnářem z Bali. Obaly jsou ideální na ochranu jablečných počítačů a tabletů. Zapínání je na suchý zip.

  Velký obal s červeným prošitím
  Rozměr (ŠxV) 26,5 x 36,5 cm
  MacBook 13’, 14’
  Dle rozměrů by se zde měl vejít i nový Pro 16’, ale bohužel jsem to nezkoušeli.

  Doprava je zahrnuta v ceně.
   

  Reward delivery: on address, in a month after the Hithit project end

  EUR 27.20
  (CZK 667)
 • remaining 196 from 200
  Kniha o mladé lásce a závislosti

  ,Kniha o mladé lásce a závislosti, o sblížení a rozdělení, o (ne)smíření a (ne)pochopení, o nemoci a zdraví, o smrti, rakovině a podpoře. Kniha o životě a uvnitř ní duhový příběh, který se začal psát v roce 2016. Díky sbírce, jsme jí dali život v roce 2018 a od té doby otevřela spousty očí a probudila vděčnost v mnohých z nás.

  Mnozí z nás dnes a denně umíráme zaživa, protože nenasloucháme tomu, co chceme, co si přejeme. A tahle duhová cesta je právě něco, co nás svým příběhem popostrčí na té cestě do další etapy života. Je čas dělat si to jednodušší. Zažij to (nanečisto - přečti si knihu), jak to může (ne)dopadnout, pochop to a začni žít své sny, dokud můžeš. Protože ještě není pozdě. Člověk si často uvědomí priority, až když ztrácí. A jak zpívá můj kamarád CANN ve své písni: ,,Nemám, co ztratit" - ,,někdy ztrácíš, abys získal, i když to nevypadá, proto nevěříš, že padáš, abys lítal a byl ještě výš k cíli blíž.

  Kniha je s podpisem a k ní dostanete jako dárek náramek Fuck Cancer.

  Doprava je zahrnuta v ceně.

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 28.54
  (CZK 700)
 • remaining 12 from 20
  Kšiltovka FUCK CANCER, černá

  Ať už máš hlavu holou nebo vlasatou, tahle čepka je skvělým doplňkem.

  Materiál: 80% akryl, 20% vlna

  Doprava je zahrnuta v ceně.​

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 40.77
  (CZK 1,000)
 • remaining 2 from 3
  Kafíčko s naší úžasnou produkční

  Unikátní možnost, která se jen tak někomu nenaskytne. V rámci této ceny si můžete zajít na kafíčko s naší úžasnou produkční Aničkou.  Bacha kluka už má, takže čistě platonicky.

  Reward delivery: in a month after the Hithit project end

  EUR 48.93
  (CZK 1,200)
 • remaining 12 from 20
  Dámské Bamboo triko FUCK CANCER s Xkem, černá

  Prodloužené černé triko z viskózy s ikonickým Xkem, které nosí náš silnej brand FUCK CANCER. Tohle tričko pro nás taky vyrobili v Never Enough a je naprosto dokonalý.

  Viskóza z bavlněné celulózy s příměsí elastanu, je měkká, příjemná na nošení, prodyšná a lehce chladivá.

  Doprava je zahrnuta v ceně.

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 48.93
  (CZK 1,200)
 • remaining 10 from 10
  Rock For Churchill - 2denní lístek na hudební festival

  21. ročník hudebního festivalu Rock for Churchill se uskuteční v areálu Myslivna na okraji severočeského městečka Vroutek 26. a 27. srpna 2022. Tuhle akci si nesmíš nechat ujít. Lístky Vám doručíme e-mailem do měsíce po ukončení projektu.

   

  Reward delivery: on address, in a month after the Hithit project end

  EUR 48.93
  (CZK 1,200)
 • remaining 2 from 3
  Jeden měsíc VIP platinum karty z John Reed Fitness

  VIP Platinum 1 měsíc (nelze jinak zakoupit!). Přiveď si své kamarády do fitka a trénuj ve 3! Navíc můžeš využít i ostatní kluby JOHN REED, studia McFIT a HIGH5 po celé Evropě.
   
  Velké tréninkové plochy, přes 50 kurzů denně (live & virtuální), funkční zóna a top stroje. Motivující beaty a live DJs se starají o výjimečnou atmosféru a ten nejlepší feeling při cvičení. Navíc trénuješ v unikátním designovém prostředí a mají otevřeno nonstop 24/7. Je to prostě zážitek!
  Odměnu doručíme e-mailem.
   

  Reward delivery: on address, in a week after the Hithit project end

  EUR 48.93
  (CZK 1,200)
 • remaining 10 from 10
  IAMX - lístek do Lucerna Music Bar

  Dne 2.6. 2022  IAMX a jeho Machinate Tour 2022 představí Chrise Cornera jako hráče na soustavu modulárních syntezátorů na oslavu jeho stejnojmenného alba z roku 2021. U toho nesmíš chybět! Lístky Vám doručíme e-mailem do týdne po ukončení projektu.

  Reward delivery: on address, in a week after the Hithit project end

  EUR 53.01
  (CZK 1,300)
 • remaining 16 from 20
  Dámské Bamboo FUCK CANCER šaty, černá

  Dokonale střižené černé šaty z bambusu ti padnou jako ulité a s nenápadným černým Xkem v nich uděláš velkou parádu. Tyhle jemně brandované šaty pro nás ušili v Never Enough.

  Bambus je velmi jemný a příjmený materiál s antiseptickými vlastnostmi. Saje čtyřikrát víc než bavlna a pohlcuje zápach a je velmi prodyšný. Jeho výroba navíc tolik nezatěžuje planetu.

  Doprava je zahrnuta v ceně.

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 57.08
  (CZK 1,400)
 • remaining 19 from 20
  Dámské triko FUCK CANCER s Xkem, bílá

  Decentně zahnuté rukávy, levandulový Xko a decentní logo FUCK CANCER, to je náš další kousek z dílny Never Enough a rozhodně nesmí chybět ve tvé skříni.

  Materiál: 100% bavlna

  Doprava je zahrnuta v ceně.​

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 57.08
  (CZK 1,400)
 • remaining 19 from 20
  Pánské oversize triko FUCK CANCER, bílá

  Ať jsi on nebo ona, tohle unisex triko musíš mít. Je čistě bílý, neskutečně příjemný. Kvalitu dodává Never Enough a nese dokonalej brand. Tak neváhej a přispěj.

  Materiál: 100% bavlna

  Doprava je zahrnuta v ceně.

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 57.08
  (CZK 1,400)
 • remaining 17 from 20
  Pánské oversize triko FUCK CANCER, černá

  Modrá je dobrá, ale černá je černá. Tohle triko  s brandem FUCK CANCER ti sedne jako prdel na hrnec,  jak se říká, tak to prubni. Made by Never Enough.

  Materiál: 100% bavlna

  Doprava je zahrnuta v ceně.

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 57.08
  (CZK 1,400)
 • remaining 2 from 3
  Párek v rohlíku s Vančusem - extra

  Unikátní možnost, která se jen tak někomu nenaskytne. V rámci této odměny si můžete zajít na párek v rohlíku s Vančusem, který vymyslel koncept celého projektu. Petr ti po ukončení sbírky zavolá a domluví se.
   

  Reward delivery: in a month after the Hithit project end

  EUR 65.24
  (CZK 1,600)
 • remaining 19 from 20
  Pánská mikina FUCK CANCER, černá

  Lehká černá mikina bez kapuce ti rozhodně nesmí chybět. Padne jako druhá kůže, jelikož v Never Enough ví, co (se) sluší.

  Materiál: 80% Bavlna nepočesaná, 20% Polyester

  Doprava je zahrnuta v ceně.

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 77.47
  (CZK 1,900)
 • remaining 18 from 20
  Dámská mikina s kapsami FUCK CANCER, černá

  Do téhle mikiny se zamiluješ stejně jako my. Dokonale padne, na záda ti nepotáhne a i tenhle kousek vyrobili v Čechách v Never Enough, tak si můžeš být jistá, že o kvalitu se rozhodně bát nemusíš.

  Materiál: 92% Bavlna, 8% Elastan

  Doprava je zahrnuta v ceně.​

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 81.55
  (CZK 2,000)
 • remaining 2 from 2
  Vstup na Addict Rave - Friend zóna


  Máme pro vás jedinečnou šanci, která se vám jen tak nenaskytne. S těmito lístky se dostaneš do Friend zóny s možností vstupu do backstage i na stage a takový lísty v běžným prodeji neseženeš.
  Addict Rave je unikátní  hudební koncept s atmosférou, která se jen tak nevidí, to musíš prostě zažít. Těšit se můžeš na progresivní umělce, DJ, Rap, Trap, Electronic, UK Bass, Grime, SpaceX Beats a mnoho dalšího.
  Tento umělecký koncept dal dohromady NobodyListen a právě ten nám věnoval tyhle skvělý lístky, máš se na co těšit. 

  Vaše jméno bude uvedeno guest listu.

  Reward delivery: in a week after the Hithit project end

  EUR 81.55
  (CZK 2,000)
 • remaining 19 from 20
  Pánská mikina FUCK CANCER s kapucí, černá

  Tohle je další mikina od Never Enough s naším brandem, kterou by sis rozhodně měl pořídit. Tahle verze je s kapucí a bude slušet i těm, co si nepotřebujou ohřát svou holou hlavu.

  Materiál: 70% bavlna, 30% polyester

  Doprava je zahrnuta v ceně.

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 110.09
  (CZK 2,700)
 • remaining 10 from 10
  Dámská mikina FUCK CANCER Maxi, černá

  Jestli ti někdy opravdu něco chybělo ve tvém šatníku, tak je to rozhodně tahle maxi mikina, která nejen dokonale hřeje, ale budeš v ní vypadat naprosto božsky, to nám věř. Made by Never Enough.

  Materiál: 65% Bavlna, 35% Polyester

  Doprava je zahrnuta v ceně.​

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 126.40
  (CZK 3,100)
 • Sold out!!
  1+1 volný vstup do Kina Pilotů

  Uzavřeli jsme skvělé partnerství s Kinem Pilotů, kde jsme měli možnost uspořádat tiskovou konferenci spojenou s promítáním filmu Nic k smíchu. Kino Pilotů nám do Hithitové kampaně věnovalo volné vstupy pro dvě osoby, které můžete využit na jakýkoli film. 

   

  Reward delivery: on address, in a month after the Hithit project end

  EUR 24.46
  (CZK 600)
 • Sold out!!
  Podepsaná kniha Malý Princ od Elišky Podzimkové

  Klasika ve výjimečné úpravě s fotoilustracemi z Islandu Elišky Podzimkové

  Když opuštěný letec potká v africké poušti malého prince, netuší, co všechno mu setkání přinese. Zatímco se pokouší opravit havarovaný stroj, povídají si o všeličem. O tajemství podivuhodné pouti malého prince, o dobru a zlu, o přátelství a kráse, o pravém štěstí i o odpovědnosti za ty, které máme rádi. A vůbec nezáleží na tom, odkud pocházíme… Nesmrtelný příběh, který svým půvabem okouzlil již mnohé generace, se vrací v naprosto originálním zpracování.

  Doprava je zahrnuta v ceně.

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 32.62
  (CZK 800)
 • Sold out!!
  Párek v rohlíku s Vančusem

  Unikátní možnost, která se jen tak někomu nenaskytne. V rámci této odměny si můžete zajít na párek v rohlíku s Vančusem, který vymyslel koncept celého projektu.

  Reward delivery: in a month after the Hithit project end

  EUR 65.24
  (CZK 1,600)
 • Sold out!!
  Háčkovaný skřítek

  Tento skřítek Ti přináší poselství: “Nejsi na to sám”. Vždy tu s tebou bude tento ručně vyrobený skřítek od naší HERO, onkologické pacientky Káji Žohové, které se již 3x rakovina vrátila. Kája chce pomáhat a šířit osvětu mezi lidmi tímto hebkým, levandulovým skřítkem :)

  Doprava je zahrnuta v ceně.

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 89.70
  (CZK 2,200)
 • Sold out!!
  Podepsaná ilustrace od Elišky Podzimkové

  Eliška Podzimková, naše úžasná ambasadorka, nám do HitHitové kampaně věnovala signovaný print na eko akvarelovém papíru vyrobeném z agáve.

  Velikost: 30x40

  Doprava je zahrnuta v ceně.

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 93.78
  (CZK 2,300)
 • Sold out!!
  Dobrodružství s předsedou na plachetnici na Orlické přehradě

  Máš rád dobrodružství, vlny, vodu, vítr ve vlasech a pohodovýho parťáka do nepohody k tomu? Tak to si rozhodně nesmíš nechat ujít plavbu na plachetnici s naším předsedou Davidem.

  Reward delivery: in a quarter after the Hithit project end

  EUR 135.90
  (CZK 3,333)
 • Sold out!!
  Michal Škapa aka TRON - litografie

  Michal Škapa je český výtvarný umělec, jehož počátky tvorby se nacházejí v kreativní grafice a ve veřejném prostoru v podobě graffiti. Vystřídal několik „nicků“, tedy writerských přezdívek, z nichž nejznámější jsou 2Rock, Key a Tron. V roce 2000 vyrazil spolu se Splashem a Romeem do Spojených států.

  Doprava je zahrnuta v ceně.
   

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 212.03
  (CZK 5,200)