Staňte se součástí VČELÍHO CHRÁMU v Bílých Karpatech

Postavme VČELÍ CHRÁM - včelín, apidomek a dílnu na výrobu léčivých tělových svící v Bílých Karpatech. Vážíme si každé podpory, a proto jsme pro Vás připravili hodnotné odměny. Projekt je určen všem milovníkům přírody, kteří věří v její léčivou sílu.

 • u včel

 • u včel

 • léčení ušní svící

 • léčení tělovou svící

 • samoléčbu čakrovou svící zvládnou i děti

 • léčba svící na uvolnění dutin

 • balení svící doma v kuchyni

 • děti pomáhají čistit svíce

 • balení svící doma

 • dárkové balení svící s pečetí

 • čakrové svíce

 • před odesláním vše zkontroluje kocourek Kulíšek

 • cesta na poštu bývá v zimě dobrodružná

 • pohoda na Bylničkách

 • louka Bylničky, vlevo bude stát Včelí chrám

 • skica Včelího chrámu

 • obraz od Jany Lörinczová Včelí chrám

 • pečeť na dárkových baleních

 • trika s logem Včelího chrámu

 • logo Včelího chrámu

EUR 15,782
pledged of EUR 12,972

121%

121% completed

314 contributors pledged

Community, Ecology

Brumov-Bylnice, Zlínský kraj, Česko

All or nothing. Project finished on Mar 23, 2022 at 10:10.

Show all rewards

Z Jizerských hor do Bílých Karpat

Dobrý den, jmenuji se Kateřina Raisová a před 20 lety mě severní vítr zavál na Valašsko. Hned jsem cítila, že jsem tady doma a chci tu zůstat. Tak se i stalo. Později jsem se zamilovala a začala žít na samotě v domečku na Bylničkách, v překrásném údolí u slovenských hranic, plném květin a včel.

V tomto kouzelném a silném místě vyrůstají mé 3 děti a mým posláním je zde tvořit léčivé tělové a ušní svíce z včelího vosku

Idylka na Bylničkách

Rozkvetlá louka, kde vlevo bude stát VČELÍ CHRÁM 

Co přinese VČELÍ CHRÁM

Svíce vyrábím doma v kuchyni a byla jsem ráda, že můžu být doma stále v kontaktu s rodinou. Postupem času se objednávky zvyšují, práce přibývá a skloubit domácnost s prací je velice náročné. Já i svíce si volají po svém prostoru. Loni přesně před rokem mi přišla velice silná vize - postavit na našem pozemku v Bylničkách pod starou lípou a léčivým pramenem dílnu na výrobu svící spojenou s včelínem a povýšit jej na apidomek

Apidomek - dřevěná stavba se včelími úly, na kterých můžete spát, aniž by hrozilo, že dostanete žihadlo. Vibrace a vyzařování včelstev má regenerační a uzdravující účinky, které znali už naši předci. 

Tělové a ušní svíce z Bílých Karpat si po 10 letech existence zaslouží svůj vlastní prostor, kde budu svíce s láskou vyrábět a šířit do celého světa. S úctou pro všechny přátele tělových svící.

Tato představa dílny a včelína v mojí mysli stále rostla, zářila a do cesty mi přicházely kreativní lidé, inspirace, vize. Postupem času tak vznikl návrh na VČELÍ CHRÁM, který bude mít půdorys ve tvaru tří propojených šestiúhelníků. Ve dvou budu vyrábět svíce a v jedné budou kryté včelí úly, které budou zároveň apidomkem. 

Každé včelstvo vyzařuje svou nezaměnitelnou energii a teplo. Včelstvo produkuje speciální mikroklima plné aromatických látek, esencí, propolisu, pylu, medu, ferohormonů, fytohormonů, tekutých voskových částeček, alkoholu, slinných sekretů včel, enzymů, mateří kašičky. Člověk který stráví určitý čas v blízkosti úlu, má tak unikátní možnost nechat na sebe působit včelí vlivy prostřednictvím cirkulace vzduchu a tepla v bezprostředním kontaktu se včelstvy a zároveň stále v bezpečí před včelími žihadly. 

Cílem projektu je postavit VČELÍ CHRÁM - dřevěnou stavbu s půdorysem ve tvaru tří spojených šestiúhelníků, vycházející z tvaru včelích pláství. Stavba bude mít zelenou střechu.
 

Nákres VČELÍHO CHRÁMU - půdorys tři šestiúhelníky, dřevěná stavba se zelenou střechouDíky Vaší podpoře bude možné začít stavbu realizovat na jaře v roce 2022. Již nyní se pracuje na základech, na kterých bude včelín stát. Předpokládané dokončení začátkem léta 2022. O průběhu celé stavby Vás budeme pravidelně informovat.
 

Ve svých snech už vidím, jak ráno zavírám dveře našeho domu, kráčím rozkvetlou loukou k VČELÍMU CHRÁMU, kde s radostí a v klidu  vyrábím v kouzelném a voňavém prostoru pro lidi svíce. Svíce, které jsou ještě silnější a nabité přítomností včel. Venku zpívají ptáci a všude kolem kvetou a voní růže... při pauze si uvařím kafíčko, sednu si na malou verandičku a jen budu hledět v tom tichu na mávající stromy...
 

Další informace o léčivých účincích apidomku najdete v sekci Často kladené otázky.

Schéma léčení v apidomku
 

Včelí plástve

"Sen se stává skutečností..." , malba umělkyně Jany Lörinczové 
Tato malba bude na pohlednici, kterou vám pošleme ke každé odměně. 

Stručně, jasně

Postavíme VČELÍ CHRÁM - dřevěnou stavbu se zelenou střechou ve tvaru 3 spojených buněk, která bude stát na samotě pod léčivým pramenem a velkou starou lípou. VČELÍ CHRÁM bude sloužit jako apidomek a dílna na výrobu tělových a ušních svící.

Jedna z buněk bude apidomek, kde může člověk relaxovat, osvěžit se a využít blahodárné léčivé síly včelstev, kterou už znali naši předci. Léčivé síly včelstev působí blahodárně např. při: bolestech zad, revmatu, astmatu, atp. Působí také jako prevence.

V dalších dvou buňkách bude dílna na výrobu tělových a ušních svící z včelího vosku, které vyrábím již 10 let. Již mám velký okruh spokojených zákazníku, kterým svíce pomáhají. Po letech výroby svící doma v kuchyni v domečku na samotě přišel čas mít svůj vlastní prostor, kde budu moci nerušeně tvořit, a zároveň být v harmonickém prostředí v blízkosti včel. 

Po splnění prvního milíku, budeme přidávat další lákavé, věcné i prožitkové odměny. Už teď se těšíme, až Vám je ukážeme. Do rozpočtu není započítaná práce. Pokud se tedy vybere víc, určitě se peníze budou hodit a my budeme moc vděční. O průběhu stavby Vás budeme pravidelně informovat. 

Co jsou tělové a ušní svíce a jaké jsou jejich účinky

Svíce jsou duté trubičky vyrobené z plátna a čistého včelího vosku. Jsou dlouhé cca 22 cm a průměru 1,5 cm. Tělové svíce jsou rovné, ušní a čakrové jsou kónické. Tělové a ušní jsou s kurkumou a propolisem, čakrové v barvě čaker. 

Svíci na jednom konci zapálíte, druhý konec přiložíte na tělo - ušní svíce do uší nebo před ucho. Tělové svíce se zpravidla přikládají na místa, které Vás trápí, nebo kde chcete odstranit bolest - záda, koleno, dutiny, vaječníky, kostrč. Pupek je například ideálním místem na aplikaci. Pupek je střed těla a přes něj se krásně detoxikuje organismus a uvolní se celá dutina břišní. Účinek svíce v aplikaci do pupku má rovněž blahodárný vliv na pohlavní orgány. 

Hořením svíce vzniká podtlak a svíce mají silné účinky:
- "vytahují" z těla toxiny, záněty aj.
- podporují přirozenou detoxikaci organismu a z těla se začnou vylučovat nahromaděné škodlivé látky
- občas působí tělové svíce až jako něco zázračného

A k tomu všemu je jejich používání navíc i krásné, voňavé a má svoje kouzlo. Podobá se to příjemnému relaxačnímu rituálu. Uděláte si na sebe čas, zapálíte voňavý oheň, vnímáte jeho mihotající světlo, cítíte příjemný dotyk a zažíváte zklidnění těla i ducha. 
Více o indikaci, místech pro aplikaci, diagnostice a bezpečném používání se dočtete zde.

Prvotním přáním bylo, abych vyráběla svíce, které budou ze všech nejlepší - silné, čisté, z nejkvalitnějších surovin. Aby lidé kteří je budou používat, ucítili jejich léčebnou sílu a svíce jim pomáhaly odstranit bolesti na těle i na duši. V tomto přání mě podporovalo i kouzelné místo, kde žiji a pomaloučku se můj sen naplňoval. Nyní svíce vyrábím 10 let a jsem nesmírně vděčná za všechny lidi, kterým svíce pomáhají, za jejich úžasné zpětné vazby a za přátelství, které mezi námi vzniká. 

Limitovaná edice svící s růží stolistou

Pro tento projekt mi přišel  impuls - vyrobit speciální svíce se silnou esencí, a sice s růží stolistou.  Tato růže má pro naše tělo blahodárné účinky, harmonizuje srdce a uklidňuje mysl. Všechny svíce, jejichž koupí podpoříte vznik VČELÍHO CHRÁMU, ponesou v sobě tuto esenci a budou vyrobeny se záměrem, pro Vás.

Růže stolistá

Aplikace ušní svíce

Aplikace tělové svíce na bříško

Budeme velmi vděční i za sdílení

Finanční příspěvek je skvělý, jsou ale i další možnosti, jak nám můžete pomoci a nebude Vás to skoro nic stát.

Pokud máte telefon, e-mail, sociální sítě a můžete sdílet a šířit zprávy o tomto projektu, budeme moc rádi. Je možné, že díky Vám se o VČELÍM CHRÁMU dozví osoba, která posune naše milníky o další krok dál, a to je skvělé.

Každé šíření myšlenky se počítá a pokud nemáte telefon ani internet, zapalte oheň. Kouřové signály můžou někoho přivolat a u ohně se přeci povídá nejlépe. :-)

Pokud máte jakékoliv otázky, využijte sekci "Otázky a odpovědi",
kontaktujte mě na emailu ka.rys@seznam.cz
nebo zavolejte na telefonní číslo +420 776 839 364,
ráda si s Vámi popovídám.
Jsem pro Vás též na Facebooku.

♥️

Z celého srdce děkuji za podporu.

Kateřina Raisová

Odměny

Pohlednice a obraz od umělkyně Jany Lörinczové VČELÍ CHRÁM

Omálovánky od Jany Lörinczové

Dárkové balení svící s pečetí, v jednom balení jsou dva kusy svící

Balení svící v krabičce 10 +1 zdarma

Čakrové svíce 9ks

V odměnách si můžete vybrat 108 ks svící s esencí růže stolisté

Trika ve 3 barvách s logem Včelího chrámu. Vybrat si můžete velikost S, M, L, XL

Celodenní workshop léčení tělovými, ušními a čakrovými svícemi u Vás doma nebo ve Vámi vybraném prostoru pro max 8 osob

Terapie svícemi dle Vaší potřeby pro jednu osobu

Zasazení růže pro včely, která ponese Vaše jméno

Patron včelího úlu

Patron jednoho ze tří hexagonů

Logo VČELÍHO CHRÁMU v Bílých Karpatech

News

May 21, 2023 Kolaudace Včelího chrámu

..Milí přátelé, slavnostní kolaudace Včelího chrámu se blíží. 🙏🌸🐝 🌸Ráda bych vás srdečně pozvala 10.6. v 17:00 na adresu Bylničky 240. Účast přislíbil vynikající muzikant a výrobce hanpanu Milan Zdvořilý . 🌸Kdo chcete přijet prosím napište mi na e-mail ka.rys@seznam.cz  🌸Na instagramu jsem…

More

Jun 30, 2022 pokračování předešlé aktuality :-)

Ještě sem toho chtěla napsat víc, ale byl tam jen omezený počet znaků, tak ještě pokračuji zde. :-) Na fotce je kamenná zídka, kterou stavěl Mára a Havran. Na poslední fotce jsem na střeše Včelího chrámu s Japáčou -. ženou hlavního stavitele Gastona - moji milovanou přítelkyní. Protože za každým…

More

Comments

Choose reward for your contribution

 • sold 61
  S radostí podpořím stavbu VČELÍHO CHRÁMU a nic za to nechci

  "Chci přispět a nic za to nepotřebuji." Vhodné pro minimalisty, filantropy a mecenáše. Někteří lidé  zkrátka mají všechno a to největší bohatství hlavně v sobě. Velké srdce.

  Částku, kterou nám pošlete, necháme na Vašem uvážení. Od stovky až do nekonečna.

  Děkujeme z celého srdce, že jste se stali součástí VČELÍHO CHRÁMU v Bílých Karpatech.

  Reward delivery: not specified

  EUR 3.93
  (CZK 100)
 • sold 5
  Pohlednice VČELÍHO CHRÁMU

  Pošleme Vám ručně psané poděkování na autorské pohlednici od umělkyně Jany Lörinczové.
  Tato pohlednice Vám bude připomínat, že jste podpořili tento krásný projekt a stali se jeho součástí.

  Děkujeme z celého srdce, že jste se stali součástí VČELÍHO CHRÁMU v Bílých Karpatech.

  U všech odměn můžete libovolně navýšit částku odměny dle svého uvážení. 

  Do poznámky prosím napište Vaše telefonní číslo a pobočku Zásilkovny.
  Doprava je v ceně.

  Reward delivery: on address, in a month after the Hithit project end

  EUR 5.90
  (CZK 150)
 • sold 36
  Tělové svíce s pečetí

  Tělové svíce v dárkovém balení s pečetí. Vkusný, od začátku do konce ručně vyrobený dárek. Pokud ještě neznáte účinky svíce a láká Vás je vyzkoušet, tuto odměnu jste zvolili správně. Darovat ji můžete sobě nebo někomu jinému.
  • 2x balíček 2 ks tělových svící s esencí růže stolisté v dárkovém balení s pečetí
  • pohlednice VČELÍHO CHRÁMU s ručně psaným pozdravem z Bílých Karpat
  Svíce budou vyrobeny se záměrem přímo pro Vás.

  Děkujeme z celého srdce, že jste se stali součástí VČELÍHO CHRÁMU v Bílých Karpatech.

  U všech odměn můžete libovolně navýšit částku odměny dle svého uvážení. 

  Do poznámky prosím napište Vaše telefonní číslo a pobočku Zásilkovny.
  Doprava je v ceně.

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 13.36
  (CZK 340)
 • sold 8
  Obraz VČELÍHO CHRÁMU

  Fotokopie obrazu VČELÍHO CHRÁMU od umělkyně Jany Lörinczové  na kvalitním papíře ve formátu A4. Pokud se Vám líbí tak moc jako mně, určitě si ho rádi dáte za rámeček do bytu. Bude Vám navždy připomínat, že jste se stali součástí tohoto projektu, a že někde v Bílých Karpatech stojí i díky Vám VČELÍ CHRÁM.

  Děkujeme z celého srdce, že jste se stali součástí VČELÍHO CHRÁMU v Bílých Karpatech.

  U všech odměn můžete libovolně navýšit částku odměny dle svého uvážení. 

  Do poznámky prosím napište Vaše telefonní číslo a pobočku Zásilkovny.
  Doprava je v ceně.

  Reward delivery: on address, in a month after the Hithit project end

  EUR 14.94
  (CZK 380)
 • sold 1
  Omalovánky od Jany Lörinczové

  Omalovánky, které speciálně pro VČELÍ CHRÁM nakreslila Jana Lörinczová.
  • Sada se šesti obrázky omalovánek. Od nejjednodušších pro nejmenší, po složitější mandalové pro dospělé. Pošleme Vám je po skončení kampaně v pdf formátu. Vy si je můžete doma vytisknout a pustit se sami nebo s dětmi do relaxace.  

  Děkujeme z celého srdce, že jste se stali součástí VČELÍHO CHRÁMU v Bílých Karpatech.

  U všech odměn můžete libovolně navýšit částku odměny dle svého uvážení. 

  Do poznámky prosím napište Váš email.

  Reward delivery: in a month after the Hithit project end

  EUR 15.72
  (CZK 400)
 • sold 24
  Tělové a ušní svíce v dárkovém balení s pečetí

  Pokud ještě neznáte účinky tělových a ušních svící, můžete je takto vyzkoušet nebo darovat. Svíce totiž dostanete po 2 ks v krabičce s pečetí. V balíčku dostanete
  • 2 ks ušních svící s esencí růže stolisté v dárkovém balení s pečetí
  • 2x 2 ks tělových svící s esencí růže stolisté v dárkovém balení s pečetí
  • pohlednice VČELÍHO CHRÁMU s ručně psaným poděkováním
  Svíce budou vyrobeny se záměrem přímo pro Vás.

  Děkujeme z celého srdce, že jste se stali součástí VČELÍHO CHRÁMU v Bílých Karpatech.

  U všech odměn můžete libovolně navýšit částku odměny dle svého uvážení. 

  Do poznámky prosím napište Vaše telefonní číslo a pobočku Zásilkovny. 
  Doprava je v ceně.

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 17.30
  (CZK 440)
 • sold 58
  Krabička tělových svící 10 ks + 1 zdarma

  Limitovaná edice tělových svící pro tento projekt je s esencí růže stolisté. 
  Pokud víte, jak svíce fungují, určitě víte, že jedna nestačí a je lépe mít doma zásobu.
  • papírová krabička s tělovými svícemi 10 ks + 1 zdarma
  • 2 ks tělových svící v krabičce pečetí
  • pohlednice VČELÍHO CHRÁMU s ručně psaným poděkováním z Bílých Karpat
  Svíce budou vyrobeny se záměrem přímo pro Vás.

  Děkujeme z celého srdce, že jste se stali součástí VČELÍHO CHRÁMU v Bílých Karpatech.

  U všech odměn můžete libovolně navýšit částku odměny dle svého uvážení. 

  Do poznámky prosím napište Vaše telefonní číslo a pobočku Zásilkovny.
  Doprava je v ceně.

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 23.58
  (CZK 600)
 • sold 21
  Krabička ušních svící 10 ks + 1 zdarma

  Limitovaná edice ušních svící pro tento projekt je s esencí růže stolisté. 
  Pokud víte, jak svíce fungují, určitě víte, že jedna nestačí a je lépe mít doma zásobu.
  • papírová krabička s ušními svícemi 10 ks + 1 zdarma
  • 2 ks tělových svící v krabičce pečetí
  • pohlednice VČELÍHO CHRÁMU s ručně psaným poděkováním z Bílých Karpat
  Svíce budou vyrobeny se záměrem přímo pro Vás.

  Děkujeme z celého srdce, že jste se stali součástí VČELÍHO CHRÁMU v Bílých Karpatech.

  U všech odměn můžete libovolně navýšit částku odměny dle svého uvážení. 

  Do poznámky prosím napište Vaše telefonní číslo a pobočku Zásilkovny.
  Doprava je v ceně.

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 23.58
  (CZK 600)
 • sold 14
  Čakrové tělové svíce

  Devět tělových svící na harmonizaci čaker.
  Čakry jsou naše energetická centra, která významně ovlivňují naši psychiku a hmotné tělo. Pokud cítíte, že potřebuje své čakry probudit a posílit, tento balíček je pro Vás.
  • papírová krabička s čakrovými  svícemi 9 ks
  • 2 ks tělových svící s esencí růže stolisté v dárkovém balení s pečetí
  • pohlednice VČELÍHO CHRÁMU s ručně psaným poděkováním

  Svíce budou vyrobeny se záměrem přímo pro Vás

  Děkujeme z celého srdce, že jste se stali součástí VČELÍHO CHRÁMU v Bílých Karpatech.

  U všech odměn můžete libovolně navýšit částku odměny dle svého uvážení. 

  Do poznámky prosím napište Vaše telefonní číslo a pobočku Zásilkovny. 
  Doprava je v ceně.

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 25.55
  (CZK 650)
 • remaining 7 from 21
  Bavlněné triko s logem VČELÍHO CHRÁMU

  Hřeje Vás vědomí, že podpoříte stavbu VČELÍHO CHRÁMU a chcete se do tohoto pocitu i obléct? 
  Máme pro Vás triko s logem VČELÍHO CHRÁMU ve 3 barvách: modré, červené a černé. Vyberte si, jaké se Vám hodí k očím a do poznámek pro autora napište velikost S,M,L,XL a barvu. Viz foto nebo popis projektu.
  Logo na tričku Vám přinese radost a štěstí kamkoliv vkročíte. :-)
  K tričku pošleme i pohled VČELÍHO CHRÁMU s ručně psaným poděkováním. 

  Děkujeme z celého srdce, že jste se stali součástí VČELÍHO CHRÁMU v Bílých Karpatech.

  U všech odměn můžete libovolně navýšit částku odměny dle svého uvážení. 

  Do poznámky prosím napište Vaše telefonní číslo a pobočku Zásilkovny.
  Doprava je v ceně.
  Detaily dohodneme po ukončení projektu.

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 27.12
  (CZK 690)
 • sold 12
  Milenecká sada tělových svící

  "Abyste se lépe slyšeli, cítili a milovali."
  Milenecká voňavá sada je určena pro aplikaci svící v páru.
  Sada obsahuje 10 ks svící v papírové krabičce
  • 4 ks ušních svící
  • 2 ks čakrových svící na sexuální čakru
  • 2 ks čakrových svící na srdeční čakru
  • 2 ks čakrových svící na čakru třetího oka
  navíc dostanete
  • 2 ks tělových svící s esencí růže stolisté v dárkovém balení s pečetí
  • pohlednice VČELÍHO CHRÁMU s ručně psaným poděkováním

  Svíce budou vyrobeny se záměrem přímo pro Vás.

  Děkujeme z celého srdce, že jste se stali součástí VČELÍHO CHRÁMU v Bílých Karpatech.

  U všech odměn můžete libovolně navýšit částku odměny dle svého uvážení. 

  Pokud chcete tuto odměnu darovat pro někoho jiného, rádi Vám vystavíme a pošleme dárkový poukaz s obrazem VČELÍHO CHRÁMU.
  Detaily dohodneme po ukončení projektu.

  Do poznámky prosím napište Vaše telefonní číslo a pobočku Zásilkovny.
  Doprava je v ceně.

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 27.91
  (CZK 710)
 • sold 14
  Noc ve VČELÍM CHRÁMU pro 1 osobu se snídaní

  Chcete zažít léčivé účinky a vibrace včelstev na vlastní kůži? Noc v apidomku na krytých včelích úlech v Bílých Karpatech je to pravé. 

  Po předchozí domluvě termínu přijedete večer v 19:00 do Bylnice. Auto necháte před potokem a dojdete cca 10 min pěšky k VČELÍMU CHRÁMU, kde Vás přivítám s malým občerstvením. Řekneme si vše potřebné a potom Vás nechám o samotě. Ráno Vám donesu na terásku snídani s kávou a čajem z čerstvě natrhaných bylinek ze zahrádky.  Můžeme ještě společně sdílet nebo jen mlčet. Po snídani se rozloučíme a Vy můžete třeba využít krásný den k toulání po Bělokarpatských loukách a lesích.
  Detaily dohodneme po ukončení projektu.

  Pokud chcete tuto odměnu darovat pro někoho jiného, rádi Vám vystavíme a pošleme dárkový poukaz s obrazem VČELÍHO CHRÁMU.
  V tomto případě do poznámky prosím napište Vaše telefonní číslo.  Děkujeme z celého srdce, že jste se stali součástí Včelího chrámu v Bílých Karpatech.

  U všech odměn můžete libovolně navýšit částku odměny dle svého uvážení. 

   

  Reward delivery: in a year after the Hithit project end

  EUR 82.55
  (CZK 2,100)
 • remaining 10 from 12
  Individuální on-line workshop Tělové svíce z Bílých Karpat

  V tomto on-line workshopu se dozvíte vše o tělových, ušních a čakrových svící. Budu se věnovat pouze Vám a předvedu Vám, jak nejlépe svíce na sobě a druhých používat.

  Prostor a čas bude na všechny Vaše dotazy a rady ohledně svící, které jsem za 10 let nasbírala. Doba workshopu je cca 2 hodiny. Podle potřeby můžeme čas protáhnout. Pokud si budete chtít na workshop přivést další osobu, bude též vítána.
  Termín a čas si domluvíme individuálně. Předem Vám pošlu 4 ks ušních a 4 ks tělových svící s esencí růže stolisté, které použijete na workshopu.
  Detaily dohodneme po ukončení projektu.

  Děkujeme z celého srdce, že jste se stali součástí Včelího chrámu v Bílých Karpatech.

  U všech odměn můžete libovolně navýšit částku odměny dle svého uvážení. 

  Do poznámky prosím napište Vaše telefonní číslo a pobočku Zásilkovny.
  Doprava je v ceně.

  Reward delivery: in a year after the Hithit project end

  EUR 86.48
  (CZK 2,200)
 • sold 17
  Noc ve VČELÍM CHRÁMU pro 2 osoby se snídaní

  Chcete zažít léčivé účinky a vibrace včelstev na vlastní kůži? Noc v apidomku na krytých včelích úlech v Bílých Karpatech je to pravé.

  Po předchozí domluvě termínu přijedete večer v 19:00 do Bylnice. Auto necháte před potokem a dojdete cca 10 min pěšky k VČELÍMU CHRÁMU, kde vás přivítám s malým občerstvením. Řekneme si vše potřebné a potom Vás nechám o samotě. Ráno Vám donesu na terásku snídani s kávou a čajem z čerstvě natrhaných bylinek ze zahrádky.  Můžeme ještě společně sdílet nebo jen mlčet. Po snídani se rozloučíme a vy můžete třeba využít krásný den k toulání po Bělokarpatských loukách a lesích.
  Detaily dohodneme po ukončení projektu.

  Pokud chcete tuto odměnu darovat pro někoho jiného, rádi Vám vystavíme a pošleme dárkový poukaz s obrazem VČELÍHO CHRÁMU.
  V tomto případě do poznámky prosím napište Vaše telefonní číslo.

  Děkujeme z celého srdce, že jste se stali součástí VČELÍHO CHRÁMU v Bílých Karpatech.

  U všech odměn můžete libovolně navýšit částku odměny dle svého uvážení. 

   

  Reward delivery: in a year after the Hithit project end

  EUR 133.65
  (CZK 3,400)
 • remaining 16 from 21
  108 ks tělových svící s esencí růže stolisté

  Zásobička svící se vždycky hodí. Určitě již znáte zázračné účinky tělových svící z Bílých Karpat. Zdá se, že 108 kusů je hodně, ale ne zas tak moc, aby zůstaly nevyužité. Svíce přijdou ve 2 větších krabičkách. Pokud je budete chtít poslat zvlášť v krabičkách po 10 kusech, dejte prosím vědět do poznámky pro autora.
  • 108 ks tělových svící
  • 2 ks ušních svící v krabičce s pečetí
  • 2 ks tělových svící v krabičce pečetí
  • pohlednice VČELÍHO CHRÁMU s ručně psaným poděkováním z Bílých Karpat

  Svíce budou vyrobeny se záměrem přímo pro Vás.

  Děkujeme z celého srdce, že jste se stali součástí Včelího chrámu v Bílých Karpatech.

  U všech odměn můžete libovolně navýšit částku odměny dle svého uvážení. 

  Do poznámky prosím napište Vaše telefonní číslo a pobočku Zásilkovny.
  Doprava je v ceně.

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 161.48
  (CZK 4,108)
 • sold 3
  Noc ve VČELÍM CHRÁMU a terapie svícemi dle Vaší potřeby pro 1 osobu

  Chcete zažít léčivé účinky a vibrace včelstev na vlastní kůži a k tomu ještě vyzkoušet terapii tělovými, ušními nebo čakrovými svícemi? Noc v apidomku na krytých včelích úlech v Bílých Karpatech je to pravé.

  Po předchozí domluvě termínu přijedete večer v 18:00 do Bylnice. Auto necháte před potokem a dojdete cca 10 min pěšky k VČELÍMU CHRÁMU, kde Vás přivítám s malým občerstvením. Řekneme si vše potřebné a bude následovat terapie svícemi ve VČELÍM CHRÁMU přímo pro Vás na míru, která bude trvat cca 1,5 hod. Potom Vás nechám v klidu o samotě. Ráno donesu na terásku snídani s kávou a čajem z čerstvě natrhaných bylinek ze zahrádky. Můžeme společně sdílet nebo jen mlčet. Po snídani se rozloučíme a Vy můžete využít krásný den k toulání po bělokarpatských loukách a lesích.
  S sebou domů si odnesete 20 ks svící dle Vašeho přání a kytici lučních květin, které pro Vás natrhám. :-)
  Svíce budou vyrobeny přímo pro Vás.


  Děkujeme z celého srdce, že jste se stali součástí Včelího chrámu v Bílých Karpatech.


   

  Reward delivery: in a year after the Hithit project end

  EUR 165.09
  (CZK 4,200)
 • remaining 2 from 10
  Zasazení růže pro včely

  Zasadím keřovou růži určenou pro včely a hmyz v okolí VČELÍHO CHRÁMU. Tato růže ponese Vaše jméno.
  Bude to Vaše růže, na kterou se můžete přijet kdykoliv podívat, natrhat si květy a potěšit se její krásou. Nebo Vám bude stačit ten pocit, že tam někde v Bílých Karpatech u slovenských hranic roste díky Vám. Pokud budete chtít, budu Vám posílat fotky růže a když se zde objevíte, ráda  s vámi spočinu na kus řeči a dáme si čaj, kávu, léčivou vodu ze studánky nebo něco dobrého..:-)

  Pokud chcete tuto odměnu darovat pro někoho jiného, rádi Vám vystavíme a pošleme dárkový poukaz s obrazem VČELÍHO CHRÁMU.
  V tomto případě do poznámky prosím napište Vaše telefonní číslo.
  Doprava je v ceně.
  Detaily dohodneme po ukončení projektu.

  Děkujeme z celého srdce, že jste se stali součástí VČELÍHO CHRÁMU v Bílých Karpatech.

  U všech odměn můžete libovolně navýšit částku odměny, dle svého uvážení. 

   

  Reward delivery: in a year after the Hithit project end

  EUR 196.54
  (CZK 5,000)
 • sold 3
  Celodenní workshop u Vás doma pro max 8 osob

  Celodenní workshop (10:00-18:00) léčení tělovými, ušními a čakrovými svícemi u Vás doma nebo ve Vámi vybraném prostoru pro max 8 osob.

  Termín si domluvíme osobně dle potřeby.
  Nabitý workshop, kde si vyzkoušíte a naučíte přímo na sobě a druhých účinky tělových, ušních a čakrových svící. Dozvíte se všechny potřebné informace, které jsem za 10 let užívání a vyráběním svící nasbírala. Můžete se ptát na vše, co Vás bude zajímat. Individuálně se Vám budu věnovat. Nakonec společně zažijeme čakrový rituál se svícemi, na který jen tak nezapomeneme. :-) Už teď se těším.

  Do odměny není započítáno cestovné.
  Detaily dohodneme po ukončení projektu.
  Workshop bude probíhat v rámci ČR a SK.

  Děkujeme z celého srdce, že jste se stali součástí VČELÍHO CHRÁMU v Bílých Karpatech.

  U všech odměn můžete libovolně navýšit částku odměny dle svého uvážení. 
   

  Reward delivery: in a year after the Hithit project end

  EUR 314.47
  (CZK 8,000)
 • remaining 2 from 4
  Patron včelího úlu VČELÍHO CHRÁMU

  Milujete včely a fascinuje Vás, jak včelstva fungují? Staňte se patronem jednoho včelího úlu s cca 60 000 včel, který bude umístěn ve VČELÍM CHRÁMU. Tento úl ponese Vaše jméno.

  Odměnou Vám bude
  • 20 ks tělových svící s esencí růže stolisté. Svíce budou vyrobeny se záměrem přímo pro Vás a dostanete je při návštěvě apidomku.
  • konzultace ohledně svící po telefonu nebo online po předchozí domluvě
  • triko s logem
  • obraz a pohlednice od Jany Lörinczové
  • vysazená levandule s Vaším jménem
  • 1 noc v apidomku se snídaní pro dvě osoby
  • pozvání na soukromou kolaudaci Včelího chrámu pro vás a další dvě osoby 
  Děkujeme z celého srdce, že jste se stali součástí VČELÍHO CHRÁMU v Bílých Karpatech.


  U všech odměn můžete libovolně navýšit částku odměny dle svého uvážení. 

  Reward delivery: in a year after the Hithit project end

  EUR 471.70
  (CZK 12,000)
 • remaining 2 from 3
  Patron hexagonu VČELÍHO CHRÁMU

  Fascinují Vás včely a jejich díla? Líbí se Vám představa včelína spojeného ze 3 hexagonů? Staňte se patronem jednoho z nich. Ten pocit, že jste se stali součástí VČELÍHO CHRÁMU Vás bude hřát i v krutých mrazech, a my na Vás jen tak nezapomeneme. :-)

  Odměnou Vám bude
  • 110 ks tělových svící s esencí růže stolisté. Svíce budou vyrobeny se záměrem přímo pro Vás a dostanete je při návštěvě apidomku.
  • konzultace ohledně svící po telefonu nebo online po předchozí domluvě
  • triko s logem
  • obraz a pohlednice od Jany Lörinczové
  • vysazená růže s Vaším jménem
  • 1 noc v apidomku s večeří a snídaní pro 2 osoby
  • 1 terapie svícemi 1,5 hod
  • pozvání na soukromou kolaudaci VČELÍHO CHRÁMU pro Vás a další 2 osoby (pokud jste rodina nebo parta, lze se domluvit na více lidech)
  Děkujeme z celého srdce, že jste se stali součástí VČELÍHO CHRÁMU v Bílých Karpatech.

  Reward delivery: in a year after the Hithit project end

  EUR 1,179.25
  (CZK 30,000)
 • remaining 1 from 1
  Patron VČELÍHO CHRÁMU

  Tato výjimečná odměna je určena pro Toho, kdo vnímá sílu a krásu tohoto projektu. Pro Toho, kdo ví, jak veliký význam pro nás mají včely. Pro Toho, komu je největší odměnou být součástí VČELÍHO CHRÁMU. Pro ten dobrý pocit, že někde v Bílých Karpatech u slovenských hranic stojí.

  Odměnou Vám bude
  • 220 ks tělových svící dle Vašeho výběru. Svíce budou vyrobeny se záměrem přímo pro Vás a dostanete je při návštěvě apidomku.
  • konzultace ohledně svící po telefonu nebo online po předchozí domluvě
  • 3 trika s logem dle Vašeho výběru
  • obraz a pohlednice od Jany Lörinczové
  • vysazená růže s Vaším jménem
  • 2 noci v apidomku s večeří a snídaní pro 2 osoby
  • 2 terapie svícemi á 1,5hod
  • kytice z lučních květin, které pro Vás natrhám
  • pozvání na soukromou kolaudaci VČELÍHO CHRÁMU pro Vás a další 2 osoby (pokud jste rodina nebo parta, lze se domluvit na více lidech)
  Děkujeme z celého srdce, že jste se stali součástí VČELÍHO CHRÁMU v Bílých Karpatech.
   

  Reward delivery: in a year after the Hithit project end

  EUR 3,144.65
  (CZK 80,000)
 • Sold out!!
  Výklad snů on-line

  "Sen, nad kterým se nezamyslíme, je jako dopis, který neotevřeme." Karl Gustav Jung
  Zdají se Vám zajímavé sny a nevíte, co Vám chtějí sdělit?
  Tuto speciální odměnu s radostí předávám do režie mé skvělé švagrové Evě Raisové.  V roce 2013 vystudovala Daseinsanalýzu
  v psychoterapeutické a poradenské praxi pod vedením docenta Čálka na Pražské vysoké škole psychosociálních studií a od té doby se výkladu snů věnuje.
  Výklad snu bude probíhat s Evou v pohodlí Vašeho domova on-line. 

  Pokud chcete tuto odměnu darovat pro někoho jiného, rádi Vám vystavíme a pošleme dárkový poukaz s obrazem VČELÍHO CHRÁMU.
  V tomto případě do poznámky prosím napište Vaše telefonní číslo.
  Doprava je v ceně.
  Detaily dohodneme po ukončení projektu.

  Děkujeme z celého srdce, že jste se stali součástí VČELÍHO CHRÁMU v Bílých Karpatech.

  U všech odměn můžete libovolně navýšit částku odměny dle svého uvážení. 

  Reward delivery: in a quarter after the Hithit project end

  EUR 39.62
  (CZK 1,008)