Robin&son chtějí prorazit s novým singlem a klipem

Jsme česká kapela, která dělá hudbu srdcem a rádi bychom vyprodukovali nový singl včetně klipu. Kdo ze známých osobností si v novém singlu zazpívá a kdo zahraje v klipu, se nechte překvapit. :) Pojďte do toho s námi a podpořte nápad plný překvapení.

Author: Robin Sobek

 • Robinsoni a profilovka

 • Robinsoni uvolněni

 • Robinsoni na lavičce

 • Robinsoni tahají basu

 • Robin&son

EUR 1,773
pledged of EUR 1,753

101%

101% completed

3 contributors pledged

Music, Art

Česko

Show all rewards

Jak to začalo ?

Začalo to úplnou náhodou a to tak, že se v roce 2016 dostala k hudebnímu producentovi Borisi Carloffovi, (který produkoval např. kapelu Kryštof), naše demo nahrávka. Jemu se líbila, poslechl si i jiné písničky a řekl, že uděláme CD - Emoce. Nahrávání bylo až tak emotivní, že jsme se v průbehu něj rozpadli. Nemohli jsme se tehdy dohodnout ani na názvu kapely, natož na tom, jak bude deska znít. Čili kapela Robin&son vznikla vlastně až v průběhu nahrávání přímo ve studiu. Členy jsme ustálili na 4 a tvoříme své vlastní písničky včetně klipů.

Co je náš cíl?

Naším cílem je tvořit vlastní tvorbu, autorská hudbu, která se bude líbit a dostane se, co nejvíce mezi lidi, kterým bude dělat radost. V tomto případě je náš cíl nahrát nový chytlavý singl a k němu natočit hezký příběh.

Detaily

Robin&son - česká kapela, jejiž písničky se skládají z příběhů, pocitů a zážitků frontmana (moderátora, herce) Robina Sobka. Jsou o lásce, rozchodech, motivaci, naději, radosti, lidské jednoduchosti, ale taky světě seriálů a jednotvárných hercích. Žánr: život v popu. Debutové CD - Emoce vyšlo v prosinci 2016 v produkci Borise Carloffa. Písničky na koncertech skvěle fungují, každý si tam totiž najde kousek sebe, texty jsou ze života. Dobrá energie, nálada, rýmy a hlavně smysl pro humor jsou předností kapely. Rádi bychom nahráli nový singl Ve snech. Písnička je o ztrátě milované osoby a o tom, že je lepší zůstat ve snech, kde si člověk tvoří vlastní realitu a je šťastný. V songu nám bude hostovat známá osobnost a rádi bychom natočili i klip. Samozřejmě i v něm se objeví někdo známý, ale to bude překvapení. Nicméně k této tvorbě potřebujeme finanční podporu našich fanoušků a za to je samozřejmě rádi odměníme.

... a ještě něco navíc

V našich klipech si už zahráli například Jakub Kohák, Míra Nosek nebo Sabina Rojková. Jakub s Mírou si zahráli spolu v písničce Emoce, která je o motivaci, naději, radosti, lidské jednoduchosti, ale taky světě seriálů či jednotvárných hercích. (viz. video).

Sabina zase v singlu Život, který v textu vystihuje život od začátku až do konce. Její zpěv a herectví vdechlo písničce doslova život. Zajímavostí je, že klip jsme natočili na jeden záběr. (viz. video).

Kdo jsme ?

Obyčejná parta čtyř kluků, kteří v životě chtějí dělat to, co je baví a naplňuje. V našem případě to je hudba. Kapelu tvoří baskytarista Milda Miškovský, věčně vysmátý profík, který svůj nástroj vystudoval na pražské konzervatoři. Bubeník Martin Menšík, který nám v kapele udává správné tempo a dalším profíkem je kytarista Matěj Kramarovič. Také on absolvoval pražskou konzervatoř - obor kytara a svůj um teď předává dalším studentům. Jako úspěch bereme, že naše skladba Stoupáme z CD - Emoce byla měsíc na první příčce hitparády Frekvence 1. (viz. video).

Pak se nám podařil vyprodukovat vánoční singl, pojatý hudebně úplně jinak, se smyčcovým kvartetem. Píseň se držela na prvních příčkách hitparády Frekvence 1 ještě 3 měsíce po vánocích. (viz. video). 

Proč to děláme?

Do teď jsem veškerou tvorbu naší kapely, ať už nahrávání songů nebo klipy, sponzoroval z vlastní kapsy. (pozn. text Robin Sobek - frontman Robin&son). Touha po tvorbě byla jednoduše tak silná, že místo toho, abych za vydělané peníze jel na dovolenou, jel jsem do studia, prostě jsem peníze obětoval na tvorbu nových písní a klipů. Vždy, když mě něco nového napadlo, (melodie, text, klip) a mělo to nějakou emoci, zavolal jsem klukům a řekl, pojďme to nahrát. Ovšem moje kapsa není bohužel bezedná a nemohu si dovolit nadále naší tvorbu sponzorovat. Proto se obracíme na službu Hithit a naše fanoušky, kterým se samozřejmě za pomoc rádi odměníme. 

Comments

Choose reward for your contribution

 • 1 1x CD - Emoce + 1 vstup na koncert zadarmo dle vašeho výběru v roce 2022

  CD - Emoce obsahuje 10 písniček. Vzniklo v roce 2016, při poněkud emotivním nahrávání ve studiu hudebního producenta Borise Carloffa. Kapela Robin&son vznikla vlastně v průběhu nahrávání tohoto CD. CD vám zašleme poštou a poštovné je v ceně. Stejně tak vás rádi pozveme na nějaký náš koncert dle vašeho výběru v roce 2022, pozvánka platí pro jednu osobu.

  Reward delivery: In a week

  EUR 19.48
  (CZK 500)
 • 0 2x CD - Emoce s věnováním + 1 vstup na koncert zadarmo dle vašeho výběru v roce 2022

  Rádi Vám zašleme 2x naše CD i s věnováním. CD zašleme poštou a poštovné je v ceně. Stejně tak vás rádi pozveme na nějaký náš koncert dle vašeho výběru v roce 2022, pozvánka platí pro jednu osobu.

  Reward delivery: In a week

  EUR 38.96
  (CZK 1,000)
 • 0 CD Emoce s podpisem kapely + 2 x vstup na koncert + drink zdarma se členy kapely.

  Rádi Vám zašleme 2x naše CD i s věnováním a podpisem celé kapely. CD zašleme poštou a poštovné je v ceně. Stejně tak vás rádi pozveme na nějaký náš koncert dle vašeho výběru v roce 2022, pozvánka platí pro  2 osoby. Po koncertě si budete moct dát drink se všemi členy kapely a popovídat.

  Reward delivery: In a week

  EUR 77.93
  (CZK 2,000)
 • 0 8x CD - Emoce s podpisem kapely + 2x vstup na koncert zadarmo dle vašeho výběru v roce 2022

  Rádi Vám zašleme 5 kusů CD - Emoce včetně věnování a podpisu kapely. CD zašleme poštou a poštovné je v ceně. Stejně tak vás rádi pozveme na nějaký náš koncert dle vašeho výběru v roce 2022, pozvánka platí pro 2 osoby.

  Reward delivery: In a month

  EUR 155.85
  (CZK 4,000)
 • 1 CD Emoce s věnováním, VIP vstup pro 2 na koncert + tričko s věnováním a podpisem kapely

  Rádi Vám zašleme 1x naše CD i s věnováním. CD zašleme poštou a poštovné je v ceně. Stejně tak vás rádi pozveme na nějaký náš koncert dle vašeho výběru v roce 2022, pozvánka platí pro  2 osoby a vstupy budou VIP a k tomu pro Vás budeme mít podepsané tričko všemi členy kapely.

  Reward delivery: In a month

  EUR 194.82
  (CZK 5,000)
 • 0 10 x CD + vaše jméno bude v titulkách klipu + 2x vstup na koncert zadarmo v roce 2022

  Zašleme Vám 10 kusů CD - Emoce včetně věnování a podpisu kapely + vaše jméno se objeví v titulkách na konci klipu, kde Vám rádi poděkujeme za podporu. CD zašleme poštou a poštovné je v ceně. Stejně tak vás rádi pozveme na nějaký náš koncert dle vašeho výběru v roce 2022, pozvánka platí pro 2 osoby.

  Reward delivery: In a month

  EUR 389.64
  (CZK 10,000)
 • 0 Návštěva rádia Frekvence 1 + CD Emoce + 2x vstup na koncert + poděkování v titulkách klipu.

  Můžete s frontmanem kapely Robin&son strávit čas přímo ve studiu Frekvence 1. Vybrat si můžete jakýkoli den od pondělí do pátku mezi 10 - 14h. Podíváte se, jak vypadá živé vysílání v rádiu. K tomu dostanete podepsané CD i s věnováním včetně pozvánky na koncert dle vašeho výběru v roce 2022, pozvánka bude pro  2 osoby a Vaše jméno se objeví v titulkách klipu jako jednoho ze sponzorů.

  Reward delivery: In a week

  EUR 779.27
  (CZK 20,000)
 • 0 Den s Robinem na Frekvenci 1 + oběd + CD s věnováním + 2x vstup na koncert + poděkování v klipu.

  Krom toho, že se podíváte do rádia Frekvence 1, jak vypadá živé vysílání, (vybrat si můžete jakýkoli den od pondělí do pátku mezi 10 - 14h), frontman kapely Vás poté vezme na vydatný oběd. K tomu dostanete podepsané CD i s věnováním včetně pozvánky na koncert dle vašeho výběru v roce 2022, pozvánka bude pro 2 osoby a Vaše jméno se objeví v titulkách klipu jako jednoho ze sponzorů.

  Reward delivery: Not specified

  EUR 1,168.91
  (CZK 30,000)
 • 1 20 x CD + objevíte se v klipu + 2 x vstup na koncert zadarmo dle vašeho výběru v roce 2022

  Rádi zašleme 20 kusů CD - Emoce včetně věnování a podpisu kapely + zahrajete si v klipu a vaše jméno bude samozřejmě v titulkách jako hlavní sponzor. CD zašleme poštou a poštovné je v ceně. Stejně tak vás rádi pozveme na nějaký náš koncert dle vašeho výběru v roce 2022, pozvánka platí pro 2 osoby.

  Reward delivery: In a month

  EUR 1,558.54
  (CZK 40,000)