ANDROID ASTEROID – MISSION TO ABBEY ROAD

Abbey Road, jen vy nám můžete pomoct nahrát album v tomto kultovním studiu.

EUR 3,881
pledged of EUR 1,878

206%

206% completed

47 contributors pledged

Music

Praha, Hlavní město Praha, Česká republika

Show all rewards

ABBEY ROAD.

Nejslavnější světové studio. Nádherný prostor. Energie. Fantastická akustika. Anglie. Beatles. Jamiroquai. Spousta našich idolů točila právě tady. Už naši rodiče si nahrávky odtamtud pouštěli na páskových magneťácích. Žádná česká kapela tam ale nikdy nehrála. Proč? Protože se to nevyplatí? - Jistěže ne. Protože nikdo stejně na zvuku nepozná, kde se to točí? - Tak určitě.

Jsme Android Asteroid. Věříme, že rozdíl ve zvuku může být jenom jinej pocit u srdce. Jsme hipíci.

Věříme, že místnost, ve které se točí, má svůj otisk, duši. Neděláme muziku pro peníze. Chceme jet do Abbey Road s první českou kapelou a odvézt si odtamtud co možná nejlepší nahrávku. Natočit o tom dokument. Pozvat znovu ty největší střelce z českých muzikantů naší generace a nahrát s nimi další tracky tam. Že to nikdo nezkusil, ještě neznamená, že to je nemožný. Jestli to chcete vidět a být toho součástí, prosíme, podpořte nás.

Vyrážíme v srpnu. Pokud chcete do té doby vidět AA živě, srdečně Vás zveme na křest desky 27. Dubna v pražském Paláci Akropolis.

Díky, AA

News

May 21, 2013 3 nové odměny!!!

Na poslední týden našeho projektu pro vás máme tři nové odměny. Nenechte si je uniknout, jsou skvělé a jejich nákupem podpoříte naši cestu do studia Abbey Road v Londýně!

More

Comments

Choose reward for your contribution

 • 15

  DESKA S VĚNOVÁNÍM - aktuální, nebo Live at Abbey Road po jeho dokončení

  Reward delivery: In a year

  EUR 9.39
  (CZK 250)
 • 11

  LÍSTEK NA KONCERT + ALBUM - vstupenka na koncert a jedno album dle výběru (Aktuální, nebo Live at Abbey Road po jeho dokončení) s věnováním.

  Reward delivery: In a year

  EUR 15.03
  (CZK 400)
 • 1

  Fantastický plakát Pavla Fuksy k naší výpravě v nejlepším offsetovém tisku ve formátu A1, budete-li si přát – s podpisy. Dodáno v tubusu, abyste si jej mohli pověsit tak, jak se vám bude v bytě hodit ( sklo, rám, pasparta,….)

  Reward delivery: In half a year

  EUR 18.78
  (CZK 500)
 • 48 from 50

  Arch originálních známek Android Asteroid - Mission to Abbey Road vytištěný pražskou tiskárnou cenin v nejlepší kvalitě a limitované edici 50 ks. Na zadní straně podpis autora Pavla Fuksy a unikátní číslo archu. V předu, budete-li si přát, podpisy všech, kteří do Londýna pojedou s námi.

  Reward delivery: In half a year

  EUR 18.78
  (CZK 500)
 • 10

  LÍSTEK NA KONCERT + 2 ALBA - vstupenka na koncert 18.12.2013 v Lucerna music baru + album Android Asteroid s věnováním + další deska, kterou roztočíme v Abbey road doručená poštou hned po jejím vydání. Samo sebou, můžete si vzít i dvě stejné desky.

  Reward delivery: In a year

  EUR 22.54
  (CZK 600)
 • 1

  Bubenická lekce s Tomášem Konůpkou! Přímo ve zkušebně AA v Praze máte možnost absolvovat soukromou lekci hry na akustické a/nebo elektrické bicí nástroje.

  Reward delivery: In half a year

  EUR 37.57
  (CZK 1,000)
 • 4

  SUPER VIP NA VÁNOČNÍM KONCERTĚ 18.12.2013 V LUCERNA MUSIC BARU - Už jste někdy viděli koncert z druhé strany? Sledovali zvukovou zkoušku, seděli v Backstage, užívali dobrého jídla a vína, těkali trémou před výstupem na podium, prostě zažili ten VIBE z pohledu, který běžný návštěvník koncertu nikdy nepozná? Pokud je odpověď ne a chtěli byste, zveme vás tímto do zákulisí koncertu v Lucerna music baru. V ceně je: návštěva zvukové zkoušky, backstage pass, vlastní šatna v backstage, láhev vychlazeného sektu, posezení v zákulisí s kapelou před koncertem, něco dobrého k dalšímu pití i zakousnutí, CD Android Asteroid s věnováním, samozřejmě vstupenka na koncert, deska Android asteroid

  Reward delivery: In a year

  EUR 45.08
  (CZK 1,200)
 • 0

  Vůně čerstvých surovin, bylinek, dokonalý pocit z nově nabytých znalostí a hlavně fantastické jídlo, které příště už zvládnete uvařit dokonale sami! Náš kamarád, Marek Hosnedl - šéfkuchař Sahara Café v Praze, se nás rozhodl podpořit tím, že přispěvovateli udělá - u něj doma - profesionální kurz vaření pro čtyři osoby na téma: Středozemní kuchyně. Originální domácí mejdan pro Vás a Vaše přátele s výkladem o původu surovin, jejich použití a zpracování a spousty praktických kuchařských triků, které už se Vám budou hodit na pořád. V ceně je: Kurz STŘEDOZEMNÍ KUCHYNĚ s Markem Hosnedlem pro 4 osoby, suroviny, album ANDROID ASTEROID pro každého účastníka kurzu. Termín dle dohody.

  Reward delivery: In half a year

  EUR 300.53
  (CZK 8,000)
 • 4 from 5

  PÁRTY U VÁS - Není důležitější věc na party než dobrá muzika. Přijedeme na vaši akci ve složení: gramofony, bedny, dráty, mikrofon, Tomáš a já) a vypráskneme pro vás čtyřhodinový DJ super-set plný těch největších funkových, soulových a hip-hopových vypalovaček. Cena platí pro Prahu a okolí do 25 Km, v případě vzdálenějších destinací musíme připočítat dopravu pro jedno auto.

  Reward delivery: In a year

  EUR 375.66
  (CZK 10,000)
 • 3 from 4

  VEČEŘE U NÁS pro 2 osoby - Doma, u jednoho z nás, budeme podávat parádní tříchodové menu, které uvaří šéfkuchař jedné z nejlepších restaurací v České Republice. Ukážeme vám, jak a na čem zrovna pracujeme, otevřeme několik lahví skvělého vína, popovídáme o všem, co vás ohledně naší muziky a projektu v Abbey Road bude zajímat. V ceně je: večeře pro 2 osoby o třech chodech, 2x deska Android Asteroid, 2x vstupenka na Vánoční koncert v Lucerna Music Baru.

  Reward delivery: In a year

  EUR 450.79
  (CZK 12,000)
 • 4 from 5

  3 DNY S ANDROID ASTEROID V LONDÝNĚ PŘI NATÁČENÍ DESKY V ABBEY ROAD STUDIOS - Pojeďte s námi! Kromě možnosti strávit den přímo u nahrávání ve slavném Studiu 2., kde točili Beatles, Jamiroquai, Massive Attack a spousta dalších, budete s námi i další den v proslulém Red Bull Studios v Londýně, sídle Red Bull Academy, kde točila například Erykah Badu. Můžete sedět přímo v místnosti, až bude nahrávka vznikat, koukat pod ruce zvukovým inženýrům, jednoduše být přímo uprostřed dění. V ceně je: zpáteční letenka do Londýna (včetně transportu z letiště do hotelu a zpět), pokoj na dvě noci v hotelu s kapelou a celou crew, možnost být v Abbey Road a v Red Bull studios při natáčení, poděkování v dokumentu Mission to Abbey road + DVD, deska, která v Anglii vznikne

  Reward delivery: In a year

  EUR 2,253.94
  (CZK 60,000)