Řezačka pro vizitkovnu

Vizitkovna žije! Vizitkovna je první portál jak pro tisk, tak pro online publikování oboustranných vizitek s QR skenovatelnými kódy vCard (kontatky do telefonu). Projekt se rozjel a teď roste. Ke skvělé tiskárně chceme přidat lepší řezačku. Pomůžete nám?

Author: Čeněk Svoboda

Co když chci přispět a nechci vizitku vytisknout? Stačí mi online.

Nikdo Vám tištěnou vizitku nenutí ;) , můžete ji použít jen pro Vaši online prezentaci. Můžete mít kolik vizitek chcete, na kolika doménách chcete. Jestli chcete aby Vás našli, vystupte z inkognito režimu.

Nechci aby se o mé vizitce nikdo z online světa dozvěděl.

Nikdo Vás nenutí být dohledatelný online. Inkognito vizitky mají zakázanou návštěvu robotů vyhledávačů. Výchozím nastavením vizitky je právě inkognito. Můžete si vytvořit vizitku, nechat si ji vytisknout a pak ji buď v systému nechat, nebo ji ze systému smazat. Počkejte s tím ale prosím, dokud Vám vytištěné vizitky nedorazí...

Chceme vizitkovnu na naší doméně!

Budu potřebovat přístup do editace DNS záznamů a ssh na Váš linuxový server exkluzivně určený pro vizitkovnu. Vizitkovna běží na fedoře, takže kdyby to byla zase fedora, byl bych rád. Nainstaluji, vyřeším mail server a jeho průchod spamem, nastavím DNS, vyřeším letsencrypt https certifikáty a zaškolím Vaše zaměstnance mailem jak si vytvořit vizitky na Vašem serveru. Vyberte si odměnu "Chceme vizitkovnu na naší doméně!" a já Vám prostě zařídím. ;)

Proč po nás chcete strukturovaná data?

Vizitkovna nabízí QR kód pro vCard (kontakt do telefonu). Je plánován generátor podpisů do emailu. Nikdo není ta chytrý jako Vy, aby rozeznal jaká data jsou jaká.

EUR 49
pledged of EUR 1,220

3%

3% completed

6 contributors pledged

Technology, Design

Petrůvky, Kraj Vysočina, Česko

All or nothing. Project finished on Sep 19, 2021 at 08:14.

Choose reward for your contribution

 • sold 4
  Malý Dobrý Pocit

  Prostě se Vám projekt jenom líbí? Nic nechcete? Dobropocitová odměna. Dar. Děkujeme. (při placení můžete nastavit i vyšší částku, moc by nám to pomohlo...)

  Reward delivery: not specified

  EUR 4.00
  (CZK 99)
 • sold 2
  104 vizitek až domů

  Vytiskneme Vám barevně oboustranně Vaši vizitku a pošleme Vám ji Zásilkovnou v sexy krabičce až domů. 104 vizitek běžně stojí 250,-, doprava 80,- a odstranění odkazu na vizitkovnu stojí 20,-. Pokud se pro to rozhodnete, v rámci této akce na HitHitu pro Vás jednou pro vždy z Vaší vizitky zmizí odkaz na vizitku jako takovou ZDARMA. Běžná cena odstranění odkazu je 20,-. Pro zaslání Zásilkovnou potřebujeme Vaši adresu nebo adresu pobočky Zásilkovny, kde si vizitky vyzvednete, a Vaše telefonní číslo. Uveďte to prosím do poznámky.

  Reward delivery: on address, in a week after the Hithit project end

  EUR 13.33
  (CZK 330)
 • sold 0
  209 vizitek až domů

  Vytiskneme Vám barevně oboustranně Vaši vizitku a pošleme Vám ji Zásilkovnou v sexy krabičce až domů. 209 vizitek běžně stojí 350,-, doprava 80,- a odstranění odkazu na vizitkovnu stojí 20,-. Pokud se pro to rozhodnete, v rámci této akce na HitHitu pro Vás jednou pro vždy z Vaší vizitky zmizí odkaz na vizitku jako takovou ZDARMA. Běžná cena odstranění odkazu je 20,-. Pro zaslání Zásilkovnou potřebujeme Vaši adresu nebo adresu pobočky Zásilkovny, kde si vizitky vyzvednete, a Vaše telefonní číslo. Uveďte to prosím do poznámky.

  Reward delivery: on address, in a week after the Hithit project end

  EUR 17.36
  (CZK 430)
 • sold 0
  500 vizitek až domů

  Vytiskneme Vám barevně oboustranně Vaši vizitku a pošleme Vám ji Zásilkovnou v sexy krabičce až domů. 500 vizitek běžně stojí 500,-, doprava 80,- a odstranění odkazu na vizitkovnu stojí 20,-. Pokud se pro to rozhodnete, v rámci této akce na HitHitu pro Vás jednou pro vždy z Vaší vizitky zmizí odkaz na vizitku jako takovou ZDARMA. Běžná cena odstranění odkazu je 20,-. Pro zaslání Zásilkovnou potřebujeme Vaši adresu nebo adresu pobočky Zásilkovny, kde si vizitky vyzvednete, a Vaše telefonní číslo. Uveďte to prosím do poznámky.

  Reward delivery: on address, in a week after the Hithit project end

  EUR 23.42
  (CZK 580)
 • remaining 1 from 1
  Měsíc partnerství

  V systému (na vizitkách) pravidelně vyskočí "Staňte se partnerem". Jestli chcete nahradit na všech doménách projektu tento text na měsíc svojí  (grafickou) reklamou, neváhejte získat tuto odměnu. 

  Reward delivery: on address, in a week after the Hithit project end

  EUR 403.76
  (CZK 9,999)
 • remaining 1 from 1
  Čtvrt roku partnerství

  V systému (na vizitkách) pravidelně vyskočí "Staňte se partnerem". Jestli chcete nahradit na všech doménách projektu tento text na čtvrt roku svojí  (grafickou) reklamou, neváhejte získat tuto odměnu. 

  Reward delivery: on address, in a week after the Hithit project end

  EUR 807.55
  (CZK 19,999)
 • remaining 1 from 1
  Půl roku partnerství

  V systému (na vizitkách) pravidelně vyskočí "Staňte se partnerem". Jestli chcete nahradit na všech doménách projektu tento text na půl roku svojí  (grafickou) reklamou, neváhejte získat tuto odměnu. 

  Reward delivery: in a week after the Hithit project end

  EUR 1,211.35
  (CZK 29,999)
 • sold 0
  Chceme vizitkovnu na naší doméně!

  Chcete systém velmi podobný vizitkovně na Vaší doméně a Vašem serveru? Není problém! Z verze vizitkovny odstraním texty, partnerský pop-up a změním logo a konfiguraci a vizitkovna poběží na internetové adrese dle Vašeho zájmu. Troška technických detailů: Budu potřebovat přístup do editace DNS záznamů a SSH na Váš linuxový server exkluzivně určený pro vizitkovnu. Vizitkovna běží na fedoře, takže kdyby to byla zase fedora, byl bych rád. Nainstaluji, vyřeším mail server a jeho průchod spamem, nastavím DNS, vyřeším letsencrypt https certifikáty a zaškolím Vaše zaměstnance mailem jak si vytvořit vizitky na Vašem serveru. Vyberte si odměnu "Chceme vizitkovnu na naší doméně!" a já Vám to prostě zařídím. Odměna je cenou za 1 rok služby. Prodloužení o rok bude o dost levnější.

  Reward delivery: on address, in a month after the Hithit project end

  EUR 2,014.94
  (CZK 49,900)