NEKRM KACHNU! Podpořte edukativní karetní hru

Nekrm Kachnu! je edukativní karetní hra, která zábavnou formou rozvíjí mediální gramotnost. Hráči se v průběhu hry seznamují s činnostmi, které mohou být náplní práce novináře, a dozvídají se nové informace z prostředí médií.

Author: Fakescape, z.s.

Ještě stále nemáte Nekrm Kachnu! u sebe?

Jan 4, 2022

Dobrý den,

s radostí se na Vás ještě jednou obracíme ohledně karetní hry Nekrm Kachnu!, která vznikla i díky Vaší podpoře. Jelikož vše dobře dopadlo, karetní hry jsou vytisknuty a ve většině případů předány, chtěli bychom Vám ještě zaslat poslední zprávu.

První info je pro Brňáky, kteří si ještě hru nestihli vyzvednout. Slíbili jsme, že Vám oznamíme možné termíny vyzvednutí v lednu na adrese Botanická 834/56 (budova Aquatis). Vybrat si můžete z následujících. Napište nám prosím jeden den předem, že byste dorazili, ať s Vámi počítáme a vše pro Vás připravíme. Pokud by se vám žádný termín nehodil, napište nám a určitě se domluvíme jinak.

Pokud jste v rámci Hithitu karetní hru neobjednali anebo byste chtěli nějaký ten kus přikoupit, momentálně nám stačí napsat na e-mail nekrmkachnu@fakescape.cz a vše s Vámi vyřešíme. V dohledné době pak spustíme i e-shop, kde si budete moci hru rovnou zakoupit a nechat dovézt až k Vám domů.

Dále jsme také přidali důležité informace ke karetní hře na náš web. Jedná se o videa s návody na přípravu i samotnou hru nebo o seznam využitých zdrojů.

Při překročení naší finální částky jsme jako aktualitu vydali, že za každé procento navíc věnujeme jménem Vás – přispěvatelů – jednu karetní hru do institucí, které se o ni přihlásí. Zároveň se někteří z Vás rozhodli darovat jednu z Vašich her libovolné instituci. Celkem jsme mohli obdarovat těchto 18 míst:

Junák – český skaut, středisko Zlatá Růže Jindřichův Hradec, Centrum pro cizince, Brno, LESpolek Liberec, Dům dětí a mládeže Třebíč, Al Paso Vysočina, Dětský domov Hrotovice, Nemocnice Vyškov, Komunitní centrum Moravia, Mateřské a rodinné centrum KuřiMaTa, MakeITtoday Praha, Městská knihovna Terezín, Obecní knihovna Lhota, Místní lidová knihovna Bělčice, Knihovna Dolní Lhota, Jablunkovské centrum kultury a informací, Městská knihovna Velešín, Krajská knihovna Františka Bartoše ve Zlíně a Kočkafé Schrödinger.

Výzva jménem karetní hra je z velké části za námi. Odpočatí po vánočních svátcích máme ale nyní dost energie na nové projekty. Pracujeme na workshopech pro seniory, jezdíme s workshopy na školy (někdy i na několik v jeden den), vytváříme nový workshop pro středoškoláky a rozšiřujeme se na Slovensko. Zkrátka se nenudíme. Pokud byste nás na této cestě chtěli dál sledovat, můžete tak učinit na našem Facebooku, Instagramu nebo pomocí pravidelného měsíčního newsletteru pro naše fanoušky.

A v neposlední řadě bychom Vás rádi informovali, že máme nyní naši organizaci na dárcovské platformě Darujme, kde nás můžete podpořit jednorázově anebo na pravidelné měsíční  bázi. I díky těmto darům můžeme dále zlepšovat mediální gramotnost v České republice.

Tak tedy ještě naposledy, děkujeme za Vaši podporu a budeme moc rádi, pokud s námi zůstanete v kontaktu i nadále. 

Váš tým Fakescape

A už jsou doma!

Dec 16, 2021

Naši milí fanoušci, 

Ježíšek chodí letos o týden dřív. Jinak si neumíme vysvětlit, že jsme dnes opravdu vyzvedli první várku karetních her a můžeme je držet v ruce ještě v tomto roce! 

Přispěvatelé, kteří jste si jako odměnu vybrali karetní hru, pozor: Do Vašich e-mailových schránek postupně přicházejí informační e-maily podle toho, jaký způsob doručení jste při přispění na Hithitu vybrali. Pokud e-mail nedojde během dnešního dne, obraťte se na nás na e-mail nekrmkachnu@fakescape.cz. 

Od zítřejšího dne budou hry k vyzvednutí v Brně a od neděle také v Praze. 

Nemůžeme bohužel zaručit, že při aktuálním předvánočním přetížení doručovacích služeb stihne Vaše hra dorazit do Štědrého dne prostřednictvím Zásilkovny. Chceme ale udělat maximum pro to, aby hry mohly udělat radost Vám anebo Vašim blízkým už pod nazdobeným stromečkem. A proto, pokud byste Vy nebo někdo z Vašich blízkých měli čirou náhodou cestu do Brna, Prahy, Karviné, Třebíče nebo Hradce Králové (a okolí), můžeme se zkusit domluvit i na osobním předání ještě před svátky přímo od členů našeho týmu. Pokud máte o tuto možnost zájem, napište nám prosím do zítřejších 11 hodin na e-mail nekrmkachnu@fakescape.cz a my Vám pošleme, jaké jsou naše časové možnosti. V opačném případě Vaši zásilku co nejrychleji odešleme.

Pokud jste si hru jako odměnu nevybrali, ale rozleželo se Vám to v hlavě a moc byste ji chtěli: můžete si ji samozřejmě zakoupit, máme jich dost! V případě zájmu nás taktéž kontaktujte na e-mail nekrmkachnu@fakescape.cz. 

Věříme, že Vám hra udělá minimálně takovou radost, jakou dnes udělala nám a budeme se těšit na Vaši zpětnou vazbu a také na případná setkání. 

Krásné Vánoce přeje

tým Fakescape

Hry se tisknou a my se nemůžeme dočkat, až Vám je doručíme

Dec 1, 2021

Vážení přispěvatelé, 

nějakou dobu jsme se teď sice neozvali, ale nebojte, nezapomněli jsme na Vás! Dárcům, kteří si za svůj příspěvek vybrali jako odměnu kousek z našeho merche – tedy plecháčky, plátěnky nebo tričko, už jejich odměny dorazily přes Zásilkovnu (s výjimkou těch, kteří měli odměnu v kombinaci s karetní hrou). Dárci, kteří měli součástí odměny také poděkování na sociálních sítích, mohli najít své jméno zde.

Pokud jste si objednali naši karetní hru, už jste začali být možná trochu nervózní, že se nic neděje. Věřte, že jsme nervózní taky, ale nebojte, hry se konečně postupně tisknou. Tisk ale bohužel začal později, než jsme očekávali. Přispěl k tomu i nedostatek papíru způsobený (jako v mnoha jiných oblastech) pandemií, a proto se teď tiskárně nahromadila spousta objednávek najednou. Bohužel tento proces nemůžeme urychlit, ale jakmile pro Vás hru budeme mít, hned ji pošleme. Stále platí, že Vám odměna dorazí maximálně do půl roku od ukončení Hithitové kampaně, jak jsme slibovali, tedy do konce února. Kdyby se cokoliv změnilo, budeme Vás informovat.

Ještě jednou moc děkujeme za důvěru a moc se těšíme, až si naši hru konečně zahrajete!

Zvládli jsme to díky každému z Vás!

Aug 28, 2021

Vážení podporovatelé,

naše hithitová kampaň je u konce a k naší velké radosti se nejenom vybrala cílová částka, ale dokonce jsme ji i o 12 % přesáhli. Moc si vaší podpory a důvěry vážíme. Za každé procento navíc jsme se rozhodli věnovat jednu naši hru do organizací, jako jsou skautské klubovny, knihovny nebo dětské domovy. O darování vás budeme určitě dále informovat.

Některé z Vás jsme již ohledně odměn kontaktovali, zbytek z Vás kontaktujeme v nejbližších dnech, abychom se dohodli na detailech (například velikosti, barvy a potisky u triček) a odměny mohly být co nejdříve u Vás!

Samotná hra bude co nevidět v tisku, ladíme poslední drobnosti. Jakmile k nám dorazí, začneme vám ji také rozesílat. O všem Vás budeme průběžně informovat prostřednictvím aktualit zde na hithitu i na našich sociálních sítích.

V případě jakýchkoli otázek či nejasností nás neváhejte kontaktovat na e-mailovou adresu nekrmkachnu@fakescape.cz

Ještě jednou Vám děkujeme a přejeme Vám krásný zbytek léta.

Tým Fakescape

Vybrali jsme 100 % a jedeme dál!

Aug 16, 2021

Toto je neuvěřitelné! Když jsme před pár týdny tuto kampaň spouštěli, nervozita se dala krájet. Přestože naši hře věříme stoprocentně, báli jsme se, že k vytyčenému cíli nedospějeme. A ono se to povedlo! Jenom díky vám. Moc vám za to děkujeme.

Pár dnů nám stále ještě zbývá a my jsme zvědaví, kolik ještě vybereme procent. Za každé další procento totiž chceme věnovat jednu hru do knihovny, skautské klubovny nebo třeba dětské nemocnice.

Slyšeli jste? O naší karetní hře jsme mluvili v Českém rozhlasu

Aug 11, 2021

Milí přispěvatelé,

chtěli byste se o nás, naší karetní hře Nekrm Kachnu! anebo o tématu dezinformací dozvědět něco víc?

Pak pro Vás máme dobrou zprávu - v pondělí byla naše členka Hanka hostem pořadu ArtCafé, který vysílá Český rozhlas Vltava. Záznam pořadu si už teď můžete pustit v archivu pořadu anebo jako podcast třeba na Spotify. Kromě Fakescape byla řeč také o dokumentu Ondřeje Šálka Dobré zprávy a divadelní inscenaci Adama Ernesta Černá sanitka. Přejeme příjemný poslech! 🎧

A jen tak mimochodem, zatímco píšeme tuhle aktualitu, blížíme se neuvěřitelné částce 100 000 korun! Všem Vám děkujeme! Zbývá 9 dní do konce naší kampaně a my věříme, že to zvládneme! 💪

Na hře neustále makáme

Aug 2, 2021

Milí fanoušci našeho projektu,

společně už jsme vybrali 42 % cílové částky! Mockrát Vám za to děkujeme, jste fantastičtí.

Opravdu věříme, že díky Vašim příspěvkům se nám povede cílová částka vybrat a my hru brzy odešleme do tiskárny. V mezičase ale neleníme a hru neustále ladíme a vychytáváme poslední mouchy.

Jako důkaz místo slibů posíláme pozdrav z posledního testování hry, do kterého jsme tentokrát zapojili i naše stážistky Kristy a Lucku. Dohlížela na nás přitom i Kristýny čtyřnohá kámoška Brisa. 🐶

Vy nám v mezičase také ještě můžete pomoct - budeme moc rádi, když náš projekt nasdílíte se svými kamarády a známými na sociálních sítích, zmíníte se o něm na pivu nebo nedělním obědu s rodinou a pomůžete nám tak dosáhnout cílové částky co nejdříve! 💪

Přejeme úspěšný start týdne!

Tým Fakescape

První třetinu máme za sebou!

Jul 29, 2021

Drazí přispěvatelé, včera jsme díky Vám vybrali už třetinu naší cílové částky. DĚKUJEME VÁM!

Ale nezastavujeme a jedeme dál. Jako dík za Vaše příspěvky jsme přidali novou odměnu: karetní hra Nekrm Kachnu! a k tomu tričko dle Vašeho výběru. Pokud s příspěvkem ještě váháte, tohle je nabídka, která se prostě neodmítá.

Vybrali jsme 10 % cílové částky!

Jul 22, 2021

Náš projekt je spuštěný sotva 3 hodiny a už jsme vybrali 10 % cílové částky. Jste neuvěřitelní! DĚKUJEME VÁM!

EUR 6,878
pledged of EUR 6,110

112%

112% completed

246 contributors pledged

Games, Education

Choose reward for your contribution

 • sold 33
  Podpoření pro dobrý pocit!

  Líbí se Vám naše hra nebo fandíte projektu Fakescape a chcete nás podpořit jen tak, pro dobrý pocit? Přispějte na rozvoj mediální gramotnosti v Česku! Částku lze libovolně navýšit. :)
  Děkujeme Vám!

   

  Reward delivery: not specified

  EUR 4.07
  (CZK 100)
 • sold 11
  Poděkování na sociálních sítích

  Hra se Vám líbí a chcete nás podpořit, ale nepotřebujete za to žádné veledary? Nechte nás alespoň jmenovitě Vám poděkovat na našich sociálních sítích! Do poznámky nám připište jméno nebo název firmy, které máme poděkovat.

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 6.11
  (CZK 150)
 • remaining 30 from 50
  Plátěnka Fakescape s překvapením

  „Američtí vědci zjistili, že kdo nosí tuhle tašku, je imunní vůči fake news!" píše se na naší plátěnce. My to nechceme riskovat, a tak tuhle tašku nosíme raději všude – do školy, do práce i na pivo. Vy můžete také! V plátěnce od nás najdete ještě nějaké drobnosti navíc. Napište nám do poznámky, zda chcete:
  • černou nebo bílou plátěnku
  • pobočku Zásilkovny, na které si chcete balíček s odměnou vyzvednout
  • telefonní číslo, na které se Vám Zásilkovna může ozvat, až bude balíček připravený.
  Doprava je zahrnuta v ceně.

  Reward delivery: on address, in half a year after the Hithit project end

  EUR 14.26
  (CZK 350)
 • remaining 43 from 50
  Plecháček s nápisem "Chráněno Fakescape"

  Vyberte si jako odměnu náš plecháček!

  Když budete pít z tohohle plecháčku, žádné fake news si na Vás nepřijdou!

  Do poznámky nám prosím napište:
  • pobočku Zásilkovny, na které si chcete balíček s odměnou vyzvednout,
  • telefonní číslo, na které se Vám Zásilkovna může ozvat, až bude balíček připravený.
  Doprava je zahrnuta v ceně.

  Reward delivery: on address, in half a year after the Hithit project end

  EUR 16.29
  (CZK 400)
 • remaining 46 from 100
  Karetní hra s vyzvednutím v Brně

  Jakmile hra dorazí z tiskárny, předáme Vám ji v Brně, kde sídlíme.

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 22.40
  (CZK 550)
 • remaining 15 from 20
  Tričko s motivem ilumináti

  Vyberte si jako odměnu triko s originálním potiskem a pojďte si s námi dělat legraci z konspiračních teorií!

  Vyberte si černé nebo bílé triko, potisk velký či malý, vepředu nebo vzadu. Triko je dostupné v pánském i dámském střihu.

  Doprava je zahrnuta v ceně.

  Velikost, střih, potisk a místo doručení nám sdělíte po skončení kampaně, kdy Vám  pošleme na Váš e-mail formulář.

  Do poznámky nám, prosím, napište Vaše telefonní číslo a pobočku Zásilkovny, na které si chcete balíček s odměnou vyzvednout.

  Jmenovitě Vám také poděkujeme na našich sociálních sítích.

  Reward delivery: on address, in half a year after the Hithit project end

  EUR 24.44
  (CZK 600)
 • remaining 12 from 20
  Tričko s motivem chemtrails a ploché země

  Vyberte si jako odměnu triko s originálním potiskem a pojďte si s námi dělat legraci z konspiračních teorií!

  Vyberte si černé nebo bílé triko, potisk velký či malý, vepředu nebo vzadu. Triko je dostupné v pánském i dámském střihu.

  Doprava je zahrnuta v ceně.

  Velikost, střih, potisk a místo doručení nám sdělíte po skončení kampaně, kdy Vám  pošleme na Váš e-mail formulář.

  Do poznámky nám, prosím, napište Vaše telefonní číslo a pobočku Zásilkovny, na které si chcete balíček s odměnou vyzvednout.

  Jmenovitě Vám také poděkujeme na našich sociálních sítích.

  Reward delivery: on address, in half a year after the Hithit project end

  EUR 24.44
  (CZK 600)
 • remaining 11 from 20
  Tričko s potiskem Donalda Trumpa "You are fake news"

  Vyberte si jako odměnu triko s originálním potiskem Donalda Trumpa, který se označováním všeho jako "fake news" proslavil!

  Vyberte si černé nebo bílé triko, potisk zepředu nebo zezadu. Triko je dostupné v pánském i dámském střihu.

  Doprava je zahrnuta v ceně.

  Velikost, střih, potisk a místo doručení nám sdělíte po skončení kampaně, kdy Vám  pošleme na Váš e-mail formulář.

  Do poznámky nám, prosím, napište Vaše telefonní číslo a pobočku Zásilkovny, na které si chcete balíček s odměnou vyzvednout.

  Jmenovitě Vám také poděkujeme na našich sociálních sítích.

  Reward delivery: on address, in half a year after the Hithit project end

  EUR 24.44
  (CZK 600)
 • remaining 34 from 100
  Karetní hra s doručením přes Zásilkovnu

  Jakmile hra dorazí z tiskárny, zašleme Vám ji do nejbližší Zásilkovny! V ceně je zahrnuta doprava.

  Napište nám do poznámky:
  • pobočku Zásilkovny, na které si chcete balíček s odměnou vyzvednout
  • telefonní číslo, na které se Vám Zásilkovna může ozvat, až bude balíček připravený.
  Doprava je zahrnuta v ceně.

  Reward delivery: on address, in half a year after the Hithit project end

  EUR 26.48
  (CZK 650)
 • remaining 90 from 100
  Dvě karetní hry s vyzvednutím v Brně

  Jakmile hry dorazí z tiskárny, předáme Vám je v Brně, kde sídlíme.

  Jmenovitě Vám také poděkujeme na našich sociálních sítích (připište nám prosím do poznámky, komu máme poděkovat).

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 40.73
  (CZK 1,000)
 • remaining 29 from 30
  Workshop Fakescape 1+1 zdarma

  Vyberte si z nabídky našich workshopů. Rádi za Vámi kamkoli přijedeme - do školy, na tábor, festival nebo třeba teambuildiing! Můžeme pro Vás odlektorovat oba workshopy za zvýhodněnou cenu, anebo můžete jeden (nebo oba) workshopy někomu věnovat - například škole, která by si to jinak nemohla dovolit. Jeden workshop trvá 45 minut.
  Nabízíme:
  • Hra pro ZŠ: Dezinfombies
  • Hra pro SŠ: Zachraňte prázdniny!
   Workshopy dokážeme realizovat offline i online. Podrobnější informace naleznete na našem webu.

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 44.81
  (CZK 1,100)
 • remaining 97 from 100
  Karetní hra + tričko dle výběru

  Odměňte se karetní hrou a navíc i trikem z našeho merche dle vašeho výběru: Donald Trump, iluminát nebo chemtrails a plochá země.

  Vyberte si černé nebo bílé triko, potisk velký či malý, vepředu nebo vzadu. Trička jsou dostupná v pánském i dámském střihu.

  Doprava je zahrnuta v ceně.

  Velikost, střih, potisk a místo doručení nám sdělíte po skončení kampaně, kdy Vám  pošleme na Váš e-mail formulář.

  Do poznámky nám, prosím, napište Vaše telefonní číslo a pobočku Zásilkovny, na které si chcete balíček s odměnou vyzvednout.

  Jmenovitě Vám také poděkujeme na našich sociálních sítích.

  Reward delivery: on address, in half a year after the Hithit project end

  EUR 46.84
  (CZK 1,150)
 • remaining 93 from 100
  Dvě karetní hry s doručením přes Zásilkovnu

  Jakmile hry dorazí z tiskárny, zašleme Vám je do nejbližší Zásilkovny! V ceně je zahrnuta doprava.

  Jmenovitě Vám také poděkujeme na našich sociálních sítích (připište nám prosím, komu máme poděkovat).

  Napište nám do poznámky:
  • pobočku Zásilkovny, na které si chcete balíček s odměnou vyzvednout
  • telefonní číslo, na které se Vám Zásilkovna může ozvat, až bude balíček připravený.
  Doprava je zahrnuta v ceně.

  Reward delivery: on address, in half a year after the Hithit project end

  EUR 48.88
  (CZK 1,200)
 • remaining 96 from 100
  Jedna hra pro mě, jedna darem

  Jakmile hry dorazí z tiskárny, zašleme Zásilkovnou jednu Vám a druhou Vašim jménem darujeme.
  • Obdarovaného můžete vybrat sami (v takovém případě nám to napište do poznámky).
  • Anebo nechte výběr na nás. V takovém případě Vás poté informujeme e-mailem, komu jsme hru věnovali. Rádi obdarujeme třeba školu ve vyloučené lokalitě, dětský domov, volnočasové středisko, nemocnici nebo knihovnu.

  Jmenovitě Vám také poděkujeme na našich sociálních sítích (připište nám prosím, komu máme poděkovat).

  Napište nám do poznámky:
  • koho chcete obdarovat (pokud nechcete nechat výber na nás)
  • pobočku Zásilkovny, na které si chcete balíček se hrou vyzvednout
  • telefonní číslo, na které se Vám Zásilkovna může ozvat, až bude balíček připravený.
  Doprava je zahrnuta v ceně.

  Reward delivery: on address, in half a year after the Hithit project end

  EUR 52.95
  (CZK 1,300)
 • remaining 8 from 10
  Čestný host na týmovém pivě!

  Doražte na přátelské posezení s týmem Fakescape! Ať už si dáte pivo nebo kofolu, poseďte s námi, popovídejte si, pobavte se. Můžeme si u toho rovnou zahrát i naši karetní hru... anebo skončit v karaoke baru. :)
  • V odměně je Vaše útrata v hodnotě 500 korun.
  • Jmenovitě Vám také poděkujeme na našich sociálních sítích (připište nám prosím, komu máme poděkovat).
  • Týmové pivo se uskuteční v Brně. Spolu se domluvíme, kdy a kde přesně.

  Reward delivery: not specified

  EUR 101.83
  (CZK 2,500)
 • remaining 10 from 10
  Půldenní program od Fakescape

  Vyberte si jako odměnu půldenní program od Fakescape, jako bonus Vám přivezeme i jedno balení karetní hry Nekrm Kachnu!. Program si můžete sami poskládat z nabídky těchto tematických workshopů (vyberte až 4 workshopy):
  • Hra pro ZŠ: Dezinfombies (45-60 minut)
  • Hra pro SŠ: Zachraňte prázdniny! (45-60 minut)
  • Proč je dobré umět poznat fake news? (45 minut)
  • Stručné dějiny propagandy a její budoucnost (60 minut)
  • Svět za novinovým papírem: jak funguje zpravodajství (60 minut)
  • Kritické myšlení a ověřování informací (90 minut)
  • Česká dezinformační scéna (90 minut)
  Všechny workshopy dokážeme realizovat offline i online a jsou vhodné pro skupiny cca 30 lidí. Podrobnější informace naleznete na našem webu.

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 407.33
  (CZK 10,000)
 • remaining 10 from 10
  Sponzor hry a hra k tomu

  Buďte sponzorem hry Nekrm Kachnu!
  Částku lze libovolně navýšit.
  • Uvedeme Vaše jméno nebo jméno Vaší firmy na obalu hry.
  • Uvedeme Vaše jméno nebo jméno Vaší firmy na našem webu v sekci Podpořili nás.
  • Jednu hru Vám hned také pošleme přes Zásilkovnu.
  • Poděkujeme Vám na našich sociálních sítích.
  Do poznámek nám prosím napište:
  • pobočku Zásilkovny, na které si chcete balíček s odměnou vyzvednout, nebo adresu, kam máme balíček zaslat.
  • telefonní číslo, na které se Vám Zásilkovna může ozvat, až bude balíček připravený.
  Doprava je zahrnuta v ceně.

  Reward delivery: on address, in half a year after the Hithit project end

  EUR 814.66
  (CZK 20,000)
 • Sold out!!
  Váš portrét v naší karetní hře! - pro muže

  Vyberte si jako odměnu nakreslení Vašeho portrétu od skvělého grafika Yvanse. Budete vyobrazený na Press kartě, jako jeden z novinářů, který se snaží získat více čtenářů než deník Kachna a ostatní novináři. Jednu ze šesti Press karet má před sebou na stole každý hráč.
  Získáte:
  • Váš portrét v karetní hře Nekrm Kachnu!
  • Portrét Vám v kvalitním rozlišení zašleme také e-mailem. Budete si ho moct vytisknout a třeba zarámovat v jakékoli velikosti.
  • Jmenovitě Vám také poděkujeme na našich sociálních sítích (připište nám prosím do poznámky, komu máme poděkovat).

  Reward delivery: not specified

  EUR 203.67
  (CZK 5,000)
 • Sold out!!
  Váš portrét v naší karetní hře! - pro ženy

  Vyberte si jako odměnu nakreslení Vašeho portrétu od skvělého grafika Yvanse. Budete vyobrazená na Press kartě jako jedna z novinářek, které se snaží získat více čtenářů než deník Kachna a ostatní novináři. Jednu ze šesti Press karet má před sebou na stole každý hráč.
  Získáte:
  • Váš portrét v karetní hře Nekrm Kachnu!
  • Portrét Vám v kvalitním rozlišení zašleme také e-mailem. Budete si ho moct vytisknout a třeba zarámovat v jakékoli velikosti.
  • Jmenovitě Vám také poděkujeme na našich sociálních sítích (připište nám prosím do poznámky, komu máme poděkovat).

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 203.67
  (CZK 5,000)