360 Virtuálna prehliadka Tatier - VISIT TATRY aplikácia

Pomôžte nám vytvoriť aplikáciu VISIT TATRY, ktorá bude jedinečná pre turistov. 4 miliónov turistov navštívi ročne Tatry. Bude to 360 stupňová prehliadka známych aj menej známych túr v Tatrách. Do aplikácie pridáme zopár bonusov.

 • Vysoké Tatry

 • Vysoké Tatry

 • Vysoké Tatry

0 Kč
vybráno z 262 024 Kč

0%

0% splněno

27 dní do konce

0 lidí přispělo

Komunita, Fotografie

Vysoké Tatry, Prešovský kraj, Slovensko

Přispět
Zobrazit všechny odměny

Odkazy projektu

Komentáře

Vyberte si odměnu za váš příspěvek

 • 0 Podporím myšlienku

  Páči sa ti myšlienka a rád prispeješ do tohto úžasného ale aj náročného projektu VISIT TATRY

  Doručení odměny: Do roku

  Přispět 524,10 Kč
  (20 €)
 • 0 Spolutvorca

  Budeš písaný ako tvorca aplikácie VISIT TATRY. Svojim príspevkom budeš zapísaný do aplikácie ako zakladateľ aplikácie VISIT TATRY. Aplikáciu budeš mat doživotne zdarma.

  Doručení odměny: Do roku

  Přispět 1 310,25 Kč
  (50 €)
 • 0 Spolutvorca a brodzový zástupca

  Budeš písaný ako tvorca aplikácie VISIT TATRY. Svojim príspevkom budeš zapísaný do aplikácii ako zakladateľ aplikácie VISIT TATRY. Aplikáciu budeš mat doživotne zdarma. Za tento príspevok dostaneš ešte 5 licencie grátis na plnohodnotné používanie aplikácie.

  Doručení odměny: Nespecifikováno

  Přispět 2 620,50 Kč
  (100 €)
 • 0 Spolutvorca a strieborný zástupca

  Budeš písaný ako tvorca aplikácie VISIT TATRY. Svojim príspevkom budeš zapísaný do aplikácii ako zakladateľ aplikácie VISIT TATRY. Aplikáciu budeš mat doživotne zdarma. Za tento príspevok dostaneš ešte 10 licencie grátis na plnohodnotné používanie aplikácie.

  Doručení odměny: Do roku

  Přispět 13 102,50 Kč
  (500 €)
 • 0 Spolutvorca a zlatý zástupca

  Budeš písaný ako tvorca aplikácie VISIT TATRY. Svojim príspevkom budeš zapísaný do aplikácii ako zakladateľ aplikácie VISIT TATRY. Aplikáciu budeš mat doživotne zdarma. Za tento príspevok dostaneš ešte 20 licencie grátis na plnohodnotné používanie aplikácie.

  Doručení odměny: Do roku

  Přispět 26 205,00 Kč
  (1 000 €)
 • 0 Spolutvorca a multi zástupca

  Budeš písaný ako tvorca aplikácie VISIT TATRY. Svojim príspevkom budeš zapísaný do aplikácii ako zakladateľ aplikácie VISIT TATRY. Aplikáciu budeš mat doživotne zdarma. Za tento príspevok dostaneš ešte 50 licencií grátis na plnohodnotné používanie aplikácie.

  Doručení odměny: Do roku

  Přispět 131 024,99 Kč
  (5 000 €)
 • 0 Spolutvorca a spolumajiteľ

  Budeš písaný ako tvorca aplikácie VISIT TATRY. Svojim príspevkom budeš zapísaný do aplikácii ako zakladateľ a spolumajiteľ aplikácie VISIT TATRY. Aplikáciu budeš mat doživotne zdarma. Za tento príspevok dostaneš ešte nekonečno licencií grátis na plnohodnotné používanie aplikácie.

  Doručení odměny: Do roku

  Přispět 262 049,98 Kč
  (10 000 €)