LOVE GAMES 2020 - Audiovizuálny príbeh od THE YOUNIVERSE

THE YOUNIVERSE sa rozhodlo, že je čas na prvé profesionálne videoklipy. Na to však potrebujeme vašu podporu.

 • Odmena odznaky

 • Odmena stiahnutie

 • Odmena texty

 • Odmena paličky

 • Odmena brnkátka

 • Odmena tričko

 • Odmena mikina

 • Odmena dvoj-platňa

 • Odmena prekvapenie

 • Odmena balíček

 • Odmena aktivita

 • Odmena akcia

28 819 Kč
vybráno z 83 900 Kč

34%

34% splněno

14 dní do konce

26 lidí přispělo

Hudba, Umění

Bratislava, Bratislavský kraj, Slovensko

Přispět
Zobrazit všechny odměny

Ako sa to začalo?

Potrebu vytvorenia tejto kampane sme si prvýkrát uvedomili príchodom pandémie COVID-19, kedy sme prišli prakticky o všetky príjmy a tým sa nám zviazali ruky tvoriť tak, ako sme mali v pláne pre rok 2020. Problém je však omnoho dlhodobejší a komplexnejší. Chceme a potrebujeme nie len kontinuálne tvoriť, no hlavne posúvať tvorbu s kvalitou na vyšší level. Hudobný svetový trh si vyžaduje kvalitnú hudbu podporovať s kvalitným audiovizuálnym materiálom. S materiálom, ktorý prinesie slovenskú hudobnú produkciu na kompetitívnu úroveň svetových profesionálov.

LOVE GAMES je projekt, prostredníctvom ktorého môžete pomôcť slovenskej hudobnej tvorbe dostať sa na túto úroveň. Vaše príspevky pomôžu zastrešiť výrobu dvoch profesionálnych videoklipov k dvom novým singlom na nadchádzajúcom albume NEON. Ústrednou myšlienkou videoklipov sú súčasne romantické vzťahy, ktorých priebeh sa kvôli spôsobom modernej komunikácie začína podobať skôr hrám vo virtuálnom priestore. Práve kvôli zložitosti témy budeme tentokrát potrebovať profesionálnu (a hlavne vašu) pomoc. Na umocnenie myšlienky skladieb chceme pre vás vytvoriť kvalitný audiovizuálny svet, ktorý podrobne vystihne zložitosti témy a umocní pocit sklamania zo zlomeného srdca.

Čo je náš cieľ?

Debutové klipy THE YOUNIVERSE sme doteraz tvorili doslova „in house“, technikou „DIY“ alebo „urob si sám“. Spoliehali sme sa na vlastnú šikovnosť a naše technické schopnosti. Vďaka kontrole nad našim produktom sme vám doteraz prinášali autentický produkt. No je na čase posunúť tvorbu o latku vyššie! Pridať na kvalite! Robiť veci lepšie! A tak vyjsť z tieňa, priniesť slovenskú hudobnú tvorbu na svetovú úroveň a vytvoriť meno Slovensku na SVETOVEJ HUDOBNEJ SCENE.

Kto THE YOUNIVERSE je?

Extravagantný, energetický, a nadčasový rock'n'roll z Trenčína a Bratislavy.

“Okolo roku 2015 sa na bratislavskej hudobnej scéne objavila kapela THE YOUNIVERSE, ktorej ústredná dvojica - párik Tammy Nižňanská a Jerguš Oravec - spoločne snívala o experimentovaní a prepájaní žánrov. Chceli vytvoriť kapelu, ktorá by znela ako keby Led Zeppelin a Kanye West mali spolu dieťa. (zdroj: hudba.zoznam.sk)”  S Adamom Olexíkom a Šimonom Vladárom prišlo v roku 2017 ustálenie členov kapely a THE YOUNIVERSE je už tri roky ukážkou vynikajúcej inštrumentálnej harmónie a súzvuku.

Náš štýl je fúziou bluesu, rock’n’rollu, elektroniky a popu. Hudobnú tvorbu dopĺňame o zaujímavé koncepty podujatí (projekt A day in the life of a band, CMYK pop-up) a konceptuálnymi albumami (Debutový album CMYK rozdelený podľa štyroch tlačiarenských farieb - Cyan, Mangeta, Yellow, Keyblack). Máme radi extravagantné a zdravo-arogantné vystupovanie, ktoré premietame do našich živých vystúpení.

Mávame celoročné tours po celom Slovensku, čím sme si vybudovali silnú fanúšikovskú základňu. Mali sme tú česť si zahrať na najväčších slovenských festivaloch ako je napríklad Pohoda Festival a Grape Festival. Tento rok sme mali priniesť našu show na medzinárodny festival Colours of Ostrava, ale kvôli súčasnej situácii sa vidíme až o rok :). Svojim debutovým albumom CMYK sme boli niekoľkokrát nominovaný na Radio_Head Awards a to na album roka, debut roka a dva single roka. Nedávno sme odohrali koncert v národnej TV - STV1, kde sme boli hosťami hudobnej relácie 3PODIA spolu s Richardom Müllerom a raperom Vec. V januári tohto roku sme získali výročné ceny Zväzu autorov a interpretov v kategórii objav roka 2019 a naša lovely speváčka Tammy Nižňanská získala ocenenie v kategórii speváčka roka.

V súčasnosti sa pracuje na v poradí druhom albume NEON, ktorý vyjde na svetlo sveta koncom 2020. Ako aj projekt samotný je zasvätený súčasným romantickým vzťahom a ich problematike. Poukazuje na to, že vzťahy sa začínajú presúvať do virtuálneho prostredia a čo sa stane v ňom je silnejšie než realita...

Komentáře

Vyberte si odměnu za váš příspěvek

 • 7 CHCEM NEZIŠTNE PRISPIEŤ

  Základný príspevok, kde odmenou pre teba bude dobrý pocit z pomoci pre THE YOUNIVERSE. Príspevok sa dá v ďalšom kroku ľubovoľne navýšiť.

  Doručení odměny: Do týdne

  Přispět 133,18 Kč
  (5 €)
 • 48 z 50 YOUNI ODZNAKY

  Chcem podporiť vznik profesionálnych videoklipov THE YOUNIVERSE a na pamiatku si od nich získam ich oficiálny odznak.

  Poštovné je v cene v rámci SR a ČR.

   

  Doručení odměny: Do čtvrt roku

  Přispět 266,35 Kč
  (10 €)
 • 2 ODKAZ NA STIAHNUTIE

  Chcem podporiť vznik profesionálnych videoklipov THE YOUNIVERSE a na pamiatku od nich získam link na stiahnutie posledného albumu - CMYK.

  Doručení odměny: Do čtvrt roku

  Přispět 266,35 Kč
  (10 €)
 • 3 RUČNE PREPÍSANÉ TEXTY

  Chcem podporiť vznik profesionálnych videoklipov THE YOUNIVERSE a na pamiatku od nich získam  ručne prepísané texty 4. piesní, podľa svojho výberu.

  Poštovné je v cene v rámci SR a ČR.

  Doručení odměny: Do čtvrt roku

  Přispět 532,70 Kč
  (20 €)
 • 0 ORIGINÁLNA BÁSEŇ + POĎAKOVANIE

  Chcem podporiť vznik profesionálnych videoklipov THE YOUNIVERSE a na pamiatku od nich získam originálnu báseň od Tammy, venovanú iba mne, vytvorenú podľa troch slov, ktoré vložím do poznámky.

  Poštovné je v cene v rámci SR a ČR.

  Doručení odměny: Do čtvrt roku

  Přispět 799,05 Kč
  (30 €)
 • 3 z 3 PODPÍSANÉ PALIČKY

  Chcem podporiť vznik profesionálnych videoklipov THE YOUNIVERSE a na pamiatku od nich získam podpísané paličky, ktoré používa Adam na koncertoch THE YOUNIVERSE.

  Poštovné je v cene v rámci SR a ČR.

  Doručení odměny: Do čtvrt roku

  Přispět 799,05 Kč
  (30 €)
 • 4 z 5 PODPÍSANÉ BRNKÁTKA

  Chcem podporiť vznik profesionálnych videoklipov THE YOUNIVERSE a na pamiatku od nich získam 3 podpísané brnkátka, ktoré používa Jerguš na koncertoch THE YOUNIVERSE.

  Poštovné je v cene v rámci SR a ČR.

  Doručení odměny: Do čtvrt roku

  Přispět 799,05 Kč
  (30 €)
 • 20 z 20 PODPÍSANÉ YOUNI TRIČKO

  Chcem podporiť vznik profesionálnych videoklipov THE YOUNIVERSE a na pamiatku od nich získam akrylovým perom   podpísané tričko z oficiálneho THE YOUNIVERSE merchandise-u.

  - tričko je unisex
  - veľkosti si vyberiem v doplňujúcej poznámke (S, M alebo L)

  Poštovné je v cene v rámci SR a ČR.

  Doručení odměny: Do čtvrt roku

  Přispět 1 065,40 Kč
  (40 €)
 • 4 z 10 PODPÍSANÁ YOUNI MIKINA

  Chcem podporiť vznik profesionálnych videoklipov THE YOUNIVERSE a na pamiatku od nich získam akrylovým perom   podpísanú mikinu z oficiálneho THE YOUNIVERSE merchandise-u.

  - mikina je unisex
  - veľkosti si vyberiem v doplňujúcej poznámke (S, M alebo L)

  Poštovné je v cene v rámci SR a ČR.

  Doručení odměny: Do čtvrt roku

  Přispět 1 331,75 Kč
  (50 €)
 • 62 z 65 PODPÍSANÁ DVOJ-PLATŇA

  ​Chcem podporiť vznik profesionálnych videoklipov THE YOUNIVERSE a na pamiatku od nich získam podpísanú dvoj-platňu posledného albumu CMYK so 16 piesňami, vyprodukovanými a napísanými THE YOUNIVERSE.

  Poštovné je v cene v rámci SR a ČR.

  Doručení odměny: Do čtvrt roku

  Přispět 1 864,45 Kč
  (70 €)
 • 1 YOUNI PREKVAPENIE

  Chcem podporiť vznik profesionálnych videoklipov THE YOUNIVERSE a na pamiatku od nich získam prekvapenie od členov THE YOUNIVERSE.

  Prekvapenie bude pozostávať z:
  - 2x niečo z merchendise-u (v poznámke nechám info o veľkosti S/M/L)
  - 1x niečo osobné od člena
  - 1x niečo čo ma rozosmeje

  Poštovné je v cene v rámci SR a ČR.

  Doručení odměny: Do čtvrt roku

  Přispět 2 663,50 Kč
  (100 €)
 • Vyprodáno!! ILLEGAL EFFECTS: ALCOHOL

  Chcem podporiť vznik profesionálnych videoklipov THE YOUNIVERSE a na pamriatku od nich získam  efekt z limitovanej boutique edície ILLEGAL EFFECTS -  ALCOHOL.

  Demo video:  https://youtu.be/hsxgDuqRaNM

  Doručení odměny: Do čtvrt roku

  Přispět 3 995,25 Kč
  (150 €)
 • 10 z 10 YOUNI BALÍČEK

  Chcem podporiť vznik profesionálnych videoklipov THE YOUNIVERSE a na pamiatku od nich získam balíček od členov THE YOUNIVERSE.

  Balíček bude pozostávať z:
  - 4x nálepky s logom kapely
  - 3x odznaky
  - 1x plátenná taška z oficiálneho merchendise-u
  - 1x podpísané CD albumu CMYK
  - 1x podpísaná dvoj-platňa albumu CMYK
  - 4x ručne napísané texty
  - ROČNÝ VSTUP ZADARMO NA KONCERTY*

  Poštovné je v cene v rámci SR a ČR.

  *nevzťahuje sa na festivaly
  *vstup je 1+1
  *platí od začiatku roka 2021

  Doručení odměny: Do čtvrt roku

  Přispět 5 327,00 Kč
  (200 €)
 • 1 z 1 ILLEGAL EFFECTS: ACID

  Chcem podporiť vznik profesionálnych videoklipov THE YOUNIVERSE a na pamiatku od nich získam efekt z limitovanej boutique edície ILLEGAL EFFECTS:  ACID.

  Demo video:  https://youtu.be/jzTKzJJ-ijY

  Doručení odměny: Do čtvrt roku

  Přispět 5 327,00 Kč
  (200 €)
 • 1 z 1 ILLEGAL EFFECTS: AMPHETAMINE

  Chcem podporiť vznik profesionálnych videoklipov THE YOUNIVERSE a na pamiatku od nich získam  efekt z limitovanej boutique edície ILLEGAL EFFECTS -  AMPHETAMINE.

  Demo video:  https://youtu.be/yrQj5_u4l5o

  Doručení odměny: Do čtvrt roku

  Přispět 6 658,75 Kč
  (250 €)
 • 1 z 1 ILLEGAL EFFECTS: ADDERALL

  Chcem podporiť vznik profesionálnych videoklipov THE YOUNIVERSE a na pamiatku od nich získam  efekt z limitovanej boutique edície ILLEGAL EFFECTS: ADDERALL.

  Demo video:  https://youtu.be/xB4zJrVYcl0

  Doručení odměny: Do čtvrt roku

  Přispět 7 990,50 Kč
  (300 €)
 • 2 z 2 HODINOVÁ AKTIVITA S ČLENMI YOUNI

  Chcem podporiť vznik profesionálnych videoklipov THE YOUNIVERSE a na pamiatku od nich získam možnosť hodinovej  spoločnej aktivity s členmi kapely.*

  *vyberáme miesto
  *prítomní sú všetci členovia THE YOUNIVERSE

  Doručení odměny: Do čtvrt roku

  Přispět 13 317,50 Kč
  (500 €)
 • 3 z 3 SÚKROMNÁ YOUNI AKCIA

  Chcem podporiť vznik profesionálnych videoklipov THE YOUNIVERSE a na pamiatku od nich získam vystúpenie na moju súkromnú udalosť ľubovoľného charakteru (napr. narodeninová oslava, firemná udalosť, záhradná slávnosť, svadba,...bar mitzvah) do 150 ľudí na ľubovoľnom mieste.*

  *náklady na dopravu nie sú súčasťou balíčka
  *podľa typu udalosti náklady na ozvučenie nemusia byť súčasťou balíčka

  Doručení odměny: Do roku

  Přispět 39 952,50 Kč
  (1 500 €)